Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Ameerika autode sügiscruise!
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Ameerika autode sügiscruise!   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Olds
  
Ameerika autode sügiscruise!
Kuna sel aastal on Lõuna-Eestis USA autodele olnud cruise napivõitu, otsustasime enne talve tulekut teha veel viimase ühisõidu. Plaan on marsruuti alustada ja lõpetada Lõuna-Eesti Autokeskuses, kus hakkab ka paiknema Ameerika Auto, Tartu esindus. ( Viljand mnt. 48 )
Cruise lõppedes oleks külalistele plaanis pakkuda nii kehakinnitust kui ka keelekastet, millest viimase on välja pannud Ameerika Auto
Omaltpoolt sooviksime teada kui palju oleks reaalselt tulijaid, et teaksime millises mahus ja kas üldse üritust korraldada.
Osalustasuks oleme mõelnud 150.- nägu
Cruise plaanitav kuupäev 4.oktoober
Palun lisada huvitatute nimi/nimed hiljemalt käimasoleva nädala reedeks

lisainfo tel. 56921060

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 15:35
2 edits. Last edited 23.09.2008 at 19:35 by Olds
Peeter82
 
Ameerika autode sügiscruise!
Paku tasuta klaas sampust, võileib ja koogitükk, küll tuleb ka osalejaid.
Reklaam ja sedamoodi.


____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 15:44
Olds
  
Ameerika autode sügiscruise!
Peeter, tegemist ei ole ametliku avamispeoga vaid pigem siiski cruisega, mille raames saavad inimesed tutvuda nii asukoha kui ka uute ruumidega, milledes hakkame Teid teenindama. Ameerika Auto aitab üritusele kaasa, pannes omaltpoolt välja väikse soojarohu külalistele. Osalustasu sisaldab külalistele sööke, karastusjooke, sooja ruumi ja muusikat
Hetkel suuremat reklaami ei tee, kuna sondeerime pinda kui palju on üldse potensiaalselt huvitatuid

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 15:47
2 edits. Last edited 22.09.2008 at 15:51 by Olds
Vanaisa
  
Moderator
Ameerika autode sügiscruise!
et siis pole nagu teada, mis teete aga osalustasu juba paigas? :lol

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 16:17
vr_
  
Ameerika autode sügiscruise!
Leia 10 erinevust:
quote:
Olds: Cruise lõppedes oleks külalistele plaanis pakkuda nii kehakinnitust kui ka keelekastet, mille on välja pannud Ameerika Auto

quote:
Olds:Osalustasu sisaldab külalistele sööke, karastusjooke, sooja ruumi ja muusikat
Hetkel suuremat reklaami ei tee, kuna sondeerime pinda kui palju on üldse potensiaalselt huvitatuid


quote:
Olds:Ameerika Auto aitab üritusele kaasa, pannes omaltpoolt välja väikse soojarohu külalistele.

Kui soojarohi on naps siis ma ei saa aru mis präänik see kruiisil osalejatele peaks olema kui niikuinii ei saa võtta..
Kui see on soe tee siis njah...

Inimestele ei meeldi skeemitamine... tee üritus siis selle soojarohuga ja unusta muu söök jook ära või tao kõik kinni... 150 eeku nina pealt ei tohiks palju olla ega sinna ju 100 inimest kokku ei saabu ju.. ja kui saabub siis pakkuge pirukaid... kõik häpid..


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 16:38
Olds
  
Ameerika autode sügiscruise!
Kui ei tee on halb, kui teed on halb. Ma palusin kirjutada inimestel, kes on konkreetselt huvitatud üritusest, oma nimed. Kas tõesti peab iga jumala postitusteema lõppema läbuga??
See 150.- on mõeldud katmaks sööki, mitte aga mõeldud kasu teenimise eesmärgiks.
Ja kordan veel - see on lihtsalt väljapakutud variant. Me võime söögi ju välja jätta on meil ka vähem organiseerimist.


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 16:52
rivo09
Ameerika autode sügiscruise!
Plaan oli selle raha eest katta osalejatele korralik laud,et ei tekiks vahepeal vajadust kusagile sööma minna.Võtsime pakkumise ühest söögikohast kust oleks toit kohale toodud ja kahjuks üeldi selline hind.Muidugi on võimalus söögid välja jätta või siis kui kõigi poolt väga austatud härra vr seda kalliks peab üle minna kiirnuudlite peale.

