Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Drift cup 2010
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Drift cup 2010   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Lowrider
Drift cup 2010
Uuema aja Charger:


Camino

3gen F-Body

1gen Fbody



Usakad oma väändega täitsa sobivad sinna alasse :) . Too Jaapani tähtis nina driftimaailmas ja mõned teised pilusilmad sai testida toda Falkeni drifti-Mustangit ja sõidu ajal jäi karp lahti, sest kässarit ei pidanud absoluutselt kasutama nagu nemad oma 2,5L autodega harjunud. Piisas kurvi sisenedes rohkem gaasi vajutada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.05.2010 at 18:03
cauboy15
 
Drift cup 2010
Käisin nägin ja väga meeldis. Olen sama meelt Levo-ga.Norm üritus oli.

____________________________
Trans AM

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.05.2010 at 18:31
BlueStang
 
Drift cup 2010
njah, ma käisin ka trennipäeval siis esimest korda elus drifti kiibitsemas - mis ma oskan öelda - faasti ei polnud ja fuurjust ka mitte, ok üks sinine 7-ne moneywaste tegi päris head häält ja suitsu - aga muidu jättis suht jahedaks see ala (suht külm ilm oli ka muidugi:D), kokkuvõttes umbes sama asi, millega ma ringrada sõites pean tegelema;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.05.2010 at 23:02
2 edits. Last edited 09.05.2010 at 23:03 by BlueStang
tmac
 
Drift cup 2010
dräägimeestele käib piirajasse vist veits. On 2 ala drag ja drift mõlema ala juured on kuskil tänavatel peidus. Naljakas natuke see teie suhtumine. Mina olen mõlema ala poolt. wirxi dragi mittesallivus on teada tuntud aastate pikkune jonn kuna talle korra ära tehti. tema on rinkamees ja keda siin ala külmaks jätab ja kes arvab ,et tegu on naljaga.Mina olen Proklassi sõitjatega ühe trenni kõrval istmel kaasa teinud ja seda Sauga rajal.Võrdlus ringrajaga. kõik on sama hea ,aga hoopis teistmoodi. Nõme suhtumine meeste poolt kes peaks olema nagu Eesti Autospordi pioneerid.Tuleb välja ,et vanad pässid,kellelt uued tuuled paruka minema pühivad. Dragrace juba sai perse keeratud nüüd loobime hea meelega ka drifti kodarad kaikaid täis. Käige keegi üks üritus kohal mitte ärge paugutage paukpadruneid.

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2010 at 18:25
1 edit. Last edited 10.05.2010 at 18:33 by tmac
trs200
Drift cup 2010
Sai ka võistlust kaetud. Mingitest "tänavajuurtest" ja muust sellisest võib SR lastele rääkida, kes selle peale pöördesse lähevad. Paljud asjad on alguse saanud amatööride omavahelisest sügelemisest, aga hetkel võiks "bemmi kummide" juurest püüda professionaalse spordiala imidžini jõuda. Võrreldes eelmise aastaga oli esimese otsa meestel toimunud suur edasiminek ja kaugel pole aeg, mil mõned neist ka Euroopas professionaalsemates sarjades osalevad. Ainult show ja rohke suitsuga "külge lastes" enam konkurentsis ei püsi ja professionaalsuse tõus on üheks mõõdupuuks, mis näitab, et Eestis hakkab antud alast spordiala kujunema. Soolosõitudes võib Raplas tõesti veidi üksluiseks minna, aga kui tandemites Ivani, Kipperi või Etsi sõitu vaadates ikka igav oli, siis võibolla ei ole drift tõesti sinu jaoks.
Drag vs drift on sama hea kui korvpall vs jalgpall. Mingid eelteadmised reeglitest ja mängijatest peavad olema ja kui mängu ilu näha ei oska, siis pole midagi vaadata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2010 at 19:42
vlzman
 
Drift cup 2010
quote:
tmac: dräägimeestele käib piirajasse vist veits. On 2 ala drag ja drift mõlema ala juured on kuskil tänavatel peidus. Naljakas natuke see teie suhtumine. Mina olen mõlema ala poolt. wirxi dragi mittesallivus on teada tuntud aastate pikkune jonn kuna talle korra ära tehti. tema on rinkamees ja keda siin ala külmaks jätab ja kes arvab ,et tegu on naljaga.Mina olen Proklassi sõitjatega ühe trenni kõrval istmel kaasa teinud ja seda Sauga rajal.Võrdlus ringrajaga. kõik on sama hea ,aga hoopis teistmoodi. Nõme suhtumine meeste poolt kes peaks olema nagu Eesti Autospordi pioneerid.Tuleb välja ,et vanad pässid,kellelt uued tuuled paruka minema pühivad. Dragrace juba sai perse keeratud nüüd loobime hea meelega ka drifti kodarad kaikaid täis. Käige keegi üks üritus kohal mitte ärge paugutage paukpadruneid.

