Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
zuurik
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Uusversiooni Eleanori disainis ja ehitas Chip Foose, küsimus on kas Boyd Coddington oleks parema ehitanud? :D Samas näiteks "tokyo driftis" panid nad ju mustangile miski supra mootori...see ju palju hullem kui mingid plastlaiendid :)

____________________________
3 gen Trans Am replica, carburated :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.06.2010 at 22:55
Lowrider
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
anryo: Tundub jah, et tegemist on Classic Recreationi toodanguga. Hinnad algavad neil 119 000.- USD'st. Aga eks erinevatel inimestel on vist jah erinevad väärtusehinnangud....
Mina teen küll kogu selle teema peale kümme korda :hail
Ma jällegi arvan, et tegemist Unique Customsi poolt tehtud autoga(Carroli autogramm ja maailma Eleanoride nimekiri klapib Eesti foorumite ja youtube jutuga). Mootori pilt tekitas küll sellise arvamuse. Classic Recreations kasutab ju spetsiaalseid juppe mida nad mitte kellegile edasi ei müü. Näiteks õhufiltri kaas on mingi spets graveeringuga ja sisselase on ka mingi custom värk, seda vähemalt 500hp versioonil. Tolle eesti oma kapotialuse pildilt küll neid näha polnud. 700 hp versioon ta ka olla ei saa kuna superchargerit ma kusagilt ei silma.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.06.2010 at 23:32
2 edits. Last edited 15.06.2010 at 23:40 by Lowrider
hents99
  
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
OT jätkuks:

Uusversiooni nimetatud film oli filmi ülesehituselt kõvasti tehnilisem, parem ja vaadatavam. Vanem versioon oli puhtalt autofriikidele suunatud.
Filmi, kui selline on selgelt arenenud. Eks vanasti oli ikka muru rohelisem jne. Aga päris labane on muuta suhtumist autode üle filmidest sõltuvalt :uhoh

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.06.2010 at 23:53
Lowrider
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Ei iseenesest torisejatel on jutus iva sees. Liiga paljud inimesed tahavad sellist autot omale. Muidu poleks hullu, aga nende liiga paljude seas enamus on selliseid, kes ei jaga autodest mõhkugi. Lihtsalt "ohh nägin filmis, tahan samasugust", omal pole Mustangitest ja Shelbydest õrna aimugi.
Õnneks see pole nii hull kui "kiired ja vigased" maania. Pärast seda filmi mitte ei hakatud järgi tegema 1:1 filmiautode koopiaid, vaid lihtsalt hakati autodele tiibe, põhjavalguseid ning kurat teab mida külge kruvima, et samalahe olla, auto samal ajal sisuliselt totaalne romu.

Selles suhtes ma nõustun. Aga siiski tegu on vägeva autoga, 500+hp ja täiuslikumaks timmitud veermik/vedrustus jne on ju hea asi. Kindlasti saaks hulga odavamalt samavõimsa/juhitavusega masina ehitada või osta, aga eks mõni inimene tahab ka midagi "telekast nähtud" asja omada, uhke sõita filmiautoga ju :) . Carrol Shelby autogramm on ka kõva sõna, kui ühel päeval Carrolit meie seas enam pole(vana mees juba ju) siis peaks taoliste asjade väärtus kõvasti tõusma!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.06.2010 at 00:14
1 edit. Last edited 15.06.2010 at 00:16 by Lowrider
Ri-Q.
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Lowrider:Liiga paljud inimesed tahavad sellist autot omale. Muidu poleks hullu, aga nende liiga paljude seas enamus on selliseid, kes ei jaga autodest mõhkugi. Lihtsalt "ohh nägin filmis, tahan samasugust", omal pole Mustangitest ja Shelbydest õrna aimugi.
Seepärast polegi USA auto kultuuriga sel filmil ega autol suurt midagi pistmist. Tegemist on peamiselt ikkagi poppkultuuriga. Minu arust filmi positsioonist räägivad kõige selgemat keelt sellele antud hinnangud autoentusiastide poolt. Ei tea ühtegi autoriteetset ajakirja, veebikommuuni vms, kus parimat autofilmi välja selgitades oleks uuslavastus kõrge koha saanud. Nt ajakirja "Hot Rod" suures DVD-de hindamises, sai uuslavastus, kui ma ei eksi, auväärse 35-nda koha. Ja seda mitte filmi enda, vaid just suhtumise autodesse pärast (mis määrabki, kas tegemist on "autofilmiga" või filmiga, kus on huvitavad autod). Selles kategoorias pole oluline, milline film ise on.
Mis puudutab autot, siis arusaamatuks jääb see, miks peab jäljendama asja, mil ilust tugevasti puudu jääb. Võta kust tahad, eest veel lamedam kui tagant. Väike pilt ka:

