Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Nahkatuse taaskasutus?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Nahkatuse taaskasutus?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
astro5.0
Nahkatuse taaskasutus?
Kuna nahk/vinüül on ise väliselt terve ja korras kuid all roostekühmud mis tuleks likvideerida siis tekiski küsimus, et kas vana katust on võimalik pärast plekitöid tagasi panna või peab uue ostma/tegema. Kuna esimene nahkkatusega auto siis nats võhik ja ei aidanud ka search seekord.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2009 at 09:07
kaedoo
 
Nahkatuse taaskasutus?
Sa ei eemalda seda terves tükis ning Sulle tundub,et ta on terve.Tegelikult oli minu autol ka üks kühm,kus arvasin rooste olema aga vinüüli eemaldades selgus,et ainult liimist lahti.Roostet oli ainult ühe koha peal ja väliselt seda näha polnud.
P.S. Vaata minu autopäevikut,seal mul pildid vinüüli eemaldamisest ja juttu vist ka.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2009 at 09:44
1 edit. Last edited 03.10.2009 at 09:47 by kaedoo
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Nahkatuse taaskasutus?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.