Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kiivri värvimine
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kiivri värvimine  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Madda300
Kiivri värvimine
Tervist !


Ma googeldasin ja leidsin selle foorumi. Arvan, et siin peaks olema spetsialiste kes oskaksid mind aidata.

Nimelt on üks kiiver, mille ma tahaksin üle värvida (aerograafiga) aga pole sellisele plastikule ennem värvinud. Et, mis värve kasutada ?
Lisaks mul on seal veel mingi kroopsud ka mis tuleks ära pahteldada. Mis pahtlit seal kasutada ? Või hoopis seda klaasriiet vms kasutada ?
Ja üle tuleks ka kindlasti lakkida ?
Kirjutada võiks juurde ka kust neid saada.
Väga tänulik oleks kui keegi mainiks mis järjekorras oleks asju kõige õigem teha.

Kui see siia ei sobi siis vabandust ja kustutage ära.


Ette tänades !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 13:17
Bikerman
 
Kiivri värvimine
Alustad siis nii:
Katad teibiga kinni,või võtad ära kiivri kummist serva .Katad kinni kiivri sisu
Puhastad kiivri pinna silikooni pesu ainega
Karestad kogu kiivri halli karukeelega matiks.
Kriimude pahteldamiseks kasutaks mina plastiku pahtelt(pakub Car System)see ei vaja eelnevat plastikukrundi peale kandmist,kui kasutad tavapahtlit,siis plastikrunt(müüakse ka spray pudelis)paar õhukest kihti alla ja siis pahteldus.Pahtelt nühi kuivalt paber 320
Tõmmad 2 õhukest kihti plastikrunti kogu kiivrile
Vähemalt pahtlilaigud,aga soovitavalt kogupind kruntida ühtlaseks(krundi saad vastavalt valida värvile -hele,tume,must jne)
Krunti lihvi kuivalt 600 paberiga(saab osta meetrikaubana,paber on vahtkummi peal,samuti see 320 paber)Vaata,et krundist läbi ei nühi.
Puhasta suruõhuga tolmust-üle veel vahalapiga
Siis värvid soovitud värvi(lakialuse värviga)-ei laki kohe lased kuivaks kuivada
Joonistad pildid
Puhastad õrnalt vahalapiga üleliigsest värvitolmust ja muust purust.
Kannad peale laki.
Ja ongi valmis
5018118 Edek
Ps:Kasutada võid nii lahusti kui veebaasil värve.Lakk on ikka lahusti baasil.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 13:53
PlyVal64
Kiivri värvimine
Kuidas nende kiivrite värvimisega liikluse/spordi ja seaduslikkuse suhe on? Ma olen pihta saanud, et osadel on see kohe kindlasti keelatud, et sertifikaat säiluks, vähemalt Sparco omal. Ja on osad mudelid, mida tohib uuest peast värvida. Omamoodi loogiline: pahteldad praod kinni ja mis ohutusest siis saab rääkida...
Muidu ju tavaline plastivärvimine, nagu Bikerman lahti kirjutas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 14:14
Sören
Kiivri värvimine
vaid kiivri valimuse järgi ei ole võimalik kiivri seisukorda niiehknaa hinnata, seega on värvimise keelamine sellest seisukohast lähtudes suht jama.
kui keegi juba sellise jamaga tegeleb, et kiivri pargusid üle pahteldab, siis mis takistab tol geeniusel seda kiivrit originaalvärvi värvimast?


____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 15:28
peep
 
Moderator
Kiivri värvimine
Võidusõidu kiivreid, mis on FIA homologeeringuga, ise värvida ei tohi. Kas seda teeb ainult tootja või on mingid sertifitseeritud ettevõtted, ei oska öelda ?

Võib-olla on tänavasõidu kiivritele ka mingi piirangud aga reaalses elus seda vaevalt keegi kontrollib. Millest need kriimud on tekkinud ? Kui on kukutud või mahapillatud kiiver siis prügikastikaubaga pole seda värvimise vaeva nagu mõtet näha...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 15:29
1 edit. Last edited 24.01.2010 at 15:30 by peep (Moderator)
Madda300
Kiivri värvimine
Ei ei, väljendasin valesti. Ei ole mingeid pragusi ega lõhesi. Natukene suuremad kriimud. Ma ei ole mingi l**l kellel kiiver keskelt pooleks ja tahan seda nüüd kokku liimida.
Kriimud tekkinud natukene hooletust hoidmisest ja eks ta ole krossirajal mingeid lendavaid kivikesi saanud. Kuskilt pea ees veel õnneks pole lennanud.

Tegelikult tahan saada oma taset aerograafiga töötamisel paremaks, muud midagi.
Kevadel tuleb niikuinii uus osta, kergemat ja uuemat.

Aga esimene postitus vastas pmst kõigile minu küsimustele. Aga kust sa soovitaksid mul osta seda värvi ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 17:26
1 edit. Last edited 24.01.2010 at 17:30 by Madda300
Bikerman
 
Kiivri värvimine
Kohti on mitmeid.Ise ostan värvifoorum.oü-st palju asju ja Pintaväri Eesti-st.Ja kindlasti arvesta,et pead ostma imepeeni pintsleid,et oma pildi selgemaks saaks.Ainult aerograafiga tuleb üks suur udukogu.Pildi teravus lisatakse pintsliga.Otsi YouTubist.
Ps: Kui kriimud on suuremad siis kriipsuservad tuleb enne pahteldamist madalamaks lükata liivakaga-unustasin enne öelda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 19:29
1 edit. Last edited 24.01.2010 at 22:27 by Bikerman
Soul
Kiivri värvimine
Tänapäeva elu ei ole ikka enam 90ndates linnalegendid et kui kiiver maha kukub, siis viska see minema, sada miljonit mikromõra jne. Ma olen päris pikalt tsiklivarustuse müügiga tegelenud ja elu on ikka arenenud väga korralikult võrreldes aastaga 1990, jah see kukkumine ei mõju päris kindlasti kiivrile hästi, aga kui ikka korralike kahjustusi pole siis ei ole vaja seda küll prügikasti kaubaks nimetada. Pigem on teema see, et mida ja mis raha eest sa uuena endale pähe topid et turvalisust otsida, igasugused tavakaubanduses olevad kiivrid, mis on euro normid täitnud või DOTi serti saanud, on täitnud MIINIMUM nõudmised, et seadustega kooskõlas olla. Kiivril ja kiivril on vahe, mis siis, et peal ilutseb sama sert.

Lihtsalt OT nende kriimude, sertide ja ohutuse teemal.

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 21:43
Madda300
Kiivri värvimine
Väga õige, kui kiivril on mingid täkked peal siis ei peaks ikka kohe prügikasti panema.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 21:51
Bikerman
 
Kiivri värvimine
Internetist saab kohutavalt vihjeid sõna alt Painting helmet.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2010 at 22:36
Bikerman
 
Kiivri värvimine
Ma arvan ka,et kriimustatud ja korra käest mahakukkunud kiiver pole prügikasti kaup.Iseasi ,kui oled kulbiga eelkäija peasisemuse kiivrist eemaldanud,siis jah kõlbab kamina servale mälestuseks,või prükasse.
Need kiivri katsetused on nii rämedad,et kukkumine ,loopimine täna neile õieti ei mõjugi-kui mobiile võid loopida ja nad ikka töötavad.
"Arvan et selle ameti mees kes ülevalt kiivriga maasse kargab,peaks kriimukontrolli läbima".
Edu kiivri kandjatele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.01.2010 at 00:10
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kiivri värvimine  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.