Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2   1 2 3 4 5 6 7  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
uputaja
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Huvitav , et minu tuttvusringkonnas kadedaid , ega õelaid inimesi pole .
Pigem ikka sõbralik tögamine .

Isa esimene kommentaar " Oeh , jälle oled endale litsilõksu ostnud"

Sõbrad- Suurel mehel peab ikka suur auto olema. Kuna auto on kollane , kleebiti kohe uus huudnimi "Tibuke"

Massinaks mul 87 Pontiac Trans Am

PS: Küttenaljad on tavalised

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 14:21
mats36
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Poisi klassivend siis ütles mu 97 Deville kohta eelmisel aastal: See mingi mõttetu 10 aastat vana junn.
Teine juhtum siis: Ostsin poisile 89 Eldo, sõbrad tulid tal vaatama, esimene küsimus kapoti alla vaadates neil oli: Kas siin turbot ja koonusflitrit ei olegi?

E: See juhtum nüüd ei puutu minu autosse...kuid tulin Pärnust, läksin paari liitrit kütust võtma Lukoili tanklast, järsku nägin, mingi vanem mees astus putkast välja V8 ajakiri näpus, läks istus oma Ladasse ja sõitis minema.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 15:35
1 edit. Last edited 21.08.2008 at 15:37 by mats36
Varblane
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
mats36:

E: See juhtum nüüd ei puutu minu autosse...kuid tulin Pärnust, läksin paari liitrit kütust võtma Lukoili tanklast, järsku nägin, mingi vanem mees astus putkast välja V8 ajakiri näpus, läks istus oma Ladasse ja sõitis minema.
Ladamehed unistavad ju ka,et KUNAGI ÄKKI! Igatahes enda mitteusakale anti käe või jalaga ilge mats pihta kuskile tagatiiva või pagassi pihta.Ise välja ei viitsinud minna kuna rivi liikus edasi ja korvistmest kah välja niiruttu ei saa ju.Hommikul valges vaadeldes mingeid vigastusi ega mõlke polnud õnneks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 16:30
ramman
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Pole just mõnitus, pigem selline tagasihoidlik ja muhe arvamusavaldus.
Nädalavahetusel olid firma suvepäevad. Väljasõit oli Tallinnast ja kohale läksin oma Camaroga. Töökaaslasel, kes ise muide üle 50 aasta vana mees, igati korralik ja kabe Vectra 2.5 V6. Siis nagu ikka, vanakooli mehed tahavad ju alati kapoti alla näha ja kui Camaro mootorit nägid ja töömahu teada said siis ta ütles: ´´Kui sul starter peaks ükspäev ära minema siis, minu Vectra kapoti alt saad uue. Kaks ja pool liitrit peaks selle banduura sul käima küll ajama´´:D
***
Kui isale rääkisin, et tahaks omale Dodge RAMi osta, siis ta arvas ,et kui ma ikka väga tahan veoautoga sõita, siis võin ta Volvoga ka paar tiiru ju teha....

EDIT:kirjavead


____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 22:00
1 edit. Last edited 21.08.2008 at 22:04 by ramman
speedbird
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Hiljuti sumpsitöökojas pärast Flowmaster Super 44 installeerimist: "Sa vist tahad tõesti ise kõrvahaigeks jääda ja ka oma naise ning lapsed kõrvahaigeks teha" :) Minul ei pühkinud see siiski seda naeratust näolt, mis pärast käivitust esile tuli.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 22:48
Toothfairy
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Kuna meil auto alles romuseisuses, siis need, kes näinud on, enamuses jäävad vait kui näevad. Ilmselt kõik ootasid mingit täiesti äratehtud autot ja milline pettumus siis...
Muidugi need tüüpilised kommentaarid, et kas meil on raha ülearu või oleme raha peale vihased... et kas oleme loteriiga võitnud, et SELLISE auto ostsime, sest ülalpidamiseks peab vähemalt miljonär olema jms...
Ja muidugi see, et oh teie auto võtab vähemalt 30l sajale, sest kõik ameeriklased pidavat vähemalt 30 sajale võtma...

