Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
rescue
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
turbo kohapealt tundub lahendus olema selline et kuum pool sõiduauto oma ja külm pool mõne veoka oma ;) selliseid hybriide ennegi tehtud kui mälu ei peta siis lasti mõnda aega tagasi Eesti pinnal üks Audi UR kotti sellise ylelaadimise pärast :(

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.08.2008 at 00:25
1 edit. Last edited 23.08.2008 at 00:26 by rescue
Raceboy
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
quote:
rescue: turbo kohapealt tundub lahendus olema selline et kuum pool sõiduauto oma ja külm pool mõne veoka oma ;) selliseid hybriide ennegi tehtud kui mälu ei peta siis lasti mõnda aega tagasi Eesti pinnal üks Audi UR kotti sellise ylelaadimise pärast :(



Kindlasti ei olnud see "sellise ülelaadimise pärast". Pole küll kursis konkreetse autoga, aga tegu enamasti konkreetse setupi jaoks sobimatu häälestusega.

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 09:50
täpp
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
quote:
rescue: turbo kohapealt tundub lahendus olema selline et kuum pool sõiduauto oma ja külm pool mõne veoka oma ;) selliseid hybriide ennegi tehtud kui mälu ei peta siis lasti mõnda aega tagasi Eesti pinnal üks Audi UR kotti sellise ylelaadimise pärast :(


Mind hakkas see väidetav UR huvitama, Eestis on minule teadaolevalt 3 UR-i 1 tallinnas, 1 tartus ja 1 saaremaal, kotti ei ole lastud neist ühtegi, üks on ainult sõitev, 2tk on ehitamisel, mina pakun, et see oli mingi muu audi, mille mootor kotti lasti, ja selliseid on üsna palju :D

____________________________
http://tarmotomson.net

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 10:55
M2tu
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
Olen ka kuulnud ,et kunagi Tartus lasti vist üks kotti. Infos kindel ei ole ,aga on kõrva jäänud millalgi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 11:07
kps
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
quote:
M2tu: Olen ka kuulnud ,et kunagi Tartus lasti vist üks kotti. Infos kindel ei ole ,aga on kõrva jäänud millalgi.
Ma vist elan teisel planeedil, kui sellist asja kuulnud pole...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 13:56
täpp
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
Oih, minu viga, 4 Urri on eestis siiski :) Aga mootorit ei ole neist ühelgi laiali lastud...

Vabandust totaalse offtopicu eest :)

____________________________
http://tarmotomson.net

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 14:00
Astro SS
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
Mis asi see Audi UR on ?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 17:52
indro
  
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
On üks vana ja enamuse jaoks kole Audi: http://en.wikipedia.org/wiki/Audi_Quattro
quote:
Astro SS: Mis asi see Audi UR on ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 18:06
rescue
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
quote:
täpp: Oih, minu viga, 4 Urri on eestis siiski :) Aga mootorit ei ole neist ühelgi laiali lastud...

Vabandust totaalse offtopicu eest :)

niipalju kui mina asjaga kursis olen siis yks on korra laiali lastud, see siis tartu lähedusest, kuulduste kohaselt oli vägevalt edasi läinud enne otsa saamist, seda siis tartu võru maanteel...ise asjaosalist ei tunne aga nii on jutud liikvel ;) ja samas see laiali laskmine ei old ei eile ei täna ega ka eelmine kuu vaid see juba mõni aasta tagasi ;)

ma ei oska öelda kas sedaan ka UR alla kuulub aga kena video siis sellest ;)



Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 23:35
1 edit. Last edited 24.08.2008 at 23:58 by rescue
M2tu
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
quote:
rescue:
quote:
täpp: Oih, minu viga, 4 Urri on eestis siiski :) Aga mootorit ei ole neist ühelgi laiali lastud...