Oleks siis nii, et võtaks üldise disainijoone ümber, aga teeks detailid enda nägemuse järgi.. (nagu need teised, punased, valged, sinised autod Classic Recreationi lehel, IMO märksa kenamad).
Filmimisel kasutati muidugi kümneid Mustangeid. Naljakas on kuulda ühes stseenis BB kumedat häält, teises väikese mootori urinat.



____________________________
REC
BB

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 09:27
otipoiss
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Ilu on olnud alati vaataja silmades. Mõlemad Eleanorid on "õiged" ja mida keegi endale eelistab on maitse asi. Ei muutu nende väärtus õnneks karvavõrdki tulenevalt mõnede ilkumisest foorumis.

Mina olin uuema filmi välja tulles poisike ja see Eleanor koos sumpsist leeki välja pilduvate customitega paelus ikka totaalselt mu tähelepanu, tärkas huvi ja nii ma siin foorumis juba tükimat aega jälgin pealt teiste tegevust ja masinaid. Ehk kunagi omalgi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 10:01
Marko L
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Ei saa rohkem vaikida.
Mis seal vahet on kus kuradi filmis see auto on olnud.
Inimesele meeldib see auto siis ta peabki selle auto ostma.
Kui oleks endal võimalus ostaks ka just selle värvi komboga.
Või ostaks bulliti Mustangi siis oleksin kõvem vend?
Kui Stangi valin siis vaatan kõik maailma filmid läbi, et jumala pärast keegi poleks seda kasutanud?
Mind ei huvita jällegi mingi Lincoln mida on vähe toodetud aga ei hakka seda alla tegema siiski.

Tore et inimesed erilisi autosid toovad!
Eriti Stange :)

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 10:16
Ri-Q.
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Marko L: Ei saa rohkem vaikida.
Mis seal vahet on kus kuradi filmis see auto on olnud.
Inimesele meeldib see auto siis ta peabki selle auto ostma.
Kui oleks endal võimalus ostaks ka just selle värvi komboga.
Või ostaks bulliti Mustangi siis oleksin kõvem vend?
Kui Stangi valin siis vaatan kõik maailma filmid läbi, et jumala pärast keegi poleks seda kasutanud?
Mind ei huvita jällegi mingi Lincoln mida on vähe toodetud aga ei hakka seda alla tegema siiski.

Tore et inimesed erilisi autosid toovad!
Eriti Stange :)
Just, inimene ostku eelkõige auto, mis talle meele järgi on. Mida ma tahan aga öelda - tihti inimene lihtsalt ei tea, mis talle tegelikult meeldib. Ei tea sellepärast, et puuduvad teadmised, pole näinud, pole kogenud. USA autode ja stiilide maailm on nagu mustkunstniku kübar, kust igaüks leiab midagi oma hingele. Selleks, et valida, peab teadma, mille vahel valida on. See on autokultuuri küsimus. Meil on see erakordselt nõrkadel jalgadel. Seepärast ongi Eleanorid müra. Need on kommertslikud produktid, mis (autokultuuri) ei toida ja tõmbavad tähelepanu endale. Hea on, kui filmiautost saab ajend asja edasi uurida, halb on, kui sest saab kinnisidee. Kinnisidee surub loovust ja otsingulusti alla.
Vahel on huvitav jälgida, kuidas foorumis kerkib esile mingi huvitava aga mitte haruldase auto pilt, millest enamik rahvas ei näi kuulnudki olevat ja millest saab mõnele n-ö uus ideaal. Eesmärk olekski see, et võimalikult paljud inimesed leiaksid selle "päris õige", mitte ei jääks mürasse kinni. Eleanor ei ole ju iseenesest halb (olgugi, et see meenutab Mustangit Nissani elementidega ja pole stiilipuhas), kuid huvitavam oleks siiski, kui 3-4, 10 Eleanori asemel oleks või vähemalt unistataks nii Eleanorist, Bullitti stiilis masinast aga ka nt ühest väga ihaldusväärsest rohelisest Gran Torinost, rääkimata GT 500-st ja kõikidest nendest autodest, mida kassafilmides üles upitatud pole.
Ja siiski on minu jaoks kõige kõvem mees see, kes ehitab endale sellise auto, mille idee sõna otseses mõttes tõuseb tema enda seest. Võib-olla tekib see idee sadade ajakirjade ja kümnete ürituste külastamise käigus, kuid head asjad nõuavadki pingutusi. Ärgem rahuldugem Eleanoride, Vette´ide ja F-kehadega, uurigem ja otsigem ikka edasi!


