Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Viivistasu otsus
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Viivistasu otsus   1 2 3  
Poster Message
Madlobster
Viivistasu otsus
quote:
tfr: Kullerid panevad vist üleüldse aknale kella asemel sildi kirjaga "POSTIVEDU" ja pargivad kuhu ja nii nagu neile sobib. Vähemalt linnapildist on selline mulje jäänud.

Küsimus ei ole selles. Need on näited.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 12:54
AK1
Viivistasu otsus
quote:
Fire: See kell pidavat Õiget aega näitama.

Sry OT. Selle "Õige Kella" võiks naljatopiku alla tõsta. Võttis 2 kellaja uuendamist ennem kui läbi jagasin.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 13:07
heikih7
 
Viivistasu otsus
>>>>>Probleem mis püstitati oligi ju selles kuidas tuvastada rikkumist. Alla 15 min parkimine ei ole rikkumine.>>>>>>>
Ja selleks , et kontrolör saaks tuvastada millal inimene alustab parkimist asetab ta parkimiskella või sedeli kellaajaga aknale millal ta alustas parkimist. Paned vale kellaaja oled ise loll :) Aga kontrolöril, kes kontollib seda , et kellaaeg+15 min, peab olema taadeldud mõõteriist ja ta peab vastava koolituse läbinud olema. Nii ma loen Riigi Teatajast välja. Kas keegi teab on Ühisteenuse töötajatel taadeldud mõõteriist ja vastav koolitus läbitud.

____________________________
Mina kaevan Teile augu. Kõik kaeve- ja planeerimistööd miniekskavaatoriga. Pinnase, killustiku, liiva vedu.
Tel. 56169665 www.kopakutt.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 14:17
armasjumal
 
Viivistasu otsus
quote:
kkerem:
quote:
Madlobster:

Oijah

Kõikide sinu poolt loetletud juhtudel paned sa ka reaalselt rikkumise toime. Vale kella järgi parkides aga mitte.



Vat siin sa eksid, kui ma sõidan spidomeetri järgi 90km/h, aga tegelikult on 105 või 125km/h, siis ma panen toime reaalse rikkumise, kuigi ma ise seda ei pruugi teada. See, et minul kell või mõni seier valesti käib ei vabasta mind seaduse täitmisest. Kui minu kell on vale, siis on see vale. Ning seda, millal minu autole trahvi täpselt kirjutati saab näiteks mobiilifirmast järgi küsida, kuna enamikel juhtudel, sõltumata kas sul on märgitud parkimise aeg või see ületatud tehakse päring, et ega sa juhuslikult pole mobiiliga parkinud. See aga jätab vägagi pädeva timestambi ka maha.


muudel juhtudel oli reaalne rikkumine, aga teeme punaselt.
* õige kell on 12.00
* sinu kell on 11.50
* paned aja 12.05
* konrolör tuleb kell 12.07 ja vaatab, et aeg läbi saad trahvi.
* tegelikult parkisid 7 minutid, ei pannud toime rikkumist.

ükskõik kui õige see kontrolöri kell on, et tuvasta see seda kas reaalne rikkumine pandi toime.


quote:
heikih7: >>>>>Probleem mis püstitati oligi ju selles kuidas tuvastada rikkumist. Alla 15 min parkimine ei ole rikkumine.>>>>>>>
Ja selleks , et kontrolör saaks tuvastada millal inimene alustab parkimist asetab ta parkimiskella või sedeli kellaajaga aknale millal ta alustas parkimist. Paned vale kellaaja oled ise loll :) Aga kontrolöril, kes kontollib seda , et kellaaeg+15 min, peab olema taadeldud mõõteriist ja ta peab vastava koolituse läbinud olema. Nii ma loen Riigi Teatajast välja. Kas keegi teab on Ühisteenuse töötajatel taadeldud mõõteriist ja vastav koolitus läbitud.

kas põhiseadusega pole kaitstud, et karistada ei saa kui sa pole reaalset rikumist toime pannud.

