Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Steelrider
 
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
Kuna ma ise vestimajanduses sees ei ole, siis jõuan nö süütu kõrvalseisja seisukohast arutledes selliste pidepunktideni:

a) vest üksi ei näita midagi, vb ainult seda, et tegemist on taksojuhi või muidu vanakooli mehega. Kala- ja jahimeestega pole ju kellelgi probleemi. Või meremeestega- neil ka päästevestid.
b) ka tikand vestil ei ole veel määrav, loeb värvikombinatsioon, kuju ja paigutus.
c) lõpliku vormistuse annavad vesti rinnaesisel olevad sildid, nende kuritarvitamisel on kuri karjas (juhul, kui kahes esimeses punktis mainitud aksessuaarid on kaasatud).

Ehk siis- ilmselt ei ole kellelgi midagi öelda, kui kogu sümboolika on õmmeldud mingi muu asja (st mitte musta vesti) peale ja/või ei ole kasutatud kellelegi teisele sarnast kombinatsiooni. Ja ühtki elementi pole pruugitud lihtsalt selleks, et "ägedam oleks".

Aga laiamine teemal "kus see kirjas on" või "pole minu asi, et nemad arvavad" on konflikti taastootmine, mis ei vii kuhugi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.09.2012 at 11:17
Bikerman
 
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
Inimene võttis minuga läbi FB ühendust(kodanik Le Tutt).Ütles,et tegu chevy klubiga ja vest ainult temal.Idee vesti tegemiseks sai Viru katusel olnud üritusel,kuhu mina tulin tsikliga.Nähes mind klubivestis ringi patseerimas-oligi uus idee sündinud.

Seljal ruudulipu asemel oli usalipp-paremal eesti lipp.Lippude all kribu krabuna see chevy club estonia.Siis tükk tühja maad ja keset selga 1% rombis(vaata eeltoodud vestide joonist) AC.
Ees vasakul ülarinnal nimi,amet ja chevy logo.

Tegu tegelikult vahva noore inimesega,kes kasutab ka seda foorumit ja on ilmselt teadmatuses ehtinud end jumal teab millega,sest AC ei ole tõesti autoklubi lühend.

Lootes,et siin on ka teisi chevy klubi liikmeid,kes natuke selgitaks vestiomanikule,et ei ole vaja endale lambist tüli tekitada(mida vestikandja omasõnul juba olevat olnud)

Olen olnud siin foorumis aastaid ja ei soovi kellelegi halba-üritan vaid sekkuda,kui inimesed teevad rumalusi...

Edu kõigile.
:smokin

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.09.2012 at 21:29
1 edit. Last edited 24.09.2012 at 21:32 by Bikerman
Motorist
  
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
Muideks, nii mikistanis kui ka põderstanis ja ka mujal käib Usaraua ja tsiklikultuur tihti käsikäes ja nii auto kui ka tsiklihuviliste hulgas on neid kel mõlemaid liikureid on garaazis enam kui mitu.

Nagu aru saada võib on pamine mure selle 1% kasutamises. Logode paigutus või asend on küsitav, lihtsalt kes ütleb et kui palju asi võib kaares või kumeruses olla. Tahab vesti kanda , mis seal ikka. Varasemalt on juba ära vihjatud et ei maksa kõigil tõsiusksetel ratturitel üritada olla nn kükametsa kunn. Tean paari vahvat vestikandjat oma lähitutvusringkonnast ja vestidel on ka disain sarnane sellele mille peale siin müra tekkis, kuid ei oska kohe öeldagi et miskit muret oleks sellega. Võibolla siinpool, Tartumail ei tõsta mitte keegi selle peale kisa ja rahvas on rahulikum ja tolerantsem.

Eks jah ainuke et see peamine märgistus tuleks poisile selgeks teha , 1% ei käi autode juurde.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.09.2012 at 10:48
Bikerman
 
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
Härrased-mul täitsa suva mida inimesed kannavad,aga kui see mida nad kannavad on valesti vormistatud,siis peaks ju keegi näpunäiteid andma.Muidu muutub eeltoodu ,kas naerualuseks-või tüli objektiks.

Ja närvidele käib ka see,kui minust(minu vestist) copy-paste tehakse.Kirjad vestil oleks pidanud vähemalt teise värviga olema.

