Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - jaguariga usakate kokkutulekule?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : jaguariga usakate kokkutulekule?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
christian
  
jaguariga usakate kokkutulekule?
Küsimus siis lihtne.Kas ma saaksin kohe tappa või saaksin ainult sõimata kui saabuksin jaguariga usakate kogunemiskohta laagrisse mingi reede?
mitte et mul usakate puudus õuepeal oleks aga sportlik huvi selle vastu.
Rootsis on jaguarid usakatega kruisinud küll aga seda ma ei tea kas nad on eelnevalt klubidega kokkuleppind või mitte.
Tänud siis neile kes kohe sõimama ei hakka.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 08:51
tohoh
 
jaguariga usakate kokkutulekule?
Siin kusagil hiljuti isegi arutati seda. Ja arvamusi oli nii ja naa. Põrnikaklubis käiakse ka üritusel aegajalt nõmeda autoga.

____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 08:58
Madlobster
jaguariga usakate kokkutulekule?
Mina arvan et saaksid kohe tappa, kes siin ikka sõimu peale hakkab aega raiskama. :)




Avalik tee kui märki pole sõida kus tahad ei tule sind keegi kolkima.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 10:10
1 edit. Last edited 08.08.2008 at 10:11 by Madlobster
anryo
jaguariga usakate kokkutulekule?
Eks see on sisetunde küsimus. Ära ei aja sind keegi ja kui on korralik auto, küll tullakse ka uurima ja sõprust sobitama.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 10:32
wax
 
jaguariga usakate kokkutulekule?
Ma usun, et seni kuni sa oma britiga väga usakate vahele ei trügi, pole katki midagi. Eks on varemgi muud autod cruisi lõpus tilkunud. Nagu eelpool öeldi - sisetunde küsimus - pigem tunned sa ise ennast "vale autoga" imelikult :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 10:44
1 edit. Last edited 08.08.2008 at 10:44 by wax
christian
  
jaguariga usakate kokkutulekule?
quote:
wax: Ma usun, et seni kuni sa oma britiga väga usakate vahele ei trügi, pole katki midagi. Eks on varemgi muud autod cruisi lõpus tilkunud. Nagu eelpool öeldi - sisetunde küsimus - pigem tunned sa ise ennast "vale autoga" imelikult :)
ei olnudki plaanis kruiisil osaleda sellega,lihtsalt kogunemiskohta juttuajama tulla ja vaadata kas äkki on kellelgi veel varjatud huvi jaguaride vastu.
kruiisidel olen ikka usaraudadega osa võtnud.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 11:02
wax
 
jaguariga usakate kokkutulekule?
quote:
astro ext: ei olnudki plaanis kruiisil osaleda sellega,lihtsalt kogunemiskohta juttuajama tulla ja vaadata kas äkki on kellelgi veel varjatud huvi jaguaride vastu.


Ma olen isegi mossega kohal käinud, ja keegi pole hammustama tulnud :D Küll olen jah nurga taha või eemale parkinud :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 13:06
Riho
jaguariga usakate kokkutulekule?
quote:
wax:
quote:
astro ext: ei olnudki plaanis kruiisil osaleda sellega,lihtsalt kogunemiskohta juttuajama tulla ja vaadata kas äkki on kellelgi veel varjatud huvi jaguaride vastu.


Ma olen isegi mossega kohal käinud, ja keegi pole hammustama tulnud :D Küll olen jah nurga taha või eemale parkinud :)


aastal 1997 käisin ka kruisil Moskvits 423-ga:). Kruisil jätsin paar kilomeetrit vahet sisse.
Kena vanatehnika üritus oli.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 14:13
Tank1
jaguariga usakate kokkutulekule?
quote:

kas äkki on kellelgi veel varjatud huvi jaguaride vastu.




Varjatud huvi on küll,aga inglaste autode tehnika....(eriti elektroonika)
Iga kord,kui mõtlen jaguarXJ12 peale,tuleb meelde vanarahvatarkus-MILLEKS OMADA JAGUARIT,KUI ON OLEMAS S-KLASSI MERCEDES-

____________________________
different day,..... shit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2008 at 20:31
kaups
jaguariga usakate kokkutulekule?
miks ei peaks sobiba?soomes on laheda cruisingud kõik on koos jne...ma ei saa aru miks Eestis sedasi pole?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2008 at 20:40
Polderon
jaguariga usakate kokkutulekule?
quote:
kaups: miks ei peaks sobiba?soomes on laheda cruisingud kõik on koos jne...ma ei saa aru miks Eestis sedasi pole?

Noh kui on USA raua kruiis, siis saan aru, miks ei sobi, kas teie ei saa ?
Porsche kruiisile sobiks ka mõni vette sekka ?
Aga kui lihtsalt kokkutulek, siis pole vast tähtsust, millise autoga inime kohale sõidab, tähtis pole sel juhul omanduses olev sõiduk, vaid teema miks kokku saadakse.

