Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Probleem kasutajaga "märten".
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Probleem kasutajaga "märten".   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
chevyvan
Probleem kasutajaga "märten".
Kandsin raha ära radika eest ootasin poolteist nädalat, saatis (tema väitlusel) valesti ja ,siis äkki oli radikas puru, pidi tagasi kandma raha aga ütles, et kandis, kuid ei midagi telefoni vastu ka ei võta enam. Ärge usaldage seda inimest.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 13:22
1 edit. Last edited 07.03.2014 at 10:09 by peep (Moderator)
viplala
Probleem kasutajaga "märten".
Ei midagi uut siin maailmas :D
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=23731

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 14:03
Tyymiiz
 
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
chevyvan: Kandsin raha ära radika eest ootasin poolteist nädalat, saatis (tema väitlusel) valesti ja ,siis äkki oli radikas puru, pidi tagasi kandma raha aga ütles, et kandis, kuid ei midagi telefoni vastu ka ei võta enam. Ärge usaldage seda inimest.
quote:
märten: mida te mölisete. jätan raha ette krediiti


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 14:31
chevyvan
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
Tyymiiz:
quote:
chevyvan: Kandsin raha ära radika eest ootasin poolteist nädalat, saatis (tema väitlusel) valesti ja ,siis äkki oli radikas puru, pidi tagasi kandma raha aga ütles, et kandis, kuid ei midagi telefoni vastu ka ei võta enam. Ärge usaldage seda inimest.
quote:
märten: mida te mölisete. jätan raha ette krediiti







mis kuradi krediit.i miks mul suikest asja vaja on kanna tagasi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 14:49
Indrek_S
 
Probleem kasutajaga "märten".
Näed seda raha samapalju kui oma kõrvu.

Märteni taktika on kõvad vingujad kohtumisele kutsuda. kui kõva käega kohtuja mees oled siis on võimalus ka "läbirääkimised" edukalt maha pidada ja isegi raha tagasi saada.

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 14:55
vahekas
  
Probleem kasutajaga "märten".
eks neid alternatiive kust osta kasutatud USA auto osa on ju väga palju ja eks see Eestimaa on nii suur, et Märteni juurde minna on mõnest kaugemast Eesti maakonnast ikka liiga pikk maa.

Üldiselt on seal romulas eranditult Eestis pikalt sõitnud masinad, seega midagi väga head sealt juppide näol pole loota.
Eelistada tuleks neid kes Usast tükeldamiseks autosid tassivad

____________________________
.Toon ka tellimise peale USAst nii paate, mootorrattaid kui ka autosid
52 88 224 5165192

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 20:13
2 edits. Last edited 06.03.2014 at 17:28 by vahekas
rescue
 
Probleem kasutajaga "märten".
khm khm, kas kodanik märtenil siis alternatiivset lahendust ehk siis samasugust korras radikat pole pakkuda? Ise mõned korrad juppe temalt sebinud ja pole petta saanud, ilmselt on asi selline et selles keisis on see et te pole ehk päris ausalt kaardid mõlemaltpoolt letile pandud, kuna eestikeeles roppe väljendeid siga palju siis nendega sõimlemine ei tee kummalegi poolele head, ilmselt rusikad viiks samuti teid kiviaega, ehk kodanik märten kah kommenteerib kuidas see asi tema vaatevinklist siis oli (see oleks hea just temale sest hiljem ei pruugi härrased jupivajajad enam asjade vastu huvi tunda ja seeläbi jääb vedelema mõõdukas kogus vanarauda lihtsalt)

Loodetavasti ikka leiate miskise lahenduse omavahel ;)
Ja otseloomulikult ise kah ei hakkaks teise eestimaa otsa vurama et vajaolev detail saada, tänapäeva võimaluste juures on see transateenuse sisseostmine ju olgem ausad mugav ja odavam(cargo, smartpost, dpd jne. jne.)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 20:36
hents99
  
Probleem kasutajaga "märten".
Ma olen Märteniga mingeid asju ajanud, aga kohapeal. Siis üldiselt pole probleemi. Kaup raha vastu kohapeal ja kaup vaadatakse/hinnatakse 4 silma all.

