Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Tekstiilsalongi puhastusvahend
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tekstiilsalongi puhastusvahend  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
mrtn
Tekstiilsalongi puhastusvahend
Nahahooldusvahenditest on juba räägitud küll.

Mul on üks kasutu solk (Dr. Marcus) otsa saamas ja teist korda ämbrisse astuda ei taha: mis on lihtne (ei uputa istmeid ära ja saab tolmuimejaga eemaldada) ja töötav vahend tekstiilistmete puhastamiseks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.10.2015 at 21:43
DevilDeVille
  
Tekstiilsalongi puhastusvahend
Ma senini Yploni vaibapuhastajaga kõik tehtud saand. BioShout vms. Ena, tänapäeval suisa ametlikult Johnsoniks tigimuundund:

http://www.transmeri.fi/tuotteet/kodinhoito/bioshout/

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.10.2015 at 23:27
viplala
Tekstiilsalongi puhastusvahend
Tolmuimejatest ei tea midagi, kuid autos olen aastaid kasutanud mingeid würth'i vahte. Linke ei oska anda, kuid proovida soovitan.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.10.2015 at 00:15
trs200
Tekstiilsalongi puhastusvahend
Würthi vahte olen ka kasutanud, aga nende hindu mitteteadvana ei oska hinna-kvaliteedi suhet iseloomustada. Kuivpuhastuseks iseenesest toimisid enamvähem, aga mingit imet ei teinud. Klaasipuhastusvaht würthilt ka suht hea. Samas natuke tõsisemaks puhastuseks tasub mõnelt tuttavalt või siis vastavast asutusest(kohtasid alles mõni aeg tagasi reklaami netis rendikuulutusele) võtta tekstiilipesur. See siis vett imev tolmuimeja, mis ka vett loputamiseks pritsib. Kui pole pikka aega "keemilist" tehtud, siis võtab karbi lahti, mis tulemus sealt pärast tuleb. Keemilist olen teinud mingi Presta vahendiga ja Kärcheri enda vaibapesu vahendiga(mingid lahustatavad pulbrid on, millest teed lahuse). Presta oli parem, ei pidanud nii hullult loputama. Kui on valida, siis tasub võtta selline vahend, mida ei pea eriliselt loputama. Iseenesest loputad nagunii, aga näiteks laepolstrid ja alcantara ei taha väga hullu nühkimist ja uputamist.
E: lisaks würthi vahule olen kasutanud ka mingit kollases purgis vahtu(, äkki Abro, aga suht odav, suurem purk a la 500ml+) ja see eemaldab mustust täitsa ok. Milliste materjalidega sobib, ei tea. Lõpptulemus näiteks armatuuril ei jää ka just maailma kõige siidisem, aga ilmselt on odavam kui würth ja toimib universaalpuhastusvahuna väga hästi.


Kui juba autode kasimisest juttu tuli, siis armatuurile ja plastikule on parim leid Meguiars Ultimate Interior Detailer. Võib-olla võiks olla gramm matim, aga samas ei jäta mingit häirivat läiget, näpu all ei ole pärast midagi tunda ja viimistlus kestab väga hästi. Lakitud puitliistudele olen tõmmanud Autoglymi SRP-d ja jääb väga hea läige. Põhimõtteliselt autovahaga tegemist.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.10.2015 at 02:37
1 edit. Last edited 31.10.2015 at 02:50 by trs200
mrtn
Tekstiilsalongi puhastusvahend
Seda pesuimurit mulle just reklaamiti jah. Peab ilmselt seda teed minemagi, saab kopituse välja.

Tänan väga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.10.2015 at 02:51
Astro-97
  
Tekstiilsalongi puhastusvahend
quote:
mrtn: Seda pesuimurit mulle just reklaamiti jah. Peab ilmselt seda teed minemagi, saab kopituse välja.

Tänan väga.

Julgen ka soovitada. See oli 5 aastat ühes asutuses mu põhiline töövahend ja tekstiilsisuga tegi jah natuke imet . Meil oli kärcheri oma, selline tolmuimeja suurune ja isegi tolmuimeja moodi natuke. Ees oli tal väike plastanum kaane all, kuhu kogunes siis see istmetest imetav märg mustus, tagaosas oli koht siis kuhu kallasid sooja vee ja raputasid spets kulbikesega teatud koguse spets pesuvahendit sisse, ning segasid ära. Otsik oli lapik, selle all väike hoovake mida vajutades siis tuli otsikust lehvikuna istmele siis seda vahendit. Puhastustöö oli lihtne iseenesest... muudkui surusid istme vastu selle otsiku, tõmbasid enda poole, vajutasid samal ajal vedelikku peale ja samas ta kohe tõmbas selle vedeliku istme materjali sees rullima ja imeti välja. See mis sinna anumasse pärast jäi, selle kohal ma ei peatuks pikemalt. Vahest kui oli määrdunum koht, siis seda sai sama vahendi ja riideharjaga hõõrudes puhtamaks. Sellega sai põrandavaipa ja polstreid ja lage ka tehtud.

Aga aparaat oli aus, sai seda kojugi võetud vahest ja vaibad üle lastud majahoovis... toimis ideaalselt.
Nägi välja selline ja täiesti kollane, nüüd on see teist värvi tehtud:
http://www.karcher.ee/ee/Products/Professional/Tekstiilipesurid/11001300.htm



Muidugi juresoleval videol see istmete puhastus on natuke vale sellise mustuse juures. Seal peab juba piserdama märjaks selle materjali ja siis harjaga tegema üle, lõpus alles siis selle masinaga viimne lihv anda, muidu nii tolku pole, ära kuivab jääb kole triibuliseks.

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2015 at 17:13
2 edits. Last edited 01.11.2015 at 17:21 by Astro-97
trs200
Tekstiilsalongi puhastusvahend
Ma olen need paar korda teinud nii, et aparaati puhas vesi ja pesuvahend eraldi pritsist enne peale+harjaga kust vaja ja siis masina abil põhimõtteliselt pesuvahendi välja imenud ja puhta veega loputanud. Hall Kärcher oli täitsa ok. Olen ka uurinud endale masinat, aga hinda 500 ligi. Renti nägin kusagil 25 euri päev. Üks korralik keemiline puhastus teenusena on 200+ euri. Kui sõpruskonnas veel isikliku auto ja tekstiilmööbli omanikke(firma auto on nagu mõisa köis ja arveid maksab raamatupidaja), siis tasub lõpuks ära.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2015 at 23:40
lincoln66
 
Tekstiilsalongi puhastusvahend
Tekstiilipesurit saab rentida näiteks siit:
http://profirent.ee/portfolio-posts/tekstiilipesur/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.11.2015 at 14:26
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tekstiilsalongi puhastusvahend  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.