Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - N2G B või C1 kategooria?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : N2G B või C1 kategooria?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
christian
  
N2G B või C1 kategooria?
Käisin ramiga Münhenis nädalavahetusel ja Leedu politsei pidas ni minnes kui tulles kinni ja väitis,et ma sõidan ilma lubadeta kuna mul c kat. puudub ning arvas et 50 euri paneks neid unustama et ma neid üldse nägin.
teh passis siis N2G täismass 3894 registrimass 3500 tühimass 2300.

aga üldiselt tripp lahe ja küttekuluks sain keskmise 9l. 100km.-le (tegu diisliga).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 09:21
Astro SS
N2G B või C1 kategooria?
Nad tahtsid lihtsalt raha saada.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 09:56
christian
  
N2G B või C1 kategooria?
aga on soovitusi kuidas seda vältida?
Leedukad väitsid et võtavad teh.passi ära et ma leedust lahkuda ei saaks ja 3 päevapärast komision määrab trahvi.
mul seda aega ei ole et seal nii kaua veiderdada.
ja mis siis lõpuks loeb B kat. puhul? täismass või registrimass? ja mis asi on registrimass lahtiseletatult?

Tänud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 10:18
STW
N2G B või C1 kategooria?
quote:
christian: aga on soovitusi kuidas seda vältida?
Leedukad väitsid et võtavad teh.passi ära et ma leedust lahkuda ei saaks ja 3 päevapärast komision määrab trahvi.
mul seda aega ei ole et seal nii kaua veiderdada.
ja mis siis lõpuks loeb B kat. puhul? täismass või registrimass? ja mis asi on registrimass lahtiseletatult?

Tänud.

Eestis loeb reg. mass, mujal vist täismass, reg.mass on tühimass + lubatud maksimaalne kandevõime.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 10:49
Fog
 
N2G B või C1 kategooria?
quote:
STW:
quote:
christian: aga on soovitusi kuidas seda vältida?
Leedukad väitsid et võtavad teh.passi ära et ma leedust lahkuda ei saaks ja 3 päevapärast komision määrab trahvi.
mul seda aega ei ole et seal nii kaua veiderdada.
ja mis siis lõpuks loeb B kat. puhul? täismass või registrimass? ja mis asi on registrimass lahtiseletatult?

Tänud.

Eestis loeb reg. mass, mujal vist täismass, reg.mass on tühimass + lubatud maksimaalne kandevõime.

EU-s loeb registrimass. Aga see ei tähenda reapolitseinikule midagi, ning kakelda kuskil poola teeservas just tore pole.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 10:54
PSV
N2G B või C1 kategooria?
Tegemist võib olla ka erineva lugemisoskusega või keelelise nüansiga.
Näiteks kui oli uue kaubiku ost päevaplaanis, mis pidi venest kaupa tooma, siis oluline oli, et registrimass oleks alla 6 tonni. EV ja EU räägivad veolubadest, kui sõiduki regmass ületab 6 tonni, vene oma alates 6 tonnist. Ehk väiksem ja võrdne või võrdne ja suurem.

Meitel on B kat auto, mille registrimass ei ületa 3500 kg, lõuna pool loetakse ehk, et alates 3500-st on C.

Juhtimiskategooria käib registrimassi järgi, paljud teised piirangud ( kiirusepiirik, raskeveomaks jt) täismassi järgi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 13:20
Astro SS
N2G B või C1 kategooria?
Küsimus, kas sinu reg mass on 3499 või 3500kg? :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 13:44
Kummipuru
 
N2G B või C1 kategooria?
lõhnab tavalise väljapressimisena...
Mõni juriidilise taustaga inimene ehk suudab seda seletada, kuid loogiliselt ei tohiks olla võimalik rakendada taolisi oma riigi nõudeid riiki tulnud teise riigi sõidukile. Sellisel juhul ei tohiks ju GBR autoga (parempoolse rooliga) ka Prantsusmaale sõita ja vastupidi... või peaks USA-st autoga Euroopasse tulnu siin sõitmiseks kollased suunatuled külge kruvima... absurd!

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 14:02
christian
  
N2G B või C1 kategooria?
quote:
Astro SS: Küsimus, kas sinu reg mass on 3499 või 3500kg? :rolleyes


3500 kg. B kategooria on ju kuni 3500 seega eeldan et se viimane kilo kaasaarvatud, vastasel juhul oleks ju kuni 3499. või?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 18:12
1 edit. Last edited 22.02.2010 at 18:14 by christian
hents99
  
N2G B või C1 kategooria?
quote:
christian:
quote:
Astro SS: Küsimus, kas sinu reg mass on 3499 või 3500kg? :rolleyes


3500 kg. B kategooria on ju kuni 3500 seega eeldan et se viimane kilo kaasaarvatud, vastasel juhul oleks ju kuni 3499. või?