Eks tal "negative feedback" on küll protsentuaalselt väike, aga käive on küllalt suur. Edaspidi(ilmselt sobib soovida uutele proovijatele) soovitaks kohale minna või lasta keegi kohale saata ja siis äri teha, mitte "raha ette, kaup saadetakse".

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 00:32
gets
Probleem kasutajaga "märten".
Ka sel juhul pead väga täpselt teadma, mida vaja on. Muidu saad riiulist õige asja pähe mingi suvalise tüki ja pärast oled ikka lõhkise küna ees, et pole asja ja pole raha ;). Tehtud, kogetud. Sain peale 2 nädalat iga õhtu kohal käimist ja lugematult telefoniga tüütamist papi tagasi, kuid seda jama ka vaenlasele ei soovitaks. Kõik jutud ikka võeti läbi. Alates naise sünnitamisest, kuni surmahaiguse ja puhkuseni. Hiljem erinevaid sarnaseid lugusid lugedes ei suudagi aru saada, millal laste, haiguste ja puhkuste vahel veel tööd teha jõuab :). Tundub, et on veel inimesi, kes liigselt netis ei liigu, muidu oleks see putka juba ammu kinni pandud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 01:43
Maik
  
Probleem kasutajaga "märten".
Ehk tehniliselt võttes on tegu pool-petu firmaga mis peaks sulgema politsei poolt.



Aga fuck it,eksole...
Ja kui ma ütlen,et pool petu siis täis petu mõtlen tegelt. Osade jaoks.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.03.2014 at 02:31
1 edit. Last edited 05.03.2014 at 02:39 by Maik
hents99
  
Probleem kasutajaga "märten".
Nii ja naa. Asjaajamine on tõesti paras PITA, aga samas seisaks päris mitu autot aiaääres ja ootaks juppe, mida pole mujalt saada (vähemasti vastuvõetava hinnaga).

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 15:27
Rotten
Probleem kasutajaga "märten".
See on kahjuks Eestis probleem.
Seni kuni mina tünga ei saanud ja kedagi teist mulle abiks pole, ma eriti ei vingu, mis sest, et pea iga teine saab selle kolli käest tünga.

See nõukaaegne mentaliteet pole kuhugi kadunud ja paistab,. et ei kao veel nii pea.

MIKS sellist jama ka siinsed mehed tolereerivad ?
Vastus on lihtne, "MULLE" pole ta veel liiga teinud ja mujalt "MINA" nii odavalt juppe ei saa, Märten on "MULLE" heategija.

Selline putka tuleks avalikult hukka mõista ka tema ema poolt, mitte ainult sõprade ja õnnestunud äripartnerite poolt, seda enam, et selline taktika ongi selle "herra" leib.

Edit: Muudes foorumites ellimineeritakse petised juba eos, siin foorumis aga ...
Loodus tühja kohta ei salli, tekib ajutiselt väike mõõn võib olla, aga küll see auk täitub ausa tegelasega, kui turg seda tõesti nõuab !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 15:41
1 edit. Last edited 06.03.2014 at 15:46 by Rotten
Indrek_S
 
Probleem kasutajaga "märten".
Mida sa täpsemalt ootad? Et foorumi adminid lähevad panevad füüsiliselt Märteni putka kinni ve? Või blokeerivad kasutajanime?

Seda on siin mitmeid kordi räägitud, et kui sinna auku raha sisse viskad siis see sinna jääb. Midagi ei tohi ette maksta ja kogu äri käib vaid kohapeal kaup raha vastu.
Kõiki on hoiatatud, korduvalt. Kes oskavad ära ajada kasutades ostjana sedasama "nõuka" mentaliteeti ja eeldust, et vastaspool on petis, see saab asjad aetud.

Ma olen seal kunagi käinud, petta ei saanud aga enam ei lähe. Suhtumine ei sobinud.
Nagu ennem mainisin, tuleb üks hetk Märten siia foorumisse ja kutsub kõik vingujad kohtumisele, et asjad "sirgeks rääkida". Sellega tavaliselt need teemad ka lõppevad. Võib-olla kui vähe suuremat sorti ja äkilisema loomuga kodanik ühel "kohtumisel" ära käiks ja Märtenile oma versiooni "maha müüks" muutuks ka kogu üldine suhtumine, mine tea...

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 17:08
Rotten
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
Indrek_S: Mida sa täpsemalt ootad? **************** Või blokeerivad kasutajanime?

