Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Copart.com
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Copart.com  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Tim
 
Copart.com
Tere,

Küsimus lihtne kas kellelgi on seal kasutaja? Üritasin regada aga ennem kui ligi lastakse peab mingi 25taala maksma :D

Tegelikult tahaksin teada, kas seal on võimalik ka vaadata müüdud autode lõplike hindasid? Eriti huvitavab mind 94-97 Camaro Z28.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 13:17
Riho
Copart.com
Copart ei näita oksjonite lõpphindasid.
Vaatasin praegu 4nda põlvkonna Camaro'id mis müüki tulemas - tervelt 41 autot USA peale. Üks hullem sai kui teine. Ei julgeks mina neid küll ühtegi osta.
Eriti arvestades asjaolu, et vahemikus 3-6k USD võid täiesti korralike autosid valida. Kui vaja, siis leiaks mõnes konteineris ruumi ka.
Sinu eesmärki muidugi ei tea, milleks vaatad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 13:37
krooks
  
Copart.com
Riho, kus kandis kondid liiguvad?
Saatsin PM sulle.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 13:43
1 edit. Last edited 15.04.2010 at 18:26 by krooks
Riho
Copart.com
Kust ja mida sul vaja tuua on?
Väikeseid/väiksemaid asju (mootor, veljed vms) saab regulaarselt tuua pea igast osariigist.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 15:02
Tim
 
Copart.com
quote:
Riho: Copart ei näita oksjonite lõpphindasid.
Vaatasin praegu 4nda põlvkonna Camaro'id mis müüki tulemas - tervelt 41 autot USA peale. Üks hullem sai kui teine. Ei julgeks mina neid küll ühtegi osta.
Eriti arvestades asjaolu, et vahemikus 3-6k USD võid täiesti korralike autosid valida. Kui vaja, siis leiaks mõnes konteineris ruumi ka.
Sinu eesmärki muidugi ei tea, milleks vaatad.


Unistan projektist järgmiseks talveks. Toorik võiks olla just selline kerge esi või taga kõksuga, aga võimalikult odav. Miks ma sellist asja mõtlema hakkasin ongi need hinnad seal. Eile oli seal oksionil näiteks üks z28 manuaal kastiga mille hind oli ennem mulle nähtamatut oktsionit 1k taala. Muidugi ei kujuta ette milliseks kujunes lõpp hind.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 21:39
rescue
 
Copart.com
selline asi on ka samuti olemas, kahjuks puudub kogemus ehk oskab keegi ka selle head vead ette lugeda?

www.ridesafely.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 22:18
Riho
Copart.com
quote:
Tim:
quote:
Riho: Copart ei näita oksjonite lõpphindasid.
Vaatasin praegu 4nda põlvkonna Camaro'id mis müüki tulemas - tervelt 41 autot USA peale. Üks hullem sai kui teine. Ei julgeks mina neid küll ühtegi osta.
Eriti arvestades asjaolu, et vahemikus 3-6k USD võid täiesti korralike autosid valida. Kui vaja, siis leiaks mõnes konteineris ruumi ka.
Sinu eesmärki muidugi ei tea, milleks vaatad.


Unistan projektist järgmiseks talveks. Toorik võiks olla just selline kerge esi või taga kõksuga, aga võimalikult odav. Miks ma sellist asja mõtlema hakkasin ongi need hinnad seal. Eile oli seal oksionil näiteks üks z28 manuaal kastiga mille hind oli ennem mulle nähtamatut oktsionit 1k taala. Muidugi ei kujuta ette milliseks kujunes lõpp hind.

Transport maksab ikka sama palju. Katkisele autole mõnikord ka rohkem - keerukam konteinerini tuua, pakkida jne.
Kui enne oksjonit oli bid 1k USD, siis võiks arvata, et 2k peale vast ikka jõudis. Copartis olen umbes sellel hinnatasemel F-body näinud liikvel küll aegajalt.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 01:04
anryo
Copart.com
Võin näiteks tuua siia, et minu avariiline Z28 maksis vist neli aastat tagasi Eestis kohal 35k eek kanti.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2010 at 10:36
Tim
 
Copart.com
No kui neli aastat edasi võtta siis võiks ju täiesti reaalne olla 25-30k eest on võimalik üks f-body siia eestisse saada. Eks see ole jopamise asi. Anryo kust kaudu muidu tuli sul see auto? Oksionilt?

Ma saan aru, et kergem ja kindlam on osta terve sõitev auto. Aga ei ole kohe vabat 100k võimalik projekti jaoks võtta ja pankasid kaa ei toida. Lõpp kokkuvõttes tuleb võibolla isegi kallim kui osta sõitev auto, aga vähemalt on mul siis auto mis on täielikult oma käega üle käidud ja tegemise rõõm on ka rõõm. Ma olen ühe copartist pärit auto juba ülesse ehitanud nii ja siis kui valmis sain siis vandusin et ei iial enam :D aga nüüd mõtlen jälle.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2010 at 13:01
anryo
Copart.com
Oksjonilt jah.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2010 at 14:22
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Copart.com  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.