PS Ameerika autodega pole mõistlik sõita kuna need nõnna palju kütet ju võtavad!???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 17:17
chrV8
Ameerika autode sügiscruise!
Ei saa aru inimestest kes ei mõista, et neile pakutakse meelelahutust. Krt kui ei saanud täpselt asjast aru siis oli ju juures tel. nr. kust inffi küsida.
Mina nii toimisin ja sain vajaliku info. See 150 eeku on mõeldud veel isegi nii heasti, et on nn. Hotdogi rootsilaud, kus iga ants saab teha endale meelepärase hotdogi ja see väike külmarohi on niikuinii igaühe enda teha. Kui ei ole teist autojuhti siis ei saa jah seda tarbida kuid see ei ole ju korraldajate süü.(et kellele alkoholivaba õlut ja kellele lapin kultat)
Tegelikult on ettevõtmine äge enne kui valge vaip maha tuleb.
Mina olen tulija, nii nagu ka telefonis ütlesin.

loodan et osalejaid tuleb parajalt kokku.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 17:17
RockinBandit
  
Ameerika autode sügiscruise!
Olds:Minu poolt võid arvestada raudselt 2 nägu. Suur heameel, et keegi viitsib midagi korralda!

____________________________
'04 Savana & '09 Grand Voyager for everyday. In family '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 17:30
vr_
  
Ameerika autode sügiscruise!
kuulge magage välja.. kui keegi tuleb promob mingit firmat eest ja tagant ja kogu postitusest jääb kõlama, et on selle firma reklaamüritus siis pole ühele normaalsele firmale ka probleem taguda see paarkümmend kilo raha reklaamüritusele..

Kui ise ei oska siis palgake pr firma kes seletab mismoodi tuleb avalikusega suhelda.

kui tegu pole reklaamüritusega sisi ei ole vaja ka firma nime promoda hoolega ja veel enam lubada esimeses postis, et kostitaja on ameerika auto vms..


Olen ise korraldanud igasuguseid mitmekümne osavõtjaga üritusi koos osalustasuga ja ilma.. kordagi ei ole reklaami hakanud tegema eest ja takka
Olen ka ise reklaamüritustel käinud, mitte kordagi pole kellelegi pähe tulnud sellises kohas pappi küsidakõik toitlustus ja rämedates kogustes jooke on ka alati kohal olnud, sõltuvalt reklaamija suurusest.


Ja ärgu hakatagu pullikakat ajama, et see polnud enese arvates hullult kavalasti välja mõeldud reklaamüritus - lihtsalt ei mõeldud kõike läbi.
Ega ta mind muidugi väga ei torgi, ise niikuinii kohale ei saabuks, aga sitamaitse jäi lihtsalt suhu peale lugemist.


Tegelane kes soovitas siin mitte arusaamise puhul telefoni kasutada - miks peab vabatahtlikult masohist olema ja tekitada telefonikõnede laviin kui saaks edukalt kogu info välja pritsida? Selle asemel raisatakse kümnete inimeste aega mille jooksul nad midagi tarka oleks võinud teha ja veelrohkem enda oma.
Kui nii suur suhtlusvaegus on siis selle vastu leiab abi mujaltki kui mesimagusal häälel teabehuviliste nurumistele vastata.

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 17:52
1 edit. Last edited 22.09.2008 at 17:52 by vr_
21ZIG
  
Ameerika autode sügiscruise!
Siitpoolt ka 2 nägu tulemas. Hea kuulda, kuskilt veel mõni üritus tulemas :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 18:09
SAUL
 
Ameerika autode sügiscruise!
Sa midagi peale kritiseerimise ka oskad v? Oleks vist õige kui mitte keegi mitte midagi mitte kunagi ei teeks, siis ei oleks ka mingit probleemi , mis kellegi tundeid riivaks. Ma arvan , et kui sulle ei meeldi siis ära mine. See mõtetu hala tüütab...

quote:
vr_: kuulge magage välja.. kui keegi tuleb promob mingit firmat eest ja tagant ja kogu postitusest jääb kõlama, et on selle firma reklaamüritus siis pole ühele normaalsele firmale ka probleem taguda see paarkümmend kilo raha reklaamüritusele..

Kui ise ei oska siis palgake pr firma kes seletab mismoodi tuleb avalikusega suhelda.

kui tegu pole reklaamüritusega sisi ei ole vaja ka firma nime promoda hoolega ja veel enam lubada esimeses postis, et kostitaja on ameerika auto vms..


