Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
prr
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
rice burner:Õnneks olid meeskonnaliikmed juba kohtunikega rääkinud, ja peale minu suulist kaebust tunnistati viga ja määrati kordussõit, mitte ei leppinud mina ja Reimo kordussõidus kokku nagu Prr Audiklubis kirjutas!
Oot oot, mis jutud ?

Antud olukorras ei saa mitte keegi vastu võtta otsuseid peale peakohtuniku ehk minu kaasarääkiva sõnata!

Viljar, me rääkisime kõik - mina, Sina, Reimo - täiesti rahuliult, kus jõudsime kokkuleppele, et toimub kordussõit. Reimo ettepaneku "kolmest parim" puhul sa ütlesid, et vaatad tehnika pealt, kas sõidame. Siinkohal lugejale selgituseks, et peale kordussõitu oleks mõlema poole nõusoleku saamisel tehtud väljaspool EMV ja võistluste arvestust üks sõit, kus mehed oleks oma paremuse ära klaarinud, aga see selleks.

Niisiis räägime ikka nii nagu asi oli - Viljar rääkis protestist, Reimo tuli vastu. Toimus kordussõit. Meie kõik 3 olime koos ja võime seda ausalt ka tunnistada...ja mõned veel.

Peace !

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 22:05
3 edits. Last edited 06.06.2010 at 22:06 by prr
otipoiss
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
korgits:
Kahju kohe lõppetada seda kiirendust ning veel rohkem kahju hayabusat juppideks maha müüa kuna nüüd sai lõppuks väga tibens-tobens seadistusse.


Mis sellise otsuse tingib? Kahju!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 22:19
vlzman
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
See fooriteema on kahjuks üsna inetuks ära kiskunud. Ka mina arvan, et olukord vajab veidi maharahunemist. Siiski veidi kinnisemas ringis vääriks arutamist ebasportlik rahapakkumise juhtum. Mina sain aru, et pakkuja polnud siiski mitte fännklubi liige vaid ikkagi tiimiliige kuna sama venda oldud ka Reimo auto all toimetamas nähtud. Aga kuna see teema õnneks mind ei puuduta, siis rohkem selle koha pealt sõna ei võta.
Katsuks ikkagi veidi sõbralikumat konkurentsi viljeleda :)

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 22:56
VKM
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
Oot oot, mis jutud ?

Antud olukorras ei saa mitte keegi vastu võtta otsuseid peale peakohtuniku ehk minu kaasarääkiva sõnata!

Viljar, me rääkisime kõik - mina, Sina, Reimo - täiesti rahuliult, kus jõudsime kokkuleppele, et toimub kordussõit. Reimo ettepaneku "kolmest parim" puhul sa ütlesid, et vaatad tehnika pealt, kas sõidame. Siinkohal lugejale selgituseks, et peale kordussõitu oleks mõlema poole nõusoleku saamisel tehtud väljaspool EMV ja võistluste arvestust üks sõit, kus mehed oleks oma paremuse ära klaarinud, aga see selleks.

Niisiis räägime ikka nii nagu asi oli - Viljar rääkis protestist, Reimo tuli vastu. Toimus kordussõit. Meie kõik 3 olime koos ja võime seda ausalt ka tunnistada...ja mõned veel.


Siis peate oma vastutusala veelkord BHRA siseselt läbi arutama, sest nägin korduvalt isetegevust ja soperdamist. Samas kui kohtunik teeb vea, siis viga tuleb parandada ja seda ka tehti, kuid kahetsusväärne on see, et sellised asjad juhtuvad EMV etapil, mitte kusagil mujal üritusel, kus olen varem käinud.
Aga muus osas on sul õigus.
Peace!


____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 22:57
prr
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
rice burner:
Siis peate oma vastutusala veelkord BHRA siseselt läbi arutama, sest nägin korduvalt isetegevust ja soperdamist. Samas kui kohtunik teeb vea, siis viga tuleb parandada ja seda ka tehti, kuid kahetsusväärne on see, et sellised asjad juhtuvad EMV etapil, mitte kusagil mujal üritusel, kus olen varem käinud.

Siinkohal võtan BHRAs teema ülesse, sest ainuke persoon, kelle peale näpuga näidatakse ( isegi teiste kohtunike apsude tõttu ) on peakohtunik. Antud EMV etapil mina.
Omaalgatuslikult otsuste langetamine ei ole lubatud.


Sõidame edasi !




