Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Rootsist auto toomine ?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Rootsist auto toomine ?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Tyymiiz
 
Rootsist auto toomine ?
Tervist!
Keegi teadjam võiks asjakohast nõu anda kuidas selle toomisega on masina saaksin pm rekka kastis üle vedada ! aga palju sellest tahab toll raha kas tahab raha või mismoodi see värk on üldiselt pole varem masinat toonud kusagilt ja sooviks abi !
Ärge näkku lööge kui asi siia ei sobi v kui kellelegi ei meeldi FEEL Free to del. topic :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.01.2011 at 11:39
90Deville
 
Rootsist auto toomine ?
Toll puudub EL-i maade vahel.
Vöta omanikult niipalju pabereid kaasa kui saad ja too ära, siin maksad siis regamistasu, vana raha järgi 2800.- et arvele saada.
Ostu-müügi leping tee kindlasti ka!

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.01.2011 at 11:47
ERAK
  
Rootsist auto toomine ?
Sai kunagi ammu 89' K1500 kastikas toodud Rootsist- ainsad kulud olid laevapilet ja esmaregamine Eestis. Kuna auto tuli omal jalal siis Eesti pool keelduti regamast enne kui auto seal (Rootsis) registrist kustutatud- sellega veidi mingit edasi-tagasi paberite saatmist/faximist/sekeldamist oli, muu sujus probladeta.

Edu!

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.01.2011 at 12:24
Tyymiiz
 
Rootsist auto toomine ?
Aga kas Eesti arkil puudub ligipääs soome arkile ? ja nende paberi majandusele ! tegelik mure on selles , et nagu selgus ndlv siis buss mida ma suure hoolega müüsin sellel on 1 osa passist puudu oleks vaja passi dublikaati aga kuna ma ei suuda kuidagi saavutada kontakti härraga kelle nimel see buss on siis on seis suht happu. osadeks ei tahaks kah müüma hakata !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.01.2011 at 12:37
1 edit. Last edited 17.01.2011 at 12:37 by Tyymiiz
tõnisson
 
Rootsist auto toomine ?
Tõin eelmine suvi rootsist auto ostumüügi lepinguga, millel oli ka üks pool passist puudu.
ARK tegi rootsist päringu, kuskil nädalaga sai vastuse ja sai auto siin arvele.

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.01.2011 at 13:36
Indrek_S
 
Rootsist auto toomine ?
Tõin 2008 Detsembris Rootsist omal jalal sõitva auto.

Oskasin küsida omanikult 2 tehn. passi poolt (oluline oli vist mingi kollane passipool). Arvele võtsin ARK-s ostu-müügi lepingu alusel, nagu ikka.
Mingit järelpärimist Rootsisse ei tehtud ega nõutud ka tõendit sealsest registrist kustutamise kohta.
Arvele võtmine maksis miski alla 1000.

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 13:01
1 edit. Last edited 18.01.2011 at 13:02 by Indrek_S
Tyymiiz
 
Rootsist auto toomine ?
kuna ma seda elus esimest korda tegin siis jah tõmmati kannikas lohku sellega et passil 1 pool puudu ostumüügi leping ja muu säherdune on olemas seal kus masin üle vaatamiseks ette tuli näidata ütles onkel , et ei saa tema aru mitu kohta v mis moto vms andmed auto kohata on ! :D alles olev pass on kah kaunisti koppitanud ! :(

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 16:31
rivo09
Rootsist auto toomine ?
quote:
Tyymiiz: kuna ma seda elus esimest korda tegin siis jah tõmmati kannikas lohku sellega et passil 1 pool puudu ostumüügi leping ja muu säherdune on olemas seal kus masin üle vaatamiseks ette tuli näidata ütles onkel , et ei saa tema aru mitu kohta v mis moto vms andmed auto kohata on ! :D alles olev pass on kah kaunisti koppitanud ! :(

Mis värvi passi pool sul on ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 18:51
Tyymiiz
 
Rootsist auto toomine ?
quote:
rivo09:
quote:
Tyymiiz: kuna ma seda elus esimest korda tegin siis jah tõmmati kannikas lohku sellega et passil 1 pool puudu ostumüügi leping ja muu säherdune on olemas seal kus masin üle vaatamiseks ette tuli näidata ütles onkel , et ei saa tema aru mitu kohta v mis moto vms andmed auto kohata on ! :D alles olev pass on kah kaunisti koppitanud ! :(

Mis värvi passi pool sul on ?

