Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - kasko teema
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasko teema   1 2 3 4 5 6  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
vvt
  
kasko teema
quote:
Ettevõtetele pakutakse kasutusrendi tingimusi selliselt, et kogu risk jääb teenusepakkuja kanda. Sellisel juhul ei kasutata ka autmüüja tagasioste.

Ei vasta tõele, tüüpne kasutusrent ka võidupakkumise korral toob sulle pakkumised, kus kasutusliisingu jääkväärtus on nt 25%, analoogset autot müüakse turul 40-50% uue hinnaga.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 14:11
Jesper
 
kasko teema
quote:
Madlobster: 140 000 eekune asi kohe välja osta käib enamus eestlastele üle jõu.

No plekksepa töötund maksab ikka ühepalju, hoolimata sellest kas ta vahetab kümnekilose või sajakilose auto esitiiba. Sellest tulenevalt ongi odavama auto kindlustus protsentuaalselt kallim.

Üldiselt mina näiteks ettevõtlusega tegeledes lähenen asjale sellise revolutsioonilise nurga alt, et kui päevakorral on mingi tööks vajaliku vahendi soetamine, siis ideaalis võiks see tuua sisse nii palju lisakasumit, et ka omavahendite sinna alla kinni panek on põhimõtteliselt arukas tegevus. Vastasel juhul tuleks kaaluda, kas vahendile ei leidu odavamaid alternatiive või hoopis loobuda vahendit vajava töö tegemisest. Panga abil on lihtsalt võimalik tegevuse laiendamist kiirendada, aga basic kasumlikkus on siiski selle eelduseks.

Aga muidugi ma saan aru, et selline vaatenurk on täiesti jabur ja ühiskonnas valitseva meelsusega vastuollu minev. Sest tegelikult on firma arvele maksuvabalt liisinguga isikliku maasturi soetamine üks põhilisemaid inimõiguseid - panga asi on siin vait olla ja pappi köhida.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 14:12
2 edits. Last edited 20.11.2014 at 14:14 by Jesper
gets
kasko teema
Peamiselt kasko numbri pärast loobusin ka ise uue(ma) auto ostust firmale. Ka viimast kuud täismahus tagastatav käibemaks ei kaalu seda summat kuidagi üles. Eriti, kui tahta midagi enamat, kui "hall, metallik, diisel".
Kusjuures ei saagi aru, miks see kasko on nii palju kallim tavakindlustusest. Samad asjad ju mõlemad? Või on see tüssamiskaitseks?
Imelik on maksta arusaamatut raha "statistika" eest, mis näitab, et sarnase autoga sõidavad lambad ennast pidevalt üle kuudi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 14:32
Madlobster
kasko teema
Teiste rahakotis sorimine on eestlase meelistegevus.
Mul ka põllumajandusettevõttes tegutsev tuttav kirjutas Projekti uute lautade, sitahoidlate jms ehituseks. Projektist jäi üle oma majale uus fassaad, terve hoov unikiviga, uus maastur naisele ning mitu kogupere puhkusereisi indiast jaapanini. Lüpsik samas rabab miinimumi eest. Kas pean seda õigeks? Ei! Aga pole minuasi talle rääkida inimõigustest. See on tema elu ning ta kindlustab ennast ja oma peret kuidas oskab.

Mina olen liisingu ja kindlustuse uksel samasugune lüpsik. Teema ei olnudki vingumiseks püstitatud, et mul seda hädasti vaja ja paha pangaonu kiusab.
Pigem üritasin esimest korda elus midagi liisida ja tahtsin lihtsalt infut, et kas nii ongi või sain valesti aru. Tundub, et nii ongi.

Ja nagu ettevõtja põhiõigus on maksuvabalt maasturit liisida on panga ja kindlustuse põhiõigus ettevõtjast liisija rahakott tühjaks teha. Paraku sellisel redelil me elame ja raha teenib ja midagi toodab konkreetselt see alamtööline lüpstes ning treides ja sealt edasi liigub see erinevaid pabereid määrides mööda redelit üles tagades ülemistel pulkadel olevatele asjameestele maasturid, jahid, majad ning luksuslikud soojamaareisid.

