Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Üleskutse: Dodge Ram omanikud   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Astro SS
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Üleskutse kõigile Dodge Ram omanikele (põhiliselt 94-02 4WD ) 1500, 2500 ja 3500. Samas võib see puudutada kõiki teisi kastikaid.

Kontrollige oma teh.passi andmete vastavust tegelikusega.

Kuna mind saadeti ülevaatuselt otse teh.komisioni, siis tuli välja et paljudel passides info suht suvaline.
Aasta tagasi oli vaja ainult angaarist läbi sõita ja uus pass vormistada, tänasel päeval saab andmeid muuta ainult teh.komision .. , aasta pärast aga .... ????


Kontrollige :
1. sõiduki katekooria (1500 = N1 ja 2500/3500 = N2) 4wd puhul tuleb veel juurde täht G
2. kere tüüp , peab olema PIKAP
3. mootori võimsus :burnout (paljudel on see liiga suur)
4. mõõdud :rolleyes (enamasti väiksem kui tehase andmetes )


Teh. passis valed andmed ei ole tegelikult omanike probleem aga sellest võib tulla omanikele tõsine probleem ,kui tahad midagi muuta auto juures.

Kui see teema riivab kedagi, siis kustutage ;)


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2008 at 17:49
1 edit. Last edited 02.10.2008 at 17:50 by Astro SS
004
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
kas 175kw on õige? 5883cm3 td

____________________________
2000a,ram 2500 5,9ctd,4x4,smarty,aero4040xl

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2008 at 20:45
Astro SS
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
004: kas 175kw on õige? 5883cm3 td
Juhul kui sinu liikur on valmistatud 2000 aastal ,siis


175 on vale!


1. manuaal kastiga = 172 KW ehk 235 Hj
2. automaadiga 157 KW ehk 215 Hj



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2008 at 21:00
Rekkamees
 
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Mul on küll märgitud: veotelgi-2, aga sõiduki kategooria on N2. Milliseid eeliseid see G tähe olemasolu või puudumine mulle annaks? Ma ise panin seda G tähe puudumist ka varem tähele, aga arvasin et ju mul siis ei ole maastur, vaid lihtsalt kahe silla veoga veoauto.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2008 at 22:22
Fog
 
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Rekkamees: Mul on küll märgitud: veotelgi-2, aga sõiduki kategooria on N2. Milliseid eeliseid see G tähe olemasolu või puudumine mulle annaks? Ma ise panin seda G tähe puudumist ka varem tähele, aga arvasin et ju mul siis ei ole maastur, vaid lihtsalt kahe silla veoga veoauto.
ilma G täheta ei või raudu ette panna näiteks

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2008 at 22:32
Astro SS
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Rekkamees: Mul on küll märgitud: veotelgi-2, aga sõiduki kategooria on N2. Milliseid eeliseid see G tähe olemasolu või puudumine mulle annaks? Ma ise panin seda G tähe puudumist ka varem tähele, aga arvasin et ju mul siis ei ole maastur, vaid lihtsalt kahe silla veoga veoauto.
N2 puhul peab allasõidutõkked olema , kui stange serv on maast 550mm.

Mis sul kõrguseks on märgitud ? 196 cm peaks tegelik olema (vastavalt Chrysleri raamatule)

Mis on kerte tüüp ? Madel või pikap?



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2008 at 22:52
altraditional
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Mis erinevus on madel ja pikap? Mis juhul kirjutatakse üks, millal teine?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2008 at 22:56
Astro SS
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
altraditional: Mis erinevus on madel ja pikap? Mis juhul kirjutatakse üks, millal teine?

Madel = tavalise porte kastiga



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 08:29
004
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Astro SS:
quote:
004: kas 175kw on õige? 5883cm3 td
Juhul kui sinu liikur on valmistatud 2000 aastal ,siis


175 on vale!


1. manuaal kastiga = 172 KW ehk 235 Hj
2. automaadiga 157 KW ehk 215 Hj


kas peab ark-i minema? mis see annab peale odavama kindlustuse?

____________________________
2000a,ram 2500 5,9ctd,4x4,smarty,aero4040xl

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 10:05
Fog
 
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
N1, N1G, N2, N2G kategooriatel arvestatakse kindlustust registrimassi järgi, mitte mootorivõimsuse.



____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 10:15
004
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
seega pole vahet palju kw passis on

____________________________
2000a,ram 2500 5,9ctd,4x4,smarty,aero4040xl

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 10:19
Astro SS
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Fog: N1, N1G, N2, N2G kategooriatel arvestatakse kindlustust registrimassi järgi, mitte mootorivõimsuse.



Praegusel hetket kindlustusega ei võida sa midagi aga ma ei imesta kui ka see peagi ära muudetakse ? Kõik tagavad ju rohkem teenida.





