Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Auto laenutusest juu ess and ei-s
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto laenutusest juu ess and ei-s   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Evelind
Auto laenutusest juu ess and ei-s
tere.

minul oli hea kogemus usa-s just Enterprise-ga. arvestades, et naisterahvas üksinda rentis nädalaks auto, siis kui oleks tahetud huiata, oleks see suht eazy olnud (no vähemalt püüdnud seda teha), aga mittemidagi sellist isegi ei üritatud.
väga soliidne teenindus, arved ette-taha, lepingud, suhtlus jne. pikendasin renti paar päeva ja ei võetud kõrgemat päeva hinda.
kindlustus tehakse mitte usas elavale in-le, sest usakatel endal on see olemas, aga ka see oli vabatahtlik. kui ei taha kindlustust (jänesed shampat ju ei joo ;) ), siis keegi ei sunni tegema.
küsiti veel, et kuna ma eurooplane olen, kas ma ikka automaat käigukastiga sõita oskan või on vaja väike koolitus teha :D
auto oli puhas ja tutikas (ma ei ajanud usarauda seal taga). tuldi mulle hotelli järgi ja peale auto tagastamist viidi mind hotelli tagasi või mai mäletagi, kuhu ma soovisin minna. andsin kah auto tagasi teises linnas ja maksin vist 15dollarit drop fee, aga see sõltub jah kilumeetritest.
ca 2 nd peale kodumaile saabumist oli mu postkastis kenasti Enterprise kliendikaart, ma kahtlustan, et sellega saab ka miskit alet. kui tahad, siis uuri, kas mitte oma nimelise kaardiga saad alet. kui saad, siis võin laenata :)

head,
Lind

____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2010 at 23:42
Sören
Auto laenutusest juu ess and ei-s
quote:
antoonio:

mis diilerit külastasid?
Rsk, LA->frisco on kaunis nauditav ettevõtmine mööda CA1-te. Aga jah kui seal küngastel oled ja paak kuivama hakkab siis mingis külakeses kaunis kirves bena.

mina kasutasin dollarit. la->frisco otsa olen päris mitu korda teinud (ka edasi-tagasi ühe päevaga), seekord on frisco-> monterey. californias ei ole minu arvates need benahinnad nii erinevad, death valley on koht, kus võid päris kallist bensiini osta

____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2010 at 09:55
antoonio
Auto laenutusest juu ess and ei-s
Läks siis sedasi et bronni tegin Ohare Thrifty-sse, lootuses charger saada aga läks sedasi et pean nüüd sama raha eest suburbaniga ringi liikuma:)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.03.2010 at 16:34
13piisab
 
Auto laenutusest juu ess and ei-s
hea hinna annab (mõned nädalad ette bronnides) nn loterii-autorent hotwire.com.
mul näide:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=25682&spid=255248#255248

tagantjärele kõik ok. LAX Hertzis ostsin siiski kohapeal ka nn vastutuskindlustuse - esimesel 2Mmiilil neljas osariigis ei tundnud puudust, aga LAsse naastes ja Beverly Hillsi "3D kurvilistel" teedel kohalikega sammu pidades vähendas see oluliselt jala värisemist :)

____________________________
vanem on parem

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.03.2010 at 23:23
raix_
Auto laenutusest juu ess and ei-s
quote:
antoonio: Läks siis sedasi et bronni tegin Ohare Thrifty-sse, lootuses charger saada aga läks sedasi et pean nüüd sama raha eest suburbaniga ringi liikuma:)

Mul oli kah sedasi, et tahtsin chargerit, aga kohale minnes anti mingi buss (town car äkki). Vaatasin et see ikka ei sobi, öeldi, et ootame ca 10min, hetkel chargerit pole aga kindlasti selle ajaga tuuakse mõni tagasi. Ja oh imet, u 7min pärast tuligi üks rendibaasi tagasi :) Autode liikumine/käive on ikka mega mis seal maal toimub.


EDIT: Sorry, pidasin sellist Town and Country asja silmas :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 09:28
1 edit. Last edited 25.03.2010 at 13:04 by raix_
STW
Auto laenutusest juu ess and ei-s
quote:
raix_: anti mingi buss (town car äkki).

Vabandan OT

aga mis ajast town car buss on? :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 11:58
1 edit. Last edited 25.03.2010 at 12:00 by STW
antoonio
Auto laenutusest juu ess and ei-s
No nii, kaks päeva enne rendiaja lõppu maandus esiklaasi üks kuradi "kalkun". Mis lendloomaga tegu oli ei tea, ei hakanud kraavis tuhnima aga kuskilt puutagant ta oma lendu püüdis alustada aga ei suutnud kuigi kõrgele end tirida, enne sai suburbani esiklaasilt lisa boosti.
Eks näis, mida rendifirma ütleb (kuna neil happy eastern ja kõnetoru ütles, et proovige homme uuesti). Küll sai aga kiusatud kohalikku miilitsat nii linna kui osariigi tasemel (kuna asi juhtus interstate´l I57 ja Chicagost nii 350 miili kaugusel).
Õnneks kannatab sõita küll, päris ämblikuvõrguks ninaesist ei löönud aga ilusad rõngad joonistas küll.
Loodetavasti tasub nüüd ikka see LDW ära, mis sai võetud (kohalik miilits arvas küll sedasi, sest tegu "active god" nimelise juhtumiga). Aga eks homme olen targem, miski 50 miili veel Chicagoni kulgeda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.04.2010 at 06:56
tfr
 
Auto laenutusest juu ess and ei-s
"Act of god" ikka. Ehk siis sinust mittesõltuva juhtumiga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.04.2010 at 11:00
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto laenutusest juu ess and ei-s   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.