Nüüd sa keerad küll kõvasti üle võlli oma ajusünnitisega. Enamus, kes oma ebasümpaatiat drifti vastu üles näitasid, tõid välja ka konkreetsed põhjused (tulemuste hindamine enamjaolt) ja nagu näha ürituse kommentaaridest, siis hindamise objektiivsuse üle käib juba suur kisa. Ja siis tuleb sinusugune "spetsialist", kes dragiviljelejad kohe vanadeks pässideks tembeldab, kes dragi perse on keeranud ja tahavad nüüd sama teha ka driftiga. Usun, et ma väga ei eksi kui väidan, et kohe kindlasti ei ole sina see mees, kes võib niimoodi lahmida. Selle asemel, et iga koha peal lambist oma lõugu laiutada, ole mees ja võta ise mõni ala ette, äkki siis saad ka tegelikest põhjustest aru, mis on ühe ala plussid ja teise miinused. Vähem möla ja rohkem tegusid!.....kuigi tundub, et sinu puhul on kogu aeg just vastupidine slogan kehtinud.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2010 at 22:20
hunt
 
Drift cup 2010
Ei noh mitte paha pärast, aga .... vägisi tuleb meelele ja keelele võrdlus wrestlinguga (siis selles tõlkes, kus suured ja paksud mehed teineteist koledasti nüpeldavad , jalgadega kõhtu ja mujale täiega hüppavad.... ja publik on Meerikas sillas ja kiljub. Kas keegi Hulk Hogan veel selles megaturbo superstaar ei ole ?)

Samas ei saa ka ütlemata olla, et endise natuke (saavutus)sportlasena kujutan ette, kui raske on kohut mõista (spordi?)aladel, kus tulemust ei saa mõõta ei sekundites, meetrites, kilogrammides, seljavõitudes jne...
Aga kõik on ju hästi,kui kohtunike ja publiku arvamus kokku juhtub langema !

Aga tegelikult on drift publikule, eriti nooremale, väga atraktiivne ala ja soovin rikkaid sõpru, palju naelu kummi ja kõike kena kõigile alaga tõsiselt tegelejatele.
Olen kindlalt seda meelt, et vähemalt 1x elus tasuks sellistel võistlustel ära käia. Sama jutt, nagu F1, WRC, dragi ja teiste (mootori)spordi üritustega.
Ise nägin drifti esimest korda Leedus, oli ta nüüd 2007 aastal äkki.

PS. Sportlike saavutuste all ei pea silmas dragi kahte EMV medalit.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2010 at 23:06
1 edit. Last edited 10.05.2010 at 23:07 by hunt
PlyVal64
Drift cup 2010
Hunt, Sa ka "liiga vana" selle jaoks :D Tegelikult on ju viimase 20 aastaga, kui meiesugused pole paljud enam "nii sportlikud" olnud, maailmas spordi ja spordialade mõiste räigelt muutunud. Seda "ilulemist ja subjektiivsust" on roppu moodi juurde tulnud, millega hinnatakse reaalselt megasportlikke ja enamasti tohutut koordinatsiooni vajavaid alasid.
Võru Gaasianatüsaatoritehase Rulaga sõitsime vanasti Nõlvaku tänaval mäest alla slaalomit aja peale (ja treenimsieks oli Kiige uulitsa "rularada", mille üks joonistajaid oli Tarvo Krall, teine "Uus Poiss" Tamur Tohver etc), täna käivad "pilpapeded" aga parkides istepinke nühkimas ja pinde välja ajamas.
Lühikeste slallidega hüppasime Hullukast "oravat" pikkuse peale ja "moguliks" oli Salvo-pannide poolt sõidetud Lamekas, täna tehakse seda spetsrajatistel mingite suvahinnete peale. Jne.

Ja ka drift on väga vana sport, mida meievanused käisid Hipodroomil vaatamas, kui seal "vanakooli-driftivõistlused" toimusid, amid harrastavad drifti kümneid aastaid ja ei plaani veel lõpetada: dirt track näiteks. Aga need kõik toimusid ju aja ja võidu peale :D Keegi ei hinnanud, kas Õunpuu drift oli "ilusam ja pikem" kui kadunud Raidel jne. Lisaks on driftitud ja driftitakse edasi ka tsiklitel nii söeradadel, speedwaydel kui jääovaalidel. Sest driftimine kui sõiduvahendi juhtimisvõte-kontrollimine on ülikõva sõna ja oskus. Kuid nagu on suudetud "ilulejad" Olümpiamängudelt enamuses eemal hoida (neile on omad X-game'sid) ja saavutusspordiks on samadel vahenditel sekundi-meetriga võrreldavad distsipliinid (krossid, slaalomid jne), siis küll ka drift samasse punkti kunagi jõuab. Ta on tõsine ala kahjuks pilusilmse ebaobjektiivsusega.

