Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Levo.
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Kolm aastat tagasi hooaja lõpetamisel ma pakkusin välja -ehitame raja.
Mul on kokku kogutud 100-150 kasutatud vundamendiplokki et ehitada kas või esialgne rajapiire-need hoiaks ära selle et auto ei lendaks sellise kiirusega mida ta saavutab läbi võrk-traataia.
Mul on purustatud lammutusjäätmeid et ehitada aluspind rajale (sest liiva ja killustiku raha meil pole) ja sellega saame (vale sõna-pigem SAAKSIME) aluspinna vägagi tugevaks.Pinnaserullid seisavad sita seeneilmaga pidevalt niisama-ja ometi nad võiks lihvida seda aluspinnast tugevamaks ja tugevamaks.
Muideks kui oleks projekt ja koht siis poleks probleeme sest see pole avaliku kasutusega tee-kui on eraomandis võid ehitada olenemata materjalist olgu või käideldud.
Muide kui projekt oleks juba käigus ja tegevus toimuks leiaks ka raha juurde sellele asjale....
Ma võtan eeskujuks alastaro-ja ma leiaks isegi muldvallide materjali eestimaalt et ehitada sellised murukattega vallid-ei mingeid tribüüne.
Mul pole raha ja motivatsiooni osta omale asfalditehas sest eestimaal on see vägagi kindlate ringkondade pärusmaa....


Kui vaid suudaks selle lisada ringraja või mis iganes muu raja vennaks......

Ja aru ma ei saa miks meile ei anta teist rada lennuväljast Haapsalus? Seal ju ei maandu lennuki aseained...Või segaksime me kommareid?
Kas on keegi käinud küsimas? Okei see oleks ka poolik variant aga kas te usute või ei me suudaks aja jooksul ka selle taastada ja uue katte peale panna.
Kui vaid saaks 99 aastase rendilepingu......

Nüüd ma siin istun ja mõtlen mida edasi teha? Kas ehitada omale puhtatõuline väärakas sõiduk või jätkata samas vaimus edeva autoga mida tegelikult keegi eriti vaadata ei taha....Sest ta ei ole kiire......

Täiesati nõutuks teeb-Keskmine kolme inimese toidukorv maksab 500 krooni.Seda tegelikuses iga 3 päeva tagant.
4 korda aastas võin ma maksta ka 1500-2000 krooni ja hoian ma selle siis kokku kust iganes.
Esimest aastat olen ma poodiumimees-eelmised aastad olen ma olnud taustatantsija ja mõned korrad kogematta sattunud poodiumile ja olen sõitnud ikka ja tegelikult sellega mis kätte on juhtunud. Küll naelakast scorpio-isegi naise mersu ja mingi kabriokäraka toppisin ka rajale....Ikka sõidad-oled tulihingeline fänn-siis on ikka vartiant tulla ja kasvõi olla tanstutüdruk.



____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 18:27
imre39
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Olds: imre39 - üheks suureks põhjuseks tean mina olevat see- aastast-aastasse ühe sama vea kordamine, et rada ja eriti finishit ei suudetud piisavalt normaalselt ära valgustada

Olds kullake!

Kas on olemas mingigigigigi rulebook HOW MUCH IS ENOUGH!!!
Olen küsinud seda varemgi!
Pole vastust saanud!

VOT&MOTT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 18:52
valdz
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Aga miks siis oli viimane üritus "kiiresti kokku klopsitud"? See et EMV etapp toimub sel ajal oli ju teada pea aasta algusest? Huvitaks ka see kuidas sai juunis ärajäetud Airportjämm sattuda samale nädalavahetusele kui EMV?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 19:17
Marko L
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
hunt: Njah, kurb tõde, aga Dragisport saab vist jah saab varsti Eestis otsa !

1) Nagu ma aru saan - võistluste korraldamine ei tasu ennast majanduslikult ära.

2) Võistlejate huvi kaob ära.

B- klass. 3 tegijat nüpeldavad loodetavasti 2009. a.kaheksat ... mis teistel teha ? Edit: Ints ja Ilmars võitlevad 9,x pärast ka.
Ei vist muud kui nokut näppida ?! Ei paista küll, kuskohast selliste kulutustega hakkamasaajaid juurde lisandumas on ?

C- klass. Ei tea lp. BHRA ise kah vist veel millised reeglid seal on 2009 ja mismoodi neid tõlgendada.
Esmajoones pean silmas kiiruseindeksit, mis iga aasta langeb, nagu dollari kurss. Ei taha olla nende sõbrakeste nahas, kes praegu omale uueks aastaks (võitja)autot ehitavad (a'la Madis). Kui 2009 näit. nihutatakse see kiiruseindeks 10.0 pealt alla ..... siis Palju Õnne .... kogu töö on olnud ''päin persettä'', sest alates 9,99 turvareeglid on ikka mitte teine, vaid kolmas teema ...

