Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Registreerimisest
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Registreerimisest  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
chain
Registreerimisest
Eestis Leedust toodud 99a tuuningusaka arvele saamine tundub liiga ulmeline, aga prooviksin Lätis. Sooviks kuulda inimeste kogemusi registreerimisel.
Ilmselt oleks vaja abi ka et masin kohale toimetada Tallinnast haagisega(tasu eest loomulikult). Ei oma ise ega tea kedagist BE kat'iga kahjuks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.09.2009 at 02:10
1 edit. Last edited 11.09.2009 at 02:11 by chain
chain
Registreerimisest
Noh härrased! Keegi ikka kedagi teab kes saaks aidata Lätiga? Abi eest raha ei ole ka välistatud. Head advokaati võib ka soovitada - uuriks mis shansid on ARK vastu minna. Eriline ülbus neil - kirju lihtsalt ignoreerivad.
Minu hobi on siin http://bsd.ee/~chain/ Olen seda autot putitanud ikka eesmärgiga et saaks kunagi ausa inimesena ringi cruisida. Nüüd hakkab valmis saama ja vaja number saada.
Tulen võibolla 25. septembril Laagrisse kaema ürituse algust kuna auto pesitseb seal lähedal. E-mailile võiks vastata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 10:57
Astro SS
Registreerimisest
Ma soovitan ka sul modfikatsioonide nimekiri kohe välja printida ja kaasa võtta, siis on kindel et sind isegi jutule ei võeta ......

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 12:00
chain
Registreerimisest
Ma olen enmvähem juba teadlik võimalustest kuidas EI SAA arvele Eestis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 12:07
christian
  
Registreerimisest
quote:
chain: Ma olen enmvähem juba teadlik võimalustest kuidas EI SAA arvele Eestis.

Aga ära siis salatse oma autokohta.
Räägi lahti millega on tegu ja mis on se põhjus mis sa ise väidad ett kindlasti ei saa Eestis.
sellise ümbernurga jutuga minuarust ei saagi adekvaatselt vastata.
ja antud lingil on küll tegu riisiraketiga mitte usarauaga.
niiett loodame et sattus vale link kogemata ja sa paljastad meile oma usaraua saladused :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 12:17
1 edit. Last edited 16.09.2009 at 12:22 by christian
chain
Registreerimisest
Ma ei salatse üldse - 99a autole on Eestis registreerimiseks vaja tüübikinnitust. Autot on modifitseeritud ja tüübikinnitust ei saa.
Aga näiteks Lätis pole vaja tüübikinnitust 99a autole. Küsin väga konkreetselt ju: kas kellelgi on kogemust Lätiga või kogemust eestis modifitseeritud auto arvele saamisega?
Ma eeldan et siin foorumis on inimesi kellele ARK on keskmist näppu näidanud varem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 12:29
chain
Registreerimisest
ok, te uskumatud. Tegemist ON USA rauaga :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Diamond-Star_Motors

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 12:30
gets
Registreerimisest
Noh toodud lehel ütleb üleval küll Eclipse, mitte Talon :).

Aga ARK võtab ta sul probleemideta arvele, kui sisselaske teed originaaliks, väljalaske samut ja tõenäoliselt ka originaalveljed alla paned. Nagu Rocki Audi lubati peale selliseid tagasiehitusi arvele võtta.

Lätis muretse omale üks hea sõber, kes asja oma nimel arvele võtab ja saadki volitusega probleemideta sõita. Mis siin keerulist on?

Edit: Otsi Eestist keegi Eclipse/Taloni omanik ja kauple talt laenuks originaaltükid. Kruvi peale ja saadki arvele. Mina nii teeks. Pärast viskad tükid jälle ümber ja kruiisad kivist näoga ringi. Tüübikinnitusest vist Taloni puhul nagunii ei pääse.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 13:20
1 edit. Last edited 16.09.2009 at 13:29 by gets
Varblane
Registreerimisest
quote:
chain: ok, te uskumatud. Tegemist ON USA rauaga :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Diamond-Star_Motors
Tegemist ON Jaapani plastmassiga, teeme nii, et sa sellega kuskile USA raua üritustele ikka ei tule eks. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 13:20
Jamez
Registreerimisest
Diamond Star on Mitsubishi.