PS: kui Tom Ritchey ajalooanaalide väitel 1982 maailma esimese väidetava "mountain bike'i" valmistas ja kahte esimest mudelit tootma hakati, olid usinad nõukogude pioneerid juba ammu avastanud Desna-2 raami tugevuse, kui see "naabrionul" lasta kokku keevitada ja lisapulk installida ning ka Nõukogude alumiiniumist aiakäru 16-tollise paksu krobelise rehvi sobivuse kõnealuse jalgratta pöiale. Veel usinamad suutsid isegi maante-sportratta "tirriga" tagajooksu ja käsipidurid installida, et mäest laskudes saaks lihtsamalt jalgade asendit reguleerida...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2010 at 23:31
1 edit. Last edited 10.05.2010 at 23:32 by PlyVal64
rivo09
Drift cup 2010
Ma ei saa pihta miks on jälle tekkimas pinge drag vs drift. Alati on inimesi kellele meeldib kellele mitte ja osadele jälle mõlemad meeldivad või ei meeldi. Igaljuhul on mulle jäänud mulje ,et osade meeste kalduvusest dragist drifti poole on hakatud nagu üeldakse tüüpilise eestlase kombel vana kaevu sülitama ja mõnulema sellest kui ühel alal vähe kehvemini läheb ??? Minu arvates peaks kõik bensiini inimesed mõnulema sellest ,et oleks igal alal midagi vaadata ja fakt on see ,et alati on tõuse ja langusi ja inimene vajab vaheldust. Mina käin vaatamas nii dragi ,rallit, rinkat ,off roadi jne ja loodan ,et kõigi alade tase tõuseb ja loodan ka drifti taseme tõusu kuigi minu puhul jääb kripeldama hindamis süsteem ja vähemalt praegune jou-jou maine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2010 at 00:02
vlzman
 
Drift cup 2010
quote:
rivo09: Ma ei saa pihta miks on jälle tekkimas pinge drag vs drift. Alati on inimesi kellele meeldib kellele mitte ja osadele jälle mõlemad meeldivad või ei meeldi. Igaljuhul on mulle jäänud mulje ,et osade meeste kalduvusest dragist drifti poole on hakatud nagu üeldakse tüüpilise eestlase kombel vana kaevu sülitama ja mõnulema sellest kui ühel alal vähe kehvemini läheb ??? Minu arvates peaks kõik bensiini inimesed mõnulema sellest ,et oleks igal alal midagi vaadata ja fakt on see ,et alati on tõuse ja langusi ja inimene vajab vaheldust. Mina käin vaatamas nii dragi ,rallit, rinkat ,off roadi jne ja loodan ,et kõigi alade tase tõuseb ja loodan ka drifti taseme tõusu kuigi minu puhul jääb kripeldama hindamis süsteem ja vähemalt praegune jou-jou maine.

+1 eelnevale ja las jääda igaühele oma arvamus, neid on erinevaid niikuinii täpselt nii palju kui inimesi :)

