Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Jõuluilm
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Jõuluilm   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
cipo
Jõuluilm
Tõsiasi - pagana tuul!: tagaaias võib nüüd muruniidukiga peale minna - maja ees ja aias ja aia taga on hanged m..nini sry. nabani.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.12.2010 at 20:14
speedbird
 
Jõuluilm
Meil ei jäänud täna muud üle, kui maal õige tee ära unustada ja rajada läbi metsa uus. Jumziga õnnestus ikka mitu korda kinni ka jääda, viimane kord ikka nii korralikult, et oli vaja kopp appi võtta.



____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.12.2010 at 20:31
Astro SS
Jõuluilm
Veronika puhub natuke paremast ilmakaarest kui Monika, hoovis nüüd lund pisut vähem ...... aga linna ikkagi ei saa, kuna kuulus Kostivere tee on jälle umbes :finger

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.12.2010 at 23:32
Wolle
  
Jõuluilm
quote:
Astro SS: Veronika puhub natuke paremast ilmakaarest kui Monika, hoovis nüüd lund pisut vähem ...... aga linna ikkagi ei saa, kuna kuulus Kostivere tee on jälle umbes :finger

Maastur on lahja või lihtsalt jõudu vähe? :D

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.12.2010 at 23:40
cipo
Jõuluilm
ütleme otse: madal ja jõuetu auto :devil

... tegelikult mõtlesin su töörahvaautobussi, kui see sul veel kasutuses on :)

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 03:47
johndoe
Jõuluilm
Eile hommikul oli viljandi imavere tee sõidetav väikeautoga 80kmh ja tartu mnt ilusti puhas aga jääs. Erandina muutus tratu mnt väga heaks peale kollast silti kus uus teenusepakkuja "olle" vist. Väiksed teed harjumaal kosest kehra poole olid ka head. Parema kui viljandi ümbruses.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 10:32
veedler
Jõuluilm
Teeolud Tallinn-Tartu maanteel eile (26.12.2010), kell pool üks päeval. Asukohaks, kuskil Paide ja Põltsamaa vahel.



...ja veel


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 13:46
tfr
 
Jõuluilm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 13:49
vvt
  
Jõuluilm
Reostan foorumit lubjaka targutusega. Käisin lapsega arstil (piisavalt hädaline sõit) viletsa talveautoga Opel Omega B (rwd), istusin kokku 2 korda kinni, mõlemad korrad idiootist eessõitja pärast (pidin seisma jääma). Osa lihtsalt ei saa aru, et sellisel teel pole sobilik tegu jääda seisma ja hakata telefoniga mulisema.

Tähelepanekud, kuidas saaks paremini:

1. Inimesed, miks te ostate mingeid kasutuid plastmasslabidaid, mis ei kannata korralikumat jäätanud lume tagumist. Tegija on hoopis selline veneaegne plekk-kühvel, mina ostsin Maksimarketist suvel mingi naeruväärse 150 kr eest. See võimaldab teostada mistahes vägivalda, sh jää raiumine ja auto ratta alla panek parema haakumise saamiseks. Vaatasin poes neid naljakaid Fiskarsi mänguasju...no comments. Pidin täna laenama, inimestel labidad katki.
http://www.aluoja.ee/et/aiandus/?product_id=1140

2. rehvid, rehvid, rehvid.......pooltel aidatud autodest all mingi JOKK talverehv, minimaalne muster ja paar naela. Kui all jää, siis jäädki sinna freesima. Seejuures päris uutel autodel, masu tapab eks. Kodumaine Master maksab 700 kr 15 tollise eest.

3. kas autokoolis enam ei õpetata, et lumes ja sügavates rööbastes tuleb sõita hooga - ja et auto väljasaamiseks tuleb see õõtsuma saada, mitte silm punnis gaasi vajutada? Kahest aidatud autost kahe juhid polnud sest vist kuulnudki. Ka tundub, et lonkab võime näha sündmusi ette rohkem kui 3 sekundit ja kaugemale kui 5 meetrit. Näiteks Mul on täielik seatemp parkida end keset teed, et nurga tagant tulija peaks seisma jääma...ja vältimatult kinni jääma.