Vabandust totaalse offtopicu eest :)

niipalju kui mina asjaga kursis olen siis yks on korra laiali lastud, see siis tartu lähedusest, kuulduste kohaselt oli vägevalt edasi läinud enne otsa saamist, seda siis tartu võru maanteel...ise asjaosalist ei tunne aga nii on jutud liikvel ;) ja samas see laiali laskmine ei old ei eile ei täna ega ka eelmine kuu vaid see juba mõni aasta tagasi ;)



Võiks viist väita et isegi 4-5 aastat tagasi. Kui ma ei eksi. aga jah olen samasugust infot kuulnud millalgi. :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 23:38
mart154
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
TQHQ kohane teema kohe täiega, a mis siis :D

Olete te kindlad, et te
Audi UR-Quattrot


ja UR-S4 sassi ei aja...


UR seal ees muide tähendab algset, algupärast, originaalset... Ehk siis esimene quattro ja esimene s4 :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 23:41
M2tu
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
quote:
mart154: TQHQ kohane teema kohe täiega, a mis siis :D

Olete te kindlad, et te
Audi UR-Quattrot


ja UR-S4 sassi ei aja...


UR seal ees muide tähendab algset, algupärast, originaalset... Ehk siis esimene quattro ja esimene s4 :)



Mina mõtlen Audi UrQuattrot. Teen väga hästi vahet mis on S4 ja mis Ur.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2008 at 23:57
täpp
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
Okei mehed, ma vist tean tänu Carla kaasabile mis autot te mõtlete:
Hr. Kiireaudi Quattro, aga selle laialilaskmine oli täpselt sama igapäevane meelelahutus, nagu seda on 200, S2 ja S4 mootorite laialilaskmine, ehk siis tegu oli "dragiautoga" ning originaalist oli asi suht kaugel. Seega ei pea mina isiklikult seda eriti mainimisväärseks :)

Tegu siis selle autoga, mis osales 2004 aastal:



____________________________
http://tarmotomson.net

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.08.2008 at 09:41
1 edit. Last edited 25.08.2008 at 10:03 by täpp
mart154
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
quote:
M2tu:
quote:
mart154: TQHQ kohane teema kohe täiega, a mis siis :D

/---/




Mina mõtlen Audi UrQuattrot. Teen väga hästi vahet mis on S4 ja mis Ur.



Ära võta isiklikult... Siin foorumis vahest ikka pannakse natuke eurojapsidega mööda :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.08.2008 at 10:14
pprz
 
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
Hannese käest tuleb see kuuskant ära võtta, siis püsivad autod paremini koos :D
Lugu oli järgmine:
quote:
Hannes kirjutas:
:D Tegelikult juba öösel korra sõitis.Ca kilomeetri...
A nii kui turbo puhuma hakkas käis kõva pauk ja prr tuli köiega järgi ;)
Lõdvikud arvasid,et nad ei viitsi tööd teha
quote:
Tarts kirjutas@teine sõit:
vahepeal siis selline info, et kõverad 10km sõidu järel 2 kepsu. Kuigi algul tundus, et 1, kuna kolvikäigu järgi äratas kahtlust ainult 1. Vänt, saaled, kolvid on OK. Keps mis oli ikka rohkem kõver, see raibe lõi killu välja ka plokist...



General Lee sedaan ei ole Quattro, vaid tavaline B2Q sedaan. Audi Quattro (ainuke suure Q-algustähega mudel) on vaid kupee kerega.

Newton võiks teema ära splittida, aitäh :beer.

____________________________
sergeizjuganov.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.08.2008 at 14:58
2 edits. Last edited 25.08.2008 at 15:09 by pprz
christian
  
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
mul naabril audi 80 punane ja ilukilpidega

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2008 at 15:02
hents99
  
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
...ja enamus 3-seid on EMMID
Õige audi quattro on S1 - see, mis ikka rallit sõitis ja muidu kõva masin oli.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2008 at 15:31
M2tu
Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised
quote:
hents99: ...ja enamus 3-seid on EMMID
Õige audi quattro on S1 - see, mis ikka rallit sõitis ja muidu kõva masin oli.

Võin nüüd natuke võhiklikust üles näidata ,aga kas S1 ja UrQuatrro ei ole erinevad masinad. Minu meelest oli S1-l tagumine kolmnurk aken näiteks natuke väiksem?
See postitus on mõeldud küsimusena mitte vaidlemisena.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2008 at 18:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Audid ja Ur-id ja turbod ja Hannese jebimised  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.