Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Netipulgad arvutile
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Netipulgad arvutile   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
hunt
 
Netipulgad arvutile
Loodan, et sellistel teemadel kogemuste vahetamine pakub kellelegi veel huvi ?

Paluks jagada isiklikke kogemusi nende vidinaste toimimise osas EW piirides !

Ise olen üritanud katsetada Elisa oma Jõelähtmel ja imes NETI lahti 7 minutiga, DELFI't 20 minutiga lahti ei imenud ...

Kas oleks mõtet EMT'i oma katsetada ?

EDIT : Või hoopis TELE 2 ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 12:56
1 edit. Last edited 13.10.2010 at 13:43 by hunt
ERAK
  
Netipulgad arvutile
käisime sõbrale Tartus autot ostmas siis sõps oli miskise TELE2 netipulga läpatsiga ühendanud ja terve tee Tln-Tartu ei katkenud net korrakski ära- põhjalikumalt ei tea pajatada- ei süüvinud asjasse eriti, aga sõps mainis, et ta oli enne vidina ostu sügavuti uurinud nende netipulkade kohta ja see oli osutunud parimaks valikuks.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 13:03
Mark_M
Netipulgad arvutile
EMT oma toimib Kaberneeme kandis suhteliselt hästi. Elisaga ei saa siin mu juures helistadagi normaalselt, netist rääkimata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 13:10
perilainen
Netipulgad arvutile
Elisa mobiilsest netist hoidke eemale täielik saast. Enamasti suudab ainult 2G levi leida.. Samas Emt 3G on täiesit hea tasemega igalpool Eestis aga hind on ka päris krõbe

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 13:56
kps
 
Netipulgad arvutile
quote:
perilainen: Elisa mobiilsest netist hoidke eemale täielik saast. Enamasti suudab ainult 2G levi leida.. Samas Emt 3G on täiesit hea tasemega igalpool Eestis aga hind on ka päris krõbe
Julgelt paned EMT kohta, mina järaks juba oma mütsi, kui kellegagi kihla oleks vedanud :). Ma soovitaks vaadata erinevate operaatorite levialakaarti ja suhtuda sellesse 30% tõenäosusega. Endal kõigiga kogemused, kuna otsisin toimivat lahendust asutusele mobiilseks sideks ja võin julgelt väita, et pole meeldiv lubatud levialas 50kbit, ehk siis kõige aeglasema ühendusega tänapäeva mahtude juures netiavarustes üldse midagi teha.

Kui kellelegi midagi ütleb, siis soe soovitus ja ka link, et saaks selle "kindlalt 3G või 3,5G levialas" GPRS data augu kaudu midagigi imetud ja pilt ette saadud. Link infole ja tarkvarapaketile, mis pärineb algselt mobiililt, aga tööle aetud PC'l. Selle kasutus vajab harjumist ja kindlasti ei tasu loota, et youtube'st saab porri vahtida, aga vähemalt internetipangad jne. oskab see jupike normaalselt ära toimetada. Kui vaja rohkem infot, siis võin ka mingi lühema kokkuvõtte teha asja loomusest.

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 14:09
Jesper
 
Netipulgad arvutile
Kps, kas sa katsetasid mingit välise antenniga lahendust ka, või ainult neid pulki? Ma ise olen 3G-d ainult otse telefonis kasutanud ja raadiosidest ei jaga muffigi, aga pakuks et kuskil madalal põlve otsas olev pisiantenn toob reaalsesse ühendusse nii palju juhuslikkust sisse, et olulisem on pulga paigutus (õues/autos/majas/mis korrusel) kui levi tugevus antud piirkonnas. Ma tavaliselt saan vahelduv-3G tingimustes pildi ette kui tõstan telefoni pea kohale - näeb napakas välja, aga häda ei anna häbeneda :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 15:03
1 edit. Last edited 13.10.2010 at 15:04 by Jesper
hunt
 
Netipulgad arvutile
quote:
siis võin ka mingi lühema kokkuvõtte teha asja loomusest.
Päris huvitav oleks tõesti kuulda Sinu teadustöö tulemustest .... vähemalt sel määral - kes võitjaks osutus ?!