____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 14:44
heikih7
 
Viivistasu otsus

kas põhiseadusega pole kaitstud, et karistada ei saa kui sa pole reaalset rikumist toime pannud.

On küll. Mingi jama neil sellega juba oli ja sellepärast nad ei määragi trahvi vaid teevad viivistasu otsuse . JOKK. LAHE


____________________________
Mina kaevan Teile augu. Kõik kaeve- ja planeerimistööd miniekskavaatoriga. Pinnase, killustiku, liiva vedu.
Tel. 56169665 www.kopakutt.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 14:48
Jesper
 
Viivistasu otsus
Jah, enne kui raginal Mõõteseaduse ja muude sellistega peale lennata, peab uurima et kas need on kohaldatavad. Näiteks kui sa lähed hobikarti sõitma ja sõbrale kaotad, siis ilmselt sa ei saa protsessida et mõõdeti taatlemata süsteemiga, minuarust on Tallinn mingi umbes sarnase asja implementeerinud. Stiilis et kui sa juba auto peatad siis nõustud nende arusaamaga reaalsusest ja kohustud seda täitma vms. Täpselt ei ole viitsinud süveneda.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 14:53
emty
Viivistasu otsus
quote:
Jesper:...Näiteks kui sa lähed hobikarti sõitma ja sõbrale kaotad, siis ilmselt sa ei saa protsessida et mõõdeti taatlemata süsteemiga...

seljuhul on s6bra ja sinu aeg m66detud yhe ja sama taatlemata seadmega, parkimise korral on seadmed erinevad(sinu ja kontrol8ri kell)...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 14:56
heikih7
 
Viivistasu otsus
quote:
emty:
quote:
Jesper:...Näiteks kui sa lähed hobikarti sõitma ja sõbrale kaotad, siis ilmselt sa ei saa protsessida et mõõdeti taatlemata süsteemiga...

seljuhul on s6bra ja sinu aeg m66detud yhe ja sama taatlemata seadmega, parkimise korral on seadmed erinevad(sinu ja kontrol8ri kell)...
Selles pole küsimus mis minu kell näitab. Vaid kes kontrollib sellel peab olema taadeldud mõõtevahend.
Hobikart on teine asi. Narr on vaielda naisega , et ma tegin pannkooke ja sina tegid ka ning erinev maitse on kookidel naine vist pani taatlemata mõõdunõuga suhkrut :)
§ 5. Mõõtetulemuste jälgitavuse tõendamine

(1) Mõõtetulemuste jälgitavus on tõendatud, kui mõõtmised on teinud pädev mõõtja, kes kasutab kalibreeritud või taadeldud mõõtevahendeid või sertifitseeritud etalonaineid, järgides asjakohast mõõtemetoodikat.

(2) Mõõtetulemuste jälgitavus peab olema tõendatud järgmistel juhtudel:
1) tolli- ja maksuseadustes sätestatud mõõtmiste korral;
2) riikliku järelevalve käigus, kui mõõtetulemuste alusel tehakse ettekirjutus, määratakse karistus väärteoasjas või piiratakse eriõigust;
3) ekspertiisi tegemisel kriminaalasja kohtueelses menetluses, kohtu- ja vahekohtumenetluses või väärteo kohtuvälises menetluses;
4) muudel õigusaktidega ettenähtud juhtudel.

(3) Mõõtja pädevust hinnatakse ja tõendatakse akrediteerimise või erialase pädevuse hindamise ja tõendamise teel.

(4) Akrediteerimisel hindab akrediteerimisasutus mõõtja vastavust asjakohase laboritele pädevusnõudeid kehtestava rahvusvahelise standardi nõuetele, järgides asjakohastes rahvusvahelistes standardites sätestatud akrediteerimisprotseduure ja nõudeid.

(5) Mõõtja erialast pädevust hindab ja tõendab Eesti akrediteerimisasutus.

(6) Majandus- ja kommunikatsiooniminister kehtestab mõõtja erialase pädevuse hindamise ja tõendamise korra.

