Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Flame thrower autole
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Flame thrower autole  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Black-Camaro
Flame thrower autole
Nii küsimus siis targematele selline ,et on võimalus praegu osta odava rahaga selline komplekt (800.-) kuhu peab veel juurde lisama küünla ja küünlajuhtme. Kas asjas seisnevad ka mingid ohud? Kuigi valmistaja kompanii seda eitab siis küsin igaksjuhuks üle. Teine asi see ,et kas antud süsteem ka midagi rikub mu autol? Ja viimane küsimus siis see ,et ehk on mõni mees siin nii teadja ,et oskab sellise junni mulle ise mingi odavama raha eest kokku teha? Kas üldse eestis/ tallinnas on kellelgi selline komplekt autokülge kompunnitud?

PS. Ma tean ,et see asi hobujõude juurde ei anna ja midagi võimsamaks peale välimuse ei tee..aga kahjuks minu autol ongi ainult välimus ja mootoriks on siis V6..:D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 21:48
rescue
 
Flame thrower autole
mm....tundub et mõni mees hakkab varsti omale uut tagastanget ostma :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 21:59
erik
Flame thrower autole
otsige korralik v8 camaro. ei tule leegiheitjad, toonklaasid ega summutiotsad mõttesse ka.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 22:23
Black-Camaro
Flame thrower autole
aga näed on juhtunud ,et mul on 3.4 camaro millel ei ole summutiotsasid ega toonklaasi vaid tahaks leegiheitjat..:)küsimused endiselt üleval..:)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 22:26
R.Ott
 
Flame thrower autole
Google

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 22:49
1 edit. Last edited 17.05.2010 at 22:51 by R.Ott
Martin460
Flame thrower autole
Huvitav mis häält (napilt oleksin kirjutanud, et "need"...aga kuna on 3,2 liitrine mootor siis ilmselt üks sumpsiots) see leegiheitja ka teeb?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 22:58
Black-Camaro
Flame thrower autole
3.4 ja väljalase on ikkagi kahe otsaga..lisaks on veel eelmise omaniku poolt pandud tervenisti 5.7 väljalase...ja ma ei tea küll ,et see leegiheitja häält muutma peaks..:S

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 23:24
RockinBandit
  
Flame thrower autole
Tegu on igati edeva vidinaga mis peaks pärinema juba 1950ndate Hot Rod ning Customi maailmast. Kindlasti installeerin minagi kunagi midagi sellist mõnele liikurile





____________________________
'04 Savana & '09 Grand Voyager for everyday. In family '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 23:26
R.Ott
 
Flame thrower autole
Enne seda "google" lingi panemist pidasin ka kõva sisemonoloogi. Tulemuseks oligi, et kui mõtlesin, kust ja mis ajast see aksessuaar pärit on, tundus ta tagantjärele vaadates ajastukontekstis lahe. Kohe tekkis küsimus, et kuidas SIIS lahe oli ja tänapäevastel autodel tundub see mingi nõmedusena - sest peaks vist olema motor taga, hiline süüde e. järelpõlemine ja lühikesed torud, et leek välja tuleks. Show küll aga mida see masina kasutusele kaasa annab peale tehnikakaugete töllide "ohsaaaaaaa!" kuskil kohas, kus nende ees esineda saab? See ongi teater ja kui inimene nii viiekümmnendatel, kui ka täna installib selle oma autole, siis ongi see lihtsalt isiklik edevus. Suure läbimõõduga veljed ja "püksirihm" nende peal on igapäevased nähtused meie tänavatel ja ma ei usu, et see setup teeniks mingit praktilist eesmärki. Kui nii, siis miks peaks näitama näpuga muudele edevusepüüetele? Inimesed on erinevad ja las nad siis olla.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 23:47
erik
Flame thrower autole
quote:
R.Ott: sisemonoloogi

Ei, ega ma ka paha pärast. Edevus muidugi, nagu mõnel triibud. Minu sisemonoloogist välja paistiski see leekide osa, mis 4gen v6 camaro tagaotsast välja kipub.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.05.2010 at 00:48
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Flame thrower autole  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.