Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Ukraina vol. 2
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ukraina vol. 2   1 2 3 4 5 6 7 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
franz125
Ukraina vol. 2
Ma siin vaikselt olen mõelnud,et kummale poole need tegelased praegu kuuluvad kellega koos vene kroonus Prikarpatski okrugis oldud sai.Mõne käest küsiks küll et kas nüüd saad aru miks eestlased-lätlased rivis teist jalga käisid(leedukad jätsin välja sest peale ühe erandi ei olid nad kõige suuremad otshkalovid)Mõnes mõttes on natuke kummaline et Venemaa tahab endale tekitada hulgaliselt sisevaenlasi(juhul kui nad tervesse Ukrainasse sisse marsivad)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 10:26
Madlobster
Ukraina vol. 2
No tegelt võiks siis kogu selle teema ära lõpetada.
Ei olnud siin eilsetes postitustes midagi oluliselt teistmoodi kui kogu see kaks pikka joorupit kokku.

Kui asju mitme kandi pealt vaadata ei tohi siis selline ühe poole täis poristamine ja teisele poolele tingimusteta oodi laulmine ei ole vaba inimese mõttelaad.

Lööge mind risti ja pidage moskva propaganda häälekandjaks. Aga ida pool ei ole sooneutraalseid lasteaedasi, sõnad kodumaa ja ema ning isa on au sees. Vanavanematele öeldakse teie. Nende maal ei tuia ringi tumejunnide hordid, kes võivad neilt nõuda enese ülalpidamist. Nende maale ei ehita võõras oma kirikut. jne jne.

Laiem silmaring ei võrdu kommunismi ja NSVL taastamise sooviga.
Jah eelistan täna ikkagi kuuluda NATO ja EU koosseisu kui VF koosseisu. Kuid see ei tähenda, et ma ei suuda näha EU ja NATO tumedamaid pooli ja eitan, eiran ja ignoreerin täielikult VF heledamaid külgi.

Aga ma ei ole kindel, et see soov selliseks jääb kui minu auto sõna neeger kasutamise eest põlema pannakse, aknast välja vaadates näen mošeed, äratuskellaks hommikused palvusele kutsed. Ja minu töötasust muljetavaldav protsent kulub getode ehitamisele ja võõrast karva luuserite ülalpidamisele.

Samuti ei oska ma Putinit Ukrainas toimuva eest porisse tallata samas täielikult ignoreerides või surmani õigustades Obama kaltsupeade tuustimist.
Mõlemad on võõral maal, mõlemad tapavad süütuid.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 11:39
partel
  
Ukraina vol. 2
Kes ütles, et läänemaailmas pole tõsiseid probleeme?

Seepärast ongi Eestis selles mõttes parem olla, et ikkagi äärealal ja poliitkorrektsus veel nii kõva pole.

Võrdõiguslikkus ja mittediskrimineerimine tähendab seda, et valge heteromees peab kõiki teisi üleval pidama...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 12:05
Madlobster
Ukraina vol. 2
quote:
partel: Kes ütles, et läänemaailmas pole tõsiseid probleeme?

Seepärast ongi Eestis selles mõttes parem olla, et ikkagi äärealal ja poliitkorrektsus veel nii kõva pole.

Võrdõiguslikkus ja mittediskrimineerimine tähendab seda, et valge heteromees peab kõiki teisi üleval pidama...


Siin kustutati hommikul hulk postitusi, mida sa ei näinud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 12:12
partel
  
Ukraina vol. 2
quote:
Madlobster:aknast välja vaadates näen mošeed, äratuskellaks hommikused palvusele kutsed.
Mis mosheedesse puutub, siis Shveitsis on kombeks enam-vähem iga küsimuse üle referendum teha.

Hiljuti oli küsimuseks moshee ehituse lubamine. See sai vastuseks EI!

Endal on islamimaailmaga kogemust peamiselt ainult mõned päevad Istanbulis, niivõrd kuivõrd see islamimaailm on.

