Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Auto teipimine?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto teipimine?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
ERAK
  
Auto teipimine?
Tervist.

Tekkis huvi, kas keegi siinsetest on lasknud oma autole teha mingi huvitava lahenduse teipimise näol ja kes/kus Eestis seda teevad?
Lihtsalt mattmustaks teibitud pille on tüdimuseni nähtud kuid huvitavad just Eestis tehtud põnevamad tööd.
Kel kogemusi või midagi põnevat ettenäidata, pakkuge siia teistele ka vaadata.
Paar stiilinäidet (ei ole Eestis tehtud tööd). Endale meeldib vist enim see "roostes" 2015 Escalade :)



























____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.12.2015 at 02:19
mrtn
Auto teipimine?
Mul oli suht kriiskav pilt peal:



Kleepis kohalik raskekahurvägi, kiskusin just paar kuud tagasi keretööde pärast maha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.12.2015 at 02:43
Martin460
Auto teipimine?
Ma sõitsin kunagi nii:


____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.12.2015 at 09:47
anryo
Auto teipimine?
Ai kurja mis pilt, Martin!
Peaks kohe eraldi teema tegema vanade võistluste/ürituste piltide jaoks - mul on ka mõned sellised fotod, kus Kuriks on kui noor koolipoiss veel! :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.12.2015 at 10:24
berg_CSG
  
Auto teipimine?
Väga retro. Martinil on ikka stiilsed sõiduvahendid.
Anryo aga palun tee retro ürituste piltide teema ära ja pane pilte. Küll neid sinna juurde hakkab tulema :)

____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.12.2015 at 12:05
hunt
 
Auto teipimine?
Nett muidugi suht oksendamiseni kilesid täis, aga midagi on ka neil tegelastel kohapeal olemas ja isegi suht kulupõhiste hindadega.
Kui ilusasti küsida - venitavad ehk peale ka veel.
Olen nendega suhelnud - kõik tundub mõistlik ja loogiline.

http://www.autokile.eu/

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.12.2015 at 09:43
Ri-Q.
 
Auto teipimine?
Palju keskmise sõiduauto ületeipimine umbkaudu maksab?

____________________________
REC
BB

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.12.2015 at 12:42
mrtn
Auto teipimine?
quote:
Ri-Q.: Palju keskmise sõiduauto ületeipimine umbkaudu maksab?

Hinnad, nagu ikka, on seinast seina, sõltuvalt kasutatavast kilest ja sellest, kes teeb.

Minu ülaltoodud bussi teipisid kolm meest terve päeva. See on kallis teenus, kui hästi teha lased. Kui linna peal narmendavate kleepsudega taksosid vms näed, siis need on vähempakkumise võitnud soss-seppade 200 € töö, noaga ümber detailide otse värvi peal lõigatud avaustega jne.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.12.2015 at 12:58
Maik
  
Auto teipimine?
Hea teipimine nagu ma olen aru saanud maksab ala 2k


Mis vähemalt minujaoks teeb selle täiesti mõttetuks,sest selle asemel ma saan sama hinnaga juba uue värvkatte autole.
Ja kui ma olen juba nõus panustama selle raha,ma pigem värviks.

Fb kaudu olen vaadanud nende vendade tööd https://www.facebook.com/Restyling.eu/?fref=ts

päris kenad tulemused tihti.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.12.2015 at 14:52
1 edit. Last edited 05.12.2015 at 14:53 by Maik
Vanaisa
  
Moderator
Auto teipimine?
Teipimisel on mõtet kui tahad värvkatet kaitsta või reklaame paigaldada. Ja seda värskele outtole.
Hea teipimise hinnaklass on sama kui värvimisel, samuti peab alune pind olema sama ideaalne kui uue värvkatte puhul - igasugused mõlgikesed, täkked jms. jäävad teibi alt näha.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.12.2015 at 15:15
mrtn
Auto teipimine?
Lisaks laseks ma veel kivikaitsekleepsud paigaldada kriitilistesse kohtadesse. Kivitäkked hakkavad kleepsu all ka ussitama. Kõige mõistlikum viis on need paigaldada dekoratiivkleepsu alla, siis toon ei muutu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.12.2015 at 15:23
kristjan_l
  
Auto teipimine?
quote:
berg_CSG: Väga retro. Martinil on ikka stiilsed sõiduvahendid.
Anryo aga palun tee retro ürituste piltide teema ära ja pane pilte. Küll neid sinna juurde hakkab tulema :)

Vabandan, et OT, aga hää mõte ja toetan!

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.12.2015 at 15:51
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto teipimine?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.