____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 23:02
1 edit. Last edited 06.06.2010 at 23:03 by prr
Timo
  
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
rice burner: Üritus oli väga pro, kui mõned viivitused ja mõne kohtuniku eksimused ning Tartu raja libedus välja arvata.
Üle pika aja oli startides vaja maksimaalselt keskenduda, sest Paavelsoni audi ja Veljo Buick olid meiega kõik paari sajandiku sees, mis näitas, et võidab mees, kellel paremad närvid ja rajaseadistus.
Kuna päev oli pikk, siis saime vaatamatta viivitustele seha 4 eelsõitu, mis lubas meil auto antud rajale ära seadistada, sest päeva alustasime mannetu 10,7xx sekundigaja ja lootus pidamist leida oli väikene.
Iga sõiduga aeg kahanes ja rehvi liimimine tõi meid finaalides juba 9,9sekundile ja lõpukiirusele 240km/h, mida suutsime peaaegu iga järgnev sõit korrata.
Eriti närvesööv juhtum oli esimeses finaalis, kus üks kohtunik arvas, et tore oleks tiime mitte teavitada ja teha start PRO treena, kus tuled süttivad korraga ja reageerima peab kiiresti. Seega alustasin starti nagu alati, kuid tuled süttisid korraga ja mul jäi sõna otses mõttes suu lahti ning ei jõudnud isegi spoolima hakata, kuid nägin, et Audi hakkas liikuma, mille tulemusena oli minu reaktsioon umbes 0,7sekundit, mis ei ole väga meeldiv otsustavas poolfinaalis.
Õnneks olid meeskonnaliikmed juba kohtunikega rääkinud, ja peale minu suulist kaebust tunnistati viga ja määrati kordussõit, mitte ei leppinud mina ja Reimo kordussõidus kokku nagu Prr Audiklubis kirjutas!

Pean veel märkima, et kõige häirivam lugu asja juures oli see, et üks nokastunud meeskonnaliige Audi tiimist tuli peale kordussõidu määramist minu juurde ja pakkus 5k eeki, et ma starti ei tuleks Smile Loodan, et see oli tema isiklik otsus ja mitte Reimo korraldatud. See on minu karjääri jooksul esimene kord ja tegi ettevaatlikuks, sest see seltskond, kes selle auto ümber jooksis oli mitte meeskond, vaid jooksupoisid, kelle vigade tõttu Audi peaaegu alati starti hilines. Selline suhtumine on omane pigem streetracele, mitte dragracele. Lisaks toimus veel üks koomiline lugu peale kordusõidu lõppu, kus osa Audi tiimist näitas mulle paljast tagumikku tagasisõidu teel Smile Õnneks ei näinud ma seda ise, sest meestel sai auto lähenedes julgus otsa.

Aga kokkuvõttes meeldis mulle lõpplahendus, kus Veljo Buigiga meie kõrval finaalis seisis ja suutis peaaegu 250m kõrval püsida ja seega peaaltvaatajatele korraliku vaatemängu pakkuda. Buick sõidab ja annab järgmisel võistlusel kindlasti veelgi kõvema lahingu. Märkimisväärne oli see, et reaktsiooni aeg oli minul 0,166 ja Veljol 0,182, mis on selliste autode puhul raske saavutada ja veelvähem finaalis, kus võit kaalul.

See Audi seltskond jättis minulegi väga kahtlase mulje. Peale teie kordussõitu tekis minu seljataha seltskond, kes hakkasid midagi kõvatama, et lähevad kaebama kohtunikele, et uus sõit saada. Samas käis jutt ka mingist 5KEEK´ust, millest ma aru ei saanud, sest kuulsin jutuajamist suht juhuslikult pealt! Aga nüüd oskan siis ära seostada, millest nad rääkisid. Samas muidugi kahju, et Audil stardis aku tühjaks sai ja kontrolleri offline´i lõi, aga kuulge, see ju ongi mootorisport. Samas Audisse tundub päris jäme hunnik raha topitud olema, kuid nüüd jääb mulje, et tüübil plekki nagu putru, et veel kohta ostma tahab hakata. Selline käitumine ikka väga labane minumeelest!
Ja muidugi Sinu ja Veljo start oli fantastiline vaatepilt. Mõlemad saite ilusti üles spoolitud ja kui roheline süttis tõusid mõlema ninad täpselt üheaegselt. Kõige ilusam ja võrdsem start, mida mina siiamaani Eesti dragis näinud!
Mina jäin üritusega igatahes rahule, häirisid küll mõned umbjoobes kodanikud, kes arvasid, et neile kõik lubatud, kuid muidu kõik OK. Samuti sain jälle suure suure inspireeriva süsti enda masinat jälle edasi ehitama hakata, nii, et pöidlad püsti ja samas vaimus edasi!
Ühesõnaga üritusega rahul ja pikisilmi järgmist ootamas.

