Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Bracket´i mõtted!!!
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Bracket´i mõtted!!!   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Olds
  
Bracket´i mõtted!!!
Ehk oleks mõistlik teha siia teema alla üleslugemine? Saaks mingisugusegi ülevaate kui palju antud foorumist oleksid tulijad, oletades et stardimaks on näiteks 400.-
Järjest loe:
1.
2.
jne

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 09:59
ingermann
 
Bracket´i mõtted!!!
Tagasihoidlik huvi olemas kui osavõtt max 500 eeku. Eelistaks Haapsalut, Tartu ots Tallinnast tulijale suht tüütu ja kulukas.
Minu jaoks vahet pole kas 1/4 või 1/8 miili. Teine pool sõidust on niikuinii juba rahulik kulgemine.

____________________________
78 Corvette; 98 Town Car

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 10:34
1 edit. Last edited 20.05.2009 at 11:20 by ingermann
taaniel
Bracket´i mõtted!!!
vvt elab aastas '98, muud midagi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 10:35
Messer
 
Bracket´i mõtted!!!
Täitsa nõus. Ja kuni 500 krooni maksta pole palju. Kui selline ettevõtmine aset leiaks ajaks enda oranzhi kohe kurjaks. Mis puutub aga 1/8 sõitmisesse 1/4 asemel, siis selle vastu olen nelja käe ja jalaga ja minu osavõtt jääb sel juhul

olemata.

Kui keegi räägib, et 1/8 on neile "aeglastele", üle 10 seki autodele küll, siis palun vabandust aga jutt on pullikaka. Kui asi juba on korra tehtud veerand miili, siis olgu ka veerand miili, üks foorivahe, mitte mingi krdi kohitsetud jura. Ei

taha ersatsi, tahan päris asja.

Teine asi on minu meelest asja turvalisus. Kui loobutakse aiast ( mis on kulude kontrolli all hoidmiseks vajalik), tuleb kindlustada raja ohutus kuidagi teisiti. Lint oleks ehk üks variant. See ei hoia küll lolle rajalt eemal, kuid on siiski

märk, et siit edasi tulla ei ole ohutu ja on võimalik inimesi korrale kutsuda. Aga kes kutsub korrale?

Ettevõtmine tuleks vist ( kindlasti?) registreerida linna/maavalitsuses ja vajadusel politseis. Kiirabi? Pääste?

P.S. Vaatasin just Delfist viimase ürituse fotosid. Kas seal olid tegelikult ka mingid dj-d raja ääres, või nägin ma valesti? Väga loodan, et nägin valesti..

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 11:01
mart154
 
Bracket´i mõtted!!!
Messer, jäta korraldamine ikka korraldajatele.



Igastahes, 500 eest tulen sõitma. Parem oleks Haapsalu, aga tulen ka Tartusse kohale.
Hea meelega sõidaks neljandikmiili.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 11:08
Messer
 
Bracket´i mõtted!!!
quote:
Messer, jäta korraldamine ikka korraldajatele.



Mart, eks me ju sellise asja korraldamise juures oleme kõik korraldajad. Need mu mõtted, mis minu meelest peaks olema, et meid ei hakataks "striitreisseriteks" tituleerima. Mingi ordnung peab olema.

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 11:26
Olds
  
Bracket´i mõtted!!!
quote:
Messer: Täitsa nõus. Ja kuni 500 krooni maksta pole palju. Kui selline ettevõtmine aset leiaks ajaks enda oranzhi kohe kurjaks. Mis puutub aga 1/8 sõitmisesse 1/4 asemel, siis selle vastu olen nelja käe ja jalaga ja minu osavõtt jääb sel juhul

olemata.

Kui keegi räägib, et 1/8 on neile "aeglastele", üle 10 seki autodele küll, siis palun vabandust aga jutt on pullikaka. Kui asi juba on korra tehtud veerand miili, siis olgu ka veerand miili, üks foorivahe, mitte mingi krdi kohitsetud jura. Ei

taha ersatsi, tahan päris asja.

