Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - eesti kütused
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : eesti kütused   .. 2 3 4 5 6 7 8  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Koit
  
eesti kütused
just just...püüdsin netist mõnda lehte siia lingiks tuua, aga oktaanarvu numbriga ei leidnud ühtegi, juttu oli, et vähemalt 95 või "premium". Mina siis seda viimast varianti kasutan...aga tegelikult läheb rõvedalt teemast välja see jutt.

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 11:11
gets
eesti kütused
Eks oktaanarvu valik s6ltub muidugi paljus ka p6lemiskambri ehitusest. Enda jaoks olen m6elnud sellise jameda reegli, et kui mootori surveaste alla ~10, k6lbab 95 ja ule ~10, panen 98.

edit: Madlobster, rõhk sõna teisel poolel - aste :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 15:11
1 edit. Last edited 21.11.2008 at 21:43 by gets
Madlobster
eesti kütused
quote:
gets: Eks oktaanarvu valik s6ltub muidugi paljus ka p6lemiskambri ehitusest. Enda jaoks olen m6elnud sellise jameda reegli, et kui mootori surveaste alla ~10, k6lbab 95 ja ule ~10, panen 98.

Mina lähtun valmistaja tehase soovitustest.
Chrysleril mul surved 15 ja tehase soovitus on 91. Ja sõitis ka 91ga kõige paremini.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 17:27
Madlobster
eesti kütused
quote:
Indrek_S: siin räägiti surveastmest...

Ai sorry jah


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.11.2008 at 15:40
jeebik
eesti kütused
olen veel üsna roheline juht, ostsin oma esimese auto u. 2a. tagasi ja hakkasin hirmsa hoolega tankima just statoili jaamades, kuna too tundus viisakas ja prestiisne koht, samas ei viitsinud automaat tanklatega jageleda, st. (veidi seniilne suhtumine) äkki sööb raha ära ja benssu ei anna jne. siis helista sinna ja tänna, kirjuta avaldusi, ja ehk saad lõpuks mõne nädala pärast raha kontole tagasi. U. aasta tagasi, kui olin tankinud Tartu kesklinnas bussijaama kõrval Statoilis täispaagi hakkas mingi hetk hiljem põlema check engine tuluke. Diagnostika näitas, et pihustid lahti, mille peale AB st öeldi et jeebul näevad nad sellist asja esimest korda, ja arvati et ju vist solklütust saanud. Ostsin siis mingisugust kütusesüsteemi puhastus vedelikku, mida bensuga tuli segada ja peale selle viguri lisamist u. 2km hiljem kustus check engine tuluke. Mõni nädal hiljem, otsustasin uuesti diagnostikasse minna(nii igaks juhuks), siis ei leitud enam mingit viga. Jätkasin Statoilis tankimist ja paar kuud hiljem täpselt sama jama. Uuesti sama sodi bensuga segamini ja asi korras jälle. Seepeale mõtlesin, et äkki riskiks ikka proovida seda automaattanklat(üldse ei meeldi tegelt robotitega suhelda). Ja teisel või kolmandal korral oligi jama majas. Nimelt tankisin Neste jaamas Lasnamäael Nissani keskuse juures, kus maksin kaardiga, peale tankimist läksin kõrval olevasse Selverisse sisseoste tegema. Maksmisel tuli ilmsiks, et mul ei ole piisavalt raha arvel - mida v..tu. Jooksin välja automaadi juurde konto väljavõtet võtma ja arvel haigutaski suur null. Internetipank näitas et kogu konto jäägi oli broneerinud NESTE. Õnneks olin võtnud kviitungi, kus tel. nr jms. kõik kirjas. Kurtsin siis neile oma muret ja vastati et nendel on ennegi sellist asja ette tulnud, kuid raha nad enne paari päeva tagasi kanda ei saa. Krt. mida mina siis need paar päeva teen, pole ju ometi minu süütõttu juhtunud asi. Käin tihti Hiiumaal, tangin paagi täis Haapsalus, ostan sularaha eest laeva pileti ja tagasi mandrile enam ei saa, sest konto tühi ja mõnel ikka juhtub ja on ennegi juhtunud. Kuid mina pean homme juba tln-s tööl olema, täiesti süüdimatud tegeladed. Samas, Nestes tankides ei ole enam sõber check engine tuluke märku andnud ja kompuuter näitab ka väiksemat kütusekulu. Olen Nüüdsest Nestest tankinud juba pikka aga ja enam konto-null jama juhtunud ei ole. Sageli olen pidanud vahest olude sunnil tankima kodu lähedasest Olerexi tanklast, peab ütlema, et see kütus jeebule tõsiselt maitseb, ei saa arugi, kui kiiresti 30-40 liitrit kadunud on. Nestest tangitud samakoguse kütusega(lööge või maha), saab sõita 25% rohkem.