4. jalatsid. Üle ühe näeb autojuhte ümber kinnijäänud auto silkamas kingades või mingites tossutaolistes asjades. Need ei kõlba lumes sumpamiseks, osasid nalja-papusid nimetatakse arusaamatul põhjusel talvesaabasteks. Tegijad on Kaitseväe paeltega nahast poolsaapad (soovitavalt Soome omad), korralikult sisse määritud, sees kahekordsed vildist sisetallad ja villased sokid, tugevdatud ninad. Ei märgu, ei aja higistama (võib vabalt päev läbi kontoris istuda), on soojad, hea haardumisega....ja maksavad kuulutuse peale ostes max 600 kr paarist. On mul sellised ja abikaasal ka, praeguse lumega asendamatud.
http://www.milpro.fi/imagedb//0002D011-7EB1-1E18-B4E1DFA2504A902C.jpg

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 14:20
3 edits. Last edited 26.12.2010 at 14:25 by vvt
PlyVal64
Jõuluilm
quote:
vvt: Reostan foorumit lubjaka targutusega.
Need pole lubjaka targutused vaid täiemõistusliku kodaniku tähelepanekud tõdemusest, et üle poole elanikkonnast kuulub mõiste alla...

Mõnikord on päris tervendav lugeda peldikuseinaliste teravmeelseid kommentaare. Näiteks Viimsi hädakisa kohta: "EGO-elanikud võik SMS-laenu võtta ja labidad osta" :D Täiesti täpne väljend, suur enamus käitub täpselt Sinu kirjeldatud viisil. Koleda pappmaja suutsid soetada aga lumelabida raha pole. Ja muidugi haisvas jõusaalis enda "arendamine"...

Või siis üldistest teeoludest:
"ilmataat, 26.12.2010 08:38
Tuisk kestab niikaua, et inimesed hakkavad talvel tuisku ja lumesadu normaalseks pidama. Kuni seda erandlikuks nähtuseks peetakse, ma tuisku ei lõpeta.
Kas tuleb enne kevadet aru pähe?

Teie ilmataat"


Täitsa päri selle inimese mõtteavaldusega.

Edit: tartlased, kuskohas SELLINE "hea mõte" Teil on??? 20 aastat tagasi küll miskit nii segast seal ei kohanud, isegi pirogovi juures ennast "ilusaks" tehes tulnud nii hullu idee peale...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 16:10
2 edits. Last edited 26.12.2010 at 17:21 by PlyVal64
Lowrider
Jõuluilm
quote:
veedler: Teeolud Tallinn-Tartu maanteel eile (26.12.2010), kell pool üks päeval. Asukohaks, kuskil Paide ja Põltsamaa vahel.

Huvitav-huvitav, sel kellaajal eile ma rookisin Põltsamaal majaesist lumest, sest lumesadu lakkas juba 11-12 aegu :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 16:14
madis
Jõuluilm
Proletaarlik lõugamine on selle nimi. Katsuge aru saada, vvt ja PlyVal et kõik ei ole 100% talveks valmistunud paramilitaarsed Übermenschid. Kui keegi kannab lakk-kingi siis see ei ole piisav põhjus idioodiks sõimamiseks. See lakkkinga mees on äkki kaudselt teie tööandja ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 17:21
Timo
  
Jõuluilm
quote:
madis: Proletaarlik lõugamine on selle nimi. Katsuge aru saada, vvt ja PlyVal et kõik ei ole 100% talveks valmistunud paramilitaarsed Übermenschid. Kui keegi kannab lakk-kingi siis see ei ole piisav põhjus idioodiks sõimamiseks. See lakkkinga mees on äkki kaudselt teie tööandja ?

Sellisel juhul istugu kodus, või koligu teise kliimavöötmesse. Inimene peab ikka ilmaga kohnema, mitte ilm sellega, mis meil jalas või seljas on. Ei ole halba ilma, on vale riietus. kas siis on parem tööd teha, kui sa oled vahepeal ülikonna ja lakk kingaga põlvini lumes autot välja kaevanud, oled munadeni märg ja külmunud.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 17:32
Kaspar
 
Jõuluilm
quote:
madis: Proletaarlik lõugamine on selle nimi. Katsuge aru saada, vvt ja PlyVal et kõik ei ole 100% talveks valmistunud paramilitaarsed Übermenschid. Kui keegi kannab lakk-kingi siis see ei ole piisav põhjus idioodiks sõimamiseks. See lakkkinga mees on äkki kaudselt teie tööandja ?