Kui te siin foorumis arvate,et maailmas puuduvad head tavad,siis loodan teist kedagi ka naiste aluspesus näha järgmisel American Beautil.Ameerikas ju mehed kannavad naiste aluspeasu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.09.2012 at 11:03
siimaksli
  
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
(kodanik Le Tutt).Ütles,et tegu chevy klubiga

kodanik ei ole Chevrolet Club Estonia liige.
või on eestis veel chevy klubisid?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.09.2012 at 12:21
partel
  
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
Noh, minu arust väärib Edek kiitust selle eest, et valis suusõnalise reageerimise muude meetodite asemel.

Aga see on ka presidendile kohane.

Jõu kasutamisel on 2 põhiprobleemi:

* Ebausaldusväärsus - ei pruugi anda soovitud tulemust

* Ettearvamatus - isegi kui jõu kasutamine annab soovitud tulemuse, tekitab see teisi ettearvamatuid probleeme, mis kokkuvõttes võivad olla hullemad kui esialgne olukord.

Mis autode ja mootorrataste vahekorda puutub, siis on nad tõesti kattuvad, omanikel on nii tsikleid kui autosid.

Juhtivad MC tegelased on mulle öömajagi pakkunud ja jätnud üsnagi sõbraliku mulje.

Freddy'gi on mulle helistanud Corvette'i mootori asjus.

Logode kandmine on ka mulle aktuaalne olnud: kui näiteks mu crew chief võistluskombel on tuntud õlimargi logo, peab ikka autoomaniku käest küsima, millised suhted on. Siiamaani on vastavate maaletootjatega head suhted olnud.

Ehk võiks ikka suuliselt arutada, mis kellelgi mureks.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.09.2012 at 12:26
emty
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
quote:
partel:...Noh, minu arust väärib Edek kiitust selle eest, et valis suusõnalise reageerimise muude meetodite asemel...

palun ytle, et ma sellest lausest valesti aru sain ja sa ei ela kui-pea-ei-jaga-jagavad-k2ed-jalad p6him6tte j2rgi?...nagu m6ni suvaline oss...kiita inimest selle eest et ta v2givallaga 2hvardab, no tule taevas appi...kallaletung lahendab vaid v2ga madalalubaliste ja harimatute inimest probleemi, sedagi vaid m6neks hetkeks...

bikermanile: kui teil on oma seltskonnas mingid tavad/normid/reeglid siis need sinna ka j22gu, v2ljaspool sinu seltskonda v6ivad inimesed siiski riietuda kuidas tahavad...selle voli v2givallaga 2hvardamise saatel keelamine on ebaseadusliku vabaduse v6tmise v6i isikuvabaduse puutumatuse rikkumise paragrahvi alla k2iv suure t6en2osusega...ma olen yldiselt rahumeelne inimene aga hetkel kaalun t6siselt, lihtsalt t6estamise eesm2rgil omale sarnase(mitte identse) vesti ehitada...

mul ei olnud pmst selle teemani mitte midagi kaherattaliste omanike vastu, nyyd on mingi klubi presidendiks nimetav isik nende maine minu silmis ikka v2ga madalale viinud...pr on v6tmes6na....

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.09.2012 at 00:37
Rein000
 
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
Tehke siin siin Eestis neid veste ja värke palju tahate ja suurt miskit ei juhtu. Juhtuma hakkab aga juba Taanis ja Rootsis. Ja seal ei viita ja soovita keegi, lihtsalt kas tõmmatakse embleemid maha või võetakse vest ära ja kogu lugu. Tsiklikultuur on nii öelda subkultuur, mis allub oma reeglitele ja need reeglid kehtivad paraku sellest ringist ka välja poole. Viidake seadustele või millele iganes aga ikkagi kehtivad.
http://www.apollo.ee/ainult-liikmetele.html

http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/p%C3%B5rguinglid_tsiklimeeste_kuritegelik_impeerium/54931

Ja on veel mitmeid teisi tõlkeraamatuid, mille autoriks on ka Sonny Barger, mis vastandinea eel toodud teisele raamatule jällegi ilustab nende elustiili ja teeb nad tagakiusatavateks võimude poolt. Aga seal on väga hästi kirjeldatud episoode, mis on nn jäljendajatega juhtunud.
Kuna te olete juba läbi autode Ameerika subkuluuri ruumis, siis oleks hea teada, mis toimub seal ka teise nurga taga ;)


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2012 at 08:30
ivoalaska
 
Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???
+1 teema lõpetamise eest. Las jääda kõigile oma arvamus!

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2012 at 08:47
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eile nägin Woodstokis tsiklivestiga Chevymeest???   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.