____________________________
2000 Grand Cherokee 4,7 V8
1997 deville concours 4'6 V8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.11.2008 at 04:24
mrtn
eesti kütused
su jutt meenutab vägisi telepoe häält kaadri tagant.

sõidan kahe auto peale kokku üle 60 000 km aastas, elik tangin väga tihti ja valdavalt statoili, harva nestes, mittemingit kütusekulu vahet pole, isegi mitte poolt liitrit, rääkimata 25%. viimane kord, kui ma solkkütust eestis, nimega tanklatest (jätaks lukoilid ja alexelad välja) sain, oli millalgi 2000ndate alguses UnoXist. sinu check engine tulukesega on sama lugu nagu su naise opeliga, tee auto korda või keera paagikork korralikult peale, kui lõdvalt jääb, saab EGR veaolukorra.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.11.2008 at 06:24
1 edit. Last edited 23.11.2008 at 06:26 by mrtn
DevilDeVille
  
eesti kütused
olerex, neste ja statoil kasutavad samu tarnijaid. seega kütus ka sama. iseasi on mahutipargi hooldamine, kunagi üheksakümnendate lõpu poole pajatasid tankurite hoolega tegelevad sellid tanklajuhatajast sõbrale, et ainukesed ilma sademeta mahutid, mida nemad näinud, on Shell-is. toona vedas ka iga mats ise kütust maale ja kukkurkurat seda teab, mis imeallikatest. tänasest päevast ei oska enam rääkida, shell ka stati poolt meie turul alla neelatud.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.11.2008 at 15:40
Madman
 
eesti kütused
quote:
DevilDeVille: olerex, neste ja statoil kasutavad samu tarnijaid. seega kütus ka sama.

Selline väide võib kõvasti mõne mehe ego peale käia kes mitte mingil juhul olerexist ei tangi ja raudselt näiteks statoili kõige kõigemaks peavad. Ise kahjuks ei valda seda teemat aga enamus siiski vist Mazeikiust tuleb.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.11.2008 at 10:40
Vanaisa
  
Moderator
eesti kütused
Mazeikiu jah. Vahe on eri kettidel ainult lisaainetes, mida nad sinna joogi sisse segavad.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.11.2008 at 12:26
HardStep
eesti kütused
Järg teemale: http://www.postimees.ee/?id=59422

____________________________
Smiles Per Gallon




Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.12.2008 at 12:37
metslane
 
eesti kütused
http://www.postimees.ee/?id=59670, et siis selline uudis...

____________________________
700cid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.12.2008 at 19:34
tfr
 
eesti kütused
quote:
metslane: http://www.postimees.ee/?id=59670, et siis selline uudis...

Noh, minu jaoks defineerib selliste proovidevõtmiste ja tulemuste tõsiseltvõetavuse see lause sealt artiklist: "Väärib märkimist, et kolme eri labori poolt samast kütuseproovist tehtud analüüsid erinesid üksteisest kuni kümme korda."

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.12.2008 at 10:51
que
 
eesti kütused
quote:
jeebik: olen veel üsna roheline juht, ostsin oma esimese auto u. 2a. tagasi ja hakkasin hirmsa hoolega tankima just statoili jaamades, kuna too tundus viisakas ja prestiisne koht, --
--
Sageli olen pidanud vahest olude sunnil tankima kodu lähedasest Olerexi tanklast, peab ütlema, et see kütus jeebule tõsiselt maitseb, ei saa arugi, kui kiiresti 30-40 liitrit kadunud on. Nestest tangitud samakoguse kütusega(lööge või maha), saab sõita 25% rohkem.

Sattusin siin juhuslikult lugema - see "ma tangin alati samast kohast" jutt - kui sa võtad 100 korda ühest kohast ja 1 korra teisest kohast siis - sa ei ole kogu aeg ühes kohas tankinud. Ja see 1 kord teisest kohast tuleb välja lihtsalt juhuslikult või kogemata. Tankige alati samas firmas ja makske soovitavalt kaardiga (panga või firma), siis pole ka kahjunõude esitamine miski probleem kui tõesti kütusest peaks mingeid jamasid olema.
Ja kütuselisanditest - kui kasutama hakkad - siis jääd - põhjust ei tea ja seletada ei oska.
Eestis on kütustega suhteliselt hästi - nt. Euroopa jalamati peal ei müüda 98t üleüldse ja kõik, lihtsalt 90% autodest on kas 1.0 Micrad või 1.2 Fiestad või 1.4 Focused niiet 98 turg on protsentides nii väike et polegi nagu midagi õelda...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.12.2008 at 15:11
v6sa
eesti kütused
Olgu selle kütusekuluga, kuidas on, kuid bensiinikindel kütusevoolik meie tanklates müüdavat põlevvedelikku küll ei talu.

Soomes nagu ei olnud seda probleemi, et pool aastat seisnud masinal tuleb enne käivitamist kütusevoolikuid vahetada, sest need on lihtsalt pudedad...