miskine selline beez !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.01.2011 at 09:53
car joiner
Rootsist auto toomine ?
Omast kogemusest võin öelda, et ilma komplektse dokumentasioonita autot arvele ei saa ja ei huvita Eesti ARKi sinu mure, vähemalt minuga oli nii! Rootsi transpordiamet ütles ka, et nemad ei saa mulle dublikaati väljastada, selleks on ainuõigus auto paberitejärgsel omanikul! Seega poolteis aastat otsimist ja kirjade saatmist omaniku oletavatele kodustel aadressitel ja lõpuks sain uue komplekti, kus olemas ilusti värsked A4 suurused paberid DEL1 (sinine) ja DEL2 (kollakas) Hää on, et veel niigi läits! Kuigi ka mul oli mõtteid autot osadeks müüma hakata või odavalt edasi müüa.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.01.2011 at 11:29
rivo09
Rootsist auto toomine ?
quote:
Tyymiiz:
quote:
rivo09:
quote:
Tyymiiz: kuna ma seda elus esimest korda tegin siis jah tõmmati kannikas lohku sellega et passil 1 pool puudu ostumüügi leping ja muu säherdune on olemas seal kus masin üle vaatamiseks ette tuli näidata ütles onkel , et ei saa tema aru mitu kohta v mis moto vms andmed auto kohata on ! :D alles olev pass on kah kaunisti koppitanud ! :(

Mis värvi passi pool sul on ?

miskine selline beez !

See beez käib ka veel kaheks . Kas sul lüngad kuhu ostja andmed kirjutatakse on passil ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.01.2011 at 11:34
Tyymiiz
 
Rootsist auto toomine ?
mul on see kus on omanik , siis see osa kus kandevõime, nr märk , mootori kubatuur, sildade arv . ja siis ala 2-3 lehte tühjust .

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.01.2011 at 13:35
tfr
 
Rootsist auto toomine ?
Keegi mulle selle kuulutuse oskab kodumaakeelde tõlkida? Google Translate annab paar naljakat lauset.

Või kui kellelgi kodumaal V8 ja targa-katusega 3gen F-bodyt pakkuda on ~5K€ piires, olen pakkumistele avatud. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.04.2011 at 20:22
90Deville
 
Rootsist auto toomine ?
Ma oskan, a nüüd läheb siis trükkimisega aega veits:)

Algusest siis:

Must Trans Am, targakatuse ja v8ga nagu olema peabki.

Leidub väikseid mölke, sisu on suht kulunud ja tagasild ulub veidi.
Aga auto söidab eeskujulikult, käivitub hästi ja automaat vahetab käike nii kuidas peab.
Üv tehtud eelmisel nädalal ja nüüd pole muud kui anna talda.

Varustus: csb v8 305 koos elektroonilise juhtimisega karbussiga(lg4) (ma ise usun et mötleb monopritset vms)
Th 700 koos b&m shiferkitiga
Hallist kummist istmed(vinüül)
El avatav tagaluuk
Targaluugid on klaasist ja nende nahkkotid olemas pagassis.

Viimati parandatud asjad:
palju pulki esisillas moogilt ja rauast punutud katetega pidurivoolikud.
Süüteosad-küünlad, jagajakaan, rootor, juhtmed, jagaja
Mootoriruumist koristatud Ac ja Air pumbad ja süsteemid
Käigukastis uus oli ja shiftkit on paigaldatud u1000km tagasi


No jasiis et köige odavam blocketis jne

Ei vastuta et köik sönasönalt nii on a enamvähem, öigekirja ka ei süvenenud eriti:)

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.04.2011 at 20:35
2 edits. Last edited 09.04.2011 at 20:47 by 90Deville
christian
  
Rootsist auto toomine ?
quote:
90Deville: Ma oskan, a nüüd läheb siis trükkimisega aega veits:)

Algusest siis:

Must Trans Am, targakatuse ja v8ga nagu olema peabki.

Leidub väikseid mölke, sisu on suht kulunud ja tagasild ulub veidi.
Aga auto söidab eeskujulikult, käivitub hästi ja automaat vahetab käike nii kuidas peab.
Üv tehtud eelmisel nädalal ja nüüd pole muud kui anna talda.

Varustus: csb v8 305 koos elektroonilise juhtimisega karbussiga(lg4) (ma ise usun et mötleb monopritset vms)
Th 700 koos b&m shiferkitiga
Hallist kummist istmed(vinüül)
El avatav tagaluuk
Targaluugid on klaasist ja nende nahkkotid olemas pagassis.

Viimati parandatud asjad:
palju pulki esisillas moogilt ja rauast punutud katetega pidurivoolikud.
Süüteosad-küünlad, jagajakaan, rootor, juhtmed, jagaja
Mootoriruumist koristatud Ac ja Air pumbad ja süsteemid
Käigukastis uus oli ja shiftkit on paigaldatud u1000km tagasi


No jasiis et köige odavam blocketis jne

Ei vastuta et köik sönasönalt nii on a enamvähem, öigekirja ka ei süvenenud eriti:)

Jutt algab, et sisu on kulunud ja tagasilt undab, kuid mõlkidest tekstis juttu pole :devil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2011 at 08:58
90Deville
 
Rootsist auto toomine ?
Aijaa, tea kust ma selle vötsin...
Samas ma vöin omaltpoolt garanteerida et mölke on, vastasel juhul on tegu salongiautoga:)

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2011 at 09:18
BlueStang
 
Rootsist auto toomine ?
Ter, kas foorumirahvast keegi kuskil lõunapool Rootsis ka on - tahaks enne kevadet ühe liikuri sealtkandist leida ja siiapoole tirida?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.12.2013 at 11:03
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Rootsist auto toomine ?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.