Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Timo
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
quote:
LaSa: Kas keegi pilte ei teinudki?

Mina mõned tegin. Jamez´i sõidust enamus, aga nats muud ka. Ega seal tegelikult ei olnudki pildistada midagi. Tänavasõiduautod kõik, mida igapäev võid näha, mis tast ikka pildistad. Keegi oli eelsõitude aeg tsikliga koonu ka pannud, aga see aeg olin täpselt linnapeal söömas.
Üldiselt oli üritus nõrgavõitu. Osalejaid käputäis ja mingit pingelist heitlust kellegi vahel ei toimunud. Samuti ei olnud kohal enamus eelregistreerunuid. Mõtlen siis D ja E klassi.

Pildid saab õhtuks üles!

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.04.2009 at 11:28
SeppSepp
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Mulle meeldis. Tänud korraldajatele.. selle raha eest oli yritust rohkem kui küll

toitlustus muidugi sakkis 200ga. 75eek vorsti eest.ok ei hädalda, aga kui siis peale maksmist tuleb välja,et saad pool praadi ilma lisadeta... kas salatit saab? hetkel otsas.. 30min pärast saabub.. kas ketšupit saaks,ei saa otsas on,saabub koos salatiga.
kui annad pooliku prae,siis küsi vähem raha või teata juba maksmisel,et pooled asjad on puudu ja saad 75eeku eest ainult kartuli ja vorsti.
Loodan,et nad said oma õppetunni ja edaspidi varuvad asju nii,et jääb ülegi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.04.2009 at 16:34
Olds
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
quote:
SeppSepp: Mulle meeldis. Tänud korraldajatele.. selle raha eest oli yritust rohkem kui küll

toitlustus muidugi sakkis 200ga. 75eek vorsti eest.ok ei hädalda, aga kui siis peale maksmist tuleb välja,et saad pool praadi ilma lisadeta... kas salatit saab? hetkel otsas.. 30min pärast saabub.. kas ketšupit saaks,ei saa otsas on,saabub koos salatiga.
kui annad pooliku prae,siis küsi vähem raha või teata juba maksmisel,et pooled asjad on puudu ja saad 75eeku eest ainult kartuli ja vorsti.
Loodan,et nad said oma õppetunni ja edaspidi varuvad asju nii,et jääb ülegi.

Täitsa nõus! Mina küll salatipära sain kuid ketšupile sain ka eitava vastuse. Ja olgem ausad - kohvi võiks olla siiski üritustel mõistlikuma hinnaga. Alla 15.- pole kusagil täheldanud. Üldjuhul 20.- väikese 3in1 kohvi eest on ikka totaalne overkill
Autoklubile aga 5 pluss! Tore üritus oli, kahjuks küll igavavõitu osavõtjate poolest kuid see pole paraku Teie määrata.
Jõudu edaspidiseks!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.04.2009 at 17:45
Timo
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Korralduse poolest ei nurisegi, polnud ühtegi ootamatut pikka pausi, ega miskit. Linnapeal söömas käisingi sellepärast, et toitlustaja tundus nadi olema nende hindade eest. ja see oli vist esimene Eestis toimunud kiirendus, mis sai enneaegselt läbi :D

Pildid ka siis (ei ole meister fotograaf ja kaamera ka täitsa tavaline):

LINK

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.04.2009 at 18:38
Messer
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Vaadates üles riputatud fotosid, on hea meel, et ei läinud. Paistab, et väljas olid ainult euro- ja riisiliikurid, elik õiget dragi tehnikat liikumas ei olnudki? Mida imet seal vaadata olekski olnud? Kuidas tondid Trabanti lõhuvad? No ei, tänan aga ei tänan. Ma muidugi ei usu, et minu tagasihoidliku isiku puudumise üle keegi erilist kurvastust tundis. Aga mis mind kurvaks teeb on see, et Drag Eestis liigub järjest rohkem riisikate mõõduvõtmise poole ja sel juhul võib kogu see ala minu pärast olemata olla. Seda krdi "võidusõitu" näen ma iga päev niigi. Töristan oma peletisega mööda linna parem.

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.04.2009 at 17:17
tõnisson
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Ära muretse, küll need autod ka ükskord rajale jõuavad.