Edit: Ahjaa, loomulikult oli suurim heameel näha ükskord Veljo autot sõitmas ka lõpuks. Loodame et auto siis oma tujutsemised minevikku jätnud on.


____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 23:25
1 edit. Last edited 06.06.2010 at 23:30 by Timo
hunt
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
Seadused ütlevad jah, et autospordis on jumal peakohtunik.
Kahju, et näit. jalgpallis sellist tegelast ei ole - seal ju nii, et noh SHIT HAPPENS, kui kohtunik mingi totaalprohmaka paneb.

Hea muidugi, et omavahel kokkuleppele saadi .... aga mis oleks juhtunud näit. siis, kui tegu oleks olnud finaalsõiduga ja selle esimese finaali võitja poleks sinna kordusfinaali tehn. põhjustel saanud tulla ?? Tulevikku silmas pidades oleks sellele küsimusele huvitav vastust teada saada ...

Aga mõne aasta asja sees olnuna kah mõned mõtted :

- varsti on vist igal võistlejal oma klass ! Kas mitte kolmes suuremas klassis polnud 1, 2 ja 4 osavõtjat klassi kohta ?
Mingi suvalise aiatraktoriga kõigil etappidel lõpuni sõites oleks medal garanteeritud ?!

- arendustöö on kiiremate osas vähemasti selles osas küll väga korralik olnud, et otsesõitmisega ei paistnud küll kellelgi probleeme olema.
Oh neid ammuseid Markeli aegu küll .... kohe muie tuleb peale.

Võistlejad ja korraldajad - ärge jätke jonni !
Küll tulevad jälle kunagi mingis ebamäärases tulevikus ka paremad ajad jälle tagasi .... kui uulitsaklassides oli 20+ osavõtjat per klass

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 23:43
Olds
  
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
rice burner:Pean veel märkima, et kõige häirivam lugu asja juures oli see, et üks nokastunud meeskonnaliige Audi tiimist tuli peale kordussõidu määramist minu juurde ja pakkus 5k eeki, et ma starti ei tuleks Smile Loodan, et see oli tema isiklik otsus ja mitte Reimo korraldatud. See on minu karjääri jooksul esimene kord ja tegi ettevaatlikuks, sest see seltskond, kes selle auto ümber jooksis oli mitte meeskond, vaid jooksupoisid, kelle vigade tõttu Audi peaaegu alati starti hilines. Selline suhtumine on omane pigem streetracele, mitte dragracele. Lisaks toimus veel üks koomiline lugu peale kordusõidu lõppu, kus osa Audi tiimist näitas mulle paljast tagumikku tagasisõidu teel Smile Õnneks ei näinud ma seda ise, sest meestel sai auto lähenedes julgus otsa.
Selle teami tegevus antud võistlusel ajas närvi mustaks paljudel, minul kaasa arvatud ja pükste mahatõmbamine nende poolt sinu tagasisõidul oli viimane piisk karikasse...Selliste tegevuste eest (raha pakkumine ja persete näitamine) tuleks leida/teha antud meeskonnale karistus. Ehk hakatakse siis aru saama, et see pole streetrace vaid drag race!
Üldjoontes olen aga võistlusega rahul.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 00:03
1 edit. Last edited 06.06.2010 at 00:24 by Olds
Maku
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
Tõstan ka enda postituse siia Audiklubist (mis on rohkem küll AC suunitlusega):

Mitte, et ma tahaksin väga avalikult kommenteerida Reimo ja Viljari sõitu ja üldse seda situatsiooni, ütlen siiski paar sõna. Nimelt see oli ilmselge sigadus, et Viljarit ja Reimot plaanitavast muudatusest ei teavitatud, samuti ei teadnud väidetavalt Kaupo sellest midagi. Jah, see vastab tõele, et nii Viljaril kui Reimol olid võrdsed võimalused selles sõidus ning Reimo oli käbedam. Olles hiljem pidevalt Kaupo ja kaasosalistega nende argumenteerimiste juures, ütlen nii palju, et mõlemad mehed - Reimo ja Viljar - jäid olukorras suht rahulikuks. Reimo käitus vägagi aumehelikult, kui tuli korraldajatele vastu öeldes "davai, teeme uue sõidu". Kas keegi peaks nüüd kuhugi edasi kaebama minema, ma parem siin ei kommenteeriks, kuid ütlen oma senistest kogemustest, et Viljar on vägagi okei ja sümpaatne mees ning otseselt teda siin süüdistada ei maksa. Tema ju ei mänginud kuusepuuga ja tema ei lükanud Reimo protesti tagasi. Siinkohal soovitangi tulevikku vaadata, sest see etapp näitas, et hooaeg tõotab põnev tulla!