Kui teil autos vargil käiakse, siis pakutakse isegi ulmelisemaid variante välja, alates näo peksust, lõpetades tont teab millega.
Kas selline vargus ei vääriks juba tõesti kasutaja ellimineerimist Eesti suurimast vanaraua foorumist, kus antud kodanik enamuse oma ohvrid ja kliendid leiab/valib ?

Andestust veelkord, aga ma ei saa sellisest suhtumisest aru.
See on sarnane mingile pedofiilile, et hoidke oma lapsed toas, meie külas liigub selline produkt, aga teha ei saa midagi, kuna lapsed ise jooksevad tema juurde "kommi" nuruma, aga muidu on ta ju küla parim keevitaja

Ja uute liitujate ankeedis EI OLE hoiatust foorumi petise eest, heauskne ostja ei pea antud ühiskonda sisse sulanduma teadmisega, et esimene "research" peab olema foorumis petiste tuvastamine !

Edit: typo

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 17:33
1 edit. Last edited 06.03.2014 at 18:07 by Rotten
Vanaisa
  
Moderator
Probleem kasutajaga "märten".
Paraku on meie elu selline - usalda aga kontrolli. Ja seda kahjuks nii "nurgataguse jupimüüja" kui ka suurte ja (eeldatavasti) korralike ettevõtmistega.
Antud kodanik on ennegi "ära vajunud", sellekohased teemad on olemas, otsing abiks.
Sanktsioonidega tegeleb meil poolits, kui ise ei saa inimesega hakkama siis avaldus sisse.
Mida see muudab kui ta siit "ära bännida"?

Adminnid.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 18:24
Rotten
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
Vanaisa:
Mida see muudab kui ta siit "ära bännida"?

Adminnid.
Sellise suhtumisega ...

No ON ju ENSV suhtumine juba adminnide poolt ? :D

Vaadake siis "adminnid" koos peeglisse, küsige ENDILT see sama küsimus ja proovige korda mööda vastata ja siis ka siia poetada, MIS vastusteni te jõudsite :)

See, et mitte midagi ei muuda, ongi jaanalinnu moel pea liiva alla toppimine, seega seda vastust ei oota ükski aus kodanik siin !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 18:27
1 edit. Last edited 06.03.2014 at 18:30 by Rotten
Erkki
  
Probleem kasutajaga "märten".
Olen Märteni käest asju ostnud üle 10 aasta ja seni O probleemi. Nagu eelpool mainitud, siis äri käib koha peal: "kurgid mulle - raha sulle"
Hetkel Märteni butiigile alternatiivi pole ja ei paista ka tulevat.

See on sisetunde küsimus, et millal maksad raha ette ja millal mitte. Kui sisetunne "petab", siis tuleb peeglisse vaadata.

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 18:36
Rotten
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
Erkki: Olen Märteni käest asju ostnud üle 10 aasta ja seni O probleemi. Nagu eelpool mainitud, siis äri käib koha peal: "kurgid mulle - raha sulle"
Hetkel Märteni butiigile alternatiivi pole ja ei paista ka tulevat.

See on sisetunde küsimus, et millal maksad raha ette ja millal mitte. Kui sisetunne "petab", siis tuleb peeglisse vaadata.
Erkki teab mis tähendab Ebay, usaldus ja tänapäev ..
See avaldus oli selgelt vargapoisi kaitsekõne ... Las asjatab edasi siin, iga "lolli" oma asi, kui tünga saab...

Kommuun, mis soosib sellist tegevust .. T*RA küll, mis teil viga on ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 19:10
Vanaisa
  
Moderator
Probleem kasutajaga "märten".
Rotten, kas sa registreerusid siia et ainult tatti pritsida või oli sul huvi usaraua vastu ka?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 19:34
Rotten
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
Vanaisa: Rotten, kas sa registreerusid siia et ainult tatti pritsida või oli sul huvi usaraua vastu ka?
Milline osa mu avaldusest on "tati pritsimine" ?

Minu eesmärk oligi siia registreeruda just sellele pettuse tolereerimisele viitamine !