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 15:06
mrtn
Netipulgad arvutile
Milleks seda pulka üldse vaja on? Telefon on nii vana, et ei saa BT-modemina kasutada?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 15:09
Jesper
 
Netipulgad arvutile
No mina ei ole näiteks kohutavalt kindel selles, et minu kõnesidevajadusteks ideaalse paketi pakkuja ka ühtlasi mu andmesidevajadused rahuldada suudab. Peale selle teema algatus ilmselgelt ei olnud pulga kui riistvara kohta, vaid mobiilse andmeside kui terviklahenduse kohta. Ja näiteks isiklikult minu telefonis ei ole 3,5G-d, samas telefon iseenesest on väga meeldiv.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 15:13
1 edit. Last edited 13.10.2010 at 15:15 by Jesper
kkerem
Netipulgad arvutile
quote:
mrtn: Milleks seda pulka üldse vaja on? Telefon on nii vana, et ei saa BT-modemina kasutada?

Saab, juhul kui ei ole vajadus pidev ja millegi tegemise ajal sissetulev kõne, mis ühtlasi katkestab ka gprs/edge/3g ühenduse, ei ole häirivaks faktoriks. Ja lisaks eelmises postis olnud tõetera.


____________________________


-------------------
Ford Maveric/Escape (gone), Subaru Forester (gone), Jeep GC '03 (gone), xj Limited '91 (gone), xj Pioneer '89 (gone)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 15:31
eikeegi
Netipulgad arvutile
Ma pakun, et teatud piires toimivad nad kõik. Sõltub konkreetsest operaatorist ja kohast, kus ühenduda tahad ning kiirusest, mida ühenduselt ootad. Kindel on aga see, et 100% kogu Eesti pinda ei kata neist normaalselt ükski. Helistamisegagi on vahel mõnes üllatavas kohas probleeme (see paljukiidetud EMT).

Minu näitel nt Tartus Raadil pole Elisa pulga kaudu interneti saamisega mingit muret (Tele2 tuli ka telefoni kaudu kohale). Mul kodus muud ühendust polegi ja ei tunne ka mingit erilist vajadust püsiühenduse järele. Samas, rääkides muudest mulle isiklikult olulistest kohtadest, kus ma katsetanud olen, siis Alatskivi lähedal toimis (paar kuud pole proovinud, äkki on paranenud) asi ikka suhteliselt vaevaliselt. Hoidsin kogu tee Tartust sinna asjal silma peal ja selle 40km jooksul kõikus asi pidevalt äärmusest äärmusesse. Samas teise suunda, Tartust umbes 30km Otepää poole, minnes on õues kõik ideaalne aga tuppa minnes pole enam mingit ühendust. Kuna aga mingit põletavat tarvidust pole, siis pole viitsinud seal mõnda muud asja katsetada ja seinu ka õhemaks ei hakka voolima:)

____________________________
V8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 15:59
mart050
Netipulgad arvutile
Minu plusspunktid läheksid EMT-le. Üle kolme aasta kastunad teist ja siiani pole probleeme olnud. Jah kuskil uugametsal ei saa jooksval tuubist videot vaadata aga meilid saab saadetud jne.
Ainuke miinus on see, et minu "pulk" on esialgne juhtme otsas rippuv kobakas mitte pisike pult ja see kobakas ise hangub vahepeal.

____________________________
Daily Forester XT 06' 5MT
History: 89´G20 Sherrod, 94´E150 Mark III, 95´G20 D Starcraft GT, 93´G20 D Starcraft GT, 92´E150 Chateu, 92´Le Baron LX, 03´Sebring LX, 99´ Montana LX, 92´Bonneville SSE, 97´ Grand Prix GTP Supercharged

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 17:20
mrtn
Netipulgad arvutile
quote:
kkerem:Saab, juhul kui ei ole vajadus pidev ja millegi tegemise ajal sissetulev kõne, mis ühtlasi katkestab ka gprs/edge/3g ühenduse, ei ole häirivaks faktoriks. Ja lisaks eelmises postis olnud tõetera.