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.04.2009 at 18:23
rescue
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
quote:
Messer: Vaadates üles riputatud fotosid, on hea meel, et ei läinud. Paistab, et väljas olid ainult euro- ja riisiliikurid, elik õiget dragi tehnikat liikumas ei olnudki? Mida imet seal vaadata olekski olnud? Kuidas tondid Trabanti lõhuvad? No ei, tänan aga ei tänan. Ma muidugi ei usu, et minu tagasihoidliku isiku puudumise üle keegi erilist kurvastust tundis. Aga mis mind kurvaks teeb on see, et Drag Eestis liigub järjest rohkem riisikate mõõduvõtmise poole ja sel juhul võib kogu see ala minu pärast olemata olla. Seda krdi "võidusõitu" näen ma iga päev niigi. Töristan oma peletisega mööda linna parem.

ka riisiraketid oskavad kiirendada, sellise suhtumise peale naq sina ei saagi ju miskit huvitavat näha et a´la "sitta kah mul 800hp kapoteall aga ma ei lähe kiirendama töristan mööda linna ringi ":D jääb mulje nagu kardaksid riisi vms :D kunagi pole hilja ju minna ja proovida aga niisama linnamööda hängida suht pointless ju
asi selles ju ongi et tuleks rohkem kaasa lüüa mitte pärast jumalat tänada et jess ma ei läind ja ei kaotanud ;)

Teemasse kah siis, kuulsin miskit 16 mai 09 kohta, mis ja kus jne oskab keegi miskit kosta ???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.04.2009 at 18:33
wader
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
quote:
rescue:
Teemasse kah siis, kuulsin miskit 16 mai 09 kohta, mis ja kus jne oskab keegi miskit kosta ???
Mina oskan. Ma oskan nimelt avada siitsamast tqhq'st Ürituste alamfoorumist Ürituste kalender 2009 teema. Lisaks oskan ka BHRA kodulehele minna ning Võistluskalendrit 2009 vaadata.
Kõige selle järel olen välja lugenud, et 16.05 toimub EMV I etapp raadil.

Seejuures ei ole ma raketiteadlane.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.04.2009 at 18:46
1 edit. Last edited 28.04.2009 at 18:47 by wader
rescue
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
quote:
wader:
quote:
rescue:
Teemasse kah siis, kuulsin miskit 16 mai 09 kohta, mis ja kus jne oskab keegi miskit kosta ???
Mina oskan. Ma oskan nimelt avada siitsamast tqhq'st Ürituste alamfoorumist Ürituste kalender 2009 teema. Lisaks oskan ka BHRA kodulehele minna ning Võistluskalendrit 2009 vaadata.
Kõige selle järel olen välja lugenud, et 16.05 toimub EMV I etapp raadil.

Seejuures ei ole ma raketiteadlane.

tänud... :D laisk nagu ma olen :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.04.2009 at 20:31
armasjumal
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
quote:
Messer: Vaadates üles riputatud fotosid, on hea meel, et ei läinud. Paistab, et väljas olid ainult euro- ja riisiliikurid, elik õiget dragi tehnikat liikumas ei olnudki? Mida imet seal vaadata olekski olnud? Kuidas tondid Trabanti lõhuvad? No ei, tänan aga ei tänan.

tõesti, lootus oli suurem.. lootsin usakaid rohkem näha, aga suuremosa olid muud marki....
st kui ei läinud sellepärast, et seal oli riisikaid ja eurokaid siis jah.. kui kõik niiviisi mõtleksid, polekski ühtegi usakat näinud...

quote:
Messer: Aga mis mind kurvaks teeb on see, et Drag Eestis liigub järjest rohkem riisikate mõõduvõtmise poole ja sel juhul võib kogu see ala minu pärast olemata olla. Seda krdi "võidusõitu" näen ma iga päev niigi. Töristan oma peletisega mööda linna parem.

kas siis riisikad on niipalju paremad, et neid valitakse rohkem spordivahendiks. miks ei tõestanud, et riisikaga pole mõttet võistlema tulla...