Kuulujutud räägivad,et tulevast aastast ei saa enam N2 autoga B-kat lubadega sõita, kuna reg.massi ei saa 3499 kg'ni alla nihutada ja jääb ainult täismass

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 10:22
rai
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
G täht ei anna automaatset luba rauda ette panna juba eelmise aasta maist. Nüüd võib ette panna ainult eurosertifitseeritud rauda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 10:55
Kummipuru
 
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Bljääd... mul on ikka tõsine pudru siin passis...
tegemist on Ram 2500-ga (5.9 TD) aga passi andmed näitavad järgmist:
Kategooria: N1
Võimsus: 158
Kõrgus: 1835
Teljekoormused: ees 2200 ja taga 2760
Veotelgi: 2
Uste arv: 2 (kuigi on quad-cab???)

Ja raud on mul ka ees (USAs paigaldatud, seega EURokõlbmatu), kuid olen käinud kahel korral täiesti ametlikul ülevaatusel ning kellelgi pole olnud kobisemist, isegi mitte seetõttu, et passis G täht puudu.

Aga olen vist piisavalt laisk, et hakata seda andmete muutumise kadalippu läbima. Kui just olud peale ei sunni...

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 16:28
Rekkamees
 
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Astro SS:
N2 puhul peab allasõidutõkked olema , kui stange serv on maast 550mm.

Mis sul kõrguseks on märgitud ? 196 cm peaks tegelik olema (vastavalt Chrysleri raamatule)

Mis on kerte tüüp ? Madel või pikap?


Kõrgus on mul 1950 mm.
Kere tüüp pikap.
Aga see allasõidutõkke teema võib äkki isegi õige olla. Käisin just õues, aga auto asub nii ebatasasel pinnal, et ei saa stange kõrgust mõõta (homme mõõdan).
Ja kängururaudu mul pole (veel), aga kunagi oli mul meelde jäänud nõue, et sõiduautodel keelatud, maasturitel ja veoautodel lubatud. Praegu aga Riigi Teatajas midagi sellist, mis veoautodel neid lubaks, ei leidnud (sealt üldse vajaliku info kätteleidmine väga vaevarikas)

____________________________
Dodge Ram 2500 cummins ´97

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 21:54
Astro SS
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Isand Kummipuru, mis sul kere tüübiks on ?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 02:15
Kummipuru
 
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Astro SS: Isand Kummipuru, mis sul kere tüübiks on ?

PIKAP

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2008 at 15:04
Astro SS
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Ja tsirkus jätkub.
Nüüd on asjasse kaasatud ka Silber Auto .

copy /past ARK vastusest:
quote:
Kohalik Dodge esindaja Silber Auto tunnistab, et ameerika turu autode andmed on raskesti kättesaadavad aga järgmised andmed õnnestus neil ikkagi hankida.
Väljalaske aeg: 08.sept.1997, mudeliaasta 1998

Mootor: 5880 ccm / 160 hj

Mõõdud: 6200/2015/1825 mm

Rehvid: 245/75 R16


Natuke täpsustust: 1997 aastal pakuti ainult 180 HJ mootorit automaatkastiga versioonis ja tegelik kõrgus ei ole 1825 vaid 1959mm ,mis on tegelik 4wd kõrgus.




Vaatame ,mis saab!

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2008 at 10:18
Maik
  
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Madalam kõrgus tuleb ju sulle kasuks, näiteks laevale sõites natuke suurema rehviga on 2m piir kohe lõhki..

kusjuures need silberi originaalprogrammid ei näitagi mingeid andmeid sisuliselt kõrguse/võimsuse/laiuse kohta, sisuliselt ikka mingi neti otsing enamvähem...



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2008 at 12:25
tfr
 
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Inferno: Madalam kõrgus tuleb ju sulle kasuks, näiteks laevale sõites natuke suurema rehviga on 2m piir kohe lõhki..

Laevameestel on tehnilisest passist kama, kahtluse korral tulevad ja mõõdavad mõõdulindiga üle. Mul näiteks suutsid kunagi külje pealt mõõdulindiga mõõtes autentselt tuvastada, et auto koos suusaboksiga (mis on pealtpoolt suhteliselt kaarjas) on 2cm kõrgem kui sõiduautole lubatud ja lõid kaubikukirve selga :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2008 at 12:51
Maik
  
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Ahja..see pisiasi mul ununes ,et seal ju miskid andurid putka? küljes vist mõõtsid.
Siis pole neist valeandmetest jah suuremat kasu,kui väiksema kindlustuse jaoks vahest ehk abiks...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2008 at 14:33
reimo
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Inferno: Madalam kõrgus tuleb ju sulle kasuks, näiteks laevale sõites natuke suurema rehviga on 2m piir kohe lõhki..

kusjuures need silberi originaalprogrammid ei näitagi mingeid andmeid sisuliselt kõrguse/võimsuse/laiuse kohta, sisuliselt ikka mingi neti otsing enamvähem...