3G dataühendust kõne ei sega, osadel telefonidel jääb ka Edge ühendus käima kõne ajal.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 17:33
vvt
  
Netipulgad arvutile
Mul kontor kohe tugijaama kõrval (3G võrk ka) ja kummalisel kombel pakub alati esimesed 1-2 katset seda mõttetut EDGE (238 kB) ja alles korduval proovimisel ilmub lubatud 7,2 GB välja. Kuigi settingud on mul "3G preferred". Kohe täitsa süstemaatiline värk - töötasin sellega pea kuu aega ja iga hommik tuli 2-3 korda sisse logida. Newbie teadlik nörritamine?

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 17:37
tõnisson
 
Netipulgad arvutile
quote:
vvt: Mul kontor kohe tugijaama kõrval (3G võrk ka) ja kummalisel kombel pakub alati esimesed 1-2 katset seda mõttetut EDGE (238 kB) ja alles korduval proovimisel ilmub lubatud 7,2 GB välja. Kuigi settingud on mul "3G preferred". Kohe täitsa süstemaatiline värk - töötasin sellega pea kuu aega ja iga hommik tuli 2-3 korda sisse logida. Newbie teadlik nörritamine?

Pane "3G only" ja peaks ok olema.


____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 17:54
Märt
Netipulgad arvutile
Linnades ja mitte liiga paksude seinadega majades võiks pulgad panna 3G only. Toimib oluliselt paremini. Teistest ei tea, aga T2 on suuremad maanteed katnud ka UMTS 900 võrguga. See levib sutsu paremini, kui samast antennist tulev 2G ühendus.

Ja loodetavasti tuleb varsti 4g kohale. Eile kontoris testides oli alla- ja üleslaadimise kiirus stabiilselt suurem kui 33Mpbs. Juutuubiks ja kõigeks muuks enam kui piisav.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 18:10
STW
Netipulgad arvutile
Kasutanud nii EMT kui ka Tele2 pulka, mõlemad toimisid minule rahuldavalt Tallinna lähedal maal, kui ka Pärnus ja ka jooksvalt Tln.-Pärnu mnt.-l oli ühendus OK. Videosid vms. pole proovinud kuskilt tõmmata kuna puudub selleks vajadus, igapäeva asjaajamised igaljuhul toimivad. Hetkel kasutusel Tele2 ja seda puhtalt hinna poolest, miski 4 x odavam kui enne kasutusel olnud EMT.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 18:30
kps
 
Netipulgad arvutile
quote:
hunt:
quote:
siis võin ka mingi lühema kokkuvõtte teha asja loomusest.
Päris huvitav oleks tõesti kuulda Sinu teadustöö tulemustest .... vähemalt sel määral - kes võitjaks osutus ?!
Pidasin küll silmas antud lingi all oleva opera mini toimetamist kehvades tingimustes. Aga kui minu operaatorivaliku otsuse üle rääkida, siis testimisse läks AINULT pulga tüüpi isendid (3,5G võimalusega), ilma igasuguste lisaantennideta, sest need ei mahtunud kindlalt kasutamisvajaduste rahuldamiseks (naisterahvad ja tehnika ei sobi üldse tegelikult kokku). Oma leviala kõige reaalsem pilt oli ikkagi EMT'l. MINT ja Tele2 olid väga kõikuva kvaliteediga levis ja kohati tekkisid sisse väga ebameeldivad augud, mille lõpptulemus oli kohati isegi sinine ekraanipilt ja arvuti uuesti alglaadimine (ja seda ei teinud ainult üks sülearvuti ja üks operatsioonisüsteem). Kuna ka hind oli määrav ja piiramatu maht, siis oli mul pikalt tõsine dilemma otsustamises. ÕNNEKS muutis EMT oma maksustamispoliitikat 30.09.2010, mis ei ole enam mahupõhine vaid kiirusepõhine ja sellega oli minu otsus 100% tehtud. Ehk siis teised 100 eegused pakkumised võrreldes EMT ~1,5Mbit ja seda kõike ~125 eegu eest kuus osutus parimaks nii kvaliteedi kui hinna suhtes (alati võimalus kiirema ühenduse vastu vahetada väikse vaevaga). Samuti olin ma meeldivalt üllatunud, kui isegi kõige kehvema leviga kohtades oli võimalik selle nö. "urruaugu" kaudu ikkagi võimalik isegi asutuse turvakanali lahendusi töötavana näha ilma ühenduse maha kukkumiseta (seda ma minti ja tele2'ga lõpus enam ei viitsinud üritadagi saavutada - hetkelised katkestused nullisid kogu tulemuse). Lisaks selle, et levi tugevust sai ka kohati mõõdetud läbi mobiili ja vastava tarkvara (noh kui täpne see just oli, aga oma tööd tegi suht adekvaatselt arvestades pärast data teste).

