Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Autosaade Car Warriors
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autosaade Car Warriors  
Poster Message
Tyymiiz
 
Autosaade Car Warriors
MA ei tea kui paljud seda juba varem näinud on vms aga minujaoks oli uus saade. 2 gruppi peavad ühesugustest autodest uued, uhkemad ja kustomiseeritumad masinad ehitama.Võitja saab mõlemad autod koju viia.


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2012 at 10:17
Rizzy
 
Autosaade Car Warriors
quote:
Tyymiiz: MA ei tea kui paljud seda juba varem näinud on vms aga minujaoks oli uus saade. 2 gruppi peavad ühesugustest autodest uued, uhkemad ja kustomiseeritumad masinad ehitama.Võitja saab mõlemad autod koju viia.



Pool tundi närvitsemist, ropendamist, üksteise sõimamist, dramaatilist tagaajamismuusikat kusagilt põnevusfilmist taustaks ning seejärel alles viimast 10 minutit saab normaalselt vaadata. Aga niimoodi neid asju vist USA-s tehaksegi - entertainment.


____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2012 at 12:22
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autosaade Car Warriors  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.