Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - TEENUS: Osade hankimine ja transport Rootsist
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : TEENUS: Osade hankimine ja transport Rootsist  
Poster Message
ERAK
  
TEENUS: Osade hankimine ja transport Rootsist
Tere siinsed.

Kuna paljud on soovinud minu kaudu leida oma USA'kale Rootsist osi (ja mõned asjad olen ka reaalselt siit välja otsinud ja Eesti toimetanud) kuid ühte/paari osa tuues kujuneb asi ostja jaoks rämedaks kirveks siis pakun välja, et rohkema huvi olemasolul organiseerige mingi ühisostu teema ja siis koorma täitumisel saaks tõhusamalt/mitmete vahel jagatud kuludega asjad Eestisse toimetada. Asjal oleks vist jumet just puhkudel, mil tarve on vanematele autodele romulatest suuremate detaide järele nagu istmed, uksed, kapotid jne.

Väiksemad asjad (mida siinne kohalik ei soostu Eestisse saatma) saaks saata minu Rootsi aadressile ja siis ma saaks selle kas postiga või kellegagi (rahvast käib üle pea igapäevaselt) Eestisse edasi saata ning suuremad kolakad siis koorma kokkusaades kaubikuga Eesti tuua soovijatele.

Andke teada, kas sellise asja vastu oleks huvi?

Kui see teema siis foorumisse ei sobi siis kustutage ära.

Head.
Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.09.2015 at 21:39
anryo
TEENUS: Osade hankimine ja transport Rootsist
Kuskandis Rootsis asud? Eks see teeks huvilistel kaasa mõtlemist natuke lihtsamaks.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2015 at 17:37
ERAK
  
TEENUS: Osade hankimine ja transport Rootsist
Asun Sthlm'i äärelinnas kuid romulad on ju kõik hulga kaugemal- siin toimib sarnaselt meie Cargobus'ile kohalik http://bussgods.se/ mille toel saaks saata asjad minule lähemale jne.



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2015 at 19:06
BlueStang
 
TEENUS: Osade hankimine ja transport Rootsist
quote:
ERAK: Asun Sthlm'i äärelinnas kuid romulad on ju kõik hulga kaugemal- siin toimib sarnaselt meie Cargobus'ile kohalik http://bussgods.se/ mille toel saaks saata asjad minule lähemale jne.



Tere,
Head uut siis ka!
Kas oled veel Rootsis - mul jäi seal (Stockis) üks liikur silma, mis tahaks siiapoole korraldamist?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.01.2016 at 23:42
tqhq.ee foorum : Vaba teema : TEENUS: Osade hankimine ja transport Rootsist  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.