Sai kohalikega rakit joodud jne null probleemi.

---

Oma arust ma rassist ei ole, aga kui vaadata, mis toimub euroopas vs ladina-ameerikas vs aafrikas, siis mingid järeldused latiinode ja neegrite kohta on ju suht vältimatud...

Praegu on Pakistanis ja Indias korralik üleujutus, nägin ühte klippi, kus üks pakistani naine halas, et ta maja pühiti minema ja et tal on 10 last, mida nüüd teha, Allah aita!

Kui peredel on 7-10 vms last siis kuhu nad panna? Tulebki mustmiljon töötut.

Ja noor töötu vihane mees on ju terroriorganisatsioonide poolt kerge värvata.

See ka üldiselt, Eesti, Ukraina vms. Kuritegevust sünnitab vaesus.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 13:14
Raceboy
 
Ukraina vol. 2
quote:
Madlobster: Lööge mind risti ja pidage moskva propaganda häälekandjaks. Aga ida pool ei ole sooneutraalseid lasteaedasi, sõnad kodumaa ja ema ning isa on au sees. Vanavanematele öeldakse teie. Nende maal ei tuia ringi tumejunnide hordid, kes võivad neilt nõuda enese ülalpidamist. Nende maale ei ehita võõras oma kirikut. jne jne.

Samuti ei oska ma Putinit Ukrainas toimuva eest porisse tallata samas täielikult ignoreerides või surmani õigustades Obama kaltsupeade tuustimist.
Mõlemad on võõral maal, mõlemad tapavad süütuid.




ISIS'e näod, kes ajakirjanikke mõrvavad, on süütud? Kas sa siis ka ei oska Putlerit hukka mõista, kui ta samasuguse asja Eestis korraldab?

Kui su mõlemapoolsed vanavanemad oleks Siberisse viidud lihtsalt sellepärast, et nad omasid paari äri ja olid haritlased, siis ilmselt räägiks sa veidi teist juttu. Sa jahud midagi laiast silmaringist, aga mulle on vene mentaliteet per se vastukarva ja eelistan iga kell mõne lääneliku võimu all elada, kui peab valima halva ja veel halvema vahel.


P.S. Ma olen viimaste aastate jooksul päris mitu korda Ukrainas käinud, kesk- ja lääneosas ning Venemaaga seal küll ühist küll niipalju pole, et segi ajada.

EDIT: Meie maale ehitab sinu sõber Edgar õigusu (=vale) kiriku.

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 13:39
1 edit. Last edited 14.09.2014 at 13:40 by Raceboy
Madlobster
Ukraina vol. 2
Mina olen Rassist suure algustähega.
Koos juttu puhud ja rakit juua. Businessi ajada ja turismi reisil käia kõik on ok.

Aga mina ei lähe Istanbuli taarausku ja kaerajaani viima ja samuti ei taha ma oma hoovis allahi kodasi ja öösärkides nuustikuid näha. Ei taha ma mitte üks minut tööd teha, et neegrile sealt mingi kopikas eraldada.
Seda saasta hoitakse sots toetuste peal nagu sitta pilpa peal kogu valges maailmas aga nende viha valgete vastu ainult kasvab.

Edit raceboyle.

Edgar ei ole minu sõber.
Räägid siin vanaema siberisse viimisest. Kas USA oleks sinu sõber kui su vanaema oleks kaltsupea ja nafta näljas jänki su vanavanemate onni õhku laseb.

Kui sa aru ei saa siis ma ei õigusta Putinit ja tema käitumist, ei kipu ma venemaale vms. Vaid äkki suudab vähe rohkem mõelda. Vanasti jooksime ka sakslaste alt punast lippu lehvitades venelastele vastu ja vastupidi. Küll meid käidi siin palju päästmas.