Nüüd, mis puudutab Reimo fännklubi või tema ümber käivate inimeste käitumist, siis selle kohta Reimo jagas mulle paar tundi tagasi telefonis informatsiooni, et tema on ikkagi sõidumees ja kuidas keegi parasjagu fännidest käitub, on juba fännide rida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 00:23
tfr
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
hunt: - varsti on vist igal võistlejal oma klass ! Kas mitte kolmes suuremas klassis polnud 1, 2 ja 4 osavõtjat klassi kohta ?
Mingi suvalise aiatraktoriga kõigil etappidel lõpuni sõites oleks medal garanteeritud ?!

No kui nüüd natuke ajas tagasi minna, siis D-klassis oli üsna mitu hooaega aastakokkuvõttes Lauri/Erkki järel kolmandal kohal Tiit Valdre, kes oma Firebirdiga kõrget 14 sekundit sõitis. Lihtsalt tema oli alati kohal, ülejäänud välisvõistlejad, kes Laurile-Erkkile konkurentsi pakkusid, mitte.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 00:32
hunt
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
tfr:
quote:
hunt: - varsti on vist igal võistlejal oma klass ! Kas mitte kolmes suuremas klassis polnud 1, 2 ja 4 osavõtjat klassi kohta ?
Mingi suvalise aiatraktoriga kõigil etappidel lõpuni sõites oleks medal garanteeritud ?!

No kui nüüd natuke ajas tagasi minna, siis D-klassis oli üsna mitu hooaega aastakokkuvõttes Lauri/Erkki järel kolmandal kohal Tiit Valdre, kes oma Firebirdiga kõrget 14 sekundit sõitis. Lihtsalt tema oli alati kohal, ülejäänud välisvõistlejad, kes Laurile-Erkkile konkurentsi pakkusid, mitte.

Valdre ikka enamus aega C klassis ju põristas. Ei meenu küll, mis aastal ta Dees oli ja ei viitsi annaale ka uurima hakata.

Aga keegi Eedu nimeline oli kõvasti konkurentsi seal pakkumas ja vähemasti ühel aastal ta Eesti meistriks ka tuli ju.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2010 at 00:49
Olds
  
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
hunt:
quote:
tfr:
quote:
hunt: - varsti on vist igal võistlejal oma klass ! Kas mitte kolmes suuremas klassis polnud 1, 2 ja 4 osavõtjat klassi kohta ?
Mingi suvalise aiatraktoriga kõigil etappidel lõpuni sõites oleks medal garanteeritud ?!

No kui nüüd natuke ajas tagasi minna, siis D-klassis oli üsna mitu hooaega aastakokkuvõttes Lauri/Erkki järel kolmandal kohal Tiit Valdre, kes oma Firebirdiga kõrget 14 sekundit sõitis. Lihtsalt tema oli alati kohal, ülejäänud välisvõistlejad, kes Laurile-Erkkile konkurentsi pakkusid, mitte.

Valdre ikka enamus aega C klassis ju põristas. Ei meenu küll, mis aastal ta Dees oli ja ei viitsi annaale ka uurima hakata.

Aga keegi Eedu nimeline oli kõvasti konkurentsi seal pakkumas ja vähemasti ühel aastal ta Eesti meistriks ka tuli ju.
Kas mitte pole läbi käinud teema, et 1 võistlejaga klassi üldse ei peeta?
Ja kus on pildid üritusest? ;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 09:33
1 edit. Last edited 07.06.2010 at 09:34 by Olds
Maku
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 09:37
rivo09
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
Miks te selle audi mehe sõprade peale nii vihased olete.Las näitavad perset ja teevad vähe lollusi. Mõelge mis oleks jalgpall ilma fännidetta kes samu lollusi teevad ,ei pea ka drag nii steriilne ala olema et lollusi ei tohiks teha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 09:49
krooks
  
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
http://martinifoto.pri.ee/speedest_nightrace/index.html

http://nagi.ee/photos/dirigent/sets/268485/




____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 09:56
Marko L
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
rivo09: Miks te selle audi mehe sõprade peale nii vihased olete.Las näitavad perset ja teevad vähe lollusi. Mõelge mis oleks jalgpall ilma fännidetta kes samu lollusi teevad ,ei pea ka drag nii steriilne ala olema et lollusi ei tohiks teha.