Kurb, kui administratsioon ei saanud sellest aru ja jätkuvalt on sellisel positsioonil, et kaitsta vanarauda ja ja selle petisest parseldajat ebaeetiliste võtetega !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 19:51
Maik
  
Probleem kasutajaga "märten".
Õige oleks jah ,avaldused politseile teha,kes on rahadega üle saanud.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 21:37
DevilDeVille
  
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
Rotten:
quote:
Vanaisa: Rotten, kas sa registreerusid siia et ainult tatti pritsida või oli sul huvi usaraua vastu ka?
Milline osa mu avaldusest on "tati pritsimine" ?

Minu eesmärk oligi siia registreeruda just sellele pettuse tolereerimisele viitamine !

Kurb, kui administratsioon ei saanud sellest aru ja jätkuvalt on sellisel positsioonil, et kaitsta vanarauda ja ja selle petisest parseldajat ebaeetiliste võtetega !

Ebaeetiline võte oleks näiteks sinu teema kustutamine või peitmine aga nagu näed - kõigil on vabadus avaldada antud teemas omi mõtteid.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 23:52
ervin
Probleem kasutajaga "märten".
Maik, sinult ei ole kuulda olnud, millega sina petta said märtenilt. kui siin rääkida "ebaeetilisest" käitumisest, siis minuarust on päris hea näide sellest kasvõi käesoleva topicu pealkiri - ühepoolne arvamus, mida serveeritakse 100% tõena. nagu keegi siin eelpool juba kirjutas, siis vaevalt, et kogu see pettasaamise lugu päris ühepoolne on. ja mis puutub tatipritsimisse, siis sinult, Rotten, ei ole tõepoolest mitte midagi muud siia teemasse tulnud. Ei ühtegi konkreetset süüdistust ühegi konkreetse teo üle, ega ka midagi muud asjalikku. Üldiselt on selline avalik musta pesu pesemine üsna nõme. Kui oled petta saanud, suudad seda tõendada (mis ei tohiks ju probleem olla, kui kõik on nii must-valge, nagu esimeses postis kirjeldatud), asjaosalised teada (samuti, milles probleem), siis mine ja esita ametlik nõue.

PS. ma ei saa aru, miks peaks märteniga näost-näkki kohtumist kartma. ma ei ole siiani kuulnud, et märten kellelegi oleks kätega kallale läinud, nagu siin vihjamisi mõista antakse. kui siiski on hirm, et midagi sellist juhtuda võiks, siis saage kokku avalikus kohas ja tehke asjad selgeks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 00:41
_siim_
Probleem kasutajaga "märten".
Hea suhtumine siin...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 01:00
Maik
  
Probleem kasutajaga "märten".
Ma küsiks parem erwin miks/mida sa kaitsed? Sa kaitsed reaalselt venda kes inimesi persest tõmbab nagu ma aru saan?

Ma tean,et näiteks hinnavaatlus.ee kanalites bännitakse kõik petturid ära ja paljudele on ka politseisse ühisavaldus tehtud.
Kus suitsu seal tuld ja suitsu on päris palju siin foorumis.

Terve loogika töötab ikka väga kõvasti nii mõnelegi postile siin vastu,mis siin esitatud on...

Esimeses postis on ju üsnagi must ja valge - tüüp pole isegi radikat saanud,sest öeldi ,et on katki ,samuti pole raha saanud. palju siin ikka kahetimõistmist saab olla ?
Väide,et las ta siis petab aga mitte kõiki,see ei ole normaalne... seda veel inimeste poolt keda ma pidasin varem normaalseks.
mul ükskõik,mul pole tal midagi vaja olnud ja ilmselt ka tulevikus ei ole.

See "tule kohale,räägime" läheb isegi minule kulupoolt mingi 40-50 eur maksma, kas selle raha saab ka tagasi peale kohapeal rääkimist ?
Lisame veel OMA aja, selle eest võiks eesti madalaid palku arvestades kah ju ,mingi 25 euriga väärtustada. Seega ,radika rahade tagasiküsimine Viljandist minnes oleks 75 eur + radika rahad.
Ja kuna selle jebi pead ise läbi tegema,selle eest peaks peale maksma,noh, 50 eur minuarust. Või kuuli pähe laskma, tundub odavam.


Ausalt öeldes täiesti arusaamatu teema ja suhtumine...


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 01:19
4 edits. Last edited 06.03.2014 at 01:23 by Maik
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Probleem kasutajaga "märten".   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.