____________________________
REC
BB

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 10:40
hunt
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Mida te siin mölisete ?.... tehke parem järgi !

Minu poolt igatahes täis respekk selle auto valmistegijale ja pole vahet, kes selle valmis teinud on - kas meerika keelt rääkiv John (mingite mega sadade tonnie eest) või maakeelne Jürka ...

Loodan et selle projekti tulemus pakub omanikule tõsist tunnet eneseteostamisest ja ei jää viimaseks !?

Nujahh, eks see va kadeduseussi hammustus pole ju ainult Eesti probleem ...

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 11:17
Varblane
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Miks kõik kes neid nö replicaid teevad, panevad valged näidikud? Minu silm pole siiani näinud ühtegi 100% masinat mis oleks ehitatud filmi masina suguseks, ikka mingid gone in 60 seconds kleepsud,korvistmed ja muu pask mida filmi masina ei olnud.



Siin näha kapotilukusteid mis filmi masinal olid eespool ja trossidega, jälle fail.


Ei ole kade ja endale sellist masinat kindlasti ei tahaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 12:04
1 edit. Last edited 16.06.2010 at 12:18 by Varblane
Lowrider
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
OT: Ma tahaks selle Eleanori omaniku nägu näha kui ta kogemata siia foorumisse satub ja seda teemat loeb :D :D .


Mina tegin teema puhtast huvist enda silmaringi avardada Eestis asuva huvitava auto alal. Ma pidasin ka seda Eleanori parajaks poppkultuuriks, aga see ei tähenda seda et ma teda igast küljest vihkama ja põlgama pean. Ega kui ma mingit mitte-usakat(olgu ta skailain või tuunitud nissään 200sex või lämbordsiini gailardo) silman, mis mulle muidu ei istu, lähen võimalusel ikka uurima kuna tehnikahuvi on suur!

Samas vaidlus kulub alati marjaks ära, teeb foorumis käimise hulga huvitavamaks :D .


Aga jah, arendagem silmaringi ja ärgem vihka kõike mida endale ei ostaks/ehitaks ;) .

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 12:07
tfr
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Aga näe reg.numbri järgi saab vähemalt teada, et ei Anryo ega Lowrider pannud pihta - ARK ütleb mudelinimeks hoopis FORD MUSTANG MENORA MOTORS.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 12:07
Motorist
  
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Lisaks veel õli tulle
poppkultuuri loodud autoikoonid on need mis toovad noori juurde. Kahjuks jah alguses on see vasika vaimustus kui näed seda filmi koopiat.
Eleanori koopia maania on samasugune nagu aastate tagune ford falcon mad maxi koopiate valmistamine. Tänu tollele vaimustus puhangule on vastava aastakäigu ford falconid enamuses müüdud välismaale ja enamus omab mingisugusel kujul nn tjuuningut ala mad max.
Nagu Tiirud ja Tihased tekitasid ka selle lollakate tiibade sündroomiga põlvkonna.... igal kui kuramuse audil ja siivikul peab kohe olema spoilerid ja kleepsud ja tiivad, olenemata et kapoti all on 1,6 või 1,8 l limpsipudel.
No Chip Foose disainitud auto kallal ma siiski ei oska norida, on kaasaegne nähtus ja omamoodi evolutsioon, kuigi see raske lärm videoklipis on liiast, SAMAS filmis see koht kus eleanor suundus põgenedes sillale ja lasi pikalt käigu peeneks, see oli küll kõrvale magus muusika.

Parim teema on see et Chip soovis filmi autole ala 18-19 tolli rattaid alla, aga kaskadööride punt tõmbas sellele plaanile vee peale. Olevat 16 tolli lagi selleks et kõik stuntid saaks ideaalselt läbi viia. Vastavalt selle velje suurusele tehti ka auto disaini ntx tiivaäärte suurus ja kuju. Vot siis...