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2010 at 00:58
Andrus BHRA
 
Drift cup 2010
No ma ei tea, minule isiklikult on küll jäänud driftist ääretult positiivsed muljed. Esmakordselt nägin seda aastaid tagasi Pariisi tuuningšõul kus iirlane McNamara ja sõbrad paugutasid ja see oli ikka täiesti jalustrabav. Kutsusin neid toona eestisse ka, Perfoormansi šõu raames kolme-nelja autoga sõitma, aga asi jäi kahjuks raha taha. Ma pole küll käinud ühelgi eesti võistlusel ja siinset taset ei oska kommenteerida, kuid sel aastal üritan kindlalt selle vea parandada! Igaljuhul selge on see, et 100+ kiiruselt laduda järjestikku kontrollitud külglibisemisi nõuab piisavalt võimsat autot, sõitjalt väga head auto tunnetamist ja keskmisest suuremaid mune!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 10:58
PlyVal64
Drift cup 2010
quote:
Andrus BHRA: Igaljuhul selge on see, et 100+ kiiruselt laduda järjestikku kontrollitud külglibisemisi nõuab piisavalt võimsat autot, sõitjalt väga head auto tunnetamist ja keskmisest suuremaid mune!
Jep, nii on see jah ... teoorias. Kuid kogu "probleem" taandub hindamisele: mina tahaks teada, kellel ikkagi olid sel päeval suuremad munad, mitte kel olid kõige ilusamini värvitud munad.
Nagu Sa ja usutavalt ka kõik teised autospordifännid teavad, siis autorallis võidetakse just kiiretes kurvides, kontraga U-turnid on lihtsalt "paratamatus" ja seal ajavahesid ei tule. Ja vähemalt minu jaoks on siiani siiski kordi suuremate munadega vennad esiotsa RWD-mehed, kes sama sõiduvõtet kasutades kohati veel suurematel kiirustel iga sekundikümnendikku üliohtlikul rajal taga ajavad. Näiteks Jalava oma Starletiga või noortest drifripõlvkonna meestest Rainer Aus, kui Ta jälle oma Ladaga peab sõitma. Stratose-ajastu meeste sõitu Montes või Korsikal pole ju lives näinud, kahjuks. Nende meeste munade suuruseni on ka maailma parimatel japsi-driftijatel ikka pikk tee minna.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 12:37
1 edit. Last edited 11.05.2010 at 12:38 by PlyVal64
spark
 
Drift cup 2010
quote:
PlyVal64: Jep, nii on see jah ... teoorias. Kuid kogu "probleem" taandub hindamisele: mina tahaks teada, kellel ikkagi olid sel päeval suuremad munad, mitte kel olid kõige ilusamini värvitud munad.
Kas "punktide panemise" kohta on võimalik ka kuskilt lugeda - et teada saada kudas käib? See ei tohiks ju saladus olla ;)

Talvel iluuisutamist vaadates seletati ka, kuidas käib hindamine ... :)



____________________________
Seitsekümmend Viis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 14:32
Gsinut
Drift cup 2010
quote:
Nende meeste munade suuruseni on ka maailma parimatel japsi-driftijatel ikka pikk tee minna.


No japsis panevad rinkal kahe betoonseina vahel külg ees mõõdetuna kohati 205 km/h, mina neile püksi pole vaadanud, kuid need kollased munad peaksid ikka päris suured olema. Riias mõõdeti peasirge lõpus olevasse kurvi minnes külg ees kiiruseks 170, pole ka paha, arvestades mis seal ümber on.

Kui sa Ply pole isegi süvenenud sellesse hindamissüsteemi ehk sinu jutust on näha, et sa ei jaga mitte FM-igi sellest alast, miks sa seda siis kritiseerima pead? Ma ei näe küll, et drag ja drift nüüd konkureerima peaksid, ma pigem näen, et tuleb mingi ühisfestivali variant varsti jutuks. Soomes teevad nii ja väga kenasti toimib.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 15:41
Wolle
  
Drift cup 2010
quote:
Gsinut: Ma ei näe küll, et drag ja drift nüüd konkureerima peaksid, ma pigem näen, et tuleb mingi ühisfestivali variant varsti jutuks. Soomes teevad nii ja väga kenasti toimib.

Meil vist on suhteliselt keeruline leida kompleksi kus sellist ühisfestivali korraldada?

Hetkel ei suuda nagu ühtegi välja mõelda aga parandage mind kui eksin.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 15:43
hunt
 
Drift cup 2010
quote:
Wolle:
quote:
Gsinut: Ma ei näe küll, et drag ja drift nüüd konkureerima peaksid, ma pigem näen, et tuleb mingi ühisfestivali variant varsti jutuks. Soomes teevad nii ja väga kenasti toimib.

Meil vist on suhteliselt keeruline leida kompleksi kus sellist ühisfestivali korraldada?

Hetkel ei suuda nagu ühtegi välja mõelda aga parandage mind kui eksin.
.... no teoorias Pärnusse äkki kuidagi mahuks ?
Aga see ühisürituste mõte on väga kandev !
Dragivõistlusi ilma pausideta ei kujuta kedagi ette. Ka Leedus olid need võistlused koos ja oli mõlema raja ääres rahvast küll.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 16:29
1 edit. Last edited 11.05.2010 at 16:29 by hunt
rivo09
Drift cup 2010
quote:
Wolle:
quote:
Gsinut: Ma ei näe küll, et drag ja drift nüüd konkureerima peaksid, ma pigem näen, et tuleb mingi ühisfestivali variant varsti jutuks. Soomes teevad nii ja väga kenasti toimib.

Meil vist on suhteliselt keeruline leida kompleksi kus sellist ühisfestivali korraldada?

