Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Laenaks GPSi
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Laenaks GPSi  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
krooks
  
Laenaks GPSi
Kuna 20.-21. veebruar on Reval-Korbe-Audern Oldtimers Winter Rally 2010 siis selle tarbeks laenaks korraliku eesti kaardiga gpsi mis suudaks ka kiirust ja vahemaid arvutada. Kellelgi päälinna omadest neil päevil seda vaja ei läe siis teeks nelipaki ja tooks ilusti 21 õhtaks tagasi. Ise ma seda osa Eestist väga vähe tunnen ja esimesel võistlusel oleks ikka nadi ja narr küll miskil karjateel ära eksida.
Kel kahju põle võiks laenutada.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 20:31
ERAK
  
Laenaks GPSi
siit saaks ka rentida juhul kui foorumikaaslaste käest ei õnnestu saada...

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 20:56
90Deville
 
Laenaks GPSi
Sellel üritusel kepsu kasutada peetakse üldiselt halvaks tooniks, ma nii info möttes ütlen.
Saab veel kasutada jalgratta spidot, tean et kodanikud teevad nönda.
Milles sul probla, spido loeb miile vöi?

Ma oma rallikal pole ka veel selle asjanduse töökorda proovinud, aga ju hakkama saab. Kepsu ei vöta igatahes:-)


____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 21:05
1 edit. Last edited 13.02.2010 at 21:06 by 90Deville
krooks
  
Laenaks GPSi
Seda ma kartsingi, et loetakse halvaks tooniks. Spido loeb miile jah. Ja kui nüüd hakata legendile veel tõlkima neid kilomeetriteks siis see võtab aega ikka paljupalju. Kaadilugeja läheb kõrvalistmel lõpuks errorisse.Jälgigu teed,kilomeetreid ja tehku tehteid. Irw. eee...sealt..eee.. kollase maja juurest eee..ee....paremale.1.28 miili edasi ja ongi KP.

A ma võtaksin ikka kui kellelgi pakkuda on. Nn julgestus-keps:)
Need Pärnu ja üldse sealkandi teed on mu jaoks vöörad.Ja ega ma ju teed küsida oska.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 21:24
1 edit. Last edited 13.02.2010 at 21:26 by krooks
90Deville
 
Laenaks GPSi
Noh, saab hakkama, korrutad kergelt rootsi krooni kursiga oma spidonäitu jne....
Kaardiga pole üldse eriti palju teha, mul pole sellist asja olnud kunagi kaasas.
Samas sul käivad tagarattad ilmselt palju tühja niiet ratta spido esirattasse kuluks marjaks ära.


____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 21:35
krooks
  
Laenaks GPSi
Kusjuures see oligi mõte, et niivõinaa hakkab spido ise valetama kuna tagarattad teevad mida tahavad. Seepärast ka see kepsuidee koitiski. Rattaspido peale poleks ise tulnud. Aga sedagi pole.

Ma Miku juures kahte legendi näinud eelmiste aastate omadest aga ütle kas KP-d enamikel võistlejatel samad või on suuri erinevusi?

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 21:43
90Deville
 
Laenaks GPSi
Köigil üks.
Rattaspido maksab paar sotti, kui sedagi ma arvan, erinevalt kepsust.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 22:30
Joel
 
Laenaks GPSi
Rattaspido on ju kalkullitud 26-tollise velo rattamõõduga, edulistematel variantidel on seal ehk paar alternatiivmõõtu lisaks menüüs. Kuhu ja kuidas need üldse auto küljes toimima pannakse?

____________________________
2xV8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 23:31
1 edit. Last edited 13.02.2010 at 23:33 by Joel
charger
Laenaks GPSi
Päris paljud rattaspidod lasevad sisestada ratta ümbermõõdu millimeetrites. Ja jalgratta 26'' kumm ei ole eriti kõrge, pealegi on olemas 24'' rattad ja nendega ju ka töötavad :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 23:50
PlyVal64
Laenaks GPSi
Krooks, mis Sa ei suuda miile kilomeetriteks arvutada :D Päris ausalt, meil "juhtus "poisiga LeMansiga rallil "Nulli" sõites see, et kalkuklaator jäi koju ja 13-aastane oli sunnitud legendi kilomeetrid mulle miilidena ütlema ja Uno Aava sõidul polnud need just lihtsad ristid-kilomeetrid-joonised. Me ei tohtinud ju ära eksida... ja ei eksinud ka! Lisaks täpsuslõigul km/h teisendus mph'deks. Tegelikult oli lahe matemaatikatund kutile ja uskuge, sada meetrit "juurde" kerida on päris tükk tegemist. Kui vahepeal nullid, mitte ei lase jutti näiteks 100 km driftides, siis on viga mitte tähelepanuväärne.

