Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Tuuletallaja
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
Eilse (28.10.09) päeva jooksul oli kellelgi vaja minu van`i tagavara ratta ümber olevat kroomkatet ja sinna juurde kuuluvat plastikosa. Pikanäpumees käis millalgi eilse päeva jooksul norde centrumi parklas ja arvas, et tal on seda rohkem vaja kui minul.
Asi ei ole niivõrd kahjus kui põhimõttes. Kuna oli igav, mõtlesin et tutvun e-maailmaga ja tegin läbi e-politsei selle kohta ka avalduse. Millegipärast kaldun arvama, et kellegi oli vaja seda oma van`ile (kuigi sobib see ju ükskõik millisele autole millel sama mõõtu tagavara ratas taga) aga kui varas peaks seda foorumit lugema, siis oleks tore kui ta viiks selle mis varastas täna õhtul enne 22.00 sinna kust ta selle võttis, näiteks lähedalasuva laternaposti alla, sõidan õhtul sealt läbi. Sellisel juhul võtaksin politseist avalduse ka tagasi. Kui aga kellelgi peaks muidu silma jääma siis katte plastikosa on tumesinine (alt äärest kahest kohast värv maas ning kroomkate on alt vasakult mõlkis, et kui keegi juhtub nägema siis see minu vara :)

signatuuris link - sealt saab näha milline :)

Gert

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2009 at 17:13
1 edit. Last edited 29.10.2009 at 17:28 by Tuuletallaja
dodge
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
Ei usu küll, et keegi vani-meestest seda tegi. Pigem ikka metallivargad.
Edgorodi külastades soovitan niisugused vidinad koju jätta. Kjes sis vjel!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.10.2009 at 04:38
Tuuletallaja
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
ega ma ise ka ei tahaks uskuda, et van`i mehed-naised - vähemalt mitte keegi meie seast, samas sügavalt kahtlen, et metallivargad, kuusakoskis ei ole sellisel asjal ju mingit väärtust, ma arvan, et kellegi oli ikka vaja seda omale tagavararatta peale - närvi ajab lihtsalt

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.10.2009 at 12:21
Dodge,Kass
 
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
Ommik Jah! Olen sama meelt ,et EI TAHA USKUDA ..Meie Seltskonnas Sellist "Liikumist " ,et ärastan ja erastan jne..
Mul omal sama laadne teema oma 2,5 aastat tagasi kuskil .. ja lausa kaamerate all Linnahalli - statoilis ( olin päeval just tööl ka )
Mul murti lahti lukk ja naljakas, kui see ka ei tundu - võeti ära AINULT taldrik...??? Mul kattis taldrikut suur Conföderate lipu logoga täis kleeps sel ajal... Vits siis oli poolenisti kuidagi nagu ratta peal ALLES ja muud EI MIDAGI..APSURD TÄIEGA. Hiljem kaamerast jälge ajades selgus,et mingid kaks poheemlase masti tegelast sehkendasid selle sealt ..teise auto varjus jne. ja purjus ka jne . siia sinna ja töllerdasid sellega sadama poole ...Kurram külll ajasin tuttavad jalule ..,et mis ja kuidas ja tunni pärast taksistide viimane info..et sellised sellid jah panidki laevale minekut.. ( kuidas sai läbi kammitud see heina maa seal.jne ,et sai isu otsa "naljast " ja viskasid lihtsalt minema ..aga jah tulutult ) Kuttidel oli siis vist EESTIST ..JUST SELLIST " TALISMANNI " koju vaja...
Kurrat ..see taldrik pole ju nii hinnaline ..,kui ma oleks ..no ma ei ta ..see vits tunduvalt ju kallim teema ..kui ..ma ei tea aga noh ..mis läind see läind ..sai siis ka uued sebitud ,,kohe paar tükki ja ise veel mõtlesin ,et peaks kohe hulgim tellima ,et igaks päevaks kohe ..,et jätkuks ikka ja kõik saaksid omale niipalju kui vaja.. et kirjad ka peale ..et ära varasta vaid küsi ja sa saad .. :)

____________________________
"Kassitädi" Vaniga

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.10.2009 at 15:39
mrtn
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
konföderatsiooni lipu lehvitamise eest see sul ära võetigi. tulge tänapäeva, inimesed.

quote:
Dodge,Kass:
Mul murti lahti lukk ja naljakas, kui see ka ei tundu - võeti ära AINULT taldrik...??? Mul kattis taldrikut suur Conföderate lipu logoga täis kleeps sel ajal

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.10.2009 at 15:48
1 edit. Last edited 30.10.2009 at 15:49 by mrtn
RockinBandit
  
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
quote:
mrtn: konföderatsiooni lipu lehvitamise eest see sul ära võetigi. tulge tänapäeva, inimesed.

Väga loll jutt ikka...


____________________________
'04 Savana & '09 Grand Voyager for everyday. In family '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.10.2009 at 15:57
DevilDeVille
  
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
quote:
RockinBandit:
quote:
mrtn: konföderatsiooni lipu lehvitamise eest see sul ära võetigi. tulge tänapäeva, inimesed.

Väga loll jutt ikka...


nõus. mingit cafferloverite hala ei taha eriti lugeda


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.10.2009 at 16:05
Madlobster
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
quote:
RockinBandit:
quote:
mrtn: konföderatsiooni lipu lehvitamise eest see sul ära võetigi. tulge tänapäeva, inimesed.

Väga loll jutt ikka...


Ei tea midagi kui loll see jutt on. Mullegi tehtud märkusi konföde lipu lehvitamise eest. Pidavat kedagi solvama vms.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.10.2009 at 16:06
Fog
 
Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse
Aitab juba!

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.10.2009 at 16:32
1 edit. Last edited 30.10.2009 at 16:33 by Fog
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Varastatud: Chevy van tagavara ratta kaitse  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.