Me oleme Eestlased ja meie kogemus on tibladega, kes meid siberisse viisid ja täid tõid.
Meie kõigi sõber USA tuustib võõral maal kaltsupäid (ei puutu meisse kuna me ei ole kaltsupead)
Brüsseli perse, mida me hoolega noolime ajas puude asemel juute ahju (ei puutu meisse kuna minu vanaisa ei olnud juut)
Venelane madistab Ukrainas (ja ta on usast ja sakslasest olulisel määral hullem kuna ta viis meie vanaisad siberisse ja tõi vanaemadele kubemesse putukad)

Edit 2:
Ja ma olen korduvalt öelnud, et näen liitlasena pigem usa kui ida. Aga see ei tähenda seda, et ma Baracki ees rõõmupisaraid valan ja üle ida piiri kive loobin. Barack on must aga tema maailma poliitika ei ole üdini valge, Putin on valge aga tema maailma poliitika ei ole üdini must.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 13:46
2 edits. Last edited 14.09.2014 at 14:07 by Madlobster
smr
Ukraina vol. 2
quote:
Madlobster: Ei taha ma mitte üks minut tööd teha, et neegrile sealt mingi kopikas eraldada.


Aastaid on Eesti eraldanud välisabina muuhulgas Aafrika riikidele päris mitmeid ja mitmeid miljoneid.
Ja sinu raha saab riik kätte ka siis, kui sa ei tööa vaid kulutad :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 15:35
partel
  
Ukraina vol. 2
quote:
Madlobster:Ja ma olen korduvalt öelnud, et näen liitlasena pigem usa kui ida. Aga see ei tähenda seda, et ma Baracki ees rõõmupisaraid valan ja üle ida piiri kive loobin. Barack on must aga tema maailma poliitika ei ole üdini valge, Putin on valge aga tema maailma poliitika ei ole üdini must.
Lääne vs ida vahel valik ei ole hea/halva valik, vaid halva ja veel halvema vahel.

Mulle teeb muret läänemaailma militaaria totaalne alafinatseeritus, kuna tervishoid ja pensionid ja muu welfare söövad pea kogu eelarve ära.

Ma ei ole kindel, et läänemaailm on võimeline end kaitsma.

Afganistanist ja Iraagist tulevad tagasi kahjustatud tehnika ja murtud mehed, jah ametlikult võivad nad nimekirjas olla, aga tegelikult, mis nende võitlusvõime võib olla?


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 15:36
gretzky
 
Moderator
Ukraina vol. 2
Kuidas sõjas ellu jääda, mis on parim kajastus ukrainast toimuvast: militaar.net
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=28&t=33091&start=600

Hea kõne ukraina sõjakoldest, katlast (vajalik vene keele oskus). Impressiv oli intervjuu lõpp: Kaks kangelast on tegelikult vigastatud aga teel tagasi lahingusse :)
Seda vaadates, pole ukr võidus kahtlust.



____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 17:55
madis
Ukraina vol. 2
Millest see arvamus et Venemaal vanu inimesi austatakse ??????
Peale teist maailmasõda leiti veel pikalt kolkaküladest nälga surnud vanureid. Ära unustati nimelt...
Ja invaliidid topiti vagunisse ja saadeti Moskvast ja Leningradist minema, risustasid vaatevälja.
Ja lapsed kasvatati lastekodudes bandiititeks (ikka parem kui sooneutraalne vist ?? ;)

Lõpeta ära see vastandamine - ei ole olemas sellist asja et "läänes paha - venemaal hea". Me ei võrdle siin kabet ja malet vaid pigem seisukohta, kas demokraatia või saapaga vastu vahtimist.