Ainuke millest valemulje võib jääda on see et ei saa aru kes on mehaanik, kes lihtsalt fänn.
Minu arust ei jää väga ilus mulje kui terve tiim tundub mällaris olevat.

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 10:09
Maku
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
Marko L:
Minu arust ei jää väga ilus mulje kui terve tiim tundub mällaris olevat.
Rahustamiseks võin öelda, et ka selles suhtes on BHRA-s arutelu olemas. Kui midagi otsustame, anname kindlasti ka teada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 11:17
Peeter82
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
Paar kommentaari:
Osad toovad ette raja libedust - endal polnud sellega mingit probleemi.
60 feet 1,68 vs Haapsalu 1,65.
Taganttuules enda kiirusrekord 201. Kui poleks tagasi hoidnud, siis oleks sügavale kümnesse ilmselt sõitnud.
Seega minu arust pole Raadi rajal häda midagi.

Korraldajate kapsaaeda:
Ajasõitude algusest ei teavitatud kordagi. Ajasõidud peaks toimuma klasside kaupa, see oli paras anarhia.
Lõpuks vist taheti siiski meid klasside kaupa sõitma saada, aga isegi finaalide ajal kippusid osad tiimid
suvaliselt lineupi aeda sisse trügima ja siis tuli neid sealt kõrvale ajada koguaeg.

Aega saaks küll minu arust võistluse käigus kokku hoida. Minu tööpäev oli 26 tundi ja seda ei tahaks kogeda enam.
Miski rekka lasti terve raja pikkuses kulgeda - pange mingi märk sinna raja lõppu üles, et get the hell away.
Lätlaste bemmi pidi raja lõpus remontima ja selle aja jooksul kärutati 3x edasi-tagasi. Äkki peaks mõtlema puksiirile,
mis suudaks rajalejäänud auto sealt minema lohistada. Päästjate autot tuli oodata, enne kui see kohale ilmus.
Kas on vaja tingimata kella 12-ni välja venitada, võistlejaid oli ju vähevõitu. Publik läks enne superfinaale enamjaolt minema, nende tüdimust saab mõista.

Tegelikult oli tore võistlus!

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 11:50
3 edits. Last edited 07.06.2010 at 12:22 by Peeter82
Raceboy
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
Peeter82:
Osad toovad ette raja libedust - endal polnud sellega mingit probleemi.
60 feet 1,68 vs Haapsalu 1,65.


+1. Raja libedusest armastatakse tihti rääkida, aga kui tuletada meelde mõne väliskülalise (Timo Äikää, Jarmo Vellamo jt) või meie parima, Lauri Kuriksi sõite, siis millegipärast sõideti täiesti otse ja väga vingete 60ft aegadega? Meeles on päris mitu võistlust, kus kõik kaeblesid libeda raja üle, aga samal võistlusel sõitis Lauri 1,3-1,4 s 60ft aegasid?

Defekteerimise põhimõtted ja loogika soovitavad sellise olukorra puhul viga endast ja/või enda autost otsida :)


____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 12:35
Olds
  
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
rivo09: Miks te selle audi mehe sõprade peale nii vihased olete.Las näitavad perset ja teevad vähe lollusi.
Jah just, eriti "normaalne" tegevus, way to go!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 12:40
partel
  
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
Noh, Top Fueli jaoks on ka liimirada jäärada, sidur läheb lukku alles 400 km/h ja 200 m kandis.

Lauri sudis samuti, veojõudu ja massi arvestades oleks muidu olnud 1.15 või paremgi. Lihtsalt sudis vähem kui mõni teine.

Stardiseadete paikaajamiseks on vaja:

* seadistamise võimalust (süütekõver, turborõhu kõver jne)
* testsõite

Kui pole jõudnud piisavalt testsõite teha, siis ongi raskevõitu, mis ei tähenda, et keegi loll on.

Raadil on veel omapäraks, et võistluse käigus rada paraneb rohkem kui näit Haapsalu.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 12:53
Raceboy
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
partel: Stardiseadete paikaajamiseks on vaja:

* seadistamise võimalust (süütekõver, turborõhu kõver jne)
* testsõite

Kui pole jõudnud piisavalt testsõite teha, siis ongi raskevõitu, mis ei tähenda, et keegi loll on.