Ja tahaks lisada, et lolle ja idioote on ükskõik millise sotsiaalse kihi hulgas, sõltumata sellest kas nad ostavad omale asju järelmaksuga või mitte. Seda ka rehvide ostmisel. Minu neli kuud vana Stangi rikkus ära Rakveres mingi kohalik laigulises riides pikajuukseline jobu 15 aastat vana Opeliga, kes sõitis täie rauaga tagant niimoodi sisse, et auto lendas ees seisnud autole selga ning lisaks segamini tagaotsale on autol ka ees kahjustused. All olid tal Hankooki "talverehvid", pidurid vajutas autol ta kohe blokki (kuigi eriti enam vahet polnud, sest pidurdusjälge oli vaevalt 2-3 m lobjaka peal). Oleks all olnud normaalsed rehvid ja autol siinsete vanakoolimeeste vihatud elektroonika, siis oleks kas kahjud väiksemad või oleks ta saanud hange ära keerata. Ma tõsiselt loodan, et ta ei ole mõnes foorumis samasugune tõekuulutaja, kes kiidab aegu, kus sõideti suverehviga, elektroonikat ei olnud jne.

Ja tulles teema juurde, siis jõululaupäeval Antslast Otepääle liikudes oli tee peal ikka päris karmid tingimused. Teel olid korralikud tuisuvaalud ning tuisk nii tihe, et teed oli väga lihtne "ära kaotada". Hea et olin SUVi roolis. Sõiduautoga oleks ikka raske olnud ja ühte sõiduautot pidigi aitama hangest välja kühveldada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 17:38
1 edit. Last edited 26.12.2010 at 17:39 by Kaspar
viplala
Jõuluilm
quote:
Kaspar: All olid tal Hankooki "talverehvid", pidurid vajutas autol ta kohe blokki (kuigi eriti enam vahet polnud, sest pidurdusjälge oli vaevalt 2-3 m lobjaka peal). Oleks all olnud normaalsed rehvid ja autol siinsete vanakoolimeeste vihatud elektroonika, siis oleks kas kahjud väiksemad või oleks ta saanud hange ära keerata. Ma tõsiselt loodan, et ta ei ole mõnes foorumis samasugune tõekuulutaja, kes kiidab aegu, kus sõideti suverehviga, elektroonikat ei olnud jne.

Milline elektroonika pidurdusmaad lühendab?

Edit: Kahe kolme meetri pealt, ei keera sa enam mitte kusagile, kui lobjaka peal hoog sees on. Ei aita seal ei ABS ei miski muu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 17:44
1 edit. Last edited 26.12.2010 at 17:48 by viplala
Kaspar
 
Jõuluilm

Milline elektroonika pidurdusmaad lühendab?

Edit: Kahe kolme meetri pealt, ei keera sa enam mitte kusagile, kui lobjaka peal hoog sees on. Ei aita seal ei ABS ei miski muu.


Hakkab pihta....Mina ei tea, millal see tola mind nägi ja millal ta midagi vajutas, aga minu küsimusele, et miks sa ei keeranud hange, oli vastus: "Ma ei saanud, pidurid olid blokis!". Asja iva on selles, et keskmine kodanik ei ole viimase vindi peal käsi roolis, kes kontra, käsipiduriga viimast võtaks ning oleks keskendunud kiire aja sõitmisele. Selle asemel tekivad ootamatud olukorrad, kus inimesed reageerivad valesti. Seda aga minu arusaama järgi kompenseeriksid teatud abimehed.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 17:54
Vanaisa
  
Moderator
Jõuluilm
Rahunege nüüd maha, maailmaparandajad. Rääkige ilusast talveilmast ja kaevamistest, ei ole mõtet isiklikuks minna või oma maailmavaadet siin pikalt lahti kirjutada ;)
Pühad ikkagi.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 18:47
yanekk
 
Jõuluilm
quote:
madis: Katsuge aru saada, vvt ja PlyVal et kõik ei ole 100% talveks valmistunud paramilitaarsed Übermenschid.


Kui viimati PlyVal-i kohtasin, siis selle masina tarvis millega hetkel liikus, poleks paramilitaarsete oskustega eriti midagi teha.
Lihtsalt kogemused ja kaine mõistus on selle nimi, et edukalt liigelda.

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 20:06
antoonio
Jõuluilm
quote:
Kaspar:
Milline elektroonika pidurdusmaad lühendab?