Ülemistel pulkadel olevad mehed peavad treialeid ja lüpsjaid vaesteks lollideks, kes ei suuda isegi 100€ asja ilma järelmaksuta osta ja alumistel pulkadel olevad töölised kulutavad märkimisväärse koguse auru üleval olevate meeste rahakotis sorides.

Ideaalset riigikorda ja ühiskonda ei ole olemas olnud, ega saa ka kunagi olemas olema. Karm reaalsus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 14:49
1 edit. Last edited 20.11.2014 at 15:01 by Madlobster
Jesper
 
kasko teema
Sul veab, et pangad ei nõua liisingutaotluse juures mikroökonoomika põhitõdede testi läbimist. Muidu oleks riskianalüüsist tulenev intress mitte 73% vaid vähemalt 730% :)

Tõsiselt, pank tegi sulle kirvepakkumist tehes teene.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 15:04
viplala
kasko teema
Ei ole tegemist küll kaskoga, kuid ehk pakub huvi siiski.

Sai siin soetatud üks kaubik mõni aeg tagasi. Kaubik asus Ülemiste juures ja kindlustus oli läbi. Nu seadsin siis sammud Ülemiste keskusesse aga võta näpust, ühtegi kindlustust seal enam ei eksisteerinud. Tuli meelde, et ka Swedbank oli kunagi liikluskindlustust pakkunud. Sai sammud sinna seatud, ning juba teenindussaali uksel üks näitsik andis jaatava vastuse, ning juhatas mind iseteenindusliku arvuti äärde. Kindlustust oli vaja kuuks ajaks. Andmed sisestatud, pakkus Swedbank mulle kindlustust kuuks ajaks hinnaga 79 euri, mille peale ma muidugi suured silmad tegin. Näitsik aga rahustas mind, et kõik ongi normaalne sest tegemist on ju kaubikuga. Seepeale tänasin teda lahke abi eest ja läksin ja sõlmisin kindlustuse hoopis Salvas. Maksis see seal 15 euri kuu aega. Vot sellised hinnavahed siis liikluskindlustusel.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 15:25
Madlobster
kasko teema
quote:
Jesper: Sul veab, et pangad ei nõua liisingutaotluse juures mikroökonoomika põhitõdede testi läbimist. Muidu oleks riskianalüüsist tulenev intress mitte 73% vaid vähemalt 730% :)

Tõsiselt, pank tegi sulle kirvepakkumist tehes teene.

Tänan alandlikult Jesperi härrat ja pangaonusi vastavalt siis kirveteene ning valgustamise eest mikroökonoomika osas.
Ega Jesperi härra arva, et kellelgi teisel võib mõnel muul alal teadmisi olla, millest mikroökonomist Jesper ei jaga ööd ega mütsi?

Ei viitsi ma siin teemas maailmaasju arutada orjadest ja kuningatest, sotsialismi ja kapitalismi alustaladest ning erinevustest ega ka ei mikro- ega makroökonoomikast.

Kuna igapäev asju liisingusse ja järelmaksu ei soeta, siis vastava kogemuse puudumisel uurisin, et kas nii ongi. Väi tömmatakse lihtsalt ullikesele müts pähe.

Mina sain vastuse kätte. St liisingusse võib võtta uue enamike põllul olevate kipskarpide ees vedeleva hallmetallikdiisli ja sellegi kehvema matemaatilise taibu korral.
Natuke vanem Lux suv 4x4 tuleb osta sularaha eest paar aastat peale idee tekkimist raha kõrvale pannes. Kui muidugi pole tahtmist täna kätte saamise eest topelt hinda maksta.

Tänud tähelepanu eest!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 15:35
Madlobster
kasko teema
quote:
viplala: Ei ole tegemist küll kaskoga, kuid ehk pakub huvi siiski.