Olen ise korraldanud igasuguseid mitmekümne osavõtjaga üritusi koos osalustasuga ja ilma.. kordagi ei ole reklaami hakanud tegema eest ja takka
Olen ka ise reklaamüritustel käinud, mitte kordagi pole kellelegi pähe tulnud sellises kohas pappi küsidakõik toitlustus ja rämedates kogustes jooke on ka alati kohal olnud, sõltuvalt reklaamija suurusest.


Ja ärgu hakatagu pullikakat ajama, et see polnud enese arvates hullult kavalasti välja mõeldud reklaamüritus - lihtsalt ei mõeldud kõike läbi.
Ega ta mind muidugi väga ei torgi, ise niikuinii kohale ei saabuks, aga sitamaitse jäi lihtsalt suhu peale lugemist.


Tegelane kes soovitas siin mitte arusaamise puhul telefoni kasutada - miks peab vabatahtlikult masohist olema ja tekitada telefonikõnede laviin kui saaks edukalt kogu info välja pritsida? Selle asemel raisatakse kümnete inimeste aega mille jooksul nad midagi tarka oleks võinud teha ja veelrohkem enda oma.
Kui nii suur suhtlusvaegus on siis selle vastu leiab abi mujaltki kui mesimagusal häälel teabehuviliste nurumistele vastata.


____________________________
Estonian Chopper Forum
http://www.estonianchopper.com
82 Firebird

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 18:44
rivo09
Ameerika autode sügiscruise!
Kui oleks tahtnud otsest promo üritust korraldada oleks asi hoopis teisiti.Loomulikult tutvustame ennast ja minu arust ei ole seda ka keegi varjanud?Enamik käib ju american beautil telkimas ja nagu pole mingit probleemi ka 500 maksta ja midagi imelikku selles ei ole ju-äge üritus .Kui pakume enda poolt ka joogid välja kohe ilge probleem?Milles asi mehed?Vr kui sa ei tule miks sa asjale nii vastu oled ? Aga meeldiv et ka positiivset vastukaja on.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 18:51
Vanaisa
  
Moderator
Ameerika autode sügiscruise!
Ärge võtke nii tõsiselt asja - Oldsi esialgne kirjeldus lihtsalt oli selline mittemidagiütlev, stiilis ei tea, mis teeme aga raha tahame nii ja naa palju :)
Ise oleks ka käsi, kui Tartu kandis elutseks.

Peace.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 19:20
Olds
  
Ameerika autode sügiscruise!
Kõikvõimas kodanik vr , sa hakkad tüütuks muutuma. Kui sul pole muud teha kui kritiseerida, siis võiksid kas olla tasa või otsida mõni teine foorum?
MOTT
Jätkame nüüd ürituse raames, loodame et rohkemat OT-d ei tule

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 19:28
rescue
 
Ameerika autode sügiscruise!
quote:
Vanaisa: Ärge võtke nii tõsiselt asja - Oldsi esialgne kirjeldus lihtsalt oli selline mittemidagiütlev, stiilis ei tea, mis teeme aga raha tahame nii ja naa palju :)
Ise oleks ka käsi, kui Tartu kandis elutseks.

Peace.


Eesti on tõesti niivõrd suur ja lai riik, et yhest otsast teise sõites peab nädalase puhkusega arvestama :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 19:29
vr_
  
Ameerika autode sügiscruise!
quote:
Olds: Kõikvõimas kodanik vr , sa hakkad tüütuks muutuma. Kui sul pole muud teha kui kritiseerida, siis võiksid kas olla tasa või otsida mõni teine foorum?
MOTT
Jätkame nüüd ürituse raames, loodame et rohkemat OT-d ei tule

Sa kasutad üsna tihti lühendit MOTT, ma hästi ei saa aru mida siin nüüd tõestatud on?



____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 19:37
Simo57
 
Ameerika autode sügiscruise!
Kui olen siinkandis võib kindlalt ühe corvettega ja 2he inimesega arvestada.
Väga tänuväärne üritus ja olen väga õnnelik et Ameerika Auto ka Tartusse tuleb, oleksin nõus kasvõi ainult sellepärast 150eek maksma et nad siia tulevad. TopPartsust natukene siiber juba. Aga see ei puutu asjasse.
Kõik kruiisile :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 20:08
rivo09
Ameerika autode sügiscruise!
Vanaisa aga meil siin tartus isegi hotellid olemas :) Nii ,et klubilised kaasa ja tartusse!!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 20:34
Vanaisa
  
Moderator
Ameerika autode sügiscruise!
noh, hotelli vast minema ei peaks. :) aga ajaga kitsas käes, ei julge lubada.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 20:36
Madlobster
Ameerika autode sügiscruise!
american bjuutit sellega nüüd võrrelda on natuke kohatu.