Teine asi on minu meelest asja turvalisus. Kui loobutakse aiast ( mis on kulude kontrolli all hoidmiseks vajalik), tuleb kindlustada raja ohutus kuidagi teisiti. Lint oleks ehk üks variant. See ei hoia küll lolle rajalt eemal, kuid on siiski

märk, et siit edasi tulla ei ole ohutu ja on võimalik inimesi korrale kutsuda. Aga kes kutsub korrale?

Ettevõtmine tuleks vist ( kindlasti?) registreerida linna/maavalitsuses ja vajadusel politseis. Kiirabi? Pääste?

P.S. Vaatasin just Delfist viimase ürituse fotosid. Kas seal olid tegelikult ka mingid dj-d raja ääres, või nägin ma valesti? Väga loodan, et nägin valesti..

Ahto, 1/8 miili on USA-s väga levinud distants, eriti just bracket sarjas. 1/8 miilil hakkab väga palju lugema sõitja reaktsioon ning sõiduoskus. Maa on poole lühem, auto võimsus ei mängi enam niiväga rolli jne jne


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 11:49
gets
Bracket´i mõtted!!!
Neti järjestloe'ga on sama nagu neti hobujõududega, sealt tuleb suurusjärk maha arvata :)

Aga sõitma tuleks kindlasti, ükskõik palju või vähe neid osavõtjaid saab olema.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 11:59
Messer
 
Bracket´i mõtted!!!


quote:
Ahto, 1/8 miili on USA-s väga levinud distants, eriti just bracket sarjas. 1/8 miilil hakkab väga palju lugema sõitja reaktsioon ning sõiduoskus. Maa on poole lühem, auto võimsus ei mängi enam niiväga rolli jne jne

Olds, ma usun, kui sa ütled, et see on Usas välja mõeldud asi. Aga no ei ole see, ei ole noh. Ma olen päris kindel, et see on seal korraldajate poolt välja mõeldud asi. Idee selles, et "need krdi aeglased võtavad palju aega PÄRIS

autodelt ära". Ja et pealtvaatajad ei viitsi ehk neid vaadata? Pealegi ei näe pealtvaataja nii kaugelt enam midagisuurt. Pealtvaataja tahab ju ikka pauku ja tuld näha. Ehk tsiteerides klassikut " Higi, verd ja pisaraid". Samamoodi võiks

korvpallis panna mansad ühe korvi all mängima, mis on ju ka võimalik. Mida nad seal sebivad üle platsi ja viidavad aega. Aga se poleks siis ju enam see, ei oleks korvpall, vaid treening. Kui 1/8 sõita trenni mõttes, siis ok aga võistlema

peaks ikka veerandmiili distantsil. Austades traditsiooni.

Reaktsioon, start, kiirendus ja lõppkiirus. Nii ja ainult nii. Milline osa sealt ära jätta ja miks?

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 12:08
Timo
  
Bracket´i mõtted!!!
Mis ajaks üritust plaanite. Sai auto soetatud ja nüüd vaja vaadata, mis ajad tulevad, ja siis edasi mõelda. See aasta siiski loobun veel EMV kalendris sõitmisest, sest ei jõua nii kiiresti asjadega ühele poole. Talvel tuleb auto kiiremaks teha ja järgmine aasta etapid otsast lõpuni läbi sõita. Mulle eriti ei meeldi selline kiirelt tehtud ja poolik asi.
Aga sellegipoolest, eelmainitud üritusest võtaks suurima heameelega osa.Kuna eile harutasin auto laiali ja kibekiirelt kere tegemisse läheb, siis enne 13.06. nagu eriti ei sobiks. Aga,kui saan ürituse ajaks tehtud, siis kindel käsi. Ja mulle sobiks paremini Tartu rada.

