Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Ram @ Vabakas
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ram @ Vabakas   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
malloc
Ram @ Vabakas
Proovige ise veoautoga külg ees sõita :D Aeg-ajalt ikka tehakse rumalusi, seekord läks lihtsalt vähe näpu vahelt ära, muidu oleks ikka väga stiilne olnud. Minuarust kibestunud pereisadest keskastme juhid enda Avensistega on praegustel hommikutel ridade vahel sõelumisega kolm korda ohtlikumad, suvalises kohas võib must jää olla. Need on ka tavaliselt needsamad isehakanud inspektorid kelle kviitungipaberiks on Delfi virtuaalne sitapaber.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 08:41
1 edit. Last edited 12.12.2014 at 08:42 by malloc
mms
Ram @ Vabakas
No liiklusseaduse alusel on tegu tõenäoliselt ohtliku olukorra tekitamise või muu rikkumisega ja selle eest ei võeta mingeid lubasid ära. Keegi ju viga ei saanud, varalist kahju ka ei tekkinud. Ja ei maksa unustada, et igasuguse menetlusega kaasneb kulu ja päris kindlasti ei ole antud juhtum selline, mis muude menetluste seas prioriteediks seataks ja ettepoole tõstetaks.

Kastikamees sai oma laksu kätte ja tõenäoliselt samamoodi seda asja enam mõne aja jooksul ei tee. Raskete autode ja suurte inertsidega maadlejad - kui juba tossab ärge rohkem juurde vajutage ja laske gaas natuke varem lahti :D

____________________________
Buick Electra Estate 86

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 08:54
2 edits. Last edited 12.12.2014 at 08:55 by mms
cartmann
Ram @ Vabakas
quote:
rommel:
quote:
cartmann: Soomes saab sellise video p6hjal load 2ra v6tta. Kas eestis saab ka midagi teha?
Ei võeta ka Soomes selle video alusel mingeid lube kellelgi ära. Koht vast on tuvastatav aga aeg pole (osad kased on alles lehtes näiteks). Reg number (auto) ega ka juht pole selle video põhjal tuvastatavad. Kellel sa load ära võtad? Kõigil RAMi omanikel ja nende pereliikmetel ja igaks juhuks nende sõpradel ka või ? :)
Kogemused v lihtsalt arvad?
Näitasin seda videot kohalikele tuttavatele ja kõik ytlesid, et selle põhjal soomes läheksid load sada prosssa kui vähegi suudetakse auto ära tõestada.
Ma ise seda ainlt tahvblist vaadanud ja seda, kas nrd v muu tuvastatav on , ei oska öelda.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 09:10
1 edit. Last edited 12.12.2014 at 09:11 by cartmann
rommel
Ram @ Vabakas
cartmann, lisaks autole on vaja tuvastada rikkumise aeg, koht ja juht. Autoomanik ei pea mäletama kes see päev (juhul kui aeg rikkumise aeg tuvastatakse ja tõestatakse) roolis oli, piisab ütlusest, et tema see ei olnud. Märtenile: juhi kirjeldusest ei piisa , tunnistaja peab ta tuvastamisel (näiteks kolme erineva inimese seast) ära tundma. DelfiTV video pole pädev tõendusmaterjal (nn. asitõend), iga vähegi mõistusega advokaat teeb selle tümaks . Inspektori jaoks võib see olla "piisav" aga kohtus vett ei pea (ainult originaalsalvestus kõlbab, soovitatavalt koos seadmega). Soomes on seadusandlus pisut laiemalt tõlgendadav (nn Põhjamaade süsteem) aga Eestis loeb ainult see mis kirjas on (Saksa süsteem).
Kogemusi on olnud erinevaid, nii endal kui tuttavatel (ei hakka siinkohal neid üles loendama). Igaks juhuks mainin ära , et ma pole elus ühtki korda karistada saanud LE rikkumiste eest (ei siin ega sealpool piiri). 18 aastaseks saamisest on möödunud 21 aastat.

