Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - vahe flantsid???
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : vahe flantsid???  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
kruustang
vahe flantsid???
kas keegi teab kus saaks lasta teha velgedele vahe flantse ja kas vahe flantsidega saab panna alla üks kõik mis augu vahega velge? kas kellegil on kogemusi antud teemas. mul mure selles, et otsin juba pikemat aega mustangile teisi velgesid, aga kuna 2006a nii lolli augu vahe ja kesk avaga siis ei leidu just väga head valikut

____________________________
matt must Mustang 2006 v6
matt must Dodge Ram B250 van
ET Slayer Racing team

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.09.2010 at 19:01
hunt
 
vahe flantsid???
Meerikas on ju sellele mudelile velgesid nõrkemiseni .... ilusa ilma korral enne lund kohal kah !

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.09.2010 at 19:44
Marko L
 
vahe flantsid???
quote:
Astro SS: Miilitsatele flantsid ei meeldi....
Väga paljud tuliuued sakslased sõidavad flantsidega - neil küll muresid pole.
See kehtib äkki sel juhul kui pööraseks lähed?

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.09.2010 at 00:41
cce
vahe flantsid???
Kas mitte Chrysler 300M (2005+?)pole sama poldivalem aga keskava tiba suurem.
Mulle tundub,et tsentreerimisrõngaga Chysleri velg oleks kõige lihtsam lahendus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.09.2010 at 07:15
1 edit. Last edited 11.09.2010 at 07:18 by cce
Martin460
vahe flantsid???
Ma olen flantse treinud...oli mingi ringrajabemm isegi kunagi kliendiks. Pärast lasi mees ise poldiaugud sisse puurida korralikus koordinaatpingis vms....mul puurimise võimalust pole .



____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.09.2010 at 09:53
Martin460
vahe flantsid???
quote:
Astro SS:
quote:
Martin460: Ma olen flantse treinud...oli mingi ringrajabemm isegi kunagi kliendiks. Pärast lasi mees ise poldiaugud sisse puurida korralikus koordinaatpingis vms....mul puurimise võimalust pole .


Ma lasin kunagi ammu valmistada oma Luminale ka flantsid,mis muutsid polidvalemit. Need tegi treial algusest lõpuni treipingis, isegi puuris ja keermestas seal.....:rolleyes

Väga palju olened treiali soskustest ...

Jajah...nõus...ju minu puurimis"soskused" pole nii head kui mõnel teise klassi kirjasoskus.


____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.09.2010 at 11:22
Olds
  
vahe flantsid???
kui on korralik joonis, pole tegemisega probleemi. Tänapäev tehakse CNC pinkidel ;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.09.2010 at 12:34
Astro SS
vahe flantsid???
.... kirjaoskus toppab 'kohvitatud' klaveris ....:devil

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.09.2010 at 17:03
mart154
 
vahe flantsid???
quote:
Martin460:
quote:
Astro SS:
quote:
Martin460: Ma olen flantse treinud...oli mingi ringrajabemm isegi kunagi kliendiks. Pärast lasi mees ise poldiaugud sisse puurida korralikus koordinaatpingis vms....mul puurimise võimalust pole .


Ma lasin kunagi ammu valmistada oma Luminale ka flantsid,mis muutsid polidvalemit. Need tegi treial algusest lõpuni treipingis, isegi puuris ja keermestas seal.....:rolleyes

Väga palju olened treiali soskustest ...

Jajah...nõus...ju minu puurimis"soskused" pole nii head kui mõnel teise klassi kirjasoskus.


No antud isendid said ikka natuke rohkem kui soskuslikult puuritud. Materjali sai kerguse huvides sealt välja freesitud rohkem kui pool. Kahjuks ei suuda ühtki näitlikku pilti leida hetkel. :/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.09.2010 at 17:42
martimets
 
vahe flantsid???
eBay ja "wheel adapters" mõnel pakkujal kirjelduses kogu nende toodangu tabel kus esinevad kõik poldivalemid ja laiused. Olen tellinud mitmel korral, hind koos mutrite/poltidega ca 100$ paar sõltuvalt mõõtudest.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.09.2010 at 09:52
hunt
 
vahe flantsid???
quote:
martimets: eBay ja "wheel adapters" mõnel pakkujal kirjelduses kogu nende toodangu tabel kus esinevad kõik poldivalemid ja laiused. Olen tellinud mitmel korral, hind koos mutrite/poltidega ca 100$ paar sõltuvalt mõõtudest.
Paar või jooks ?
Eeldatavasti ikka 4 tk. vaja ?!

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.09.2010 at 09:54
kruustang
vahe flantsid???
quote:
hunt: Meerikas on ju sellele mudelile velgesid nõrkemiseni .... ilusa ilma korral enne lund kohal kah !
on jah nõrkemiseni, aga kohale toomis hind veögedel ikka päris krõbe, kuna koguselt suured ja päris rasked ka:S muidu e-bayst mitu paari valmis vaadatud juba:D

____________________________
matt must Mustang 2006 v6
matt must Dodge Ram B250 van
ET Slayer Racing team

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.09.2010 at 22:08
hunt
 
vahe flantsid???
Küsi pakkumist XENON - Eesti.
Ma ei tea kas ja kus nad enam on, aga kunagi oli dragirehvide kohaletoomise hind küll üllinküllin hea.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.09.2010 at 01:56
cce
vahe flantsid???
http://adaptitusa.com/fordwheeladapters.aspx

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.09.2010 at 05:51
tqhq.ee foorum : Vaba teema : vahe flantsid???  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.