Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - hotrod v lambo
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : hotrod v lambo   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Max3,0
 
hotrod v lambo
quote:
vvt: Kokkuvõttes on ju 2101 ka tagaveoline :)
Eespool kirjeldatud orgastilise mootorihäälega ja sensuaalse momo rooliga Alfa 164 on seevastu üks tüüpiline esiveoline aparaat, mis IMHO ei lase teda kohe kuidagi mingiks wow-faktori autoks pidada.


See siin näitab taas, et sa ei viitsi isegi lugeda ennem, kui sa lammutama hakkad(ei räägitud ei momo roolist ega 164st ja ka orgasmist mitte). Kui su esimestes postitustes oli veel ehk mingi sisu, siis see on juba puhas... Lisaks rääkisin ma reaalsest võrdlusmomendist oma enda autodega ja enda kogemustest, mis erinevalt sinust on isiklik kogemus ja võimalus eelpoolkirjeldatud võrdlusmomenti tekitada (selles kontektis rääkida Ducato bussist, nagu sa ennem tegid ei ole teema noh). Kui sul see võrdlus moment olemas oleks ja sa üldse saaksid aru, millest siin jutt käib (ei käi ei heast rinka autost ega kiirendus autost ega drifti autost), siis saaksid aru, et vedav ots ei oma selles kontekstis mingit tähtsust. Kas nt.Oldsmobile Toronado või mõni Spoon Civic ei ole päris ok hobi autod? Lisaks, ei võrrelnud ma ka hobiautosid, vaid autosid, millega igapäev tööle sõitsin/sõidan.

Kas sa oled omanud kahte Alfa 166 ja kahte e39-t? Tuima järjekindlusega oma pointi edastada ja aru saamata endiselt millest üldse jutt käib, räägid sa vihjates kellegi postitusele momo roolist ja Alfa 164-st millest ei ole juttu olnud (mina isklikult ei ole ka 164-ga isegi sõitnud ja ei võtaks endale õigust nii lahmida). Aga sa ei saanud enam vist ise ka aru millele sa vastu vaidled või millest räägid?

Kui sa nüüd ei püüdnud minu postitusele viidata ja keegi rääkis momo roolist, orgasmist ja alfa 164-st, siis loo see side ja püüa lõpuks aru saada millest siin jutt käib?!

Faks elust on see: Olles sotsiaalselt aktiivne inimene, tuleb tihti ette sõidutada sõpru, tuttavaid sõbrade sõpru, kui sama tegevus on käinud audide, bemmide, volvode jne autodega räägitakse tavaliselt ilmad, elust või kuulatakse raadiot, kui aga sõidutamine käib Alfaga räägitase üldjuhul alati autost/autodest ja mitte sugugi minu alagatusel. Kasutavad fraasid on tihti: oi milline omapärane auto, ilusad hääled, lahe disain, imelik disain, äge tagaiste, ma poleks elales arvanud, päris terav minek, imelik armatuur, kas remondid tihti, kas on väga kallis pidada, jube lahe ikka, kiftid ventika avad, nüüd ma saan aru millest nad seal top gearis räägivad jne jne... Ja see jutt tuleb olenemata soost või vanusest, fakt, et see auto tekitab emotsioone ja jutuainest on minu elus olnud ümberlükamatu!

Edit: Minu oma rahakotil olnud autode nimekiri on 20 juures ja sõidetud või pikemalt testid autode nimekiri, mida ma ka pean, ületab julgelt saja piiri (eri mudelid siis mitte korduvad), peres tegeletakse nii dragi kui ameeriklastega üldse on ka jaapani (street drift) hobi auto olemas (olen sesmõttes rikkas, et mul kolm venda ja autofännidest vanem põlvkond ka ees) - ma olen alati seda võrdelmist ja hinnangute andmist võtnud väga tõsiselt ja püüan asjadest rääkida tuginedes mitte linnalegendidele, vaid reaalsetele kogemustele. Ma ei ole autorassist, kelle jaoks on määrav see, kus maal auto toodetud on vaid pean ennest viimse rakuni Autofänniks. Sellepärast ma ka üldse sõna võtsin, kuna tundus, et nii mõnigi ei saa aru millest jutt ja kaagutatakse paljuski linnalegendile paseeruval toonil.