Ja veel. Putini poliitika... ei ole hall. Vaid MUST. miks ? Kas inimene kes ainult kord kuus vanainimese saapaga peksab ja ülejäänud aja hooldekodus vabatahtlik on, kas tema on hall ? Kuskohast piir läheb ?
Putini käed on küünarnukini verised ja selle jaoks ei ole vaja teda võrrelda Obamaga, jätame Obama kõrvale ja vaatame absoluutskaalas. On meil selline skaala ? Minul on. Inimest tappa ei tohi. Punkt.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 22:15
1 edit. Last edited 14.09.2014 at 22:18 by madis
sidrun
  
Ukraina vol. 2
mil-net tegelased on ühed nõukaaegsed sõjardid kel suur viha venelaste vastu ja kes tahaksid terve vene riigi maatasa teha, selline suhtumine on võrdne nende "tiblade" omaga ja kõik arutelu on sõjaväe teemaline, kuidas vastu hakata jne. rahu saavutamisest maailmas pole mingit juttu
kogu see sõjateema on võimalik ainult tänu sellele et me laseme enda üle valitseda korrumpeerunud poliitikutel. sellist asja nagu demokraatia ei ole kuskil, VÕIM EI OLE RAHVA KÄTES, rahvale jäetakse mulje et nad saavad valida aga tegelikult on lõpptulemus sama.mõelge selle üle kuji palju poliitikutest maailmas on filosoofid või teadlased.kõik poliitikud on sitaks rikkad, rikkamad kui rahvas.ja tegelikult ega need poliitikud pole muud kui suurärimeeste käepikendused kelle heaks nad tegelikult töötavad. te kõik mõtlete ainult sellele kelle poolt olla, kas ida või lääs. MITTE KEEEGI MITTE KUSKIL ei proovi ega ei suudagi ette kujutada mingit uut maailmakorda, kus inimesed ei oleks raha orjad, kus inimesed ei töötaks teiste heaks, kus inimkonna eesmärgiks oleks areng või mõnus äraolemine, mitte raha akumuleerimine läbi teiste inimloomade kontrollimise. mida vanemaks ma saan seda vähem ma tahan olla osa sellest maailmast, üha rohkem tundub mulle et minu koht on kuskil sügaval eikellegi maal kus teisi inimesi ei ole, sest mida rohkem inimesi seda rohkem probleeme. maakeral on üle 7miljardi inimese, ME KÕIK OLEME SITAKS TÜHISED, nii, nagu meie astume pohhuilt sipelgate peale ilma kaks korda mõtlemata astutakse MEILE peale ja kasutatakse meid ära. türa see vene aeg on teid kõiki nii vaimuvaeseks teinud et khotuav lihtsalt. ja te annate seda vaimuvaesust oma lastele edasi, sest keegi ei mõtle kvaliteedile oma laste tegemisel, ikka on tähtis kvantiteet.

inimesed on nii rumalad et nad polegi väärt head elu vaid orjapõlve. miks nad aga rumalad on seepärast et neid kasvatatakse rumalateks. lapsi tehakse suuresti sellepärast et neid on tore vaadata, sest neile ei ole veel ühiskonna norme ja mõttemalle pähe surutud ja seepärast ongi see täiskasvanutele värskendav ja meenutab lihtsamat elu.teine põhjus miks lapsi tehakse on see et "lihtsalt juhtus", kumm on ebamugav ja noh mis seal ikka, mis see laps minujaoks ikka muudab kui et on üks suu rohkem toita, küll koolis talle mõistus pähe pannakse.

http://listverse.com/2013/06/16/10-reasons-why-democracy-doesnt-work/ ma püüan sama kirjutada mis siin lehelgi.

ehk on lahendus hoopis selles, et legaliseeritakse hipi-narkootikumid(ala marihuaana ja LSD) ja siis kui vene agressorid tulevad siia riiki siis võtavad neid vastu väga sõbralikud ja heatahtlikud inimesed kes ehmatavad oma vendluse ja aitamistahtega agressorid ära ning tekitavad neis küsimusi et mille nimel nad üldse sõdivad, sest parim lahendus sõdimisele oleks ju see, kui mitte keegi ei võtaks relva kättegi. TÕELISED VAENLASED EI OLE KAMOUFLAASH MUNDRIS, VAID ÜLIKONDADES.