Vähemalt poiss on tohutult sillas - räägib kõigile uhkusega, et meil on Buick Riviera. Selles suhtes on pojaga vedanud, et pole veel kolmenegi, aga käib isaga garaažis ja teab kohe, mis usakaga tegu kui tänaval nägema juhtub (euroopa autod pidavat kõik nõmedad bemmid olema :D )

____________________________
Buick Riviera 72'

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.08.2008 at 10:53
malloc
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mõnitatud veel pole, küll aga on Hamann M3 vastu tahetud vahetada väikse kompensatsiooniga Autoks siis 64 Valiant V100, leidub ka siin lehel ;)

Muidugi peale lauset, et mootor on 2.8 R6 muutuvad küll sõprade näod pikaks. Kurdavad, et sellega ei saa ju isegi rehvi põletada :S

Eelnevalt neid muidugi "harinud" ka piisavalt juttudest 8+ liitristest V8-test.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.08.2008 at 16:58
Mihv
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Kütuse naljad on tavalised.. ise olen enda manööverdamisoskuste kohta maininud, et TLU parklas STSiga liikumine oleks pamperitele värviproovide korjamine. Ühel hetkel mainisid mingid tegelased maalt, et ega see väga kiiresti ei liigu.. kuid kui 4 inimest lisaks endale autosse panin ja pedaali maanteel põhja surusin, oli ohhe ja ahhe lõputuseni. Ning lisaks ühe väikese poisi kommentaar, kes isaga parajasti suvilarajoonis jalutas "Issi, tule vaata, sel autol on 4 sumbutit, kuid hääl on nagu oleks kuus!"

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.10.2008 at 17:17
raynex
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
No mina olen saanud endale tööjuures hüüdnimeks "Statoili sponsor"

____________________________
´lihtsalt asjaarmastaja`

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.10.2008 at 17:39
asjaarmastaja
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Isegi minu väikse 3,1 liitrise mootoriga Buick`i puhul on täiesti tavaline bensukulu pärast ohkimine (tegelikku kulu 8l/100km maanteel ei usu keegi). Positiivsena mainiks, et mu teinepool ei taha kuuldagi enam et peres võiks olla mingi muu auto kui ameeriklane :) .

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2008 at 09:31
Sillakas
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
''Kas selle viie liitri bensuga üldse käima läheb?''
''vaata issi kui ilus auto''
''ilus auto teil''

ja oi kui palju neid bensunaljasid veel.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2008 at 14:40
004
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
"jube hea, et sul kast on-saad tonnise konteineri kasti panna ja ei pea iga päev tankima!"palju võtab?
ütlesin umbes 13 ja tundus, et rääkisin hea anektoodi, sest naeru kui palju.vaikseks jäi siis kui arvuti näitaski 13,2


____________________________
2000a,ram 2500 5,9ctd,4x4,smarty,aero4040xl

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2008 at 15:15
rifkin
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
ükskord poest tulles märkasin et yks noormees pildistab parklas minu camarot. jäin auto kõrvale teda jälgima, kui ta parasjagu autot eestpoolt pildistas. mind märgates küsis vene keeles "eto Trans Am!?" :uhoh hoolimata sellest et ees on kirjas "CAMARO". Ei olnud just mõnitus, kuid möödapanek siiski.

teinekord jäin valgusfoori taha seisma jäädes vana 5. seeria bmw kõrvale, millest kostus mingi diskomuusika, valjusti ja valesti, nagu ikka. tagaakna avanedes volksatas välja sealt kaks purjus reisijat, kes hakkasid kätega vehkides ning igasuguste häälitsustega tähelepanu püüdma. vajutasin korraks nupule, et akent veidi paotada, et kuulata mis neil siis ka õelda võiks olla. ei pidanud pettuma kuuldus: "õu kuule, aja oma Probe pöördesse!" :eek

muidugi auto suhtelise suuruse pihta helgeim väide tuli sõbra käest kes kuuldes, et ma plaanin autoga hiiumaale minna väitis, et ma pean siis ju veoauto pileti ostma.

esimesel tehnoülevaatusel tuli ka häid kõlakaid:
mis see on, V6?
ei, V8.
aaa, neljaliitrine!?
5.0
no selge, kytusekulu 30 sajale jah.
keskmine u 12-13.
:uhoh nii ökonoomne?
/--/
lambda näit on paigast ära - seda pole mõtet remontida - sa jääd enne vaeseks kui selle korda saad.
peale lambda anduri vahetust (u 500.- maksis vist) oli lambda näit korras

