Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
anryo
Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud
quote:
kala85: Pole mõtet ju enda kähmamisi tsikli süüks ajada.
Sul neid legende peale oma käpardamise tuleb alati nagu oavarrest :D
No pole ju ka mõtet niigi valusale haavale soola riputada? Mõelge ka ikka, enne kui midagi kirjutate!
Lomulikult, on ju TEIL, kes videost asja nägid, palju parem ülevaade asjadest, kui sel mehel, kes ise tsikli seljas istus?!


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.04.2010 at 15:02
kala85
Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud
eks kõige suurem sool haavale oleks jah see kui poleks seda ilusat kukkumis legendi,vaid oleks tõde kukkumisest.
Ega jah seda teiste mölinat võistlustel suht raske taluda jah,sellepärast see legend tuligi ilmselt :D
Okei ei mölise rohkem sellel teemal!
Jõudu tsikli parandamisel ja loodan et saad ühe kiire aja ka see aasta kirja sellega.

To anyro: kui motikaga sõitnud oled siis saad täpselt aru,et video ja jutt ei klapi.

____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.04.2010 at 22:43
wirx
  
Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud
njaa...ma olen väga õnnelik, et tsikli lube ei teinud kunagi :)
aga kala85, mida sa ajad siin, videos on see tsikkel pisike täpp, kuidas sina näed tagaratta vibamist, aga mina ei näe isegi piduri tuld?
Edukat paranemist igastahes!

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 11:38
peep
 
Moderator
Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud
quote:
wirx: njaa...ma olen väga õnnelik, et tsikli lube ei teinud kunagi :)

Tsikliga on üldiselt ägedam sõita kui autoga, lihtsalt sellel on vahel oma hind.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 21:13
täpp
 
Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud
Peep, kuidas kellelegi, mõni arvab, et kabe on ka sport ja kudumine piisavalt huvitav, et sellega veeta päevas üle 10h. Isiklikult suhtun kaherattalistesse samamoodi nagu kiirabitöötajad, neil üks teatud hüüdnimi juba aastaid kasutusel. Ma ise ei ole muidugi kaasaegsete sääreväristajatega kokku puutunud eriti (viimane kogemus oli 125-ne roller - mitte et see tsikkel oleks :D ) aga neile, kes kohe targutama kukuvad, et sa kõigepealt õpi sõitma ja siis seleta, siis kooliajal sai ikka vähe sõidetud ka igasuguste jawadega, iz-idega ja korviga emmiga. Niiet mingisugused teadmised on olemas ja no mitte ei kutsu uuesti rutskat keerama.
Mitte et tsiklidrag mind huvitaks aga õnnetusi ei soovi kellelegi, veebianalüütikud võiks kolida delfisse või kuskile sellisesse portaali, seal pädevamad mehed ütleks probleemideta, et tegelikult oli kett liiga kulunud.

Tegelikult võiks ju selle teema üldse lõppenuks lugeda.

____________________________
http://tarmotomson.net

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 22:32
1 edit. Last edited 30.04.2010 at 22:54 by täpp
kala85
Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud
kle täpp selles see vahe ongi et sina puutusid võrridega kokku,ma puutun igapäevaselt siklitega kokku ja kiirendusel sikli mehhaanikuna hunnik võistlusi seljataga,sellepärast ei suutnudki vait olla ja tahtsin kommenteerida seda jama.
Need rinka ja kiirenduse vennad kes teavad seda legendi need naeravad selle peale igatahes,mitte õnnetuse peale vaid selle peale,et ei julge öelda tegeliku põhjust ja ajab mingit jama.

Ok rohkem viitsi vaielda sel teemal,las igaüks arvab ja mõtleb nii nagu oskab selle kohapealt.



____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.05.2010 at 19:27
tqhq.ee foorum : Üritused : Läti Tegemised 2010 esimese ürituse regamine avatud   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.