palun ärge kustutage mu postitust, parem sõitke verbaalselt molli mulle või misiganes. ma püüan ainult mõelda, kuidas me saaksime kõik rahus elada. võibolla on meile vaja üht tulnukate invasiooni, et kogu inimkond oleks ohus mille kõrval kõik praegused probleemid oleks tühised.ah tra neid mõtteid ja ideid ja fantaasiaid on nii palju, aga te "täiskasvanud" inimesed räägite igalpool täpselt sama juttu ja valite pooli.

keegi enne ütles et ma peaks end kompuutri tagant eemaldama ja liituma eesti sõjaväega(istuge sisse omale see kaitseväe nimetus, see et see on paras sitt võrreldes muu maailma vägedega ei tähenda et me seda muudmoodi kutsuma peaksime, kui te sellega nõus ei ole siis palun selgitage mulle, miks ameerikas on astronaudid, venemaal kosmonaudid ja hiinas taikonaudid kui nad kõik teevad täpselt seda sama?) ma ei kahtle selles, et eesti sõjavägi mingit vastupanu suudaks pakkuda, kindlasti tapaksid eestlased palju ja ka palju eestlasi tapetaks, aga mis selle suremise mõte on kui pärast edukat võõrvägede tagasilöömist mingi poliitik paneb pastakaga paar allkirja mille tulemusel tõmbame uue lipu vardasse. kõige tõsisem poliitika käib ju suletud uste taga ja mine tea kellele me maha oleme juba müüdud. parim mis ma teha saan on lihtsalt loota et ehk joppab ja et see kõik läheb minust mööda, olen ikkagi loll eestlane kes poomisel küsib kas ma pean ise nööri tooma.






Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 22:16
madis
Ukraina vol. 2
Sidrun, kasvata munad ja ürita elus midagi korda saata mis sa tühja plärtsud siin. Ja ära targuta laste teemal kui endal veel pole.

Siis pole hiljem häbi lugeda seda jama, internetis säilivad asjad igavesti.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 22:21
DevilDeVille
  
Ukraina vol. 2
quote:
sidrun: blablabla ja üldse tean mina asju mida keegi teine ei tea


:D

A tegelikult tahtsin hoopis seda küsida, et milleks läbustada foorumit oma auto lingiga, mis ei ole link?


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 22:22
ramman
Ukraina vol. 2
OT: Isand Sidrun, õlle õlleks, aga oma mõtted palun pane kirja head emakeele ja kirjutamiste tava silmas pidades. Arusaadavalt oled eestlane, siis käitu ka siin foorumis nagu eestlane, kasuta korrektseid kirjavahemärke ja suuri algustähti.
P.S. kui kellelegi (moded) on mu post vastukarva, siis palun kustutada. Aga siiski ei tagane ma oma põhimõttest, olles meelsuses ja vaimsuses eestlane, austagem ka siis oma emakeelt.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 22:28
viplala
Ukraina vol. 2
quote:
sidrun:
ehk on lahendus hoopis selles, et legaliseeritakse hipi-narkootikumid(ala marihuaana ja LSD) ja siis kui vene agressorid tulevad siia riiki siis võtavad neid vastu väga sõbralikud ja heatahtlikud inimesed kes ehmatavad oma vendluse ja aitamistahtega agressorid ära ning tekitavad neis küsimusi et mille nimel nad üldse sõdivad, sest parim lahendus sõdimisele oleks ju see, kui mitte keegi ei võtaks relva kättegi. TÕELISED VAENLASED EI OLE KAMOUFLAASH MUNDRIS, VAID ÜLIKONDADES.



