Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Valvega parkla
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Valvega parkla  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
kohin
 
Valvega parkla
Tere,
soovitage Tallinnas (Mustamäel) turvalist valvega parklat kuhu võiks ööseks oma auto jätta.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2016 at 21:04
kaedoo
 
Valvega parkla
Mida pead silmas - turvalist valvega parklat? Et valvurid ei varastaks, mõlke ei tekiks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2016 at 21:26
kohin
 
Valvega parkla
quote:
kaedoo: Mida pead silmas - turvalist valvega parklat? Et valvurid ei varastaks, mõlke ei tekiks?

Täpselt ja, et auto oleks hommikul ka alles seal parklas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2016 at 21:29
kaedoo
 
Valvega parkla
Valvurid ei vastuta selle eest kui naaber Su auto mõlgistab või ära kriibib, see sõltub naaberauto piloodist(olen nendega madistanud). Pisemad parklad eelistatumad aga kindlat retsepti ei julge anda. Ise hoian 9 aastat parklas ja pole kuulnud et auto minema viidud oleks, suurtest on viidud veokaid küll. Korra varastati 20 toopi bensiini, nüüd kork lukuga ja auto pepu vastu aeda.
Suurtemates tegutsevad parkijad ise teise autode kallal. Maaala suur ja kui kuskil keegi tegutseb, pole näha. Mu auto kõrvale kiputakse viskama toidujäätmeid(võileivad jne) et varesed ja kajakad siis auto täis situks. Alles möödunud nädal söimasin valvuri läbi, loobi oma ukse kõrvale või pangu teiste autode vahele (BMW).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2016 at 21:40
1 edit. Last edited 24.05.2016 at 21:47 by kaedoo
kohin
 
Valvega parkla
quote:
kaedoo: Valvurid ei vastuta selle eest kui naaber Su auto mõlgistab või ära kriibib, see sõltub naaberauto piloodist(olen nendega madistanud). Pisemad parklad eelistatumad aga kindlat retsepti ei julge anda. Ise hoian 9 aastat parklas ja pole kuulnud et auto minema viidud oleks, suurtest on viidud veokaid küll. Korra varastati 20 toopi bensiini, nüüd kork lukuga ja auto pepu vastu aeda.
Suurtemates tegutsevad parkijad ise teise autode kallal. Maaala suur ja kui kuskil keegi tegutseb, pole näha. Mu auto kõrvale kiputakse viskama toidujäätmeid(võileivad jne) et varesed ja kajakad siis auto täis situks. Alles möödunud nädal söimasin valvuri läbi, loobi oma ukse kõrvale või pangu teiste autode vahele (BMW).



Et siis valida lihtsalt kodule lähim parkla.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2016 at 21:54
kaedoo
 
Valvega parkla
Lähim või soodsam, sõltub kui intensiivselt soovid autot kasutada. Kui paarkorda nädalas siis võib mõne peatuse bussiga sõita või suvel velo jätta (kinnitamis võimalusega).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2016 at 21:58
kohin
 
Valvega parkla
quote:
kaedoo: Lähim või soodsam, sõltub kui intensiivselt soovid autot kasutada. Kui paarkorda nädalas siis võib mõne peatuse bussiga sõita või suvel velo jätta (kinnitamis võimalusega).


Ma pargiks mõned korrad kuus, ülejäänud aja seisab auto ikka garaazis ainult teises linnas.
Aga tänan kaasa mõtlemast!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2016 at 22:11
kaedoo
 
Valvega parkla
Väiksed parklad tahavad üldjuhul pikaajalisi kliente aga koha võib leida ikka, valvurid teavad et mõni auto ei tule mõni päev ja saad koha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2016 at 22:18
tfr
 
Valvega parkla
Mis imeauto see on, mida tänapäeval tänavale ei julge jätta? Mulle tundub, et reaalselt on need tasulised parklad taandunud küll ainult sellesse sundfunktsiooni, kui oma maja juures lihtsalt füüsilisi parklakohti pole.

Siin minu kandis vara-Mustamäel seisab isegi pinu tsikleid hooaeg otsa maja ees.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.05.2016 at 20:37
kaedoo
 
Valvega parkla
Minul oli 9 aastat tagasi peamiseks põhjuseks autodest vargused. Iga nädal käidi, meie hoovis, autodes sees läbi küljeklaasi. Hiljem toimus autode plahvatuslik paljunemine ning kuhugi hoovi pole tahtmist autot parkida. Lisaks mängivad lapsed kes elavad autode seljas, istutakse kapotil või pagaasniku peal ja tulevased Peled kes taovad mõnuga palli. Jne. Issanda loomaaed on väga kirju.
Edit:1.
Kütusevargused unustasin, iga öösel oli kellelgi paagis käidud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.05.2016 at 21:31
1 edit. Last edited 30.05.2016 at 22:08 by kaedoo
kohin
 
Valvega parkla
quote:
tfr: Mis imeauto see on, mida tänapäeval tänavale ei julge jätta? Mulle tundub, et reaalselt on need tasulised parklad taandunud küll ainult sellesse sundfunktsiooni, kui oma maja juures lihtsalt füüsilisi parklakohti pole.

Siin minu kandis vara-Mustamäel seisab isegi pinu tsikleid hooaeg otsa maja ees.

Profiilipildi alt on näha mis autoga tegemist on. Ja lihtsalt ma ei saaks rahus magada kui ta seisaks öösel viiekordse ees.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2016 at 14:03
lincoln66
 
Valvega parkla
Võid mulle helistada 58065199, saame ehk mingile kokkuleppele! ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2016 at 20:23
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Valvega parkla  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.