Edit ja kindlasti ikka 1/4, mitte 1/8.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.05.2009 at 12:25
1 edit. Last edited 20.05.2009 at 12:26 by Timo
Tank1
Bracket´i mõtted!!!
Head mõtted, eriti masu ajal.

1.Kummipõletus peaks kindlasti olema.On autosid, mis ei kiirenda, aga põletavad korralikult kummi.(vanid, caprised jne...)
2.Legaalne üritus.Igaüks saab kiirust ületada ja joonele panna täiesti seaduslikult.
3.Kindlasti peab olema soodne stardimaks.(400.- max)
4.Kindlasti tuleb ka raja äärde huvilisi.Lindiga saab rada piirata küll.
5.Kui juba kohal ollakse, sooviks ka lõppkiirust proovida.
6.Kindlasti 1/4 miili.

Heaks näiteks on driftinguvõistlused.Väga vaadatavad.

____________________________
different day,..... shit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.05.2009 at 19:11
1 edit. Last edited 23.05.2009 at 19:13 by Tank1
Timo
  
Bracket´i mõtted!!!
Nii, vahepeal palju vett merre voolanud, plaanid 2011 hooajaks. Aga vahepeal tekinud mõned küsimused reeglite kohta!
Nimelt:

1) Kui autol on tehasepoolt klaasist katuseluuk, mis eemaldatud, kas võib selle asendada polükarbonaat klaasiga, või tuleb kinni keevitada.? Katus eluugi kohta ei ütlereeglid midagi.
2) Kuna auto ei hakka ainult sirgel rajal sõitma, siis plaanis paigaldada turvakaar. BHRA ütleb, et kaar peab vastama FIA reeglitele. FIA kodulehelt leidsin joonise ja järgmised nõudmised:
1:Cars without frame use 6’’ (152mm) square 1/8’’ (3.2mm) steel plates on top and bottom of floor, securely bolted together with at least four 3/8’’ (9.53mm) bolts, or top plate welded to rocker sill. Nagu ma hästi aru saan, siis tuleb kasutada ühendus kohtades kerega 152x152mm plaate, paksusega vähemalt 3,2mm.
2:All materials must be 1.75’’ OD x .118’’ (44.5 x 3.02mm) mild steel or .083’’ (2.11mm) 4130 chrome moly tubing, except for A which is 1.25’’ OD x .118’’ (31.8 x 3.02mm) mild steel or .083’’ (2.11mm) 4130 chrome moly tubing. Mis on meie mõistes mild steel, ühesõnaga, millist toru peaks kasutama?
Ja kas kaare ja ette, taha minevate nn. tugede ühenduskohtades võib kasutada polt liidest, et kaar oleks autost lihtsalt eemaldatav, teise keresse tõstetav!

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 13:38
kristohd
 
Bracket´i mõtted!!!
1) Eelmine aasta võitis C-klassi vaipkatusega chevy :). Pane mis tahad sinna.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 13:52
Fog
 
Bracket´i mõtted!!!
quote:
kristohd: 1) Eelmine aasta võitis C-klassi vaipkatusega chevy :). Pane mis tahad sinna.
Kui tähte närida, siis on reeglites väljend "muud klaasid" peale esiklaasi võib asendada vähemalt 3mm paksuse polükarbonaadiga.
Kui sellest kinni pidada, peaks bro olema.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 14:13
Olds
  
Bracket´i mõtted!!!
quote:
Fog:
quote:
kristohd: 1) Eelmine aasta võitis C-klassi vaipkatusega chevy :). Pane mis tahad sinna.
Kui tähte närida, siis on reeglites väljend "muud klaasid" peale esiklaasi võib asendada vähemalt 3mm paksuse polükarbonaadiga.
Kui sellest kinni pidada, peaks bro olema.
Ja antud materjali müüb näiteks firma Proplast. Enda Chargerile ostsin sealt klaaside materjali. Odav pole, aga see-eest kvaliteetne!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 16:19
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Bracket´i mõtted!!!   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.