Kõpsu järgi on tegelikult jube igav sõita ja et Sa teaks, 2 talve tagasi testisin korraga 7 tippKõpsu(seist 2 sirf-kiviga) + odokas ja täpseim oli ikkagi odokas. Legend on ka koostatud odokanäidu ja "silma" järgi 50-meetrise "täpsusega". Otseselt pole kõps keelatud (veel) aga üldiselt on historicus selline põhimõte: näit võib olla digitaalne aga lugemine peab olema mehhaaniline (keelatud on näiteks BMW spidoka elektrisignaali "teisendamine"). Rattaspido sobib sellisena küll ideaalselt ja on sigatäpne, rahvarallurid võivad pikemalt rääkida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 00:16
krooks
  
Laenaks GPSi
Eks ma proovin.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 00:22
Martin460
Laenaks GPSi
Talverallid on olnud tavaliselt u. 300 km. ja aega sõitmiseks u. 10 tundi. Kui ma osalenud olen siis kaardilugeja arvutab ja teisendab ja mina kaine juhina olen ta numbrid üle kontrollinud. Teisest küljest ega me kunagi esimeseks ka pole tulnud:)

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 01:32
Evelind
Laenaks GPSi
ehk siis mitte gps-i pole vaja kaardilugejale vaid natuke peenemat sorti alkohoolset jooki, see teeb hallidest ajurakkudest kiirreageerijad. häbi tunnistada, aga meil on olnud keps ikka kaasas kuid sada häda alati sellega: küll pole Kubani lisavarustuses sigaretisüütajat, et kepsu laadida ja küll pole lihtsalt viitsinud seda jälgida (ilma ikka põnevam jah). seekord ka tehnoloogiavidin kaasas, sest ma kavatsen ise kaardiveerija olla ja see saab kole olema.. kas ka reaalselt kasutan? - pead ei anna :)
rallil näeme!
Lind (Kuban-tüüpi Mahtuniversaaliga)

____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.02.2010 at 02:40
lamp
Laenaks GPSi
Heh milleks gps? Me 3a ilma igasuguse spido ja otomeetri abita söitnud, pole probleemi. Silm sirgeks pähe ja ongi korras, eksimis vöimalused ju minimaalsed.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2010 at 17:34
Jesper
 
Laenaks GPSi
Misiganes ime-ajamõõduvahenditel puudub point, kui ristsõna 100% lahendada ei oska, nii et mina kaaluks hoopis ENE/EE kaasa võtmist GPS-i asemel :)

Samas kui täiega ära eksid, siis hädaabina võib GPS olla, vähemalt ei külmu surnuks kuskil hanges või metsateel mille asukohta sa ei suuda määrata vms.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2010 at 18:44
Märt J
Laenaks GPSi
Jalgrattaspidomeeter on vägagi heasti toimiv riistapuu seks puhuks. On katsetatud nii kolme kui neljarattaliste sõidukite peal. Ratta läbimõõt takistuseks ei saa. Eelmisel aastal oli ühe tiimi tarvis koostatud lausa spetsiaalne tabel miilide ja kilomeetrite teisendamiseks. Ja kunnimad mehed panevad tõesti ilma igasugu näidikuteta. Pigem siis juba maakaart kui GPS eksimise puhuks, (telefunken vast ikka kaasas) tegu pole ju orienteerumisvõistlusega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2010 at 22:51
krooks
  
Laenaks GPSi
Kepsu kaasa ei tule. Rattaspido ka ei tule. Võitlen nagu muiste.
Ristsõnadega probleeme olla ei tohiks.Ja kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2010 at 23:40
1 edit. Last edited 14.02.2010 at 23:41 by krooks
DevilDeVille
  
Laenaks GPSi
quote:
krooks: Kepsu kaasa ei tule. Rattaspido ka ei tule. Võitlen nagu muiste.
Ristsõnadega probleeme olla ei tohiks.Ja kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab.

dätsdespirit :)


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2010 at 00:05
Indrek_S
 
Laenaks GPSi
Tänapäeval on GPS igas telefonis olemas. Seega kes soovib kasutada ei pea tingimata jurakat esiklaasile kinnitama.


____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2010 at 11:02
ivoalaska
 
Laenaks GPSi
Minu telefonis pole kaameratki :D Eputajad

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2010 at 14:22
margus61
Laenaks GPSi
GPSist on niipalju kasu, et pärast, kui kodus on pesu kuivaks vahetatud, saad lõpuks teada, kuskohas sai sõitmas käidud. Ma panen küll kuskile taha akna alla tiksuma ja tracki salvestama. Muidu muud pole, kui vasakud ja paremad ja paar tuttavat kohta, mis meelde ei jää. Priidul käib rada alati lahedatest kohtadest läbi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2010 at 21:23
Jesper
 
Laenaks GPSi
Nojah, mõnikord tekib ka lõpp-punktist kodu poole suundudes küsimus, et missäs nyt ollaan, eelmine aasta me panime ikka mitukümmend kilti täiesti vales suunas alguses, kuna arvasime et asume Rakvere lähedal (tegelikkuses pigem Jõgeva lähedal) :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2010 at 22:36
lamp
Laenaks GPSi
jesper sa pole ainuke kes ommikul mötleb kuhu poole minema peab et koju saada..viimased paar aastat sama probleemiga tegelenud...siiani on önneks läinud :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2010 at 19:15
raix_
Laenaks GPSi
quote:
lamp: ..viimased paar aastat sama probleemiga tegelenud...siiani on önneks läinud :D


... ja kui kodused väga ei kurjusta, siis polegi ju selles midagi niiväga halba, kui paarsada kilomeetrit "teises" suunas kütad :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2010 at 23:20
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Laenaks GPSi  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.