Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2   1 2 3 4 5 6 7  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
antoonio
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Nu siis on mul paremini läinud, Cady kohta öeldi Lincoln :)

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2010 at 08:43
Evelind
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
mul nii hästi läinud ei ole. paar korda on lincolni kohta cadillac öeldud. täitsa jube kohe ;) :D
edit: ja kubani kohta on paz öeldud - selle peale võiks küll juba solvuda...

____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2010 at 09:33
1 edit. Last edited 14.09.2010 at 11:47 by Evelind
Rein000
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
antoonio: Nu siis on mul paremini läinud, Cadi kohta öeldi Lincoln :)
Unustasin limut on ka muidugi Lincolniks nimetatud. See sama peaa egu, nagu kõik kipsplaadid on cyprocid, nii on ka kõik limud Lincolnid.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2010 at 10:49
LedR
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Sõber hüppas Stepside'i, vaatas lihtsalt kabiinis ringi. Pani käima ning andis natuke gaasi, mille peale ta ütles : "Mina siit enam välja ei tule!"
Tüüpilised on muidugi kütusekulu küsimused. Kuna kastikaga sõidetakse farmi ümber üsnagi lühikesi otsi, on 25L / 100 km täiesti normaalne nähtus. Selle peale ei osatagi nagu midagi öelda...
Naabrimees kutsub Chevy't hellitavalt ZIL'iks, öeldes, et "kuradi hästi käib teine, ZIL'iga ei anna võrreldagi!" :D
Tavaliselt kiidetakse kastika isast välimust ning kulgemise mugavust, mõttetuks pole keegi teda pidanud - enamasti jäävad inimestele silma mõnusa mustriga 305/70 rehvid American Racing Baja velgedega.
Mokaotsast mainides, et tegemist on full-size GMT400 väikseima esindajaga, jäädakse samuti üsna vaikseks. :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2010 at 13:58
2 edits. Last edited 14.09.2010 at 14:00 by LedR
PlyVal64
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Lapsesuu ei valeta: kui Valiant oli veel pesusinine, kuulsin, kui u.10 aastased poisid omavahel rääkisid, et "näe, Ameerika Volga". See pole ju mõnitamine, tootjamaa tundisd ära ja eks selline pesusinine oli ka vanade Volgade põhivärv. Lisaks oli Volgal rohkem varustust, näiteks kell ja tagaistme jaoks tuhatoos :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2010 at 14:05
Lowrider
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Minul masinat pole, aga kui ma jälle fännan mõnda vana usakat, siis noorem vend ja õde kutsuvad neid igakord ssiguliiideks. Lihtsalt nemad ei tea ühtegi teist vana kandilist autot kui vanaisa ssigulii.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.09.2010 at 14:58
Rein000
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Sain jälle Cadillaci ga laksu kätte. Ei saa aru, mis neil inimestel häda on, et ameeriklast nähes kohe pöördesse lähevad.
Parkisin Tartus Aardla selveris ees, invaliidi koha kõrvale. Ukse ette. Seal pole lumega ajutisi parkimine keelatud märke pandud, nagu eelmisel aastal, ning kõik pargivad. Suvel on seal kahe autojagu kollast joont ja peale seda parkla jätkub.
Nii kõnniteed nagu liuväli. Mina oma just kipsist pääsenud jalaga roolis, viimast nädalat tita ootel naine kõrval parkisime sinna, vabasse auku ära. Sealt oli astuda ainult 2 libedat sammu, kuni jõudis puhastatud kõnniteeni. Mina karkudega ei saanudki autost välja, kuna oli liiga libe. Lasin akna alla ja nautisin värsket ja niisket õhtku peale pikka toas veedetud aega. Tuli siis üks paarikene poest välja ja mees lajatas, näe üks türastanud invaliid jälle. Kurat inva kohad, kõik kolm olid vabad. Ma ei saa aru, miks inimesed on maailma peale pimestunult vihased, ilma olukorda vaatamata kohe lajatatakse, mida sülg suhu toob. Parempoolse akna tross puruks, ei saanud verbaalset noomitust teha. Nad said autoga ka enne minema kui ma karkudega auto tagant löögiulatusse jõudsin. No ma ei tea, mis sõimu üleskakkumise auto on ameeriklane. Sõidad mingi suva autoga, sigatsed, trügid vahele, mida ignaes, ei reageerita, lükkad ameeriklase tänavale ja kohe läheb tõmblemiseks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 17:15
ROKIPEER
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
Rein000: Sain jälle Cadillaci ga laksu kätte. Ei saa aru, mis neil inimestel häda on, et ameeriklast nähes kohe pöördesse lähevad.
Parkisin Tartus Aardla selveris ees, invaliidi koha kõrvale. Ukse ette. Seal pole lumega ajutisi parkimine keelatud märke pandud, nagu eelmisel aastal, ning kõik pargivad. Suvel on seal kahe autojagu kollast joont ja peale seda parkla jätkub.
Nii kõnniteed nagu liuväli. Mina oma just kipsist pääsenud jalaga roolis, viimast nädalat tita ootel naine kõrval parkisime sinna, vabasse auku ära. Sealt oli astuda ainult 2 libedat sammu, kuni jõudis puhastatud kõnniteeni. Mina karkudega ei saanudki autost välja, kuna oli liiga libe. Lasin akna alla ja nautisin värsket ja niisket õhtku peale pikka toas veedetud aega. Tuli siis üks paarikene poest välja ja mees lajatas, näe üks türastanud invaliid jälle. Kurat inva kohad, kõik kolm olid vabad. Ma ei saa aru, miks inimesed on maailma peale pimestunult vihased, ilma olukorda vaatamata kohe lajatatakse, mida sülg suhu toob. Parempoolse akna tross puruks, ei saanud verbaalset noomitust teha. Nad said autoga ka enne minema kui ma karkudega auto tagant löögiulatusse jõudsin. No ma ei tea, mis sõimu üleskakkumise auto on ameeriklane. Sõidad mingi suva autoga, sigatsed, trügid vahele, mida ignaes, ei reageerita, lükkad ameeriklase tänavale ja kohe läheb tõmblemiseks.