Hetkel ei suuda nagu ühtegi välja mõelda aga parandage mind kui eksin.

Ideena on asi huvitav ja kindlasti ka sponsoritele atraktiivsem . Ardo on sul mõni idee kus selline asi eestis toimuda võiks ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 16:31
Wolle
  
Drift cup 2010
quote:
hunt:
quote:
Wolle:
quote:
Gsinut: Ma ei näe küll, et drag ja drift nüüd konkureerima peaksid, ma pigem näen, et tuleb mingi ühisfestivali variant varsti jutuks. Soomes teevad nii ja väga kenasti toimib.

Meil vist on suhteliselt keeruline leida kompleksi kus sellist ühisfestivali korraldada?

Hetkel ei suuda nagu ühtegi välja mõelda aga parandage mind kui eksin.
.... no teoorias Pärnusse äkki kuidagi mahuks ?
Aga see ühisürituste mõte on väga kandev !
Dragivõistlusi ilma pausideta ei kujuta kedagi ette. Ka Leedus olid need võistlused koos ja oli mõlema raja ääres rahvast küll.

Pärnus võibolla õnnestuks seda korraldada kui see maantee seal sulgeda (nimi ei tule meelde aga see 4 realine). Siis vast saaks tagasisõidu ka korraldatud. Ning kohe üle künka oleks ringrada ja drift?

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 16:52
Fog
 
Drift cup 2010
Kas kuidagi ei annaks ära kasutada ruleerimisradu Kiltsi/Raadi radade kõrval.

Ühisüritus oleks tõesti bro. Saaks ühe ürituse augud teisega täita ja vastupidi. Sellise skeemiga annaks lõpuks ka kahepäevasteks minna...

Mõtlemisainest on siin küll. Mõlemad on "alternatiivspordid" ning turustamine kindlasti lihtsam kui rohkem vaadata korraga on.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 16:59
Wolle
  
Drift cup 2010
Mina arvan, et rulleerimisradadega on see probleem, et nad ei ole tasandatud. Olles ise neid kõrvalt vaadanud siis külg ees 2 erineva kõrgusega plaadi peale sõites tundub mulle ohtlik. Samas Tartu Autoklubi vist kogub annetusi nende raja silumiseks seega võibolla õnnestub tulevikus seal midagi teha. Aga ühes sama raja peal ei saaks see kunagi toimuda. Pigem peab ikkagi topelt radadega lennuvälja vaatama või miski muu alternatiivse asukoha.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 17:09
1 edit. Last edited 11.05.2010 at 17:10 by Wolle
MiL472
Drift cup 2010

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 17:46
rivo09
Drift cup 2010

Mitu punkti selle eest muidu saab ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 17:56
sill
 
Drift cup 2010
Maksimum+1?! :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 18:25
1 edit. Last edited 11.05.2010 at 18:25 by sill
Taavi
Drift cup 2010
Ma väga ei saa aru nendest, kes kruusa- ja jääraja ralliga koguaeg drifti võrdlevad. Kõva kattega hea pidamisega teel tulevad mängu sootuks erinevad tegurid, kiirused on enamasti suuremad jne. Ala on ju sõitja jaoks ülimalt fun ja pealtvaatajate jaoks vaatemänguline. Tore kui mõnel noorel mehel selle moodsa autospordi ala vastu huvi on, enamus mehehakatisi ju niikuinii kärutab pargis rula või trikirattaga, ning autodest eriti ei huvitu :) 60 aasta tagune moeröögatus oli drag racing ja rockabilly soeng, nüüd on drift ja kirju kapuutsiga dressipluus - aeg läheb paratamatult edasi :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 18:27
1 edit. Last edited 11.05.2010 at 18:28 by Taavi
Gsinut
Drift cup 2010
No meie järgmine etapp on 18-19 juuni Haapsalu Kiltsi lennuväli. Eks me proovime driftiraja jagu seal plaadivahesid ära siluda. Samas on viimasel ajal ka moodi läinud see, et rajale jäetakse kerge hüpe sisse :D Eestis siis ki natuke vara veel seda proovida. Esmaeesmärks siiski kiiremaid radu teha, et põhja- ja lõunanaabrid siia rohkem sõitma tuleksid.

Bluestangile niipalju, et trenni tulid ju vaatama, mitte võistlust ja tandemeid. Trenn ongi väga igav, sest käperdamist on omajagu ja ega sõitjadki sinna pealtvaatajaid väga taha. Näiteks lätlased peavad oma võistlust üldse nii, et ka kvalifikatsiooni ei saa näha, kohale tullakse tandemiteks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 18:34
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Drift cup 2010   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.