Sai siin soetatud üks kaubik mõni aeg tagasi. Kaubik asus Ülemiste juures ja kindlustus oli läbi. Nu seadsin siis sammud Ülemiste keskusesse aga võta näpust, ühtegi kindlustust seal enam ei eksisteerinud. Tuli meelde, et ka Swedbank oli kunagi liikluskindlustust pakkunud. Sai sammud sinna seatud, ning juba teenindussaali uksel üks näitsik andis jaatava vastuse, ning juhatas mind iseteenindusliku arvuti äärde. Kindlustust oli vaja kuuks ajaks. Andmed sisestatud, pakkus Swedbank mulle kindlustust kuuks ajaks hinnaga 79 euri, mille peale ma muidugi suured silmad tegin. Näitsik aga rahustas mind, et kõik ongi normaalne sest tegemist on ju kaubikuga. Seepeale tänasin teda lahke abi eest ja läksin ja sõlmisin kindlustuse hoopis Salvas. Maksis see seal 15 euri kuu aega. Vot sellised hinnavahed siis liikluskindlustusel.

Tänud sellist infot andnud kodanikele.
Enne lõpliku otsuse tegemist üritan veel käia mõnes kaskot pakkuvas ettevõttes ja saada normaalse summa eest kindlustus pakkumisi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 15:40
taaniel
kasko teema
9k maksva auto ostmiseks on vähemalt Swebankil olemas Auto Väikelaen. See ei kohusta kaskoks ning lepingu sõlmimine on odavam. Summa summarum tuleb soodsam kui kasutatud auto liisimine. See muidugi eraisikule mõeldud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 15:43
DevilDeVille
  
kasko teema
quote:
Madlobster:
quote:
DevilDeVille: Nu kui 9 kilost asja peab liisima, siis pole teda selgesti vaja. Sellised asjad ostetakse välja ja unustatakse igasugused kaskod ja pasad ja muud arutud liigkasuvõtjate nuumamised.

Ole rahulik on ka sinust rikkamaid mehi, kes ütlevad, miljon maksvad asjad ostetakse kohapeal sularaha eest, mitte ei nuuksuta panga ukse taga.

Mudu mulle meeldib su kommentaare lugeda, selle peale ütlen aga nagu sina mõnes muus teemas tegid (painuta ja proovi ennast ...)
Paraku elame me olukorras, kus inimesed liisivad ka 100€ maksvaid asju
140 000 eekune asi kohe välja osta käib enamus eestlastele üle jõu.

Minust rikkam pole just keeruline olla, mul lihtsalt ei ole mittemidagi :) Oma eelmises postituses juhindusin põhimõttest, et kui ma midagi (ükskõik mida ja ükskõik kui kallist) osta ei jaksa, siis ma seda ka ei vaja.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 15:45
Madlobster
kasko teema
quote:
DevilDeVille:
quote:
Madlobster:
quote:
DevilDeVille: Nu kui 9 kilost asja peab liisima, siis pole teda selgesti vaja. Sellised asjad ostetakse välja ja unustatakse igasugused kaskod ja pasad ja muud arutud liigkasuvõtjate nuumamised.

Ole rahulik on ka sinust rikkamaid mehi, kes ütlevad, miljon maksvad asjad ostetakse kohapeal sularaha eest, mitte ei nuuksuta panga ukse taga.

Mudu mulle meeldib su kommentaare lugeda, selle peale ütlen aga nagu sina mõnes muus teemas tegid (painuta ja proovi ennast ...)
Paraku elame me olukorras, kus inimesed liisivad ka 100€ maksvaid asju
140 000 eekune asi kohe välja osta käib enamus eestlastele üle jõu.

Minust rikkam pole just keeruline olla, mul lihtsalt ei ole mittemidagi :) Oma eelmises postituses juhindusin põhimõttest, et kui ma midagi (ükskõik mida ja ükskõik kui kallist) osta ei jaksa, siis ma seda ka ei vaja.


Neil rikastel ei olegi mittemidagi ;) :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 15:58
rommel
kasko teema
vipala, M2G-le (nelikveoline "kaubik", Harju maakond) pakkus Swed konkurentsitult parimat hinda (sundkindlustus). Kui neil oli aasta 250 siis ülejäänutel (kaasa arvatud see Meždrukapustpašašlajevi üritus) algasid hinnad 300-st. Kerghaagised seevastu on kindlustatud IF-is kuna Swed küsis 2x kõrgemat hinda vaatamata "kuldkliendi" soodustustele.
Tuliuute autode koha pealt ei tea (pole nii rikas) aga vanemate autode (eriti kehtib see tarbeameeriklaste kohta) on odavam aastas üks auto osta kui neid kaskotada.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 16:28
PlyVal64
kasko teema
quote:
Madlobster:
quote:
DevilDeVille:Nu kui 9 kilost asja peab liisima, siis pole teda selgesti vaja. Sellised asjad ostetakse välja ja unustatakse igasugused kaskod ja pasad ja muud arutud liigkasuvõtjate nuumamised.