3501 ja üles on C.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2010 at 18:24
christian
  
N2G B või C1 kategooria?
Tänud neile kes viitsisid vastata,järelikult ei ole ma lubadeta huligaan leedukate jutujärgi :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2010 at 09:22
Astro SS
N2G B või C1 kategooria?
quote:
hents99:
quote:
christian:
quote:
Astro SS: Küsimus, kas sinu reg mass on 3499 või 3500kg? :rolleyes


3500 kg. B kategooria on ju kuni 3500 seega eeldan et se viimane kilo kaasaarvatud, vastasel juhul oleks ju kuni 3499. või?



3501 ja üles on C.
Mul passis reg.mass 3499kg :devil

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2010 at 09:44
epsum
N2G B või C1 kategooria?
quote:
christian: Tänud neile kes viitsisid vastata,järelikult ei ole ma lubadeta huligaan leedukate jutujärgi :D

Ei ole jah.
See leedukate / lätlaste 3 päeva jutt on alati mõteldud endale raha teenimiseks. Paar-kolm korda, kui mind Leedus-Lätis peeditud on, on alati aidanud venekeelne nõue, et helistagu oma ülemusele ja kohalikku Eesti konsulaati. Alati on seepeale vaikseks tõmmatud, paberid tagasi antud, natuke noomitud ja head teed soovitud. Ei tea kas on vedanud, või lihtsalt käibki see asi seal nii, et kui kurja häält teed ja oma õigusi nõuad, siis kohalikke ametimehi mitteametlikult toetama ei pea.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2010 at 12:20
Jesper
 
N2G B või C1 kategooria?
Ma arvan et nad lähtuvad kainest arvestusest, et ühe õigusi nõudva hullu läbi tõmbamine = vähemalt paar tundi paberite täitmist ja muud kammi = x leplikku maksjat sõidab mööda = kahjum :) Üldiselt tänu EU-le on kõikide riikide kõik seadused ingliskeelsetena netis olemas, ma arvan et päris mõjuv on ka võtmekohad välja prindituna kaasa võtta ja näpuga järge ajada.

Keda huvitab, kaevake seal:
http://www3.lrs.lt/dokpaieska/forma_e.htm

Midagi leidsin, a vist mitte päris õige
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_e?p_id=220980&p_query=driving%20licence&p_tr2=2

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2010 at 14:04
kulgur
N2G B või C1 kategooria?
quote:
christian: Käisin ramiga Münhenis nädalavahetusel ja Leedu politsei pidas ni minnes kui tulles kinni ja väitis,et ma sõidan ilma lubadeta kuna mul c kat. puudub ning arvas et 50 euri paneks neid unustama et ma neid üldse nägin.
teh passis siis N2G täismass 3894 registrimass 3500 tühimass 2300.

aga üldiselt tripp lahe ja küttekuluks sain keskmise 9l. 100km.-le (tegu diisliga).


Leedus ka suur "tööpuudus", ment peab ära toitma ämma, äia, isa, ema, lapse, naise, armukese.
Sulle tehti lihtsalt ära, loll olid kui maksid. Leedu mentidel on igasugu tillikanippe kuidas lollidelt välismaalastelt raha välja pressida.
Kuini 3500 kg. on B-kat. üle euroopa, vähemalt eesti registris olevatel sõidukitel. Kui teises riigis näeb seadus ette teistmoodi siis meile see ei kehti.(A,B,C-kat.)
Ja ära ei saa nad sult ka midagi ära võtta, kui just auto ikka liiklusohtlik välja ei näe.

Kui hakatakse raha küsima tasub moblaga mängima hakata nagu lindistaks või helistaks kellelegi, see teeb nad ettevaatlikuks ja raha jutt kaob kui võluväel.
Või helistad leedu politsei üldnumbrile kui oled nende autos ja küsid kas siis vene- või inglise keeles, et kas nad oleksid nii kenad ja selgitaksid kas ma tohin siis leedus
B-kat. sõita, et olen praegu siin ja ei tahaks seadust rikkuda.(või mis iganes küsimus on)

Olen ise tööalaselt leedu liiklus mentidega madistanud küll ja veel, raha küsivad ja võttavad nii mis kole. Et mitte nendega seal vaidlema jääda tasub neid nippe kasutada.
Need töötavad ja ka teised on neid kasutanud. Oi kus ment läheb helistamise peale näost punaseks, kardavad ka ikka oma töökoha pärast.
Lihtsamalt öeldes kui kodus võib, ei saa leedukas sulle midagi teha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2010 at 21:17
ervin
N2G B või C1 kategooria?
kulguriga nõus. leedukaid kannatab peedistada küll. nad ei viitsi EALESKI hakata pabereid ajama ja kui nad sult raha küsivad, siis võib nad ka lihtsalt pikalt saata. raudne närv peab olema, aga kui sa oma joru ajad ja kasvõi idiooti mängid, siis nad tüdinevad ja lasevad sind lihtsalt minema. olgu see siis kasvõi +50km/h kiiruseületamine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2010 at 23:14
tqhq.ee foorum : Vaba teema : N2G B või C1 kategooria?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.