Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Turu uuring 2 gen. Astrole ja muud küsimused.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Turu uuring 2 gen. Astrole ja muud küsimused.  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Harry_R
Turu uuring 2 gen. Astrole ja muud küsimused.
Tere.

Kuna suure tõenäosusega saan paari nädala pärast oma euro asjast lahti (ma loodan tõesti), siis vältimaks asja, et pean pikalt jalamees olema, alustan igaksjuhuks uuringuid, kes müüb oma Astrot. Hetkel auto24 ja foorumites müügis olevatel autodel on kõigil nagu midagi puudu, neist kokku aga saakski sellise nagu sooviks. Ilusaim ja ka selline, mis mulle just sobis, oli müügis olev hõbedane Astro Tiara, kuid see ei asu enam isegi Maarjamaal.
Ehk on veel inimesi, kes kuulutanud pole, aga soov auto müüa.
Minu tingimusel ideaalsele Astrole oleks - kõrge katus + võimalikult palju mugavust (TV, nahksisu jne.) ja kindlasti ei tohi ta tehniliselt raibe olla.

Pähe olen võtnud endale nüüd selline auto seotada, aga kui aus olla, siis usa tehnikaga endal varasem kogemus puudub. On see auto ikka hea valik? Europiididest ja asiaatidest mulle mõneks ajaks piisab, seetõttu sai ka suund ameerika poole pööratud. Paar tuttavat on ka ise sellise liigutuse teinud ja "raua" küljest neid enam ära ei kisu.
Igatahes, soov on saada ruumikas mugav cruiser, millega hea suvel trippida ja talvel ka igapäeva sõite teha.
EDIT: lisaks on ka kahjuks rahaline piirang, selleks on max. 70 000.-

Uustulnuk Harry

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.04.2010 at 20:39
3 edits. Last edited 30.04.2010 at 22:51 by Harry_R
Harry_R
Turu uuring 2 gen. Astrole ja muud küsimused.
Võib lukku panna.
Sr.org foorumist on ka rohkem abi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 22:26
DevilDeVille
  
Turu uuring 2 gen. Astrole ja muud küsimused.
pakuks välja sellise asja, et kellegil pole sinu kriteeriumitele vastavat asja lihtsalt pakkuda, sestap ka ei hakata lambist postitusi tegema

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 22:36
Koit
  
Turu uuring 2 gen. Astrole ja muud küsimused.
Kui sul enda masina lahtisaamiseni on paar nädalat aega ja sedagi võibolla...siis miks 5 päevaga nii närviliseks muutuda? Kui sul pm. raha ju niikuinii pole, siis vaevalt keegi viitsib siin niikangesti hakata enda bussi pakkuma, isegi kui see peaks olemas olema. Naljatilk

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 22:43
Harry_R
Turu uuring 2 gen. Astrole ja muud küsimused.
Naljatilgad! Miks ma arvasin, et nüüd hakkab postitusi lademetes tulema. Kui te loeks teema läbi, siis äkki saaks ka pihta, et ma ei oodanud siia pakkumisi ainult. Oli soov ka teada, kas mu väljavalitu ka õigustab ennast. Aga paistab et siin loetakse ainult esimesi ridasi.
Kõik soovitavad siit või usaraud.ee uurida, aga millegipärast on siin kõige tuimem vastukaja. Usarauda ei hakanud üldse kontot tegema sellepärast.

Ja EDIT: kas on tõesti, näiteks niisama, raske teha pakkumist? Link ainult ju! See ei võta tükki küljest. Minu mõte on see, et kui ma tõesti oma Audist lahti saan, on mul endal olemas ka variandid uueks autoks, kuna kingatalla kulutaja ma väga ei ole.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 22:49
2 edits. Last edited 30.04.2010 at 22:58 by Harry_R
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Turu uuring 2 gen. Astrole ja muud küsimused.  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.