Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Boikoteerima Tanklaid ...
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Boikoteerima Tanklaid ...   1 2 3 4 5 6  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Madman
 
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
tfr:
quote:
Raceboy: Ära aja nüüd rumalust suust välja. Tunnen kaht Venemaal resideeruvat kalli sportauto omanikku isiklikult ja millegipärast sõidavad juba mitu aastat muretult sealse kütusega. See kehva kvaliteedi jutt on rohkem meie kütusemüüjate demagoogia, mitte tõsiseltvõetav hoiatus.

No ma usun, et need sportauto omanikud tangivad oma kütust kusagilt "nimega" tanklast Moskva/Peterburi kesklinnas, mitte Eesti piirile lähimast tsisterntanklast Petseri oblastis.


Ehk siia üle kandes - kõik kes vanalinnas ei ela on joodikud, loodrid ja vargad? Tulge ükskord maa peale ka seal Tallinnast. Vahest jääb mulje et mõni mees võtab lõuna poole sõites püssi ja kirve ka kaasa igaks juhuks.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 18:26
hents99
  
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
Madman:
quote:
tfr:
quote:
Raceboy: Ära aja nüüd rumalust suust välja. Tunnen kaht Venemaal resideeruvat kalli sportauto omanikku isiklikult ja millegipärast sõidavad juba mitu aastat muretult sealse kütusega. See kehva kvaliteedi jutt on rohkem meie kütusemüüjate demagoogia, mitte tõsiseltvõetav hoiatus.

No ma usun, et need sportauto omanikud tangivad oma kütust kusagilt "nimega" tanklast Moskva/Peterburi kesklinnas, mitte Eesti piirile lähimast tsisterntanklast Petseri oblastis.


Ehk siia üle kandes - kõik kes vanalinnas ei ela on joodikud, loodrid ja vargad? Tulge ükskord maa peale ka seal Tallinnast. Vahest jääb mulje et mõni mees võtab lõuna poole sõites püssi ja kirve ka kaasa igaks juhuks.

Hehee, krt see oli hästi ja tabavalt öeldud :)


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 18:29
Märt
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
Madman:

Ehk siia üle kandes - kõik kes vanalinnas ei ela on joodikud, loodrid ja vargad? Tulge ükskord maa peale ka seal Tallinnast. Vahest jääb mulje et mõni mees võtab lõuna poole sõites püssi ja kirve ka kaasa igaks juhuks.

Vaadates mõningaid sõnavõtte lõuna kuningariigist, siis varsti vist peab tõesti poolel teel viisat taotlema:)


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 18:43
1 edit. Last edited 23.03.2010 at 18:45 by Märt
vr_
  
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
hents99:

Hehee, krt see oli hästi ja tabavalt öeldud :)


Mõttetu lahmimine oli ju ainult, kui argumendid otsa saavad, siis hakatakse sildistama ja demagoogitsema.
Kas keegi julgeb väita, et peterburi kesklinans ei võida müüa spetsiaalselt sellistele autodele mõnda eriti racing kirjaga üle kleebitud tankurist kütuseloksu mis tõepoolest muust märjukesest tiba erinev võib olla?

Ja palun mulle ka mitte silti kleepima hakata.
Olen elanud maal, näinud mitte kõige paremat elu, ise kõik enda jaoks teinud mitte ühtegi tehast ärastanud, mitte ühtegi korterit erastanud ja mitte ühegi vanema rahakoti peal lulli löönud. Vanus oli sellin, et nõukaaegset mammonakogumist ega ärastamisest osa võtta ei saanud, napilt mõne aastaga jäin hiljaks.
Siiamaani olen lõpptulemusga rahul. Riiki varastama ei lähe, sest erinvalt mõnest kontingendist pan ma riigiks siiski rahvast mitte mingit müstilist keskvõimu keda iga päev õlleklaasi taga kiruda tuleb selel asemel, et sellesama klaasi taga konstruktiivsemalt lämiseda ja uusi ideid ja mõtteid haududa.

Aga sita ajab keema kui keegi oma õnnetus saatuses teisi süüdistama hakkab, ja eriti neid kiruma, kellel näikse paremini minevat. ma kordan, näib, ainult näib.


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 18:43
1 edit. Last edited 23.03.2010 at 18:45 by vr_
Madman
 
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
vr_:
Mõttetu lahmimine oli ju ainult, kui argumendid otsa saavad, siis hakatakse sildistama ja demagoogitsema.
Kas keegi julgeb väita, et peterburi kesklinans ei võida müüa spetsiaalselt sellistele autodele mõnda eriti racing kirjaga üle kleebitud tankurist kütuseloksu mis tõepoolest muust märjukesest tiba erinev võib olla?

Ja palun mulle ka mitte silti kleepima hakata.


Et ise oled küll mees silte kleepima aga omale nagu ei luba? Mis loogika see on?

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 18:50
vr_
  
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
Madman:
quote:
vr_:
Mõttetu lahmimine oli ju ainult, kui argumendid otsa saavad, siis hakatakse sildistama ja demagoogitsema.
Kas keegi julgeb väita, et peterburi kesklinans ei võida müüa spetsiaalselt sellistele autodele mõnda eriti racing kirjaga üle kleebitud tankurist kütuseloksu mis tõepoolest muust märjukesest tiba erinev võib olla?

Ja palun mulle ka mitte silti kleepima hakata.


Et ise oled küll mees silte kleepima aga omale nagu ei luba? Mis loogika see on?

Sii kulub üks selline tsitaat ära: "when I see a bird that walks like a duck and swims like a duck and quacks like a duck, I call that bird a duck."


Lihtsalt naljakas on, et üks mees võtab teise postituse kokku sõnadega, et ilged munnid on tallinnas ja peavad kõiki maal joodikuteks ja loodriteks, näita see koht ära kus seda tehtud on ja ma võtan oma sõnad tagasi.

Senikaua on lihtsalt humoorikas jälgida, et ainus vähegi lõhna poolest argument on see mis pagassis olevale kurikale kirjutatud.
+ üks yesman kaasa kilkamas et õige otsus, õige otsus!!

Mina põhjendasin enda ütlemised vast ära. Kui leiad vastupidist kuskil sisi palun viita ja ma vabandan, või selgita n veelkord:)

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 19:43
Madman
 
Boikoteerima Tanklaid ...
vr_ kui mõte ei küündi nii kaugele et mõnest asjast aru saada ega siis ei pea tingimata vastama midagi lihtsalt vastamise pärast.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 19:51
Fog
 
Boikoteerima Tanklaid ...
Ja rahuneme nüüd siingi maha.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 19:59
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Boikoteerima Tanklaid ...   1 2 3 4 5 6  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.