____________________________
Team Outlaw

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 13:35
chain
Registreerimisest
Odav pole autot nii suures mahus tagasi modifitseerida. Mõtlesin et äkki siin keegi juba omab kogemust või tuttavaid kes abistaks. Lihtsalt bisnes.
Ei taha väga sellist ettevõtmist täiesti ilma mingi eelneva knowhowta teha.

Kibestunud võivad tekitada uue teema "Mis kvalifitseerub tõeliseks USA rauaks?" ja seal omavahel üksteise masinaid kiita. See teema ei ole selleks.
Auto on USA's toodetud Mitsubishi ja Chrysleri ühisel ettevõtmi sel. Sealt ta imporditi EU'sse. Seadusandluse jaoks USA auto.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 14:39
mart050
Registreerimisest
Minu dailydriver Busaru on ka Made In UuuuSSSaaa.No offence aga,kas ma peaks ka nüüd vastu rinda taguma,et usaraud?


____________________________
Daily Forester XT 06' 5MT
History: 89´G20 Sherrod, 94´E150 Mark III, 95´G20 D Starcraft GT, 93´G20 D Starcraft GT, 92´E150 Chateu, 92´Le Baron LX, 03´Sebring LX, 99´ Montana LX, 92´Bonneville SSE, 97´ Grand Prix GTP Supercharged

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 15:15
1 edit. Last edited 16.09.2009 at 15:25 by mart050
christian
  
Registreerimisest
quote:
chain:


Kibestunud võivad tekitada uue teema "Mis kvalifitseerub tõeliseks USA rauaks?" ja seal omavahel üksteise masinaid kiita. See teema ei ole selleks.
quote]

arvan et siin foorumis teavad enamus mis on USA raud,selleks se foorum ju ongi,ise sõidan ka chevrolet luminaga talvel ja vahest sittemate ilmadega ka suvel aga enda alateadvus ei luba seda kuidagi usarauaks nimetada ehk siis ikka usas toodetud plastauto vale veoga(loe esivedu) importimiseks :finger
aga esmatähtsad asjad ikka algajale tqhq foormlasele usaraua kohta: V8 (and lots of torque):burnout

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 15:22
chain
Registreerimisest
Vabandan et keegi mu postituse peale nüüd solvus. Usun et mõned kes siin lärmi teinud, ei jaga klubi ametlikku hoiakut, suhtumist ja väärtusi. ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 15:34
christian
  
Registreerimisest
quote:
chain: Vabandan et keegi mu postituse peale nüüd solvus. Usun et mõned kes siin lärmi teinud, ei jaga klubi ametlikku hoiakut, suhtumist ja väärtusi. ;)

ametlikku hoiakut ja suhtumist näitangi välja sellega et ei pea igat usas toodetud plastikut usarauaks.
ja mitsubissi koht on ikka www.mitsupissi.ee
:devil

ja isiklikult võin öelda et ei solvunud.lihtsalt tunnen usarauda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 17:52
mikimouse
Registreerimisest
kui sa ei suuda tõestada, et kogu se kama sinna auto külge on "valmistaja poolt ette nähtud" siis ära üldse unistagiiii seda arvele saada. suurest vägevast euroriigist Saksamaalt siia mitu tuunitud (ei pea silmas siinkohal mingi plastiringi kipsikruviga külge riputamist) aparaati toodud, üks neist läks juppideks lõpuks ja teine minuteada siiani "võistlusauto", mis ka sinu auto saatus ilmselt olema saab. eesti pole see koht, kus autode tuunimisega tegeleda. kunagi ehitasin ise ka lolli peaga riisi (mitte et nüüd jänkit modida võiks, aga need käivad kuba loomulikust intelligentsist enamvähem edasi ja tegelikku töömahtu kapotiall niisama lihtsalt kindlaks ei tee), kui kohalik kukepoiss mu aparaadi vastu väga huvi tundma hakkas, sai ka ARK-st uuritud neid asju. lootusetu üritus...

____________________________


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.09.2009 at 08:17
1 edit. Last edited 17.09.2009 at 08:22 by mikimouse
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Registreerimisest  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.