Minust rikkam pole just keeruline olla, mul lihtsalt ei ole mittemidagi :) Oma eelmises postituses juhindusin põhimõttest, et kui ma midagi (ükskõik mida ja ükskõik kui kallist) osta ei jaksa, siis ma seda ka ei vaja.


Neil rikastel ei olegi mittemidagi ;) :D
Selle täiesti arusaamatu kasko pärast on jäänud ka meil põhimõtteliselt igasugsued edevamad uued tranduletid liismata sest andke andeks... Tegelikult kunagi küsisime ka siis uuele valgele punnile seda ja number, mis öeldi pakkumuses oli arusaamatu.
Seega pole mitte ühte ainsamat kohustust ja keegi meilt midagi ei "taha" peale suhteliselt pisikese maamaksu suhteliselt suure mereäärse maatüki eest, et ka kõik muud "rikkusele" viitavad vidinad oleks nagu olemas, siis :D Ning kui isegi on asju, mida oleks päriselt ka vaja, siis kuidagimoodi püüaks ilma kohustuste tekitamiseta läbi ajada. Vaatab, kaua õnnestub.

Muuseas, pole teinud ka seda pinsikindlustust peene nimega "sammas", sest kohe kõige alguses oli selge, et sellest mingit kasu pole ega tule. Ja ma ei räägi mitte pensionist N-aasta pärast (milleni on kõigepealt vaja üldse elada) vaid igapäevases elus. Sisuliselt on pinsikindlustuse omanikel ju kuhugi finantsasutusse kontole kogutud/kogunenud mingi reaalne rahaline summa, mis võiks olla teatud puhkudel kasutatav ka reaalsel elus olemise ajal, vähemalt võiks sest mingi KASU olla. Näiteks 1500 brutopalgalt maksad ju iga kuu mingile ahveristide pundile 30 reaalset eurot, kuhu siis riik lisab 60 eurot ja see mahvia saab omale 90 eurot peaagu igavesti niisama kasutada! See teeb aastas 1080 eurot!!! Ja siis lähedki, nagu ksf! Madlobster sinnasammusesse asutisse laenu, liisingut või kindlustust küsima ja nad tuima kalanäoga tahavad veel samapalju ja rohkemgi sisse kasseerida. Aga seda pole, et näiteks minu makstava intressi summaline väärtus langeks 50% minu poolt "sissetoodava" raha jagu. Selle näite puhul siis oleks arvel "soodustus 45 eur" ja selle võrra kuumakse väiksem. Kui nii arvutada, siis peaks need liigkasuvõtjad mingi suvalise odavrondi liisimisel peaaegu et kuus peale maksma.

Soovitan õnnetutel kohustusliku sambaga tegelastel oma "kontojääki" vaadata (peaks vist saama) ja mõelda, et kui mitu eurorubla siis need tegelased tegelikult Teie käest igakuiselt saavad. Pluss kõik intressid jms, mis sellele näites toodud 90 eurole veel juurde läheb. Mul on see sendid kaardihooldustasu kuus... ja võimalusel püüan kunagi ammuse Peebu üleskutse järgi käituda ning sularahas maksta, et veel seda röövimist vähendada. See on muidugi raske ;) aga näiteks Statikast suitsu ostes on ju sulakaväljutaja ukse kõrval ja selle minuti ikka leiab. Nii põhimõtteliselt, kui meelde tuleb.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 18:10
1 edit. Last edited 20.11.2014 at 18:11 by PlyVal64
charger
kasko teema
Sellist vanemat autot on kallis liisida ja kindlustada, võimalusel leia laenusaamise variant ja osta, mis meeldib!