Madalam kõrgus just nimelt tekitab probleeme. Kui politseionu tahab teepeal auto kõrgust mõõta (et tuvastada omavolilist ümberehitust), võid ka täiesti tõstmata autoga probleemidesse sattuda, kui passis tegelikust väiksem kõrgus.


____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2008 at 19:25
Kummipuru
 
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
Inferno: Madalam kõrgus tuleb ju sulle kasuks, näiteks laevale sõites natuke suurema rehviga on 2m piir kohe lõhki..

kusjuures need silberi originaalprogrammid ei näitagi mingeid andmeid sisuliselt kõrguse/võimsuse/laiuse kohta, sisuliselt ikka mingi neti otsing enamvähem...



Trossi probleem vist muus kui laevapiletites.

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.10.2008 at 15:23
PlyVal64
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
Vabandage RAMistid aga kas Te olete ISE endale need passi välja kirjutanud??? Ma usun, et ei ole. Seega ei tohiks see küll omaniku asi olla, mis sitta ARK sinna kokku on kirjutanud. Las mõni jurist kommenteerib, vigane pass ei ole omaniku asi. Liiklusregistrit, mis peab sisaldama tõeseid andmeid, peab ARK. Kui ta on ise suvalisi numbreid sinna kirjutanud, tehku parandused ja saatku postiga koju. Asi kipub ikka väga imelikuks... Ma tean, et ARK on sitikale täiesti lambi-tühimassi pannud. Hakkavad kaaluma, et olen plekki ära lõiganud?? Ei ole, 100% selline, nagu tehasest tuli. U. 120 kilo on lihtsalt juurde pandud.

Kõnealused autod on eranditult kõik saanud kunagi Esmase Ülevaatise Akti. Võtku need välja ja peedistagu nende väljakirjutajaid (ARK ametniukd ja mõned esinduste töötajad), kui tahavad. Kui aga keegi on absoluutselt õigete andmetega RAMist krabilaadse peletise ehitanud ja nüüd pihtide vahel jäänud, siis küll kaasa ei tunne. Sõltumata sellest, kas see on cool ja ameerikalik, Eesti seadused kehtivad ja seaduse teadlikul rikkumisel tuleb arvestada võimalike kõrvalnähtudega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.10.2008 at 19:49
Astro SS
Üleskutse: Dodge Ram omanikud
quote:
PlyVal64: Vabandage RAMistid aga kas Te olete ISE endale need passi välja kirjutanud??? Ma usun, et ei ole. Seega ei tohiks see küll omaniku asi olla, mis sitta ARK sinna kokku on kirjutanud. Las mõni jurist kommenteerib, vigane pass ei ole omaniku asi. Liiklusregistrit, mis peab sisaldama tõeseid andmeid, peab ARK. Kui ta on ise suvalisi numbreid sinna kirjutanud, tehku parandused ja saatku postiga koju. Asi kipub ikka väga imelikuks... Ma tean, et ARK on sitikale täiesti lambi-tühimassi pannud. Hakkavad kaaluma, et olen plekki ära lõiganud?? Ei ole, 100% selline, nagu tehasest tuli. U. 120 kilo on lihtsalt juurde pandud.

Kõnealused autod on eranditult kõik saanud kunagi Esmase Ülevaatise Akti. Võtku need välja ja peedistagu nende väljakirjutajaid (ARK ametniukd ja mõned esinduste töötajad), kui tahavad. Kui aga keegi on absoluutselt õigete andmetega RAMist krabilaadse peletise ehitanud ja nüüd pihtide vahel jäänud, siis küll kaasa ei tunne. Sõltumata sellest, kas see on cool ja ameerikalik, Eesti seadused kehtivad ja seaduse teadlikul rikkumisel tuleb arvestada võimalike kõrvalnähtudega.
HR. Ply sul on õigus,et see on ARK mure aga kui sind kordusülevaatusele saadetakse ja väike trahv kirjutatakse on see hetkega omaniku tõsine probleem. See probleem ei ole anult minul , vaid ka Hr Wagoneer võib oma seiklusi rääkida (temal siiski 100% stock)

Ja nüüd tagasi krablilaadse peletise juurde, siis alles nüüd tuli välja et absoluutselt õigetest andmetest on asi väga kaugel, minu kindel soov ja tahe ongi ÕIGETE tehaseandmete saamine paberile.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.10.2008 at 20:21
1 edit. Last edited 10.10.2008 at 20:22 by Astro SS
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Üleskutse: Dodge Ram omanikud   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.