____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.04.2009 at 20:56
Olds
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Tõsi, et Messeril on omamoodi õigus. Rahvas tahab näha show`d, kuulda võimast mootoriheli, hingata palju rehvisuitsu ja näha kiireid aegu, mida eriti just pakuvad C ja edasised võistlusklassid (Pro Modified ja Outlaw). Tunnistan, endalgi on igav vaadata 13 ja üle aegu, mille suudavad sõita suht paljud kiiremad tänavamasinad. See muidugi ei tähenda, et neid võistlustel ei peaks olema...loomulikult peab, kust muidu see pisik sisse saadakse. Kurb on lihtsalt see, et tõsisemaid masinaid ei osalenud. Ainuke, mis päeva ilusamaks muutis oli Jamezi demo.
Antud võistlusel oli ka arusaadav suutlikumate drag masinate puudumine, aeg siiski suht varajane ja paljudel tehnika veel kokkuladumisel. Loodame väga, et EM esimesel etapil on line up kirkam
Edu ja kohtumiseni!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.04.2009 at 09:33
Raceboy
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Sry, aga siiani on C-klass olnud kiirete aegade suhtes naljanumber, mõningate eranditega loomulikult (Heinonen, Hundi 11.0 Vette nt) ja tegelikult pole midagi igavamat kui vaadata 13s aega sõitvat stock Corvette'i vms. B-klass on IMO Outlaw kõrval siiani olnud see, mis tähendab kärtsu-mürtsu ja kiireid aegasid (loe: Markeli spinnid + Krumi 8s ajad).

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2009 at 08:55
partel
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Nojah, kiirendus mitte ei "riisistu", vaid kaob üldse ära, riisidega driftimine ruulib. :)

Huvitavus ei ole mitte B vs C vs OL, vaid näiteks minu jaoks alla 1000 hj vs üle 1000 hj. Ja C-klass ei saa kunagi kiireks.

Kui Markel, Viljar jne oma spetsiaalautod valmis saavad ning OL tulevad, siis usakatel pikka pidu pole. Kes ei oska, kel pole raha, keda enam ei huvita...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2009 at 10:01
IceUul
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
quote:
Raceboy: ja tegelikult pole midagi igavamat kui vaadata 13s aega sõitvat stock Corvette'i vms.
Vaatan, et jube palju vingumist siin sellel teemal, et kus õiged autod olid ja ainult mingid stock vetted rajal usakaid esindamas.
Seekord oli tõesti ainult 2 usakat võistluses ja üks tänu mulle ja kas tõesti olid kaks 13-14 sekundi corvette igavamad, kui 16s aega sõitvad tänavaautod?
Kui rahvale ei meeldi, eks siis teinekord enam ei tule või siis ütlen, et mul pohhui ja sõidan ikka oma 14s autoga edasi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2009 at 11:44
hunt
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Head lood - need 3 viimast ....
Aga ärgem unustagem, et me elame Eestis ja anno 2009 !

Soovitus korraldajatele :
Selleks, et Eedu oma 3 Vettet kuhugi üritusele välja tooks ja ka äkki natuke sõidaks - pole väga palju raha tarvis !
Käisin just möödunud nädalal tal külas ja tean, millest räägin. Eedu ei ole kade poiss ja näitaks oma iludusi küll, kui vaid põhimõtte pärast ei peaks peale maksma.
Publikumagnet garanteeritud .

Edit : teine soovitus korraldajatele

Kutsuge teisigi ilusaid usakaid (näit. Erkki tallis ei ole neid mitte vähe tehtud ?!) oma üritustele ja rahval on, mida tulla vaatama

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2009 at 11:47
2 edits. Last edited 30.04.2009 at 11:57 by hunt
Maik
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Panen hundi jutule punkti ka :
http://www.amiflex.ee/pilt/main.php?g2_itemId=13116&g2_imageViewsIndex=1

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2009 at 11:57
Olds
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
quote:
partel:Huvitavus ei ole mitte B vs C vs OL, vaid näiteks minu jaoks alla 1000 hj vs üle 1000 hj. Ja C-klass ei saa kunagi kiireks.

Never say never

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2009 at 17:32
Deodor
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Kui neid aegasid ka kusagilt näeks, siis oleks väga kena!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2009 at 19:53
kps
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Mõni klõps juurde.