Mnjah, Kui sa veel aru pole saanud, siis inimene ongi inimesele hunt. Kui siia keegi sisse peaks tulema, siis olenemata sellest, et sa parasjagu pilves oled ja naeratad imalalt, nik.takse sind esimeste sõdurite poolt pe.se, ning su ema ja õde ja vanaisa samuti. Sa võid ju selle tegevuse ajal karikakra kimpu käes hoida, ning nuuksuda suure sõpruse järele, kuid fakt on see, et peale akti saad kuuli pähe. Tõsiselt ka sidrun, ära enam täna rohkem peale tõmba, muidu paned veel, põletavatest maailmavalu piinadest, endale nööri kaela.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 22:31
Raceboy
 
Ukraina vol. 2
quote:
sidrun: bla-bla-bla



Sinugused "missestooniad" paraku on nii rumalad, et ei oska oma elugagi hakkama saada, aga omaarust teavad, kuidas maailmas asjad käivad.

Mine räägi oma juttu paarile vene kaagile ja võin kinnitada, et reality check tuleb mõjus ning maailmavaade on kohe selgem.

Valus on näha, kui loll üks inimene saab olla, kahju ainult, et valus on minul, mitte lollil.



____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 22:58
ivoalaska
 
Ukraina vol. 2
Hr Sidrun võiks midagi veel kirjutada, päris hea meelelahutus pühapäeva õhtusse :)
Kusjuures narkootikumide andmine sõduritele on juba igivana praktika aga mitte Sidruni väjatoodud põhjustel vaid ikka vastupidistel.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 22:59
partel
  
Ukraina vol. 2
Täna nägin BBC'st saadet, kus muuhulgas arutati MH17 allatulistamist.

Keretükid olid sõelapõhjad, ehk fragmenteeruv lõhkepea. Jane'i spets ütles, et õhk-õhk rakett sellist jälge ei tee ehk oli maa-õhk, arvatavasti "Buk" (vene keeles "pöök" ):

http://en.wikipedia.org/wiki/Buk_missile_system

Selle läheduses viibimise kohta olid ka mingid pildid ja videoklipid.

Siis vist "Novaja Gazeta" ajakirjanik ütles, et tegelikult taheti alla tulistada läheduses viibivat "Aerofloti" lennukit ning see ukrainlaste kaela ajada, et oleks õigustus vene täiemahuliseks invasiooniks.

Aga lasti vale lennuk alla.

Aga jah, selliste intsidentide puhul on tõe selgumisega rasked lood...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 23:12
1 edit. Last edited 14.09.2014 at 23:13 by partel
sidrun
  
Ukraina vol. 2
räägite et mina olen endaarvates kõige targem üldse aga vaadake missugused te ise olete. iga idioot nokuga oskab lapse valmis teha, aga iga idioot ei oska last kasvatada ja erinevalt teist rumalatest mina tean seda ja seepärat ma teengi enda poolt niipalju kui võimalik et minu seeme idanema ei läheks.ma tean et minu jutust jääb mulje et ma omaarvates kõige targem üldse aga putsi küll te kõik olete samasugused ja veelgi hullemad. palun väga vabandust et mul empaatiavõime ja ma tahaks igaljuhul vältida tapmist, aga nagu siit järeldada võib on see vältimatu ja ikkagi parim mis ma teha saan on lihtsalt nii kaugele minna inimestest kui võimalik. minu esimene ja viimane sõnavõtt mingil teemal. hüvasti.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 23:18
viplala
Ukraina vol. 2
quote:
sidrun: iga idioot nokuga oskab lapse valmis teha, aga iga idioot ei oska last kasvatada ja erinevalt teist rumalatest mina tean seda ja seepärat ma teengi enda poolt niipalju kui võimalik et minu seeme idanema ei läheks.

Kahju et minevikku ei saa sõnumit saata, sest parim mis sa teha võiksid, oleks selle sõnumi saatmine enda isale 21 aastat tagasi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 23:26
Madlobster
Ukraina vol. 2
quote:
madis: Millest see arvamus et Venemaal vanu inimesi austatakse ??????
Peale teist maailmasõda leiti veel pikalt kolkaküladest nälga surnud vanureid. Ära unustati nimelt...
Ja invaliidid topiti vagunisse ja saadeti Moskvast ja Leningradist minema, risustasid vaatevälja.
Ja lapsed kasvatati lastekodudes bandiititeks (ikka parem kui sooneutraalne vist ?? ;)

Lõpeta ära see vastandamine - ei ole olemas sellist asja et "läänes paha - venemaal hea". Me ei võrdle siin kabet ja malet vaid pigem seisukohta, kas demokraatia või saapaga vastu vahtimist.