Kui aga veel kord rääkida sellest va tiirud ja vigased osa 4 pilukate filmist siis ma ei saa ümber filmi algusest ja härra tehtud lammutus tööst uuslinnakus, Vana ja kaunis monte carlo ss ( kui ma just ei eksi ) , see oli parimaid autosid seal filmis mu silmale. Filmi jaoks selline lihtne ja robustne kuid väga kuri auto, see on see mida ma tahaks, kuigi jah ilmselt natuke ise valides värvkatte ja veermiku kõrguse ja velgede ning muu pisema muutmise vahel.

Samas olgem õnnelikud et meie varakapitalistlikus banaanivabariigis leidub veel ikka neid buratinosid kes õigel ajal kaevasid oma kuldrublad põllu sisse ja sinna kasvas maju nagu seeni, teeniti hästi ja nüüd võetakse oma dividendid sellise filmiauto ostu näol omale koju kaasa, edevuselaat on kuid MIKS KA MITTE.......?

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 12:20
Lowrider
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Motorist:
Kui aga veel kord rääkida sellest va tiirud ja vigased osa 4 pilukate filmist siis ma ei saa ümber filmi algusest ja härra tehtud lammutus tööst uuslinnakus, Vana ja kaunis monte carlo ss ( kui ma just ei eksi ) , see oli parimaid autosid seal filmis mu silmale. Filmi jaoks selline lihtne ja robustne kuid väga kuri auto, see on see mida ma tahaks, kuigi jah ilmselt natuke ise valides värvkatte ja veermiku kõrguse ja velgede ning muu pisema muutmise vahel.

Kui mõtlete kollast, halli kapotiga siis tegu oli filmi kolmanda osaga. Too on tõesti kõva masin, üks võimsamaid autosid mis filmitööstuse jaoks ehitatud(millel on päriselt kapoti all rammu mitte ei ole võetud mingi lahja ja siis filmitöötlusega mingi V8 heli juurde pandud.)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 14:47
Bikerman
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Lõpetuseks võikski öelda,et mõni üksik mees ehitab midagi oma isiklike kätega valmis-suurhulk aga ei tee käega kärbse pesagi ja ainult targutavad(ehk ajavad ila).
Olgu masin või startreki filmist-on tegu väga hinnatud versiooniga mustangist ja visiteerides Monacot tegi mu kõrval selline eleanor burnouti,mis oli vägagi muljetavaldav nii mulle,kui ka Ferraride ja Lamborghinide omanikele.Olles omanud 69 convertible Mustangit ja näinud saadet kuidas ehitati tänapäeva eleanore,võin väita,et üks on algeline,viletsa vedrutuse ja juhitavusega algeline usa klassik,teine aga tükike klassikat ja tänapäevane tehnika(vedrutus,mootot,kast,sillad),millega võiks sõitta igapäevaselt,kartmata,et miskit kuskil järgi annab.
JA KASUTAJA VARBLANE:Lausega seda autot endale küll ei tahaks-teed sa ennast veel lollimaks,kui sa ilmselt oled-omamata üldse märkimisväärset autot.Seega ,kui onu Bill sulle juhuslikult peaks pärandama sellise,siis aitan su hädast välja ja võtan selle "Pasa" nagu sa nimetad hea meelega endale.Tulles sulle loomulikult hirmsasti vastu,olgu või roosad kellade põhjad.Mina ka endale Dacia autot ei tahaks-aga kui pikalt "pekstakse",äkki võtakski...
Ennustus:Varsti hakkab BlueStang põdema,sest oma investeeringud on läinud vett vedama....ja vanas filmis oli 74 Mach1

Ehitajale veelkord:hail-tubli töö

Tehke järgi-kasvõi oma maitsejärgi!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 17:37
3 edits. Last edited 17.06.2010 at 01:33 by Bikerman
mrtn
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Bikerman:Ehitajale veelkord:hail-tubli töö

Tehke järgi-kasvõi oma maitsejärgi!

sama teema siin: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=3&t=58966

"oh, kui oleks piiramatult raha, küll teeks, paremini ja müüks massiliselt, aga"