____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2009 at 08:33
PlyVal64
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
On jah aasta 2009 ja IKKA veel halatakse mingite klasside teemadel??? BHRA sees peaks pealevaadates olema mitu ajudega inimest aga miskipärast ei ole tulemusi siiani näha? Nüüd kuulukse, et veel üks idioodiklass juurde tehtud. 6 klassi EMV arvestuses + 2 niisama + 3 tsiklitele??? Äkki teeks igaühele oma klassi? Talv otsa olete ennast järjest kooma joonud või??? Saage tuttavaks, Eestis ELAB üldse kokku 1,4 miljonit inimest ja meil on NULL dragstrip'i... Ja ikka on sees pullisitt esiustest ning täiesti mõttetud kaalupiirangud!!! Nagu aastal 2009 on näha, siis tuuakse autosid mujalt. BHRA püüab läbi ussi emmi hoida dragi kõige kallima võimaliku klassijaotuse ja reeglitega, välistades kõige odavama aga kõige kiirema/vaatemängulisema kergete spetsiaaldragsterite (millel teatavasti 99% juhtudest ei ole esiuksi) osalemise. Mul on aastaid olnud küsimus, et MIKS? On Teil üldse mõtteid, KUHU võiks Eesti dragrace suunduda või jõuda? See v erbaalne ejakuleerimine topfuel teemadel on räigelt ära tüüdanud. Eestis puudub isegi võimalus treenida ja harjutada võistlemist sobiliku tehnikaga. Redel ja altered on ju meil saatanast, kuigi sellised on kommirahaga saadaval ja hooaja kulud olematud kereautoga võrreldes.

Selliseid altered-masinaid on kogu aeg müügis, vea või kerghaagisel, igal juhul saab legaalselt B-katiga hakkama. Kaalu pole, vähegi "ägedamaks" kiirendamiseks ei ole vaja ulmelist pada ehitada, rehve kulub vähe (kaal!), rahval on sellist vinge vaadata. AGa sõidab kiiresti ja õpetab juhti tuleviku tarbeks.

Uskuge, juba aastaid on räägitud, et ainuvõimalik klassijaotus Eestis on indeksipõhine! Mitte üks muu jaotamine ei tekita põnevust juurde, ei too sõitjaid jne. DRAGRACE on vaid ja ainult AJA peale sõitmine ja ET AEG on kogu DRAGI alustalaks! Sõidetakse seda turboriisiga või vabalthingava V8'ga, on absoluutselt poohui. Kas auto kere on lõigatud või mitte, laiad on tagarattad jne, see KÕIK on absoluutselt teisejärguline. Ainus küsimus on see: KUI KIIRE ON AUTO. Pealtvaataja tahab näha showd ja pingelist võistlust, mitte seda, mis on juba aastaid Eestis toimunud väheste eranditega.

3 indeksklassi + bracket "aeglastele" EMV arvestuses + ajatäiteks streetman. Tsiklitel ka 2 indeksklassi, mitte mõttetud kubatuurid. JA siis "show"klassid ala H-D või stock-Vette liiga, mis võivad mõnikord kogemata välismaalaste sure konsentratsiooni korral tekkida. ABCS raames näiteks.

A:10.00-11.499
B: 9.00-9.99
C: alla 9.00kuni raja indekspiirini
D: Bracket 11.0-13.499

Kõik, rohkem klasse pole vaja, sõida millega tahad. Redeliga, bäkkhalhvitud, stockiga, turboga, neliveoga, alkoga, lõhkeainega, kummimootoriga, meetriste MT'ga või 205 kruusarehviga, lihtsalt igal masinal on vastavad turvanõuded.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2009 at 13:45
Raceboy
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Isiklikult nõustun küll Plyga, indeksipõhine klassisüsteem lisab põnevust, vaatemängu ja intriigi pealtvaataja jaoks (esivedune 11s Civic vs vinge turbomootoriga BMW nt).

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.05.2009 at 20:20
hunt
 
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Vat siuke küsilause tekib :
Kas kusagil on klassid ajapõhised ??

Ply pakutud ajaklassid ei lähe mitte - põhjusel, et kahes kiiremas klassis ei saa ju neljast elliminaatorit kokku ?!