Ju seal kadeduse noot oli ;)

Aga teema jätkuks, minu masin nimelt on Scooby-Doo viimasel ajal

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 20:23
ERAK
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
kruiisil , mis eelnes üritusele Jailhouse Rock sõitsime sõber Eskoga mõlemad oma Trans Am'idega Tartu mnt.'l sellises järestuses kui oli kuulda autosid vahtivate poisikeste kommentari...näe Ferraaaari (see käis Esko punase T/A kohta) ja hetk hiljem... näe, KITT ka (see käis minu musta T/A kohta) :)

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 23:07
Royale
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
Rein000: /pikk jutt/
Kus siin masinat mõnitati? Rohkem nagu meest, kes ukse ette parkis...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 23:37
Rizzy
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Minu auto pidavat vana riidekappi meenutama...

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 00:16
Rein000
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Ukse juures pargivad talvel kõik, olen olnud seal Disco kuudiga ja Tribecaga, ka muud väiksed kiirendamised, möödasõidud, rea lõppedes vahele trügimised, ei mingit problat. Nii kui kui sõidad Escalade või Fleetwoodi limuga, läheb kohe olukord liikluses teiseks.
Tüüp ei vaadanud isegi seda, et kus kohas lõppes inva parkimis ala, ukse ees on ka suhteline mõiste, kuna isegi kõnnitee ja ukse vahe on päris mitmeid meetreid, mitte nii, et kui uks avaneb, on iluvõre ninas kinni :) Ja ka veel kõnnitee servast oli auto tagapol.
Täpselt sama teema on tsikliga. Sõidad vana korviga dnepriga, kõik igal pool rõõmsad lehvitavad ja naeratavad jne. Sõidad Yamaha FJ 1200 ga. Hea juhitavusega, kiire ratas, vahetad ridu, sõidad raudtee oote järjekorrast mööda, natuke ka foori all kiirendad rohkem, kui tavaliselt, järgmise foori all võib juhtuda, et samade autodega kõrvuti, keegi ei tee paha nägugi. Siis sõidad Honda Valkyriega ja hakkab tõmblemine pihta. Teed paar kiiremat rea vahetust ja juba on keegi kannul, kes signaalitab, vehib kätega jne. Sama tõmblemine on ka maanteel, kes sulle 100-110 kandis järgi jõuab, see peab ilmtingimata mööda ka suutma suruda ja siis ette koperdama jääda 83 ga ja kui tahad hakata temast uuesti mööda minema, siis hakkab kummivenitamine. Need ei ole üksikud juhused, kuna olen aastaid juba tsiklitega sõitnud. Nii kui ikka mingi suurem, erinevam, läikivam asi kuhugi ilmub, nii lööb eestlastel piss pähe. Asi on kindlasti selles, et enamus tahab tulihingelist nendest ka omale ameeriklast, aga tausta legend, et võtavad jubedalt bentsu, lagunevad kohutavalt, jupid hirm kallid jne, selle pärast ei osta ja siis alusetult hakkavad kadestama ja vihkama neid autosid just. Ja hinge näriv tunne auto suhtes elataksegi juhi peale välja.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 09:52
rai
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Käin ka vahel nimetatud Selveris, ei pargi ukse ees(seega pole kõik seda teinud). Rein sinu kirjutisest kumab rohkem läbi su enda kompleksid kui kellegi teise.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 11:22
r.i.h.o
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Kuna see sama Aardla Selver on mulle nö."kodu" Selver, siis on just selle poe juures on jäänud silma, et ukse ette ja invakohtadele pargivad üheksal juhul kümnest mingil müstilisel põhjusel just ameerika päritolu "Cadillacid ja Jeepid". Ja see üks juht kümnest kus tegu ei ole ameeriklasega, seisab seal mõni Land cruiser.
Sorry, aga see kadeduse jutt on suht hale vabandus selle kohta, et kui liikluses keegi edeva auto/tsikli omanik siga mängib ja siis keegi julgeb sellise suurepärase ja kindlasti täiesti vastu vaidlematult väga ratsionaalse sõiduvahendi juhti kritiseerida. Kui sõita mingi silmatorkava autoga, siis tuleb valmis olla, et ollakse kõrgendatud tähelepanu alla ja iga väikseimgi rikkumine hakkab kellelegi silma.