150.- eest 1 hot dog pakkuda ka natuke naljakas mu arust.

Et kui teed üritust siis too ikka välja kava, esinejad jms mida pakud.
Siin pika pinnimise peale lõpuks selgub et joogi teeb välja AmAuto ja siis sina tarnid kohale kullahinnaga hot-dogi. Mitte et ma mingi hull vinguja olen ja tegijatele kanna peale tahaks iga hinna eest astuda aga
Tore et tehakse ja korraldatakase

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 20:44
rivo09
Ameerika autode sügiscruise!
quote:
Madlobster: american bjuutit sellega nüüd võrrelda on natuke kohatu.

150.- eest 1 hot dog pakkuda ka natuke naljakas mu arust.

Et kui teed üritust siis too ikka välja kava, esinejad jms mida pakud.
Siin pika pinnimise peale lõpuks selgub et joogi teeb välja AmAuto ja siis sina tarnid kohale kullahinnaga hot-dogi. Mitte et ma mingi hull vinguja olen ja tegijatele kanna peale tahaks iga hinna eest astuda aga
Tore et tehakse ja korraldatakase

Sorri , tahtsime kiirelt rikkaks saada -vist ei tunud välja.Hotdogidest tulemata jäänud miljonid teevad mu naabrid vähemalt õnnelikuks-velkom to etso nia.Aga kui sa tallinna kruisile lähed siis sinna beibi bakki ära mine nõmme turult saad kõvasti odavamalt kõhu täis.Aga bjuutiga ei võrdlegi üritust vaid seda ,et mõlemad remondi töökoja poolt korraldatud.
Aga kindlasti ei viitsi enam vaielda mõtetutel teemadel .Küsin veel ,kellel siis õigus teie arvates selliseid üritusi korraldada???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 21:07
Gunn
Ameerika autode sügiscruise!
Ei Olegi ju Suur Üritus esinejate ja muu ûritusele juurde kuuluvaga!!! Väike cruise, ning üks ettev6te, kellest muuseas seal cruisil viibijad ilmselt ka huvitatud peaks olema, teeb joogid! Väga vahva mu arust! Kuidas küll üksk6ik mis teemas täiesti lambist m6ni ennast negatiivselt välja elama hakkab!? Hea diskreetne koht vist?? Eriti kui ta sinna ise ei tule ning pole tegelikult sooja ega külma et keegi vähemalt proovib ja korraldab.
Aga muidu 3-4 inimest sinna v6imaluse korral.
V6imaluse korral- On mingi umbkaudne ajakava ka paika pandud? Selleks oleneks osav6tt.
Parimat!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 21:18
Madlobster
Ameerika autode sügiscruise!
See et sa nüüd oma suunurgad allapoole kõveraks lased nagu plikake no ma ei tea

Kas ma arvasin et sa sealt rikkaks saad???

Baby backis pakutakse jah kallist rooga aga seda ei maksa hotdogiga võrrelda ja mind turule saata. Bjuuti pilet näiteks pole ka odavate killast aga esinejaid ja möllu pakutakse selle eest kuhjaga

Üritusi korraldada on õigus kõigil. Aga kui plaanid raha küsida siis mõtle see asi natuke rohkem läbi. Esita see konkreetselt. Keda on plaanis kutsuda, mida on plaanis pakkuda. Praegast oled nagu plikake kes tahaks hirmsasti poissi külla kutsuda aga ei oska kuidagi. Keerutad siin oma kleidi saba näpuvahel ja punastad nutuvõru ümber suu kui natuke midagi küsitakse.

Aga selline reklaam nagu sa siin teed, Et kle lähme tiirutame linnavahel nac. Pärast saate mu käest 150 eegus kuuma koera osta. Kõik toimub Am auto avamise raames ja nemad pakuvad teile tassi teed. Tõstke käed kes tahavad tulla.

No ausõna mage kuubis mu arust.

Ja natuke enesekindlust ka. Äkki sobiks lause, et laud on ruumides kaetud ainult eelnevalt registreerunud osavõtjatele.

Äkki saad aru et see ei ole pahatahtlik mögin ja suur hirm et äkki saad rikkaks.

Jõudu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.09.2008 at 21:37
rivo09
Ameerika autode sügiscruise!
Ootame ka pakkumisi teekonna kohta,kust võiks läbi sõita?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.09.2008 at 11:35
tqhq.ee foorum : Üritused : Ameerika autode sügiscruise!   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.