Miks nii vihaselt? Pane aga Fordile turps peale ja soorita sarnane etteaste stiilsemalt (vähem stiilsemalt ilmselt pole ilmselt võimalik) :)

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 09:31
cartmann
Ram @ Vabakas
Ei ole ma siin kellegile vihaselt ega kurjalt öelnud. Cool pro.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 10:08
wax
 
Ram @ Vabakas
Kas keegi sai pihta? Kas keegi sai kannatada? Ainult nende egod, kelle esiveoline monomähkur selliseid manöövreid teha ei suuda :D Lõpp hea, kõik hea. Väheke elevust halli argipäeva, mis igavusest meediamulliks puhutakse. :) Kui delfidebiilikud oma seinte vahelt välja pärisellu tuleks, näeks kui palju tegelikult selliseid järsemaid pöördeid igapäevaselt linna peal tehakse... :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 11:13
tfr
 
Ram @ Vabakas
quote:
rommel: Autoomanik ei pea mäletama kes see päev (juhul kui aeg rikkumise aeg tuvastatakse ja tõestatakse) roolis oli, piisab ütlusest, et tema see ei olnud.

Päris nii ka pole - LS §72 paneb omanikule või vastutavale kasutajale kohustuse viimase poole aasta kohta mäletada, kes mingil hetkel roolis oli. "Ei mäleta" tähendab seda, et trahvi saab päeva lõpuks lihtsalt omanik.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 11:17
Fog
 
Ram @ Vabakas
quote:
tfr:
quote:
rommel: Autoomanik ei pea mäletama kes see päev (juhul kui aeg rikkumise aeg tuvastatakse ja tõestatakse) roolis oli, piisab ütlusest, et tema see ei olnud.

Päris nii ka pole - LS §72 paneb omanikule või vastutavale kasutajale kohustuse viimase poole aasta kohta mäletada, kes mingil hetkel roolis oli. "Ei mäleta" tähendab seda, et trahvi saab päeva lõpuks lihtsalt omanik.
Ja päris nii ka mitte, olen mupoga selle pügala üle vaielnud andes kahe inimese andmed kuna auto oli pikemaajalises ühiskasutuses. Kumb sellel hetkel roolis oli on juba nende isikute mäletada või mittemäletada. Parkimistrahv igatahes haihtus olenemata ametnikepoolsetest ähvardustest päris politsei jmt-ga.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 11:24
tfr
 
Ram @ Vabakas
quote:
wax: Kas keegi sai pihta? Kas keegi sai kannatada? Ainult nende egod, kelle esiveoline monomähkur selliseid manöövreid teha ei suuda :D Lõpp hea, kõik hea.

Oleks see Ram jäänud oma sõidusuuna piiresse, siis ma oleks Suga nõus. Aga kuna selgelt oli näha, et asi läks tüübil käest ära ja "lõpp hea" lahendus sisaldas ka seda, et vastassuuna mehed pidid reageerima ja eest ära kobima, siis konkreetset tegu mina heaks kiita ei suuda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 11:24
MiL472
Ram @ Vabakas
Siin pole vaja muud, kui Nõmme staarpurjetaja kolme kilomeetri pikkust postitust, kus sisalduks ohtralt linke, mainitaks esiveolisi prantslasi ja mis tipneks põhjapaneva diagnoosiga kogu inimkonnale.

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 11:49
otsiabi
 
Ram @ Vabakas
quote:
tfr:
quote:
wax: Kas keegi sai pihta? Kas keegi sai kannatada? Ainult nende egod, kelle esiveoline monomähkur selliseid manöövreid teha ei suuda :D Lõpp hea, kõik hea.

Oleks see Ram jäänud oma sõidusuuna piiresse, siis ma oleks Suga nõus. Aga kuna selgelt oli näha, et asi läks tüübil käest ära ja "lõpp hea" lahendus sisaldas ka seda, et vastassuuna mehed pidid reageerima ja eest ära kobima, siis konkreetset tegu mina heaks kiita ei suuda.

eriline delfikommentaarium... millises kaadris ta oma sõidusuunalt väljus?

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 12:04
spark
 
Ram @ Vabakas
quote:
otsiabi:
quote:
tfr:
quote:
wax: Kas keegi sai pihta? Kas keegi sai kannatada? Ainult nende egod, kelle esiveoline monomähkur selliseid manöövreid teha ei suuda :D Lõpp hea, kõik hea.

Oleks see Ram jäänud oma sõidusuuna piiresse, siis ma oleks Suga nõus. Aga kuna selgelt oli näha, et asi läks tüübil käest ära ja "lõpp hea" lahendus sisaldas ka seda, et vastassuuna mehed pidid reageerima ja eest ära kobima, siis konkreetset tegu mina heaks kiita ei suuda.

eriline delfikommentaarium... millises kaadris ta oma sõidusuunalt väljus?