____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 12:22
3 edits. Last edited 29.07.2012 at 12:44 by Max3,0
DevilDeVille
  
hotrod v lambo
quote:
johndoe: Ei beetle ega sama ajastu vw bussid ei kannata minu silmis ferraride ja lambodega või kasvõi mustangiga ühte ritta seada. Ja vaadata kuidas nad seda ise defineerivad siis pigem enne sõjaaegsed masinad domineerivad. Kui räägitakse ameerika klassikust on igaühel mingigi pilt silme eest. saksa klassikust mul peale 300sl, porsche ja beetle ei tule küll ühtegi.

saksa klassikuid on ikka väga palju - Aadu kolmeteljelisest mersust kuni paavstipukiga Pullmanini välja. et mind veelgi parem maapõhja oleks kiruda, siis prantsuse klassikud on näiteksPanhard Dyna, 2CV või pesukott 203 jms ning inglise klassik on kasvõi Austin A30. ja seepärast ma end vähem mehena küll ei tunne, et esimesel võimalusel ostaks endale sidruni hüü (arusaadavalt õiglase hinnaga).

algse teemapüstituse osas sedapalju, et tänavapildis on kindlasti põnevam palja rattaga rod, neid uusi lambosid näeb ikka kordades tihemini ja väljapool tühja kiirteed või ringrada ei paku need niiehknaa mingit emotsiooni. meenub paari päeva tagune episood Brüsseli ringteelt, kus mingi äss oma f360 võimisiganes Scuderiat ummikus kräunutas ja lahtisest aknast 36 kraadist palavikku sisse imes. meie isekeskis konditsioneeritud õhuga salongis arutamas, et kas jõuab asja enne kokku lasta, kui põlema läheb või mitte :)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 13:00
Max3,0
 
hotrod v lambo
quote:
DevilDeVille: väljapool tühja kiirteed või ringrada ei paku need niiehknaa mingit emotsiooni.
Linnapildis ei mingit emotsiooni ?- saan aru, et siis tänavapildis Ferrud ja Lambod on sama emostionaalne laeng nagu Passat Võru linnas? Osa mehi on meil siin Monaco põliselanikud ma vaatan :)


____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 14:14
Motorist
  
hotrod v lambo
Põhimõtteliselt on ikka juttu sellest et mis emotsiooni auto pakub. Lambo pakub noortele meestele seda kalli ja kiire ja kõiksevõimsama teede jumala huvi. Rodi aga pakub huvi juba neile inimsetsele kes oskavad ise oma käte ja peaga tööd teha. Nad saavad aru kuidas selline asi on sündinud ja palju rodi omanik sinna oma tööd pannud on.

Mulle on paar näitsikut vanade autode kohta öelnud järgnevat: Bemmi jõuab iga mats ja soomeehitaja osta aga vana autot käigushoidvad käed on nii osavad et neid võib ka enda ligi lasta.

NB samuti omanud nii e30(1,6-2,0), e36 (2,5), e32(3,0-3,5), e39(3,0) kõiki olen ma pidanud vaid ca 2-3 kuud. Lihtsalt ei teki sidet sellistega. Tehniliselt ja muult tasemelt: Jah väga head, kuid kõiges muus on igavus ruudus.

Video mõte on videos, seal endaski täitsa olemas. Üks on hardcore 400K eest ja teine on hardcore handmade. Eks praalijaid eraldabki tegijatest see et tegija teeb seda mida praalija ise ei suudaks kunagi järgi teha( rodi )

Ma arvan et VVT st mitte välja tehes on vist suurem võimalus et ta igavusse maha sureb.



____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 16:14
DevilDeVille
  
hotrod v lambo
quote:
Max3,0:
quote:
DevilDeVille: väljapool tühja kiirteed või ringrada ei paku need niiehknaa mingit emotsiooni.
Linnapildis ei mingit emotsiooni ?- saan aru, et siis tänavapildis Ferrud ja Lambod on sama emostionaalne laeng nagu Passat Võru linnas? Osa mehi on meil siin Monaco põliselanikud ma vaatan :)


ei selleks ole tarvis Monacos või Šveitsis või Liechtensteinis või Miamis või L.A-s eluneda, et enamuse poisslaste unistused tilka otsa ei tõmbaks. mulle näiteks ei imponeeri ka silikoonrinnad ja võltsripsmed, samas, kui paljud säändsete peale lausa särisevad. näiteks kui kõrvuti seisaks mõni vana Goliath ja uus Lambo, siis poleks kahtlusevarjugi, et mul kaasaegsele produktile tähelepanu ei jaguks. niisamuti olukorras, kus kõrvuti seisaks Urraco ja Gallardo (võimisiganes uus), jääks viimane sirgesti vaeslapse rolli.