Need kes, siin teemas annavad infot, et vot seal ja seal vot see ja see operaator levib hästi on samuti tegelikult väga teretulnud, sest kindlasti vajab nii mõnigi teine kodanik samas ümbruses pisut viimast tõuget lõplikul otsustamisel, kuigi teises situatsioonis/teise kohta sattudes võib see kõvasti kätte maksta :).

PS! Jäin hätta vanemate sülearvutitega, näiteks konkreetselt dell d600 ja d610 ajastust ~2005-2006, mis nende netipulkadega ei teinud mitte midagi (soft pulgaga ei suhelnud). Põhjuseid ei hakanud otsima ja masinad olid puhtalt installeeritud windowsitega.

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 18:50
1 edit. Last edited 13.10.2010 at 18:51 by kps
Silwer
Netipulgad arvutile
Hetkel on veel sedasi, et linnas võid kasutada mobiilioperaatorite 3G ja 3,5G netti aga maal metsas toimib siiski rahuldavalt vaid Kõu netipulk/modem.
Siin on igasugustest mobiilsetest internettidest palju juttu: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=6

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2010 at 18:55
1 edit. Last edited 13.10.2010 at 19:00 by Silwer
Jutulind
Netipulgad arvutile
Kogu asjast veel niipalju -

Pulk on mõneti mugavam kui tõepoolest vaja pidevat ühendust ka kõnede ajal kehvas levialas. Samas ise vaataks antud hetkel juba mõne uuema Android tarkvara kasutava telefoni poole mis oskab ise ka WiFi tugijaama püsti lükata (HTC Desire, Samsung Galaxy S jne.). Jääb ära igasugu pulgandus, lükkad telefonist WiFi tugijaama püsti ja 3G levialas ei sega sind ka sissetulev kõne. Samas akut sööb WiFi tugijaama püstihoidmine muidugi korralikult. Eriti sobiv on viimane siis kui vaja mitut arvutit korraga "võrgutada". Kuni keegi tugijaamaga (telefoniga) WiFi levialast välja ei jaluta on võimalik kasvõi tervet kontoorat taga hoida :)

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2010 at 04:05
hunt
 
Netipulgad arvutile
Hetkel kasutusel KÕU - mis aga oma kiiruse poolest ei ole just eluõnn. Ka kõige odavam pulgalahendus (paberi peal) kordi kiirem sellest. Kuigi, jah, KÕU toimib ka seal - kus muudest lahendustest võib vaid unistada.

Ega vist muud üle ei jää, kui riburada pidi loomkatseid jätkata. Mingit küberneetilist telefoni ei kavatse osta, sest olemasoleval vanust mõned kuud ja uue ostmine oleks mõttetu lisakulutus. Arvuti akukulumine pole ka argument, sest kodus arvuti nagunii ju stepslis.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2010 at 06:51
Märt
Netipulgad arvutile
quote:
hunt: Hetkel kasutusel KÕU - mis aga oma kiiruse poolest ei ole just eluõnn. Ka kõige odavam pulgalahendus (paberi peal) kordi kiirem sellest. Kuigi, jah, KÕU toimib ka seal - kus muudest lahendustest võib vaid unistada.