Kütus UnoX-st...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.12.2008 at 17:51
Astro-97
  
eesti kütused
minul ptüi, ptüi... pole viimased aasta-paar vist midagi solkkütusega pistmist olnud. Ka seda uut bussi olen nüüd koguaeg tankinud alexela-unoX vendade jaamades ja kärab see 95 küll talle. korra tahtsin Lukoilist võtta, aga siis loobusin juba tankuri juures, sest seal püstolite juures oli selline räige atsetoonilõhn...

sõitsin igaks juhuks minema, kann tunnetas et asi pole hea :p

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.12.2008 at 15:06
Andresp87
eesti kütused
Aga mind huvitaks see kuidas erinevatele kütustele mõjub seismisest tingitud oktaan arvu langemine. Kui teema alguses oleva spetsialisti jutt tõele vastab, et seda kergesti lenduvat ainet väga palju protsentuaalselt sinna kütusesse pannakse, siis peaks see ju oktaan arvu langetama päris korralikult kui kütus seisab ja see sealt välja lendub.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.01.2009 at 01:22
mrtn
eesti kütused
rusikareegel on aasta. siis on kütus paha, kuigi korras mootor kävitub igasuguse solgiga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.01.2009 at 01:41
RICAMB
eesti kütused
Oktaanarvu muutus on asi, mis sind ilmselt kõige vähem mõjutab.
Olulisemad kohe märgatavad on kergete fraktsioonide lendumine (mis avaldub halvenenud külmkäivitusomadustes) ning erinevate vaikude väljasettimine, mis kütusesüsteemi osi ummistab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.01.2009 at 21:31
vvt
  
eesti kütused
Mina olen viimased kuus aastat tankinud ainult Nestest. Kuna on Neste krediitkaart ja statikas ajavad need kabanossiostjad kopsu üle maksa. Noh odavam on ka. Selle aja jooksul olen kokku kolme autoga (2 jaapani ja 1 korea) läbinud ca 130 000 km ja null probleemi, mis võivad või võiksid olla bensiinist tingitud. Vahest peaks igapäevaauto valikul panustama töökindlusele töömahu asemel, kellel pihustid lahti ja kellel lambdad õhtul? Mul pole küll ühtegi korda juhtunud.:uhoh

quote:
Olgu selle kütusekuluga, kuidas on, kuid bensiinikindel kütusevoolik meie tanklates müüdavat põlevvedelikku küll ei talu.
Soomes nagu ei olnud seda probleemi, et pool aastat seisnud masinal tuleb enne käivitamist kütusevoolikuid vahetada, sest need on lihtsalt pudedad...
Kütus UnoX-st...

Olen tähele pannud, et varuosadepoodides müügil olev õlikindel (bensu) voolik on valmistatud mingist erilisest sodist. Kriitika puudutab küll rohkem Gatesi voolikut, mida saadavuse pärast tihti ette tuleb. Juba paari kuuga on värskelt pandud voolikud muutunud kivikõvaks-mikropraguliseks ja seda väljaspoolt - kus nt kapotialune kuumus ligi pääseb. Samas nt originaal mõõduvoolikud on täiesti elastsed ka 15a vanusena (on vooliku markeeringu järgi kergesti kontrollitav). Ma arvan, et sul voolikute pudedus sai alguse väljaspoolt - vilets kummisegu, mis polümeriseerub (plastmassistub) kiiresti.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.01.2009 at 16:11
3 edits. Last edited 13.01.2009 at 16:18 by vvt
v6sa
eesti kütused
Võimalik. Kuigi vaevalt Hydroskandi riidest kattega voolik nüüd see kõige kehvem on. Aga mine tea...

Kusjuures seesama voolik pidevalt sõitval autol kestab probleemideta juba kolmandat aastat... Tõsi, õde tangib põhimõtteliselt vaid Olerexist. Aga siiski...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.01.2009 at 13:10
Madlobster
eesti kütused
Nu nii nüüd võimalus siis järgi proovida kas on leedu ja vene ja "välismaa" kütusel vahe sees.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.02.2009 at 13:52
speedbird
 
eesti kütused
Huvitav oleks muidugi teada, millal see norra kütus tegelikkuses tanklasse jõuab ja millal seda testida saab. Kindlasti hakkab osa inimesi varsti rääkima, et vahet ei ole mingit, kuid me ei tea kindlalt, kas oli uus või vana kütus tünnis :)

Igatahes tahaks loota, et ehk hõrendab see natuke meie kütusekartelli koostööd ja toob kaasa rohkem mänguruumi kütusehindadele erinevates tanklates + rohkem konkurentsi.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.02.2009 at 14:21
Sillakas
eesti kütused
Mina olen ka üks nendest inimestest, kes tangib alati Nestes, sest 0 probleemi olnud selle küttega ja läbitav vahemaa tunduvalt suurem olnud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.02.2009 at 14:57
rai
eesti kütused
See on ainult Norra majanduse turgutamise abiprogramm. Suuremat kliendikasu ei tasu sealt küll otsida. Asi mida ka meie peaksime tegema oma tarbimisharjumustes, nii üksikisiku kui ka riigi tasandil.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.02.2009 at 22:01
PTC
  
eesti kütused
millega statoil tõestab et tegu norra kütusega?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.02.2009 at 23:17
tqhq.ee foorum : Vaba teema : eesti kütused   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.