Ei vaidle, et praegused klassid ei ole ehk väga head .... aga enne kui muutma midagi hakata - anname potentsiaalsetele osalejatele paar aastat aega atra seada.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.05.2009 at 21:24
Erkki
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Mulle küll sõitjana ei meeldiks indeksipõhises klassis sõita. Kui piisavalt kiire masina ehitan, siis pean hakkama finishis pidurdama, et mitte indeksit lõhki sõita? See pole ju võidusõit, las see indeks jääb ikka bracket klassi teemaks.


____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.05.2009 at 00:25
PlyVal64
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Erkki, Sa pead nii või teisiti pidurdama, kui raja indeks ette tuleb. Ja Sul pole sinnani palju aega :D Lisaks hakkab terendama PRO-litsentsi vajadus. Bõhra on sellse asja andmiseks aga totaalselt ebapädev nähe.

Hundile: enamus klasse on indeksipõhised, lisaks on autod indeksipõhised!!! Nagu oled kindlasti märganud, siis sertifitseeritakse kiirete dragsterite turvapuurid just indeksi järgi. Seda dragracingu kodus NHRAs aga ka FIAs. Kas BHRA seda teeb ja üldse sellist tehnilist õigust omab, ei oskagi öelda. Iseenesest peaks kõik kaardi ja puuriga autod ET-põhist sertifitseerimiskleepsu turvapuuril omama.
Põhimõtteliselt on indeksiVABAD vaid paar tipmist PRO-klassi, kuhu ei ole vist lähima 10 aasta jooksul ühelgi eestlasel asja, PRO-MOD vast v.a. Kõikides muudes klassides tuleb mingisugune indeks enne ette ja reaalselt tuleb see kõigepealt ette sõitjale litsentsi saamiseks.

Seega ma ei saa absoluutselt aru eestlaste totaalsest mõistmatusest indekseerimise vallas??? ET on dragi alus. Ja see on absoluutselt tühi ja mõttetu hala, et "siis ma ei saa kiiremini sõita". Hetkel ei saa mitte üks ainsam eestlane siinse tehnika ja "radadega" sõita piiramatult kiiresti. Oskused, autod ja teekatted ei vasta. Lauri juba läks sinna, kus saab piiramatult kiiresti sõita, seda just radade poolset. Kuigi on ka Soome outlawl indeksi piir ees. Õpib sõitma, saab kõvema litsentsi, võib järgmisele tasemele minna.

Mis aga puudutab kahes kiiremas klassis eliminaatori kokku saamist: kuskil pole keelatud aeglasema autoga osaleda? Tegu siiski tehnikaspordiga ja kui osaleb nii vähe masinaid, on kõik võimalik. Konkurendi lagunemine, nõksatus stardis ja redlight jne. Kasvõi arengu kohalt, kui on plaan hooaja sees autot edasi arendada või pole see "õige" auto veel valmis. Dragis ei ole aeglasemalt sõitmine keelatud, kiiremini ei või sõita. Lisaks oli minu pakutu vaid täesti suvaline ET, reaalsus võiks olla natuke kiirem igas klassis, klassika on ET X.900. Kasvõi Jamezi 9,4 võib imelihtsalt 8-sekundi ajaks muutuda, kui kõik asjalood klapivad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.05.2009 at 03:02
partel
  
Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].
Hehe, PlyVal'ile on jälle puks-Priit pähe kukkunud, aga tuule-Veskiga ikka juhtub! Meremeeste asi ju! :)

Mind huvitab ikka Outlaw asi, kus ainsad reeglid on turvareeglid. Need on jah indeksipõhised.

Teeme praegu ühte asja, mis võib olla õppevahend.

Aga Ply mainitud litsentsiteema on aktuaalne, kuna IMHO alla 11 sek autol ei ole B-kat juhtimisoskusega midagi ühist.

Tuleb teha litsentsisõidud, 60 ft, 100 m, 200 m, (300m), full pass.

Eelmise hooajaga sai niipalju targemaks, et 2000+ hj blown alko mootor ei ole minu jaoks mingi probleem. See oli ka ploki piir.

Kui mistahes dragi progest Erkki eelmise aasta setup läbi lasta, siis võta nii konservatiivselt kui tahad, ikka tuleb 7.8 @ 280+.

Eks näis...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.05.2009 at 07:34
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu Autoklubi Drag 2009 - [25 aprill 2009, Raadi Lennuväli, Tartu].   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.