Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
paulipoiss
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
SOOVIKS TEADA MIS HINNAGA OSTETI MÄRTENI KÄEST 1971 COUPE DEVILLE 500CI MOOTOR, ROOLISAMMAS JA MUID SELLE AUTO JUURDE KÄIVAID OSI?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 14:19
Wolle
  
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
Minuteada kustutati Teie eelmine sarnane KARJUV sõim ära. Miks arvate, et seekord paremini teil läheb?

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 15:04
märten
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
ma ei saa aru, miks keegi mult midagi ei küsi????
kui huvi, teada siis viimase 500cid mootori müüsin maha umbes 4-5 aastat tagasi ja kui huvi lähemat infot saada, siis võiks ju mulle helistada 58445436

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 15:24
paulipoiss
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
SEE EI OLE JU SÕIM

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 15:30
paulipoiss
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
JA TAHAKS SEDA TEADA SELLEPÄRAST, ET OSTSIN KUNAGI AASTA TAGASI ENDALE COUPE DEVILLE, OSAD JUPID ON VÕI OLID (NÜÜDSEKS) MÄRTENI KÄES. KAKS VÕI KOLM KORDA OLEN ÜRITANUD NEID ÄRA TUUA. KAKS KORDA OLEN ISEGI SELLEPÄRAST TALLINNASSE SÕITNUD EELNEVALT PALUDES MÄRTENIL ASJAD KOKKU PANNA AGA MIDA TA EI TEINUD. VIIMATI TEMALT KÜSIDES OLID TAL VARGAD KÄINUD JA MINU ASJAD ÄRA VARASTANUD. OK ÜRITASIN SIIS SEDA KERET MÜÜA. OLI KA ÜKS HUVILINE. TEMA KÄEST JÕUDIS AGA INFO ET SELLE CADDY MOOTOR JA ROOLISAMMAS SÕIDAVAD TALLINNAS TEISTE AUTODE PEAL JUBA. MÄRTEN OLI NEED MÜÜNUD. JA SEEPÄRAST TAHAKSKI TEADA MIS HINNAGA TA NEED MÜÜS? ARVATAVASTI ON KA MUUD SALONGI DETAILID SAMA TEED LÄINUD. AGA OTSESELT JU SÜÜDISTADA EI TAHAKS JA EI SAAKSKI.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 15:44
Stealth
 
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
quote:
paulipoiss: SEE EI OLE JU SÕIM

Internetis suurte tähtede kasutamist kirjakeeles sellisel kujul loetakse karjumiseks. Võta Caps Lock maha.


____________________________
http://autoblogi.blogspot.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 15:52
1 edit. Last edited 01.10.2009 at 15:53 by Stealth
märten
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
kuule millest sa räägid???olemas olevatele juppidele lubasid sa järgi tulla pea aasta tagasi. isiklikult pole sina minu käest mingit caddillaci ostnud. see,et sa said kellegi käest kunagi minult ostetud osdeks lahti võetud caddillaci kere, ei tähenda, et mul sinuga mingit asja ajada oleks. Lubasin sulle olemas olevad osad anda aasta tagasi novembris, mil pidid järgi tulema peale seda pole sust midagi kuulda olnud. konkreetselt selle auto mootor sai maha müüdud juba enne kui see kere müüki läks seega oma 4-5 aastat tagasi. kere mille ma maha müüsin oli lahti võetud projekt, mille suurem osa osasid oli juba ammu enne müüki laiali veetud.
SIIT KÜSIMUS; MIDA SA TAHAD SELLE JUTUGA SAAVUTADA? ÄKKI MA OLEN SULLE MIDAGI VEEL VÕLGU???

LISAKS VEEL, ET MINU MEELEST MÜÜSID SA SELLE AUTO OSASID OSTA.EE OKSJONIL KUSAGIL KUUAEGA TAGASI:

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 16:00
1 edit. Last edited 01.10.2009 at 16:02 by märten
paulipoiss
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
aja arvamine on sul paigast ära.esiteks olingi ma novembris tallinnas kohal kui ma sulle helistasin siis väitsid sa et pole veel kaineks saanud ja et mul pole mõtet kohale tulla kuigi olin juba otsaga tallinnas ja miks sa siis ei maininud et mootorit ja asju sul pole. kas julgusest jäi puudu. ja see kellele sa selle kere müüsid lubasid komplekset autot kuna said komplekse vastu, järelikult tõmbasid kahekordselt yle. peale novembrit olen sulle veel kahel kooral helistanud. lubasid asjad kokku korjata. kui hakkasin järgi tulema siis igaks juhuks helistasin ja sa polnud ikka suutnud midagi teha . öelnud juba siis et neid asju pole kunagi olnudki. oleks palju sekeldusi ära jäänud. rendi kaubik+käru+küte maksid ka midagi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 16:07
märten
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
mis kuradi kaineks saanud ma pole 2 aastat tilkagi joonud ja ma arvan, et julgusest mul kindlasti puudust ei ole. ja kust sina tead mis kokkulepped meil omavahel olid, kas olid kõrval??? ja need asjad mis ma sulle kokku korjasin ladusin ma välja ja tõesti virutati sealt asju ära.

HUVITAV ON SEE, ET SA ALLES NÜÜD HAKKAD SELLE AUTO OSI TAGAAJAMA; KUIGI OLED OSTA.EE KAUDU JUBA PALJU OSI MAHA MÜÜNUD?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 16:20
rescue
 
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
quote:
paulipoiss: aja arvamine on sul paigast ära.esiteks olingi ma novembris tallinnas kohal kui ma sulle helistasin siis väitsid sa et pole veel kaineks saanud ja et mul pole mõtet kohale tulla kuigi olin juba otsaga tallinnas ja miks sa siis ei maininud et mootorit ja asju sul pole. kas julgusest jäi puudu. ja see kellele sa selle kere müüsid lubasid komplekset autot kuna said komplekse vastu, järelikult tõmbasid kahekordselt yle. peale novembrit olen sulle veel kahel kooral helistanud. lubasid asjad kokku korjata. kui hakkasin järgi tulema siis igaks juhuks helistasin ja sa polnud ikka suutnud midagi teha . öelnud juba siis et neid asju pole kunagi olnudki. oleks palju sekeldusi ära jäänud. rendi kaubik+käru+küte maksid ka midagi.


Seltsimees paulipoiss, esiteks oleks kõige sobivam ette helistada müüjale ja kokku leppida soovitud detailid ja kellaaeg, enne kui RENDI kaubiku+käru+kütte sebisid.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 16:21
paulipoiss
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
ette oli helistatud nädal aega. ega ma loll ei ole et ehku peale sõidan. aga tuleb välja et olin. ja kui sina märten oma sõnu ei maleta siis pole paraku midagi teha. asi pole veel lõppenud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 16:26
paulipoiss
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
ja jupid on kõik veel alles

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 16:28
paulipoiss
KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA
ok. selle teema võiks siin leheküljel lõpetada. asju saab ka rahulikult ajada mitte põlema minnes

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2009 at 16:29
tqhq.ee foorum : Vaba teema : KÜSIMUS COUPEDEVILLE KOHTA  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.