Ja veel. Putini poliitika... ei ole hall. Vaid MUST. miks ? Kas inimene kes ainult kord kuus vanainimese saapaga peksab ja ülejäänud aja hooldekodus vabatahtlik on, kas tema on hall ? Kuskohast piir läheb ?
Putini käed on küünarnukini verised ja selle jaoks ei ole vaja teda võrrelda Obamaga, jätame Obama kõrvale ja vaatame absoluutskaalas. On meil selline skaala ? Minul on. Inimest tappa ei tohi. Punkt.

Ma tean, et sa oled suht põhimõttekindel inimene. Oma arvamusest sa ei tagane ja see on ainuõige. Ja kui rohkem kui üks inimene sinu põhimõtteid kangutab siis sa vihastad.
Kasvatati meelega pättideks? Tuleb ka meie lastekodudest ja koolidest pätte. Tegelikult kogu Venemaa ei koosne kolkaküladest ja pättidest ja nälga surnud vanuritest. Seal on ka tänavad, teed autod ja supremarketid 3D kinod, mobiiltelefonid ja mitte nälgas inimesed. Samuti on seal olemas korralikud lasteaiad ja koolid, kus õpivad normaalsed lapsed. Propat võib teha igas suunas. Võta kaamera käi nädalake mööda Eestit ja filmi meie kolkakülade elu, ja kaamerasse püüa vaesed ja nende koleelamud. Annab kokku lõigata dokumentaali, mis kajastab Eestit hullemana kui Uganda.

Ma ei ülistanud, et terve VF on väga heal tasemel ja pätte pole. Lihtsalt, et seal on olemas ka normaalne elu, mitte ainult vaesus ja vodka. Jah olen nõus väga suur hulk rahvast on vaesed ja oma olemuselt minu standarditele vastuvõetamatud kuid on ka väga väga palju normaalseid, harituid ja viisakaid.

Jätame Obama kõrvale aga trügime ikka lääne poole??? Miks naftanälgas jänki võib sinu punktist üle astuda ja kaltsupäid tappa? Pole inimesed? Noh peaaegu nõus kuid mitte ikkagi päris nõus. Omal maal neid ikka tappa ei tohiks (samamoodi nagu Ukrainlasi) On nende käed mõlemal verised.

Suure tähega demokraatia röökimine??? Vaata seda demokraatiat valgete maal mustade linnaosas. Valge ei julge omal maal õhtul välja minna, sest suure demokraatiaga vaeseid ja rõhutuid aidatud ja poputatud pigrilla vägistab, röövib ja tapab teda tema omal maal. Lahe demokraatia.
Kõik paistabki täpselt nii nagu ta selle koha pealt vaadates paistab. Kohta vahetades muutub ka pilt. Kui kohta vahetada ei saa, ei oska, ei taha siis teistmoodi paistma ei hakka ka.
Jään arvamuse juurde, et maailm ei ole must ja valge ning hea ja paha nagu seda oleme lugenud muinasjutu raamatust. Kuri nõid, võõrasema või lohe löödi maha ja elati õnnelikult elu lõpuni. Samuti nagu USAs on halbu asju on ka VFis häid asju. Ma väga vähe suudan mõista neid, kes ainult mustvalgena kõike näevad. Et see, mis on valge see on nii jäägitult valge ning sama asi mustaga see täiesti ilma ühegi heledama kohta täielik sügav must.