Vanavara kruiis võiks olla eraldi üritusena, siis ei saaks ka usaraua omanikud end taeva tipuna tunda.
On kindlasti palju enamat kui ainult meerika raud, aga mätas on mätas, ma ka mägra mättasse ei roniks, kui just stiili pidu ja kutsutud pole :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2008 at 23:19
Willie
jaguariga usakate kokkutulekule?
Sõidan ka ise XJ Jaguariga ja seninähtu põhjal võiks arvata, et Eestis pole veel tekkinud sellist nn kriitilist massi Jaguari omanikke, et korraldada kokkutulekuid. Seis on täpselt sama, kui mõne aasta eest usaraua osas, mil see foorumgi loodi. Tänaseks on usaraud jõudnud massidesse ja kokkutulekudki muutunud suureks ja pilkupüüdvaks. Samas Jaguari osas sellist suurt kokkutulekut niipea olema ei saa. Siin on üks point veel: Skandinaavias ja ka muu Euroopa suunal ei loeta kokkutulekul Jaguarite arvu mitte kõigi kohalolijate arvu järgi, välja jäetakse nn. sekundaarsed mudelid nagu X-Type ja S-Type. Harjumise märke pole ka universaalide ja diislite osas. Läks küll pisut OT-ks, kuid ei ma ei näe ka ise mingit põhjust trügida oma autoga usaraua kokkutulekule. Vaatama lähen niikuinii, ameerika raua mõningad mudelid teevad südame ikka väga soojaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2008 at 13:58
tfr
 
jaguariga usakate kokkutulekule?
Kui ma kunagi 3-4 aastat tagasi paar nädalat Soomes viibides seal tollase kliendi S-Typega ringi liikusin, siis igatahes viipasid eranditult kõik vastutulnud Jaguari-mehed kätt - nagu siin tsiklimehed üksteisele enne motohobi massidesse minekut. Kokkutulekutele ei sattunud, seega ei tea, äkki seal oleks selle "sekundaarmudeliga" aia taha jäetud :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2008 at 14:03
stihl
  
jaguariga usakate kokkutulekule?
quote:
Willie: Eestis pole veel tekkinud sellist nn kriitilist massi Jaguari omanikke, et korraldada kokkutulekuid.

Huvi pärast küsin, milline see kriitiline mass peaks siis olema, et seda üritust kokkutulekuks nimetada?

vaata ka: http://jagnet.ee/foorum/viewtopic.php?t=16&start=45&postdays=0&postorder=asc&highlight=


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2008 at 17:53
Willie
jaguariga usakate kokkutulekule?
quote:
stihl:
quote:
Willie: Eestis pole veel tekkinud sellist nn kriitilist massi Jaguari omanikke, et korraldada kokkutulekuid.

Huvi pärast küsin, milline see kriitiline mass peaks siis olema, et seda üritust kokkutulekuks nimetada?

vaata ka: http://jagnet.ee/foorum/viewtopic.php?t=16&start=45&postdays=0&postorder=asc&highlight=



Ma pisut pelgasingi, et läheb tähenärimiseks. Närin ka kergelt vastu: mitu X- või S-type sellel eelpool lingitud kokkutulekul oli? Igatahes au ja kiitus meestele (naistele), kes tegelevad klassikute käigushoidmise või taastamisega, olgu see siis sel korral Jaguar.

Ma ei taha siin ühestki asendist tekitada mingit fleimi teemal, milline Jaguar on Jaguar. Minu esitatud arvamusavaldus ei pretendeeri absoluutsele tõele ega pole mõeldud pingetekitamiseks.

Parimat teile, foorumiskaaslased, kes te sõidate kõigega alates Mossedest kuni minupärast kasvõi Bentley´teni.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2008 at 18:35
stihl
  
jaguariga usakate kokkutulekule?
Muidugi, ei hakka tähte närima...:)

Aga kõik jaguariomanikud on endiselt oodatud meie väikesearvulise seltskonnaga liituma. Alates foorumist ja lõpetades suviste kokkusaamistega. Ja vahete-vahel põikame ka usakate üritustelt läbi, miks mitte. (hoolikalt peab, muidugi peale passima, et Firestone whitewall`e sisse ei vehitaks....:) )

Ja mitte selle pärast ei koondu me, et Jaguar oleks kõige parem auto, vaid vastupidi, pigem sellepärast, et selle automargi omamisel (ja remontimisel) tekkivaid piinu (ja, miks mitte, töörõõme) jagada....

Sest Kõige Parem Auto on endiselt kas T. Orolla, Max (da) 6 või H. Leksus.

____________________________
--------------------------------------------
KR Töötuba

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2008 at 18:52
1 edit. Last edited 10.08.2008 at 19:04 by stihl
tqhq.ee foorum : Vaba teema : jaguariga usakate kokkutulekule?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.