[RT I 2006, 21, 161 – jõust. 25.05.2006]


____________________________
Mina kaevan Teile augu. Kõik kaeve- ja planeerimistööd miniekskavaatoriga. Pinnase, killustiku, liiva vedu.
Tel. 56169665 www.kopakutt.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 15:52
tfr
 
Viivistasu otsus
quote:
(2) Mõõtetulemuste jälgitavus peab olema tõendatud järgmistel juhtudel:
...
2) riikliku järelevalve käigus, kui mõõtetulemuste alusel tehakse ettekirjutus, määratakse karistus väärteoasjas või piiratakse eriõigust;

Keegi jurist võiks nüüd öelda, kas viivistasuotsus on "ettekirjutus". Sest väärteokaristus ega eriõiguse piiramine ta ei ole. Mina kaldun arvama, et ei ole ka ettekirjutus, seega pole kahjuks midagi hüpata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 15:54
Jesper
 
Viivistasu otsus
Jah, ja kas munitsipaalvõimu kehtestatud tasud-korrad-piirangud on riiklikud?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 16:09
M.J
Viivistasu otsus
quote:
heikih7: >>>>>Probleem mis püstitati oligi ju selles kuidas tuvastada rikkumist. Alla 15 min parkimine ei ole rikkumine.>>>>>>>
Ja selleks , et kontrolör saaks tuvastada millal inimene alustab parkimist asetab ta parkimiskella või sedeli kellaajaga aknale millal ta alustas parkimist. Paned vale kellaaja oled ise loll :) Aga kontrolöril, kes kontollib seda , et kellaaeg+15 min, peab olema taadeldud mõõteriist ja ta peab vastava koolituse läbinud olema. Nii ma loen Riigi Teatajast välja. Kas keegi teab on Ühisteenuse töötajatel taadeldud mõõteriist ja vastav koolitus läbitud.

Taadeldud ajavõtusüsteemi Eestis ei ole - sest seda ei saa taadelda. No võibolla saab kui keegi tüübikinnituse teeb aga ei nõuta selle määruse järgi igatahes: https://www.riigiteataja.ee/ert/get-attachment.jsp?id=12941843

Ja Ühisteenustest ei ole 101 % kedagi pädevaks mõõtjaks hinnatud. "Igapäevaselt" puutub tavainimene kokku järgmiste "pädevate mõõtjatega": politsei ja ülevaatuspunktid: http://www.eak.ee/?pageId=102 Mõni taksist ka taksomeetrite adapteerijatega.

Aga OK ilmselt tõesti kuni pole kehtivad kohtulahendit selles osas, et kas inimene võtab endale KOHUSTUSE ja VASTUTUSE, et kui ta märgib parkimisaja alguse siis on tegemist UTC + 2 tundi ajaga. Enne seda on ilmselt jah võimatu ilma kohapeal istumata kindlaks teha kas auto parkis üle 15 min või mitte. Ja seejuures tuleks kasutada siis Mõõteseaduse mõttes "jälgitavaid mõõtetulemusi".

Mõnele juurahakatisele oleks hea Riigikohtuni välja minna ja sellega nime endale teha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 19:27
jjanno
Viivistasu otsus
Tere
quote:
armasjumal:muudel juhtudel oli reaalne rikkumine, aga teeme punaselt.
* sinu kell on 11.50
* paned aja 12.05


Paned aja 11:50 ju, mitte 12:05. Parkimise algusaeg tuleb panna.

jJanno

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 21:15
kps
 
Viivistasu otsus
quote:
Madman:
quote:
kps: Kurat inimestel on ikka väga palju vaba aega, et lollustega tegeleda, mingeid vaideid esitada ja kohtuski käia. Taastage parem mõnda mikimaa vana meeriklast, mitte ärge raisake kallist aega lollide mõtete peale.


Võibolla lased vähe õhku välja ja jätad iga mehe mõtted ja tegemised nende endi otsustada. See ei ole siin mingi ususekti foorum kus keegi selliseid juhendeid vajaks.