Sellega olen nõus, et kodanik sidrun ei tohiks alkoholi tarbida ja sõna võtta. Tema eemaldamine foorumist ei ole minu silmis sõnavabaduse piiramine.
Kas rodden visati jälle välja? Ma ei tea ma ei näinud tõesti tas mingit tiblastani hääletoru. Aga nagu Putja Ukrainas, Obama liivaväljadel nii ka adminid siin.
Sidruni eemaldamise vastu mul pole midagi ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 23:36
1 edit. Last edited 14.09.2014 at 23:44 by Madlobster
DevilDeVille
  
Ukraina vol. 2
Selles pole küsimust ju kunagi olnudki, et lääne agressioonid Iraagis-Liibüas-Süürias etcetc. on ilmselge jälkus (muidugi mitte meie valitute ja seatute silmis). Niisamuti on Putler leidnud õigustust Serbia jagamisest ning nüüd tegelebki kasutet metoodika peegeldamisega oma piirialadele. Aga Putleri ja tema pätikarja laamendamine on meie (inimeste, mitte juhtoinaste) jaoks selgesti prioriteetsem, kui liivaneegrite või niisamaneegrite kodudes laamendamine. Sest see toimub siinsamas.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 00:11
viplala
Ukraina vol. 2
Kui me hakkame oma eksistentsi vaatama läbi maailma prisma, siis me ei jõua mitte kuhugile. Tegelik teema on ju selles, et mida rohkem inimesi tapetakse läbi sõdade, seda parem meil on elada. Kohe on käes 10 miljardit ja siis 20 ja siis 30. Sõjad, katkud, katastroofid on ainsad asjad, mis inimkonda tegelikult ohjes hoiavad. Kas me tahame seda...ei, kas me vajame seda...jah. Samas võiks see kõik kusagil mujal toimuda, on ju nii. Toimub nagunii, selles pole küsimust. Kolmest kahte me kartma väga ei pea, katku ja katastroofi. Sõda aga küll. Ja kui me juba sõja kartuseni läksime, siis ei ole vaenlase rahvuses eriti tähtsust, tähtsus on vaid poole valikus. Ma kribasin kunagi read, mis iseloomustab ka seda olukorda üpris hästi

See kes keda lõi ei olegi nii tähtis
tähtis on vaid see,
et kõik klahvid oleks alles sahtlis

Vahet pole ju tegelikult meie jaoks, kas mõni rättpea sai tapetud nafta pärast, või mõnele lambakasvatajale keeratakse Ak ümber kusejuha. Meie oleme täna tähtis. Ja me peame vaatama kes meie tähtsust suudab turvata. Vahetage nüüd hetkeks putja ja obama ära. Mis siis sellest olukorrast mõelda võiks? Kummale poole siis peaks jooksma? Jopt või matt?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2014 at 00:42
partel
  
Ukraina vol. 2
quote:
Madlobster:Miks naftanälgas jänki võib sinu punktist üle astuda ja kaltsupäid tappa?
USA saaks ilma araabia naftata vabalt hakkama, kuna see on vaid u. 20% tarbitavast kogusest.

* USA'l on endal nii suured varud, et poleks üldse importida vaja, eriti viimase aja "fracking" edusamme arvestades. Probleem on lihtsalt lubade saamises. Lisaks USA'l pole energiapoliitikat, kuna see eeldab 30+ aasta perspektiivi, poliitikud aga järgmistest valimistest kaugemale ei näe ja lisaks ei oska asja ka.

* Põhjanaaber on tohutute varudega Kanada, kust tulebki suurem osa importi.

* Lisaks Lad-Ameerika, Aafrika jne.

Teine asi on Hiina, Jaapani jt. Nemad saavad pea kogu nafta Pärsia lahe riikidelt...

USA toimetab sealkandis ikkagi peamiselt juudilobi tõttu.

Teeb musta töö ära ja Vene ning Hiina itsitavad.

Ja eestlaste puhul enne USA kirumist võiks meelde tuletada, mis riigi survel NL kokku kukkus ja EV nõuka okupatsioonist vabanes...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2014 at 06:47
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ukraina vol. 2   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.