Edit: Kahe kolme meetri pealt, ei keera sa enam mitte kusagile, kui lobjaka peal hoog sees on. Ei aita seal ei ABS ei miski muu.


Hakkab pihta....Mina ei tea, millal see tola mind nägi ja millal ta midagi vajutas, aga minu küsimusele, et miks sa ei keeranud hange, oli vastus: "Ma ei saanud, pidurid olid blokis!". Asja iva on selles, et keskmine kodanik ei ole viimase vindi peal käsi roolis, kes kontra, käsipiduriga viimast võtaks ning oleks keskendunud kiire aja sõitmisele. Selle asemel tekivad ootamatud olukorrad, kus inimesed reageerivad valesti. Seda aga minu arusaama järgi kompenseeriksid teatud abimehed.
Nu ega see abs mingi imeloom ole, mul võttis ikka päris tükk aega enne ku selle riistapuuga ära harjusin kuigi jäi mulje et pidurdusmaa venib sellegi poolest kahtlasel pikaks (vanakooli piduri pumpamine annab nii mõnigi kord imeelektroonikale silmad ette, puhtal subjektiivne arvamus).

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 20:58
viplala
Jõuluilm
quote:
antoonio:
Nu ega see abs mingi imeloom ole, mul võttis ikka päris tükk aega enne ku selle riistapuuga ära harjusin kuigi jäi mulje et pidurdusmaa venib sellegi poolest kahtlasel pikaks (vanakooli piduri pumpamine annab nii mõnigi kord imeelektroonikale silmad ette, puhtal subjektiivne arvamus).

ABS pikendabki pidurdusmaad ja päris tuntavalt. Tema ülesanne on juhitavuse mingisugunegi säilitamine sel hetkel, kui muidu rattad blokis oleksid.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 21:22
Indrek_S
 
Jõuluilm
Veetsin Pühad Kuressaares. Seal käis sahk 2x päevas(ka 24 ja 25 dets) lükkas nii tänava kui ka hooviesise puhtaks. Kusjuures tegemist oli väga väga kõrvaltänavaga. Jõudsin lõunal Tallinnasse - püha müristus. KÕIK suuremad tänavad pole sahka näinud, pärnu mnt-Liivalaia ristile jää või lumevaalu kinni. Kontori garaazist teise autoga ära sõita ei saanud (Kaubamaja kõrval) kuna tänav polnud sahka näinud ja üks 30 cm lund oli peal. Minu järel tuli garaazist välja ML. lasin mööda ja jälgisin mängu. Kinni jäi ja blokeeris tänava umbes pooleks tunniks. Tagurdasin garaazi tagasi.

Rehvidest:
Honda usaldas mulle kasutada tulitera 500km läbisõiduga Civic sedaani. Tagasiteel Kuressaarest mõtlesin, et kuradi hästi ikka kõva lume peal saab sõita, ei mingit libisemist. Mingi hetk hakkasid ette jääma pikad autode kolonnid a 70-80 kmh spido järgi. Ma sõitsin 95 gps järgi. Lasin rahulikult läbi vaalude neist mööda ja isegi reavahetusel auto ei andnud mõista, et pidamine võiks kaduma hakata. Ja Civic pole mingi imemasin, tavaline väikeklassi auto. Aga rehvid olid tutikad, lamellid.
Nii et inimesed kes foorumites (ka siin ja kõvahäälselt) kiruvad, et miks mingid yuppied kihutavad tuisuse ilmaga et sõitku rahulikult 70-ga, nagu teised - minge ja vahetage rehvid ära!
Enda autol on u 7-8mm mustrisügavusega 2 hooaega vanad lamellid all ja ei pea ikka nii hästi, kui uued. Ilmselt siis lamelli efektiivne eluiga ikka lühem, kui legaalne kulumispiir.