____________________________
1,2 liitrit puhast powerit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 11:23
Rein000
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Antud hetkel polnud tegu ju mingi sea mängimisega, arvestades seda, et inva kohtadel ei parkinud, kollane joon on lume all ja ajutisi liiklusmärke pole. Olen teiste autodega ka seal samas kohas parkinud ja keegi ei pööra peadki, kui poest välja tuleb. Lisaks veel jäine ja ve eall olev kõnnitee poeni polnud kõigeparem tee, et viimast nädalat rase naine saaks poodi. Ja ma oma karkudega ei pääsenud üldse liikuma. Nii et seal parkimine on isegi põhjendatud. Veelkord , et inimesed ikka lahmavad ilma mõtlemata välja mis sülg suhu toob. Pole iialgi parkinud inva kohale ja usun, et elu ei too ka selliseid keerdkäike, et peks hakkama seda sinist kaartikest kasutama.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 11:44
2 edits. Last edited 21.01.2011 at 11:46 by Rein000
silver
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Inimesed ikka kipuvad hinnangut andma välise järgi, teadmata sisu ja kogu tausta.
Võibolla oleks sellele mehele aidanud ja ka sulle, kui sa oleks invaliidile kohaselt teda karguga visanud :)
Sellistest asjdest tuleb üle olla ja mõelda ei inimesed ongi sellised.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 13:33
armasjumal
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
ülemsus chevi kohta - miks sa selle saunaga ei sõida enam?

____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 14:26
desiderii
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Jõulude aegu uuris ühel kokkutulemisel onupoeg, et kas ma ikka veel selle laevaga (94 Seville) sõidan.

Häiris ikka küll. Mis ajast 5.2m pikkune masin laev on!? Ise iga kord kui juhtun enda masinat külje pealt vaatama jääma, siis mõtlen, et võiks ikka veidi suurem ja pikem olla. Eriti just suurem.

____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 16:04
villem
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mul üks vend kapoti alla vaadates ütles,et näe ZIL-i mootor vahele pandud.

____________________________
Sõiduautode diagnostika ja remont.Rehvivahetus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 16:48
Sillakas
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mulle öeldi ükspäev, et ah USA masinaid on kallis remontida. Miskipärast olen ma just usakatega odavamalt läbi saanud kui Sakslaste või Japsidega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 17:41
heiki6666
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mulle chevi van-i kohta öeldud, et normaalne maja :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 21:43
tfr
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Varuosameeste elust:

"Reedene huumor. Klient tatsab sisse, seike moodne mees tagiga ja puha. Ja küsib.: Teil usa rauale ka juppe leidub? ma selle peale et noh midagi ikka, et mis masin on kah? Klinet siis toetab muheledes letile...chevy....aveo. Krt tükk tegu oli et mitte naerma hakata sellise usa mehe pihta :D"

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 22:03
Koit
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Samasse auku:
Kõne kunagiselt töökaaslaselt: "Kuule, müüsin oma CRV maha, mõtsin ka nüüd usakatega kätt proovida. Mis sa eestis müüdavatest Chevy Cruze´st tead?"

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 22:16
Madlobster
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
tfr: Varuosameeste elust:

"Reedene huumor. Klient tatsab sisse, seike moodne mees tagiga ja puha. Ja küsib.: Teil usa rauale ka juppe leidub? ma selle peale et noh midagi ikka, et mis masin on kah? Klinet siis toetab muheledes letile...chevy....aveo. Krt tükk tegu oli et mitte naerma hakata sellise usa mehe pihta :D"

:D :D :D aga äkki ta ka tegi nalja et vaadata mis moodi reageeritakse.
Ise ka vahest igasugu jaburdusi välja mõelnud a-la et lähed kuskile näiteks hobby halli poodi ja püüad sealt mõne siresääre kinni jutuga, et mul oleks vaja nüüd suurem ost teha. näitsik siis kohe õhinas, et jah kuda mind aidata saab. Ma siis kopikaid peovahel keerutades, et ma tahaks kammi osta. Nägu on osadel juhtudel priceless. aga kui tüüp tõesti arvas, et ta tuli USARAUALE juppe ostma :D siis njha.

Varsi on need aveod jms tikud ja topsikud cruisidel ja bjuutidel nina püsti ringi käimas :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 22:18
ROKIPEER
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:


Varsi on need aveod jms tikud ja topsikud cruisidel ja bjuutidel nina püsti ringi käimas :)

Vaheldus suurtele ja mõtetutele riidekappidele :finger

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 00:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2   1 2 3 4 5 6 7  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.