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 19:03
Taavi
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Seepärast polegi USA auto kultuuriga sel filmil ega autol suurt midagi pistmist. Tegemist on peamiselt ikkagi poppkultuuriga.
No USA autokultuur ja poppkultuur on samapalju segunenud nagu rumm ja koola cuba libre kokteilis :) Otsida mingit massides vähetuntud tõupuhtust ja kirtsutada nina laialt populaarseks saanud autofilmide/autode peale on ikka naljakas küll :) Selle asja nimi on autosnobism :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 19:12
viplala
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Taavi:
quote:
Seepärast polegi USA auto kultuuriga sel filmil ega autol suurt midagi pistmist. Tegemist on peamiselt ikkagi poppkultuuriga.
No USA autokultuur ja poppkultuur on samapalju segunenud nagu rumm ja koola cuba libre kokteilis :) Otsida mingit massides vähetuntud tõupuhtust ja kirtsutada nina laialt populaarseks saanud autofilmide/autode peale on ikka naljakas küll :) Selle asja nimi on autosnobism :D


Defineeri USA autokultuur.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 19:41
mikimouse
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
loen ja imestan..............

tublid olete!!!

____________________________


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 20:57
BlueStang
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
tahaks ka möliseda - see, et ma mõnele mitteteadjale eelnevalt mainisin, et õige Eleanor on 73 Mach1 ei tähenda, et ma seda autot kuidagi maha teeksin - ilmselgelt on tegemist meil kõige shefima restomod stangiga kui mitte öelda et üldse stangiga - arvan, et ka lähiriikides selline puudub
lisaks on näha, et asi on ikka päris korralik - ilmselt on tegemist 427 CI - 7.4 L - 500+ HP motoga ja 5 käigulise käsikastiga (klipis kuuldud helid toetavad ka seda arvamust)

niiet vaatamata mahategijatele võiks omanik korraldada väikese "ülevaatuse" nagu ma kunagi ühe restauratsiooni läbinud 67 stangile korraldasin... no ja tahaks tutvuda ka tulihingelise mustangifänniga (loe: sarnase geenihälbega nagu mul, aga tugvamas konditsioonis), kes 100+ kusd on nõus tegija stangi eest välja käima:)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 23:57
2 edits. Last edited 16.06.2010 at 00:00 by BlueStang
Motorist
  
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Lowrider:
quote:
Motorist:
Kui aga veel kord rääkida sellest va tiirud ja vigased osa 4 pilukate filmist siis ma ei saa ümber filmi algusest ja härra tehtud lammutus tööst uuslinnakus, Vana ja kaunis monte carlo ss ( kui ma just ei eksi ) , see oli parimaid autosid seal filmis mu silmale. Filmi jaoks selline lihtne ja robustne kuid väga kuri auto, see on see mida ma tahaks, kuigi jah ilmselt natuke ise valides värvkatte ja veermiku kõrguse ja velgede ning muu pisema muutmise vahel.

Kui mõtlete kollast, halli kapotiga siis tegu oli filmi kolmanda osaga. Too on tõesti kõva masin, üks võimsamaid autosid mis filmitööstuse jaoks ehitatud(millel on päriselt kapoti all rammu mitte ei ole võetud mingi lahja ja siis filmitöötlusega mingi V8 heli juurde pandud.)

Ah kui juba läks OT siis las läks, LOW : sinu lingitud pilt montest on ikka häää, kusjuures oma lolluses ma ei teadnudki et seal on käsi mängus olnud YEAR ONE nimelisel firmal.... aga see teeb asja vaid veel kurjemaks. Nuh kas keegi selllise ka juba tooks :D:D:D:D

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 00:50
Ri-Q.
 
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Taavi:
quote:
Seepärast polegi USA auto kultuuriga sel filmil ega autol suurt midagi pistmist. Tegemist on peamiselt ikkagi poppkultuuriga.
No USA autokultuur ja poppkultuur on samapalju segunenud nagu rumm ja koola cuba libre kokteilis :) Otsida mingit massides vähetuntud tõupuhtust ja kirtsutada nina laialt populaarseks saanud autofilmide/autode peale on ikka naljakas küll :) Selle asja nimi on autosnobism :D

