Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mustad shortsid - ABCS kadunud?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
partel
  
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Leidsin siis mustad shortsid kodust voodi pealt. Proovisin jalga ja päris hea oli.

Mõtlesin, et ema ostis need kingituseks.

Ja siis ema ütles, et leidis selle mu ABCS reisikotist.

Ei saa olla rohkem WTF ???

Mul pole õrna aimugi kuidas see sinna sattus!?

See siis pehmelt öeldes.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2013 at 20:54
Astro SS
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Naiste või meeste mõõtu :devil

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2013 at 20:58
partel
  
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Vast suht unisex.

Minu kui suht saledale pikakasvulisele meesterahvale sobisid üsna hästi. Paljudele naistele võib suureks jääda.

Aga on ikka üsna korralikud, ehk ei tahaks alusetult rikastuda.

Igatahes müstika sai uue definitsooni...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2013 at 23:49
BlueStang
 
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Mis shortsid need sellised muidu on, mida jalga pannes pehmelt öeldes hea hakkab...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2013 at 23:50
MiL472
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Mu naine kaotas USA lipu värvides ujukad ära... Et tu, Pärtel...? :D

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2013 at 23:55
partel
  
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
quote:
MiL472: Mu naine kaotas USA lipu värvides ujukad ära... Et tu, Pärtel...? :D
Ei ole Brutus! :)

Eks jah, kott oli ikka erinevates autodes/bussides/telkides/boksides/vabaõhus. Tea siis, kes selle sinna sokutas, võib-olla peab üldse Soomest uurima...



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2013 at 02:34
rommel
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Kui kaotajal mäluga sarnased lood on siis kiiremaks omaniku leidmiseks äkki proovid uuesti jalga ja teed pilti ning postutad siia :D ? Äkki tuntakse ära.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2013 at 05:19
partel
  
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Pilt on tuhat sõna, aga antud juhul pole pilti vaja, kuna kirjelduseks pole palju sõnu tarvis.

Suutsin lõpuks deshifreerida logo:

"Oakley" krt! :hail

http://www.oakley.com/

See nimelt sponsoreerinud NHRA Funy Car'i ja muidu cool.

Igatahes omaniku maitse üle ei saa mingil juhul nuriseda! :)

Mis mäluküsimusse puutub, siis mul lihtsalt pole midagi mäletada. Ei hakka ju võõraid pükse oma kotti toppima!


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2013 at 08:32
vlzman
 
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Terve päeva on selline suht pilves tuju olnud....loen tqhq foorumit, midagi huvitavat ka nagu pole ja siis otsustan klikkida esmapilgul väga mõtetu teemana näivat shortside link. Ja nagu võluväel on naeratus näol ja tuju hea, sest nii krdi tobedat teemaarendust pole ikka ammu näinud :D
Pärtel, sa ikka oskad :beer .....

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.07.2013 at 23:18
partel
  
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Noh, tobeduse eest on vast teised postitajad rohkem hoolitsenud! :)

Mind siiralt huvitab, kel on nii hea maitse, et Oakley asja kannab, seda vast igast poest ei saa.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.07.2013 at 06:13
m1k0
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Minul kadusid mustad oakley shortsid ära, vasakul pool taskus oli avaja ka. Väga äge oleks kui tagasi saaks :D
Samas läksid kaduma ka hambahari ja hambapasta...
Võibolla aitab see ka, kus me pesitsesime:
http://i.imagebanana.com/img/tpmd8n5t/_IGP3913.JPG

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2013 at 17:25
1 edit. Last edited 05.08.2013 at 17:50 by m1k0
partel
  
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Viktoriiniküsimuse oled võitnud! :)

Pildil meie telgid paremas nurgas, kui ma väga ei eksi.

Ma olen Õismäel ja kõne all olevad asjad on alles ja üsna heas korras.

Nüüd keegi võiks öelda, kes need minu kotti pani! :???

Hambaharja ja habapasta osas ei osa kahjuks aidata! :)

Igatahes kontakteerumine ei ole vast probleem, minu number profiilis.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2013 at 20:24
MENT_GORILKA
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
no siis oli mõne herrasmehe jaoks ikka väga raju pidu kui alukad kellegi teise juurest leiti :) nii võis ju koos alukatega ka süütus minna :)))))))))

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2013 at 09:00
partel
  
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel! ;)

Shortsid = lühikesed püksid, kusjuures suht pikad.

Väga umbes sellised:
http://www.oakley.com/products/thompson-shorts/441674-20G

Nii aktiivsed, et nad jalutasid ise 20 meetrit! :)


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2013 at 10:30
m1k0
Mustad shortsid - ABCS kadunud?
Päris äge, et sellised asjad välja tulid ikka, poleks elus uskunud.
Sõbrale veel ütlesin ka, et kurat, lühkarid kaduma läinud. Pärast ta isa ütles, et auto pagassis oli laiali küll mingeid riideid ja seal võivad veel olla kuskil põhjas.

Aga partel, hoiame ühendust, ehk saab millalgi need mulle Võrru toimetada keegi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2013 at 22:45
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mustad shortsid - ABCS kadunud?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.