Mina ei tulistaks kaskofirmade pihta nii palju tõrva, vähemalt pooled aastamaksud olen hüvitistena tagasi saanud nii omal "süül" juhtunud kui ka metsloomade põhjustatud õnnetuste remondikahjude näol. Maksadki selle eest, et oleks võinud ju hulleminigi minna :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 18:35
Madlobster
kasko teema
quote:
charger: Sellist vanemat autot on kallis liisida ja kindlustada, võimalusel leia laenusaamise variant ja osta, mis meeldib!

Mina ei tulistaks kaskofirmade pihta nii palju tõrva, vähemalt pooled aastamaksud olen hüvitistena tagasi saanud nii omal "süül" juhtunud kui ka metsloomade põhjustatud õnnetuste remondikahjude näol. Maksadki selle eest, et oleks võinud ju hulleminigi minna :D

Ma ei olegi nii hirmsasti kindlustuse kui sellise vastu. Kuid juba mõne aastaga maksta kindlustusele rohkem kui asi reaalselt väärt on vat see on debiilne.
Kui sa oled 20 aastat suurema kw autot (reaalsuses vbl vana pann) omanud ja selle aja jooksul ka näiteks kahte suurema kw liisingautot siis löö kokku kui palju sa oled reaalselt kindlustusele raha viinud. Tahaks sõnnikuhargi võtta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 19:16
charger
kasko teema
Reaalne kasutatud asja väärtus ja taastamine sisuliselt uute juppidega teevad muidugi parajad käärid sisse...

Samas tööautode kasko on ca 50€ kuus, keskmiselt paari aasta kohta üks klaasivahetus ja keegi mingi ukse/karbi vms ikka aeg-ajalt ära mõlgib ja tulebki lähes sama raha kokku, muidugi OV 200€ juhtumi kohta (va. klaas) tuleb ära kannatada. Maksan kindluse eest, et kui oleks hullemini läinud...

edit: kunagi ühes ehitusettevõttes töötades lõin kokku 6a kindlustusmaksed ja hüvitatud arved, siis summa oli isegi natuke suurem kui maksed (kaks kulukat veoka avariid oli ka sees). Sisuliselt oli kuluks omavastutuste summa. Muidugi kuskil mujal võis teisiti minna.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 20:24
1 edit. Last edited 20.11.2014 at 20:29 by charger
Madlobster
kasko teema
Eks see kasko on selliste tegelaste pärast kõrge, kellel alatasa midagi hüvitada vaja on.
On selleks siis sihikindel käitumine või reaalselt ebaõnne sõdur olemine
Üks hommik on auto pukkide otsas ja veljed koos rehvidega "ära varastatud" (maha müüdud) Hopsti uued veljed uued rehvid
Vana ja kulunud esiklaas saab kargel talvehommikul sahmaka keevat vett. Hopsti uus nägemine ees
Ostes olemasoleva vigastuse kõrvale võtmega uus sügav kriips (parklas keegi on teinud) Hopsti kogu detaili värvimine
Ja küll oskajatel neid nõkse veel ja veel on, mida minu lupjunud hallollus ei oska siia kirja panna.

Vaadates veel parkimismajade seinu ja piirdetorusi hakkan vaikselt hinna sisust aru saam. Aga siiski ei taha mina see idikas olla, kes äpude äpradused kinni taob.

Ma tahaks samamoodi edasi sõita nagu ma olen kõik need 20 aastat sõitnud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 20:40
1 edit. Last edited 20.11.2014 at 20:41 by Madlobster
STW
kasko teema
quote:
vvt:
quote:
Ettevõtetele pakutakse kasutusrendi tingimusi selliselt, et kogu risk jääb teenusepakkuja kanda. Sellisel juhul ei kasutata ka autmüüja tagasioste.

Ei vasta tõele, tüüpne kasutusrent ka võidupakkumise korral toob sulle pakkumised, kus kasutusliisingu jääkväärtus on nt 25%, analoogset autot müüakse turul 40-50% uue hinnaga.

See väide põhineb küll väga kesisel kogemusel. Oma väitele võin oma käe alla panna.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 00:43
Maik
  
kasko teema
Siis katsu elada edasi ilma laenude ja kaskodeta. Kaskomakse ilmselt peletaks mindki ära mitme auto juurest.

Ise olen õnneks selles seisus ja ei tunne vajadust paarikümne kilose auto järgi - jah,teoorias saaks seda lubada aga siis ma peaks arvestama taolise igakuise kulutusega. Jutt siis igapäeva autost,sest hobi- camaro maksab paarkend ja peale.