summa summarum - passatist on nad natuke huvitavamad a linnapildis piirdub see huvi reeglina uitmõttega, et mida on meie auguäärtest koosnevail tänavail sellistega teha. ilmselt on teha samapalju, kui vägevatel 90 km/h magistraalidel.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 18:24
Henri_
 
hotrod v lambo
quote:
DevilDeVille: et mida on meie auguäärtest koosnevail tänavail sellistega teha. ilmselt on teha samapalju, kui vägevatel 90 km/h magistraalidel.


Seda räägivad üldiselt inimesed, kes pole ise väga sõitnud ja omanud. Isiklikust aastatepikkusest kogemusest sportautoga - üsna palju on teha. Kõige hullematesse kohtadesse ei roni, kuid igapäevast kasutamist ei takista. On kohti, kuhu lihtsalt ei lähe, kuid tihtipeale ei sõida nendesse samadesse kohtadesse ka oluliselt tavalisemate autodega ning karteripõhi on ka katki sõidetud standardkõrgusega Volvo S60'l. Paljud "tuunitud" autod on enamasti jäigemad, ebamugavamad ja kehvemad. Ma üldiselt eelistan sõita justnimelt sportautoga, mitte igapäeva rimakaga. Ühes on olemas konditsioneer, nahkistmed, korralik helisüsteem, suurepärane minek, ka teiste inimeste tähelepanu ja teine on lihtsalt "winter beater."

Pealegi, kui ajada auto välja pärast pikka pausi, siis käsi veidi ikka väriseb ja süda läheb saapasäärde, kui kevadel või vihmas pidamine pole päris oodatu. Igatahes erutav kogemus.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 19:44
DevilDeVille
  
hotrod v lambo
quote:
Henri_:
quote:
DevilDeVille: et mida on meie auguäärtest koosnevail tänavail sellistega teha. ilmselt on teha samapalju, kui vägevatel 90 km/h magistraalidel.


Seda räägivad üldiselt inimesed, kes pole ise väga sõitnud ja omanud. Isiklikust aastatepikkusest kogemusest sportautoga - üsna palju on teha. Kõige hullematesse kohtadesse ei roni, kuid igapäevast kasutamist ei takista. On kohti, kuhu lihtsalt ei lähe, kuid tihtipeale ei sõida nendesse samadesse kohtadesse ka oluliselt tavalisemate autodega ning karteripõhi on ka katki sõidetud standardkõrgusega Volvo S60'l. Paljud "tuunitud" autod on enamasti jäigemad, ebamugavamad ja kehvemad. Ma üldiselt eelistan sõita justnimelt sportautoga, mitte igapäeva rimakaga. Ühes on olemas konditsioneer, nahkistmed, korralik helisüsteem, suurepärane minek, ka teiste inimeste tähelepanu ja teine on lihtsalt "winter beater."

Pealegi, kui ajada auto välja pärast pikka pausi, siis käsi veidi ikka väriseb ja süda läheb saapasäärde, kui kevadel või vihmas pidamine pole päris oodatu. Igatahes erutav kogemus.

kui saladus pole, siis mis see imetabane sportauto ka on, millega on tore igapäevaselt siin perseaugus sõita nii, et hingekellad helisevad? ja sportauto mitteomamises ei saa mind ka süüdistada - on täitsa olemas. selline luuktuledega ja keskmootoriga ja puha :D


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 20:10
Wolle
  
hotrod v lambo
quote:
DevilDeVille:
quote:
Henri_:
quote:
DevilDeVille: et mida on meie auguäärtest koosnevail tänavail sellistega teha. ilmselt on teha samapalju, kui vägevatel 90 km/h magistraalidel.