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 21:30
2 edits. Last edited 27.12.2010 at 11:18 by Indrek_S
antoonio
Jõuluilm
quote:
Indrek_S: Rehvidest:
Honda Baltic usaldas mulle kasutada tulitera 500km läbisõiduga Civic sedaani. Tagasiteel Kuressaarest mõtlesin, et kuradi hästi ikka kõva lume peal saab sõita, ei mingit libisemist. Mingi hetk hakkasid ette jääma pikad autode kolonnid a 70-80 kmh spido järgi. Ma sõitsin 95 gps järgi. Lasin rahulikult läbi vaalude neist mööda ja isegi reavahetusel auto ei andnud mõista, et pidamine võiks kaduma hakata. Ja Civic pole mingi imemasin, tavaline väikeklassi auto. Aga rehvid olid tutikad, lamellid.
Nii et inimesed kes foorumites (ka siin ja kõvahäälselt) kiruvad, et miks mingit yuppied kihutavad tuisuse ilmaga et sõitku rahulikult 70-ga, nagu teised - minge ja vahetage rehvid ära!
Enda autol on u 7-8mm mustrisügavusega 2 hooaega vanad lamellid all ja ei pea ikka nii hästi, kui uued. Ilmselt siis lamelli efektiivne eluiga ikka lühem, kui legaalne kulumispiir.

Ja siit küsimus suurele ringile, kui arukas tegu see nüüd siis oli/on kui sõltumata ilmast tulistame +10kmh-d lubatust.
Paljud pastlad peavad ka suurematel kiirustel, aga siis hakkab nalja saama kui vaja järsku seisma jääda ja siis pole suurt vahet on seal all 2-4 või krt teab mitme ratta vedu või mitu meetrit mustri sügavust.
Ah jaa, mitu minutit sa võitsid sellise lükkega?

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 21:42
Indrek_S
 
Jõuluilm
Ma hoidsin oma tempot, millega olen harjunud. Kui ilm ja rehvid seda võimaldavad siis miks peaks kellelgi sellest probleem olema? Kolonnis näeveldamine on minuarust ohtlikum, kuna pidevalt on pidurdamised, kiirendamised.
Rehvi pidamises(ka pidurdamisel) olin eelnevalt katsetamise meetodil veendunud.
Lisaks on näiteks bussi või rekka taga passimine veel eriti ohtlik, sest a 50 meetrit tema taga oli tänase tuisuga nähtavus 0. Üksi uhada on kõige ohutum.

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 21:57
1 edit. Last edited 26.12.2010 at 22:02 by Indrek_S
eikeegi
Jõuluilm
Isiklikud labidatöö rekordid said selle nädalavahetusega vist küll purustatud (eilse päeva esimene pool ja osa teisestki möödusidki valdavalt labidas pihus) ja ka veokas näitas end suht asjalikuna. Saha poolt kokku lükatud valli parkimise (alternatiiviks oleks olnud kas veerand tunniks liiklus seisata või terve kastitäis söögi- ja kingikola paarisaja meetri kaugusele tassida, millise ettepaneku peale mind loomulikult viisakalt pikalt saadeti) järel tuli sealt välja saamiseks küll pisut kaevandada (kõva oli kurat ja ei lasknud esiotsal keerata). Samas mööda tuisuvaaludes Jõgevamaa külateed läks see kolm tonni lume lennates läbi vaalude hooga oma 4km ära, enne kui paarkümmend meetrit sihtpunktist lõpuks kinni jäi. Eks ma lasin lolli peaga hoo maha, et sissesõiduteele pimedas ikka pihta saada ja oligi asi korras. Tuli sooja toa, vorstide ja viinapudeliteni jõudmiseks natukene vaeva ka näha ja auto kõhu alla kogunenud hange otsast alla kaevata. Kolme mehe töö ja kahe puruks läinud labida (vastu pidas mul autos olev kadunud vanaisa alumiiniumist, terasest ja puidust kombineeritud omalooming, peremehe plast- ja puitlabidad vandusid kokkupressitud lumele alla) hinnaga saime lõpuks ikka hakkama. Hommikul oli sahk suutnud tee sellest kohast veel sadakond meetrit kaugemale lahti lükata, siis oli ka sellel jõud raugenud. Kokkuvõttes lahe:)


____________________________
V8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 22:06
2 edits. Last edited 26.12.2010 at 22:06 by eikeegi
Maik
  
Jõuluilm
Kokkuvõttes lahe :) Ja nii ongi. Homme kah uhkelt maja juures kühveldamist ette näha juba,aga lahe sellegipoolest. Saab liigutada ja särki värki...

Viljandis muidu täna kell 4 olid tänavad ikka suht kitsad ja sahatamisega lood üsna kehvad tundub,ega see eriolukord päris ilmaasjata välja ei kuulutatud

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2010 at 23:05
1 edit. Last edited 26.12.2010 at 23:06 by Maik
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Jõuluilm   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.