Oma odavamat autod omades, ei tea kunagi kulusid ette... olgu see siis õnn või õnnetus :D

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 00:47
STW
kasko teema
quote:
Maik: Siis katsu elada edasi ilma laenude ja kaskodeta. Kaskomakse ilmselt peletaks mindki ära mitme auto juurest.

Ise olen õnneks selles seisus ja ei tunne vajadust paarikümne kilose auto järgi - jah,teoorias saaks seda lubada aga siis ma peaks arvestama taolise igakuise kulutusega. Jutt siis igapäeva autost,sest hobi- camaro maksab paarkend ja peale.

Oma odavamat autod omades, ei tea kunagi kulusid ette... olgu see siis õnn või õnnetus :D

Mina jälle ei näe põhjust, miks peaksin igapäevase tarbevara endale ostma, kui seda on võimalik kasutada ilma üle kulutamata. Aga eks igaüks oska ikka ise omale parima lahenduse leida.
Kindlustust liisingu kuluks ei oska muidugi ka arvata, enne vanasti kindlustamine ikka omaette teema oli

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2014 at 00:55
mrtn
kasko teema
Vähe sõitjatel on kasko muidugi pinnuks silmas. Ma ei sõida küll takso mõistes palju, ca 35 000 tuleb kaubikuga ja 25 000 sõidukaga aastas, aga selle 60 000 peale juhtub piisavalt palju, et kasko ära tasuks: mitu metslooma teise ilma saatnud ja noh, sõitsin nt uuel pargimaasturil karteri puruks. Võid ette kujutada palju selle vahetus maksma läks. Lisaks nad leidsid esisillatalalt paarisentimeetrise kriimu ka, seega esimene poolraam läks ka vahetusse. Sellised arutud kulutamised ajavadki kindlustuse hinna üles. Mina pakkusin neile, et ei ole vaja sillatala vahetada, kuna see kriim oli tõesti ainult kriim mitte pragu, aga kindlustus tahtis ikka vahetada.

Kasko tingimused tuleb enda kasutuse ja äparduste statistika järgi valida. Ma kujutan ette, et 20" veljed ja kleeps tagaaknal/tehnika salongis paneb tavakasutuse juures piisavalt õhku kasko hinnale sisse, et see valus oleks.

Kaskokindlustuse saab liisingukuluks lugeda küll - ilma liisinguta poleks see kohustuslik.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2014 at 08:17
1 edit. Last edited 21.11.2014 at 08:19 by mrtn
STW
kasko teema
quote:
mrtn:

Kaskokindlustuse saab liisingukuluks lugeda küll - ilma liisinguta poleks see kohustuslik.


Kui sa oled panga jaoks piisavalt usaldusväärne, pole kasko ka liisinguga kohustuslik.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2014 at 10:19
newusername
kasko teema
quote:
STW:
quote:
mrtn:

Kaskokindlustuse saab liisingukuluks lugeda küll - ilma liisinguta poleks see kohustuslik.


Kui sa oled panga jaoks piisavalt usaldusväärne, pole kasko ka liisinguga kohustuslik.


Õige, siis antakse 20 milli ka ilma tagatiseta ja garantiideta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2014 at 10:55
vvt
  
kasko teema
Olen alati imestunud kolleegide juttu kuulates, et mul vot on nii kõva müügijuht, tal pole bensu limiiti ja läbisõit on 60 000 km aastas.
Minu arvamus taoliste hiigel-läbisõitude kohta (kui tegemist pole transpordiettevõtte või taksofirmaga), et inimesed, mõelge uuesti läbi oma elu-ja töökorraldus.
Kui uhada 60 000 km aastas, siis taoline inimene ju 8-tunnise päevaga ei suuda muud teha kui autoga sõita.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2014 at 11:06
mrtn
kasko teema
quote:
vvt:
Kui uhada 60 000 km aastas, siis taoline inimene ju 8-tunnise päevaga ei suuda muud teha kui autoga sõita.

Mis krdi 8-tunnine tööpäev? 20.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2014 at 11:13
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasko teema   1 2 3 4 5 6  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.