Kahjuks pole edasist näha ... kas ta tagurdas või sõitis üle pideva joone oma ritta tagas.
jäi ta ju üsna risti ja telgjoone lähedale ...

quote:
MiL472: Siin pole vaja muud, kui Nõmme staarpurjetaja kolme kilomeetri pikkust postitust, kus sisalduks ohtralt linke, mainitaks esiveolisi prantslasi ja mis tipneks põhjapaneva diagnoosiga kogu inimkonnale.
Kui juba ilkumisels läks, siis tsiteerides klassikut "Pilte tahaks" :)



____________________________
Seitsekümmend Viis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 12:28
1 edit. Last edited 12.12.2014 at 12:29 by spark
desiderii
 
Ram @ Vabakas
Mulle jäi selle video algne versioon silma SR.org foorumis. "Autokaamerate videod" teemas lk 13 lõpp.



____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 13:12
Rein000
 
Ram @ Vabakas
Aga miks peab vasakus reas nii aeglaselt sõitma, tekkis hoopis küsimus?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 13:15
2 edits. Last edited 12.12.2014 at 13:16 by Rein000
v6sa
Ram @ Vabakas
quote:
Rein000: Aga miks peab vasakus reas nii aeglaselt sõitma, tekkis hoopis küsimus?

Palju siis peaks lubatud kiirust ületama, et tohiks teises reas sõita?

Näikse salvestajal nii 50 kanti ju olema, kui just punase poole ei veere...

Juhtub paljudel. Seekord läks õnneks. Kas siinsed õigustajad oleks sama leebed ka siis, kui mainitud RAMi pukseerimisseekel oleks taga istuva lapse/naise/muidu kalli inimese ribides? Pea kahetonnise tühimassiga autole ei ole keskmine poekäru mingi vastane.

Autofoorum või mitte: ükskord oleks aeg aru saada, et ükski seadus ei tee liiklust viisakaks. Seda saab teha vaid ühiskonna suhtumine. Kuniks kõvem mees on see, kes suudab enam sitta keerata, meil jäävadki juhmid üksteise perses sõitma, peateele ette keerama ja udutulesid põletama.

Minu postitus pole tegelikult mõeldud mitte ülalkirjutanutele oponeerimiseks. Pigem koputan ennejõulusel ajal inimeste südametunnistusele, et just autofoorumist peaks algama liikluses mõistlikkusele kutsuv suhtumine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 14:56
vr_
  
Ram @ Vabakas
Kas luba tuleb iga käestminemise puhul ära võtta? Üsna jokk oleks selgitada, et ei olnud tahtlik ja kogemata läks käest ära. Mingi karistuse võibolla leiutab, aga seegi kahtlane, kuna midagi ju ei juhtunud. Oli siis tegelikult mis seal oli aga välja keerutaks igal juhul ma arvan.

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 15:21
rommel
Ram @ Vabakas
Oleks mingi Prius teel risti ("käest ära") läinud siis poleks kellelgi köhimist. Olen üsna veendunud, et enamus inimesi oleks "mõistvalt" suhtunud :)

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 15:40
speedbird
 
Ram @ Vabakas
Ma arvan, et ma pole ainuke siin seltskonnas, kellel ei ole küll mingit õigust selle venna suunas näpuga näitama hakata :D Eks pada sõimab katelt.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 16:45
Madlobster
Ram @ Vabakas
Minule tundub et RAMi tagant tulev tordi käru tuli liiga suure hooga ja RAMi mees vaatas peeglisse, et kui ta kohe ei stardi sõidab see kasti talle sisse ja hullema ära hoidmiseks startis õigel momendil, peateel tuli õrnematel ainult väike tilk otsa peale. Plekid sirged ja nahk terve kõigil.
Kummardus nii hea reageeringu ning õnnetuse ära hoidmise eest :hail
Punasepiruka mees saab nüüd jõulud perega veeta mitte haiglas sidemetesse mähituna.
See, et väike suitsujutt ja teega risti olev kastiauto hallmetallikdiisli meestele väikse elevuse tekitas oli paratamatus.
Tubli RAMi mees :finger

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 23:10
STW
Ram @ Vabakas
quote:
speedbird: Ma arvan, et ma pole ainuke siin seltskonnas, kellel ei ole küll mingit õigust selle venna suunas näpuga näitama hakata :D Eks pada sõimab katelt.
+1

Videos ei polnud midagi näha käest minemise osas, seega ......