Kui olen ise ohver olnud, siis sellest ka soovitus teistele. Suht tuuleveskitega võitlemine, kui rikkumine on tuvastatud - vahet pole siis mis vahenditega.

Offtopic: Ameerika liikurid mulle meeldivad, aga vihkan nende kohtusüsteemi, kus pakil on kirjas üks rida, milleks toodet kasutada ja kaasas entsüklopeedia, milleks toodet mitte kasutada. Kui mõelda tootja/maaletooja vaatenurgast, siis sellist kohtusüsteemi me kindlasti EI tahaks, kus mingi elementaarse aga kirjeldamata asja eest kahjutasu nõutakse. Muu järgi see teema siin paraku ei lõhna.

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 00:30
M.J
Viivistasu otsus
Aga kps kas sulle meeldiks kui jätkuvalt trahvi asemel su autot ära veetakse - mõni aeg tagasi oli ju selline süsteem. Keegi hakkas tuuleveskitega võitlema ja lõpuks sai sellest ka rahvale kasu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 01:00
kps
 
Viivistasu otsus
quote:
M.J: Aga kps kas sulle meeldiks kui jätkuvalt trahvi asemel su autot ära veetakse - mõni aeg tagasi oli ju selline süsteem. Keegi hakkas tuuleveskitega võitlema ja lõpuks sai sellest ka rahvale kasu.
Kas ära vedamisest oli kuskil siin teemas juttu, et mul kahe silma vahele jäi? Sorry kui oli, sest kogu kontekst käis ainult parkimiskella ja rohelise mehikese käekella taatlemisest, aga hetkel rääkisin ikkagi trahvikviitungist ja selle vaidlustamisest, mitte ära veetud auto trahvist koos kuludega.

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.03.2009 at 09:23
heikih7
 
Viivistasu otsus
Olen nüüd seadusi tuhninud ja aru saanud, et üks sedus ütleb üht ja teine teist. Kolmas läheneb hoopis omast küljest asjale. Nii , et seadus on väga auklik. Ma ei saa aru nüüd, et kas on see hea või paha. Juustul on ju nii, et mida suuremad augud seda parem on :) Tunne on selline, et seadused on tehtud ühe mehe soove arvestades. Utoopia? Aru sain sellest, et minu jaoks on see kohtucase liiga kõva pähkel. Pole mõtet raha nii palju alla panna. Advokaadid ütlevad ka , et vaidleme. Tulemusele mingit garantiid ei anna. Umses nii, et viin auto põhja keevitada . Tegelane keevitab ja keevitab. Põhja alla ei saa. Siis esitab arve tehtud tundide eest.
Nagu keegi siin ütles, et noorele juristile oleks see lahe töö nime tegemiseks.
TEEMA POLNUD ALGATATUD MITTE SELLE PÄRAST, ET KAVALDADA VÕI HIILIDA TRAHVIST MÖÖDA. VAID SELLEPÄRAST, ET KELLAAJAD EI LÄINUD SÜNROONI MINUL JA ÜHISTEENUSEL. JA KÜSIMUS TEKKIS, ET KELLE KELL ON ÕIGEM. ARVAN, ET SELLISEID LUGUSI ON SADU KUI MITTE TUHANDEID. ARVAN KA , ET OMAVALITSUSE POOLT VOLITATUD ETTEVÕTTEL PEAKS KÕIK SEADUSE JÄRGI KÄIMA. AGA SEE PARKIMISE KORRALDAMINE SEDA KÜLL POLE MINU MEELEST.
Minul enam midagi küsida ja rääkida pole. Võiks teema lukku panna.

____________________________
Mina kaevan Teile augu. Kõik kaeve- ja planeerimistööd miniekskavaatoriga. Pinnase, killustiku, liiva vedu.
Tel. 56169665 www.kopakutt.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.03.2009 at 10:28
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Viivistasu otsus   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.