Kus kedagi lolliks nimetatud on ? ??? Sa ise tõidki välja ju asjad, mida teha vaja on, et pidamine paraneks. Need tähendavadki täpselt "ennast ja autot". IMO on see võistlejaile just kasuks, et erinevatel radadel sõidetakse, kuna sel viisil arendatakse ennast ja autot rohkem. Ega mujal maailmas samuti ju rajad identsete omadustega pole, kuigi kõikidel justkui liim peal ja nii.




____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 13:01
anryo
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
Ajavõtu poolelt vabandused veelkord segaduste osas OL ja PS klasside "kuusepuu" tuledega. Märkasime mingi hetk keset ajasõite, et PS ja OL stardid toimuvad full-treega ja otsustasime, asja õigeks ajada finaalideks, mitte poole ajasõidu pealt muutma hakata. Muudatusest sai teavitatud ka kõiki vastavate klasside võistlejaid või nende teame. Aga tundub, et mitte vist piisavalt.
Järgmisel võistlusel kontrollime enne võistlust veelkord kindlasti üle, et nii OL kui PS klassid saaksid stardid pro-treega, nagu olema peabki.
Ajavõtu logi panen üles hiljemalt homse päeva jooksul.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 13:14
3 edits. Last edited 07.06.2010 at 13:15 by anryo
Marko L
 
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
Peeter82: Paar kommentaari:
Osad toovad ette raja libedust - endal polnud sellega mingit probleemi.
60 feet 1,68 vs Haapsalu 1,65.
Taganttuules enda kiirusrekord 201. Kui poleks tagasi hoidnud, siis oleks sügavale kümnesse ilmselt sõitnud.
Seega minu arust pole Raadi rajal häda midagi.

Korraldajate kapsaaeda:
Ajasõitude algusest ei teavitatud kordagi. Ajasõidud peaks toimuma klasside kaupa, see oli paras anarhia.
Lõpuks vist taheti siiski meid klasside kaupa sõitma saada, aga isegi finaalide ajal kippusid osad tiimid
suvaliselt lineupi aeda sisse trügima ja siis tuli neid sealt kõrvale ajada koguaeg.

Aega saaks küll minu arust võistluse käigus kokku hoida. Minu tööpäev oli 26 tundi ja seda ei tahaks kogeda enam.
Miski rekka lasti terve raja pikkuses kulgeda - pange mingi märk sinna raja lõppu üles, et get the hell away.
Lätlaste bemmi pidi raja lõpus remontima ja selle aja jooksul kärutati 3x edasi-tagasi. Äkki peaks mõtlema puksiirile,
mis suudaks rajalejäänud auto sealt minema lohistada. Päästjate autot tuli oodata, enne kui see kohale ilmus.
Kas on vaja tingimata kella 12-ni välja venitada, võistlejaid oli ju vähevõitu. Publik läks enne superfinaale enamjaolt minema, nende tüdimust saab mõista.

Tegelikult oli tore võistlus!

Bemmi kohapealt ei saa ka kõike ette näha. See et ta support täiesti puruks oli ja velje vahele kinni jäi ei osanud küll keegi ette näha. Selle jaoks oli tõesti eraldi vaja suure kangi järgi sõita. Lükati raja kõrvale - võistlus läks edasi.
Usun et aastas korra vaja minevat puksiiri keegi ostma hetkel ei hakka.

Kas mitte eelmine aasta ei tõmmatud kõva kisa üles kui võistlus varem läbi sai?
Alati on midagi pahasti aga muidu oli tore jah!

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 13:23
Jutulind
Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli
quote:
anryo: Ajavõtu poolelt vabandused veelkord segaduste osas OL ja PS klasside "kuusepuu" tuledega. Märkasime mingi hetk keset ajasõite, et PS ja OL stardid toimuvad full-treega ja otsustasime, asja õigeks ajada finaalideks, mitte poole ajasõidu pealt muutma hakata.

OL puhul vähemalt anti ainult esimene start full treega. Peale meie meeskonna pisukest kisa toimusid meie järgmised 2 starti ka ajasõitudes juba Pro treega. Aga jah, selline eksimus ei ole tore - masinal ei meeldi väga pikalt TB-s istuda :)

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2010 at 13:39
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Dunlop Nightrace, 5 juuni, Tartu Raadi lennuväli   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.