Olen Suga nõus, kultuuriväli on naljakas fenomen, mille iga osis on kõrvalseivatega mõjuseostes. Nii see kultuur arenebki. Teisalt ei ole nad omavahel kindlasti läbinisti segunenud, kui oleks, ei kasutataks ka erinevaid mõisteid. Võtame nt filmi - poppkultuur laenab autokultuurilt sõiduki, loob selle oma loogika järgi uuesti (ristab nt riisi- ja usaauto) ja kui see asi õnnestub tagantjärele veel kommertsvankri ette rakendada, siis poppikooni staatusesse tõusnud masin hakkab oma edu arvel autokultuuri mõjutama. Algul põtkivad mõned vastu, kuid hiljem harjutakse ära. Vahe on selles, kas Hollywood leiab/võtab kuulda loo koostamisel autokultuuri asjatundjaid, tihti ta ei võta. Selles mõttes on "Kiired ja Vihased" kaks esimest osa hoopis positiivsemad näited. Seal on küll palju tuuningut, kuid selle abil õnnestubki hästi välja tuua kahe kultuuri erinevused ja vastuolu. Autod, mida kasutatakse (samuti see, kuidas neid kasutatakse), on vähemalt näiliselt väga klassikalised ja "õiged" - Yenko Camaro ja Challenger II osas on vist isegi originaalse, natuke luitunud värvikattega. Ega hotrodderid asjata 60-filmi väga ei hinda.
Filmiauto on semiootiliselt väga huvitav objekt ja tegelikult seda päriselt ei saagi tavaautoga võrrelda. Mõned kipuvad ikka rääkima Eleanori kaasaegsest tehnikast ja heast kurvisõidust, saamata aru, et primaarne on ainult välimus ja enamike Eleanoride tehnika on täiesti tavaline (nii oli see ka filmis, kus vist ühelgi autol polnud funktsionaalseid küljesummuteid, bensiiniluuki jne, enamikul kaasaegset tehnkat, head vedrustust jne). Eleanore ehitatakse ainult sellepärast, et tegemist on filmiautoga. Kui härra Foose oleks loonud selle auto enda pakutavate masinate mudelivalikusse, siis heal juhul 100 fänni oleks võtnud sealt üle mõned disainijooned ja sellega oleks lugu piirdunudki. Tegelikult pole ka mul midagi Eleanori, mille Menora Motors kopeeris Classic Recreationilt, mis kopeeris selle filmist, mis tugines 74 aasta filmile, vastu. Ütleb ju vana Harju vanasõnagi, et parem Zigull aias, kui sadul jalge vahel.. Väga ilus näib olevat just mootor. Eilegi vaatasin tänaval mitu korda enda ümber, ega juhuslikult mööda ei sõida.


____________________________
REC
BB

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.06.2010 at 12:31
1 edit. Last edited 17.06.2010 at 12:56 by Ri-Q.
anryo
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
Kas Menora mitte edasimüüja ei ole?
Käisin täna ka ise oma silmaga seda autot vaatamas - ja mulje on veelgi parem, kui piltide põhjal. Nati annab ehk värvali töö üle nuriseda aga üldmulje on palju parem ja kvaliteetsem, kui sellel masinal, mis Performance Show'l käis.
Aga ikkagi jääb küsimus, et kes on tootja.... :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.06.2010 at 14:29
Riho
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
quote:
Marko L: Ei saa rohkem vaikida.
Mis seal vahet on kus kuradi filmis see auto on olnud.
Inimesele meeldib see auto siis ta peabki selle auto ostma.
Kui oleks endal võimalus ostaks ka just selle värvi komboga.
Või ostaks bulliti Mustangi siis oleksin kõvem vend?
Kui Stangi valin siis vaatan kõik maailma filmid läbi, et jumala pärast keegi poleks seda kasutanud?
Mind ei huvita jällegi mingi Lincoln mida on vähe toodetud aga ei hakka seda alla tegema siiski.

Tore et inimesed erilisi autosid toovad!
Eriti Stange :)

Minu meelest on sellega enam-vähem kõik öeldud: tooge, tehke mis meeldib. Aamen.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.06.2010 at 15:20
lucifer
Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)
need pildid ja video, mis siin ja mujal liiklevad ning on tehtud pärnu arki ees, on tehtud minu poolt telefoniga ja antud piltide suurus vähendatud photoshopiga'ga
vin plate on selline

ja kapott käis trossidega

edit: ka sellel pole bensuluuk funktsionaalne
pagasnikus asub hoopis võistluspaak

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.06.2010 at 16:10
2 edits. Last edited 17.06.2010 at 16:17 by lucifer
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eleanor Eestis. (... ning üldine arutelu filmiautodest)   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.