Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Pulmaauto 31. juuli
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Pulmaauto 31. juuli  
Poster Message
TiinaCS
Pulmaauto 31. juuli
Tere iluduste omanikud,

minu sõbrannal on 31. juulil pulm ja meil oleks hädasti vaja pulmaautot, mis oleks siis minu poolt talle kingituseks. Autot (juhiga?) oleks vaja umbes kella neljast või poole viiest kuni seitsmeni. Sõit oleks Nõmme Lunastaja kirikust Pirgu mõisa (Tallinnast 44km Paide poole).

Palun andke mulle meili teel teada kui kellelgi mingit ideed on ja oleks nõus meid aitama.

Tiina

tiinatah@gmail.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.07.2010 at 22:06
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Pulmaauto 31. juuli  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.