aga kus sul pagasnik on? (peale tagaluugi avamist) aa siia mahub ju nelipakk ära.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2008 at 20:18
jan22
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Kas nüüd just mõnitamine aga selliseid küsimusi on esinenud.
Kas maailm väikseks ei jää, küsiti kui parklas kahe joone vahele üritasin parkida.
Palju sajale võtab, on tavaline ja ise vastatakse et kindlasti linnas 30l.
Kas mootor on V6 ja 4l, eriti imelikuks läheb näoilme kui mainin et mootor on V8 ja 5,7l.
Tavamõte teistelt on, kindlasti on van'ga mugav sõita ja muudki teha, endal nägu naerul nagu kuu.
Suburbani ostu järel küsiti, et kas mul elab Araabias keegi lähisugulane, vastsin et jah vend.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2008 at 22:49
21ZIG
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
mul soovitatakse ka pidevalt Van ile bensupütt haagisele panna. no ja muud sellised tanklast tanklasse naljad on üpris tavalised. Ja kes on bussi seest näinud, sellel tekib alati küsimus, et kas see on liikuv lõbumaja.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2008 at 23:08
kaedoo
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
mu ema kutsub mu autot röövel roonjaks ja palju ma temasse investeerinud olen.tuttavad idaast tituleerivad teda millegipärast caddy`ks???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2008 at 23:32
saleen
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Plastmassmustang :D

____________________________
Ford Mustang 3.8 ´00
Chrysler Plymouth Voyager 3.3 ´94
M: Mercury Mariner 2.3 113 kW 4WD ´05

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.11.2008 at 06:45
M.J
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Kuulsin eemalt kuidas mu R129 kere SLi kohta öeldi, et ma tean küll seda pilli Honda S2000.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.11.2008 at 13:53
Mihv
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
meenus veel üks moment, kus inimesed pärast sõidutamist tahavad STSi kapoti alla näha ja siis nendivad kambakesi "sel ju mootor valepidi küljes!"
ja "Kus sa sellise ostuks ja ülalpidamiseks tööl käid?"

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 01:34
mambr
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Minu STS kohta on korra audi öeldud... Ma küll solvusin. Minu arust on see mõnitamine, kuigi see naisterahvas ilmselt muid marke nagunii ei teadnud.

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2008 at 21:28
arxx
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Parkla, üsna ilmetu kupee ühe üsna ilmetu lexuse kõrval.
Umbes 7 aastane poisiklutt isale:"see on ameerika auto!"
"miks sa nii arvad?"
"ameerika autod on lamedad ..."

____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.11.2008 at 11:51
mikimouse
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
naabripoisi vanamees ,kui oli kuulnud,aga polnud veel näinud ja ei teadnud millega tegu :" krt se sibiauto siin päevotsa paugutab" (meil se siin gaz53)

ja siis kui juba näinud ka oli ja kuulis,millega tegu, siis uuris,et kas ikka liitriga kilomeetri saab sõita, ja kui ma ka siis irooniaga ütlesin,et peaaegu,siis vana kahjurõõmsalt,et :"aga natuke jääb ikka puudu jahh...."

ja jutust 10-15 vahele pole talle siiani mõtet rääkida,vana usub tõemeeli et liitirga kilti ei tule.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.11.2008 at 16:38
BlueStang
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Jeremy Clarkson tänases TopGearis Alfa Romeo 8C viletsa juhitavuse kohta: ... it feels like a Mustang:D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.11.2008 at 00:09
1 edit. Last edited 12.11.2008 at 00:09 by BlueStang
hotrod
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Lincoln town coupe '73 - tavaline kommentaar on et:
"näe - cadillac" vms. solvav ju :P
Ja et "tanklas tuleb välja suretada mootor, muidu ei saagi paaki täis?" Üldiselt tuleb iga autoga mootor seisata tankimiseks. '
Rohkem ei tule hetkel midagi meelde - ei ole eriti kõrvu teritanud et mõnitusi ning kommentaare kuulata.

Õnneks linnaliikluses esineb rohkem pöidlaga tunnustust näitavaid inimesi kui keskmisesõrmemehi, juhul kui kitsaks kipub jääma autode vahel.


____________________________
Real hotrod's don't leak oil - They mark their territory

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.11.2008 at 21:43
Märt
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Tee kitsaks jäämisest - täna panin liinibussiga peeglid kokku. Jäime siis peale pauku mõlemad seisma ja tõdesime, et väike kriips ei tee midagi. Uurisin, et kuidas kaks bussi korraga mööda saavad, siis onu vastas, et neil on graafik ja samal teejupil kokku ei saa. Arvas, et peaks ka minuga seda jagama:D

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.11.2008 at 21:59
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2   1 2 3 4 5 6 7  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.