Seda räägivad üldiselt inimesed, kes pole ise väga sõitnud ja omanud. Isiklikust aastatepikkusest kogemusest sportautoga - üsna palju on teha. Kõige hullematesse kohtadesse ei roni, kuid igapäevast kasutamist ei takista. On kohti, kuhu lihtsalt ei lähe, kuid tihtipeale ei sõida nendesse samadesse kohtadesse ka oluliselt tavalisemate autodega ning karteripõhi on ka katki sõidetud standardkõrgusega Volvo S60'l. Paljud "tuunitud" autod on enamasti jäigemad, ebamugavamad ja kehvemad. Ma üldiselt eelistan sõita justnimelt sportautoga, mitte igapäeva rimakaga. Ühes on olemas konditsioneer, nahkistmed, korralik helisüsteem, suurepärane minek, ka teiste inimeste tähelepanu ja teine on lihtsalt "winter beater."

Pealegi, kui ajada auto välja pärast pikka pausi, siis käsi veidi ikka väriseb ja süda läheb saapasäärde, kui kevadel või vihmas pidamine pole päris oodatu. Igatahes erutav kogemus.

kui saladus pole, siis mis see imetabane sportauto ka on, millega on tore igapäevaselt siin perseaugus sõita nii, et hingekellad helisevad? ja sportauto mitteomamises ei saa mind ka süüdistada - on täitsa olemas. selline luuktuledega ja keskmootoriga ja puha :D

Mälu järgi oli vist 5. geni salvokelk :)

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 20:22
Lowrider
hotrod v lambo
Tra aru ma ei saa :D . 2 tüüpi tahavad töö asjus teha fun videot ja kohe tekitavad 3 maailmasõja sellega :D . Ühesuguseid autosid ühest (hinna)klassist jms võrreldakse nagunii igas jumala saates. Miks mitte siis lõbu pärast võrrelda midagi kaks erinevast äärmusest autot. Kohe hakkab igavene inisemine pihta selle kohta.

Need 2 tüüpi ongi parajad musklifännidest kinuvennad, kui tahate rohkem viisakat saadet vahtige Fifth Gear'i vms.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 20:49
Henri_
 
hotrod v lambo
quote:
Wolle:
Mälu järgi oli vist 5. geni salvokelk :)

Kuuenda. Tal on omad vead - teatud maanteede peal ei saa sõita, kuna peksab jubedalt. Aga see on vast konkreetse auto oma viga, Porschemehed ei kurda samades kohtades. Tallinna tänavatel aga on umbes sama, mis Audi A6 17'' velgedega ja suhteliselt madala profiili rehvidega. Peksab ja lammutab kindlasti rohkem, kui enamik autosid, aga ei midagi kohutavalt hullu.

Muidugi tegelikult pole see kõik üldse eriti oluline, kuna tegemist on pea täielikult emotsiooniga. Praktilised omadused tulevad lihtsalt lisana kasuks.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.07.2012 at 22:45
1 edit. Last edited 29.07.2012 at 01:03 by Henri_
vvt
  
hotrod v lambo
quote:
Topelt-süütesüsteemi kasutati backup'i eesmärgil eeskätt lennunduses, autotööstuses on selle point ikka küünla kehvapoolse asukoha kompenseerimine leegifrondi teekonna lühendamiseks.

Täpselt nii, kui otse öelda, siis kompenseerimaks probleeme plokikaane valamisel (konstruktiivsetel põhjusel ei õnnestu küünalt otse põlemiskambri tippu paigutada) või lihtsalt ebaõnnestunud kaanedisaini.
Osa firmad reklaamivad seda kui high-performance atribuuti (Alfa twin-spark), kuid tegelikkuses antud ajastus on tegemist inseneride möödapanekuga. Tänapäeva sõiduautol, mille silindri diameeter jääb sinna 90 mm alla, pole vähimatki põhjust topeltsüütesüsteemi paigaldada. Natuke probleemsem asi on suure silindriläbimõõduga Hemi, antud põlemiskambri disaini juures on tõesti 2 varianti a) ehitada nn dreieckwirbelbrennraum (mida kasutati 60ndatel BMW mootoritel) b) panna 2 küünalt. Mingis 86 mm silindriga 4V mootoris pole vähimatki põhjust kahte küünalt tarvitada, töödab ühega ka väga hästi.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.07.2012 at 09:38
1 edit. Last edited 30.07.2012 at 13:18 by vvt
otsiabi
 
hotrod v lambo
no nii teemasse ikka... jätka samas vaimus kui midagi asjalikku lisada pole... kasvõi twin-sparTi teemal! jään huviga ootama

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.07.2012 at 10:17
tqhq.ee foorum : Vaba teema : hotrod v lambo   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.