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 23:24
Valmet
 
Ram @ Vabakas
Kuna tegu on ikkagi veokaga mitte sportautoga siis mina panen hindeks 4.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 00:45
Motorist
  
Ram @ Vabakas
Mina panen stiili ja attitude eest lausa 5 punkti. Kui juba siis juba.

Mind pidas politsei kunagi kinni samasuguse sõidustiili pärast talvises Tartus. Küsimuse peale et mis neile muret valmistas siis tuli kiire ja altkulmu vastus: Kodanikud kaebavad teie peale!
Selge selleks korraks.



KRT paneks Like kui saaks.: Proovige ise veoautoga külg ees sõita :D Aeg-ajalt ikka tehakse rumalusi, seekord läks lihtsalt vähe näpu vahelt ära, muidu oleks ikka väga stiilne olnud. Minuarust kibestunud pereisadest keskastme juhid enda Avensistega on praegustel hommikutel ridade vahel sõelumisega kolm korda ohtlikumad, suvalises kohas võib must jää olla. Need on ka tavaliselt needsamad isehakanud inspektorid kelle kviitungipaberiks on Delfi virtuaalne sitapaber.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 00:56
1 edit. Last edited 12.12.2014 at 00:57 by Motorist
kala85
Ram @ Vabakas
Nutt ja hala :D
Ei läinud vastas suunda, ei läinud üle, oli full lockis korraks, oleks tühjaks vajutanud siis oleks vabakas täitunud musta suitsuga ja vastutulevaid autosi poleks näha olnud, Hr Jõeleht kes video ülesse laadis lihtsalt ehmatas ära ja tegi õige liigutuse(hea reaktsioon) kui nägi rami nina tema poole olevat, oleks isegi teinud kuna ei tea ju mis juhil plaanis on.
Lihtsalt väike vahele süstimine liiga hoogsalt,nii et pidamine kadus ja mitte tropi kombel kellegile ette jääda.

____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.12.2014 at 01:46
v6sa
Ram @ Vabakas
quote:
kala85: Nutt ja hala :D
Ei läinud vastas suunda, ...


Kindel? Kuna ma säärase RAMiga pole üritanud Vabakal ringi keerata, siis ei oska arvata. Video järgi (nii vähe, kui sealt on), vist haukas sentimeetrit 30 juurde vastassuunast (ehk jämedalt ühe jala;) Aga võib-olla ka mitte. Kuis kogenud veokamehed ütlevad; kas mahub Vabakal tagurdamata ringi keerama?

OK, ma tõesti nokin;) Läks õnneks ja loodetavasti õppis oma prohmakast. Siiski võiks säärane liigutus liikluses olla taunitav ja mitte kiidetav tegevus...

Kes aga siin soorituse eest viie pani: no kuulge, kodanik ei tunne ju isegi oma sõidukit. Turborõhu tekkimise viive peaks ju üsna kähku selgeks saama:P Väga lahja kolm ja sedagi vaid kiire õgvenduse eest, et päris spinni ära ei teinud.

Eest ära sõitmise kuldreegel ühe kähkusõidumehe suust: rahulikult sõidusuunda ja alles siis pidamise jagu gaasi. Pöördel liigselt gaasi andmine lõpeb paremal juhul häbiga, kehvemal juhul statistikas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.12.2014 at 15:51
Märt J
Ram @ Vabakas
Huvitav on see, et üks manööver liikluses nii hiiglasliku tähelepanu osaliseks on saanud, selliseid asju juhtub üsna pidevalt, lihtsalt ei salvestata. Mina ka ei kiida heaks ohtlike olukordade tekitamist liikluses, aga ei hakka ju sellest ka teemat tegema, kui keegi mu taga blokki pidurdas nii et vahe jäi 10 cm ja teoreetilise võimalusena oleks võinud ta mulle tagant siseneda.
Kui tänavad talve tõttu libedaks lähevad, kas siis hakkavad ka videod ilmuma, kuidas keegi paar meetrit driftis kusagil ja sellega potentsiaalse ohu tekitas?
Käitus see mees nüüd õigesti või valesti, midagi hirmsat pole juhtunud, tundub ülereageerimisena kogu see asi. Meelelahutuseks on delfi kommentaare ses teemas vast sobilik lugeda küll. :)

____________________________
Chrysler 300C

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.12.2014 at 16:14
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ram @ Vabakas   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.