Ega vist muud üle ei jää, kui riburada pidi loomkatseid jätkata. Mingit küberneetilist telefoni ei kavatse osta, sest olemasoleval vanust mõned kuud ja uue ostmine oleks mõttetu lisakulutus. Arvuti akukulumine pole ka argument, sest kodus arvuti nagunii ju stepslis.


Kõige lihtsam - proovi, mis sinu juures töötab. Mul vedeleb autos Tele2 pulk, mida saan laenata proovimiseks.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2010 at 07:12
wax
 
Netipulgad arvutile
Ma kasutasin suvel puhkuse ajal Võrumaa metsade vahel nädal aega Elisa Minti. Minu vajadusi ei rahuldanud. Võrgu leidis küll igaltpoolt üles, kuid tundub et pulk sobib ainult msnis chattimiseks. Brauseris üle ühe akna lahti ei saa, ja selles ühes aknas brausides kah ikka sigaaeglane...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2010 at 07:55
Silwer
Netipulgad arvutile
quote:
hunt: Hetkel kasutusel KÕU - mis aga oma kiiruse poolest ei ole just eluõnn. Ka kõige odavam pulgalahendus (paberi peal) kordi kiirem sellest. Kuigi, jah, KÕU toimib ka seal - kus muudest lahendustest võib vaid unistada.

Ega vist muud üle ei jää, kui riburada pidi loomkatseid jätkata. Mingit küberneetilist telefoni ei kavatse osta, sest olemasoleval vanust mõned kuud ja uue ostmine oleks mõttetu lisakulutus. Arvuti akukulumine pole ka argument, sest kodus arvuti nagunii ju stepslis.

Kõu puhul oleneb kiirus selles, mis põlvkonna seade sul on. Rev A seade on kiirem kui Rel 0. Kui isegi on Rev A siis selle kodused modemid on kah kiiremad kui sama põlvkonna netipulgad kuna antennimajandus on lihtsalt parem.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2010 at 08:46
diesel
Netipulgad arvutile
pulkasid proovinud pole, aga telefoni kasutan netis surfamiseks juba aastaid. kasutusel siis elisa 99 kroonise kuumaksega piiranguvaba sisteem.
võtsin selle, kuna kodus mitte ühegi muu valemiga talutava raha eest netti ei saanud (ei saa siiani). lepingu järgi on selle kiirus gprs, aga päriselus lastakse niipalju läbi kui mast lubab. ehk siis näiteks töö juures on mingi 3,5g kiri ees ja asjad käivad õite käbedalt. kodus aga ainult gprs ja see küll suht uimane.
kui palja telefoniga asja ajan, siis on kole ootamine, kuna mobla brauser ei lase uusi tab-e avada, peab kõike ühel lehel avama ja näiteks mõnd foorumit lugedes jälle back nupuga tagasi ja iga kord laetakse keik uuesti, kuna mobla ei mõista asju vahemällu jätta.
siinkohal peab tiku-taku lehte kiitma, sest see toimib ka uimase ühendusega kiirelt.
vahel vean aga läpaka kaasa ja siis panen selle juhtmega (kuna sinihammas on uimasem) mobla taha ja mobla siis toimib modemina ja sel puhul panen järjest avama mõnikord kümneid tab-e ja vahepeal võin kasvõi puid ahju panna ja sel ajal laevad keik asjad ennast kenasti alla.
samas harrastan vahel geopeitust ja siis teinekord vaja kuskil metsas gp lehte vaadata ja ei ole ma veel eesti pinnal leidnud kohta, kus net ei toimiks.
sissetulev kõne katkestab ühenduse küll aga see ärkab ise ellu automaatselt kui kõne lõppeb, seega eriti ei häiri.
mobla logist just vaatsi, et viimase 30 päeva liiklus on olnud 9,7 giga alla ja 1,8 ülesse.
ma ei tea kuis teiste moblade ja opsüsteemidega on, aga e90 ja symbiani 3.6 (vist) saavad neti alati püsti.
kas sellest jutust nüüd pulgateemasse abi on, seda ei mõista kosta. pulk küll olemuselt mobla, a võimalik, et antennimajandus äkki kehvem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2010 at 09:48
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Netipulgad arvutile   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.