D- klass. Seal ja ainult 2 autot ongi. Avo vist midagi juurde ehitamas, aga kas ja millal - ei tea .... Eedu loobunud teatavatel põhjustel.
Naised saunas rääkisid, et poleks vast ime, kui 1 praegustest sõitjatest võistleks 2009 Soome liigas ...

Midagi peaks nagu muutma vist !?



Mul oleks küsimus selle kohta et kust otsast võistlejate huvi kaob?
Isegi su enda huvi pole kadunud, lubasid BHRAga enam tegemist mitte teha?
Ja võistlema enam üldse ei pidanud?
Või sain mina valesti aru?

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 19:19
dellu
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
valdzz: Aga miks siis oli viimane üritus "kiiresti kokku klopsitud"? See et EMV etapp toimub sel ajal oli ju teada pea aasta algusest? Huvitaks ka see kuidas sai juunis ärajäetud Airportjämm sattuda samale nädalavahetusele kui EMV?

Algselt pidi ju üritus üldse nädal varem olema ja hoopis teise nimega. Järelikult miskid korraldusprobleemid olid. Samuti oli ka see algselt 2 päevasena plaanitud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 19:21
tacco
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Lõpuks siis minu pildid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 20:15
valdz
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
dellu:
quote:
valdzz: Aga miks siis oli viimane üritus "kiiresti kokku klopsitud"? See et EMV etapp toimub sel ajal oli ju teada pea aasta algusest? Huvitaks ka see kuidas sai juunis ärajäetud Airportjämm sattuda samale nädalavahetusele kui EMV?

Algselt pidi ju üritus üldse nädal varem olema ja hoopis teise nimega. Järelikult miskid korraldusprobleemid olid. Samuti oli ka see algselt 2 päevasena plaanitud.


Õigus, algselt oli ju Anniversary race 26-27.juuli. Aga mis põhjustel see ära jäi, samuti sponsorite probleemid?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 20:21
sam
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
PlyVal64:
quote:
Tank1: Aga kui seista stardiala juures ja keegi püüab kildude vahele aega öelda ja samal ajal käivitatakse/burnout siis ei kuule mingeid aegasid,ja mine otsi pärast neid netist......
Jup, mõnikord ei kuule isegi oma häält, kui püüad aegasid öelda :D Tegelikult seda müra me ju naudimegi... aga jälle kord tõstatub tohutu vajadus aegu visualiseeriva ekraani järele! Et oleks kommentaatoritel aega spordivõistlusel keskenduda olulisele. ABCS on show ja seal on kild ja mula vajalikud, aeg on vähemtähtis. EMV etapil on aga aeg see olulism osa. BR puhul RT, ET polegi oluline jne. Äkki tuleva aasta tekib? Ekraan on pealtvaatajale vajalik nagu õhk, vaatamist müra ei sega ;)

Nõustun sellega 100%. sajandikud ja kph on dragis kõige tähtsam osa. Lätis näiteks on asi palju hullem, seal kedagi ei huvita mis aeg jne vaid oluline kumb võitis - täiuslik streetrace 1 sõnaga. Viimasel üritusel käisin ise kommentaatoreid juhendamas, a`la et järgmine kord võiks nendel ka oma monitor olla kust tulemusi vaadata ja rahvale teatada, ka rahvusvahelises keeles loomulikult. Igatahes väga tänulikud olid idee eest ja nõustusid sellega täielikult. Leedus on olukord parem kui meil, neil on suured tablood, mis integreeritud ajavõtuga. Väga kenasti nähtavad ja ideaalselt toimivad. Mis on märkimisväärne - kogu nende ajavõtt, tablood kaasaarvatud, on kohalike entusiastide oma kätetöö.
Samas dragi kultuur kui selline, on loomulikult Eestis baltiriikide kõrgeimal tasemel. Siinkohal peab tänama just BHRAd. Suur töö on tehtud, kuid aeg on edasi areneda. Võistlejad on m.a. selle igati ära teeninud ja oma tulemustega oma pühendumist alale väga ilmekalt tõestanud. Ma ei tea täpselt kuidas ja mis, ma ei ole isegi BHRA liige, aga aeg oleks praegust olukorda analüüsida ja tulevikku planeerida. Ise saan aidata näiteks tehniliste reeglite ülevaatamise/koostamise osas. Üritan oma ettepanekud lähimate nädalate jooksul kirja saada ja BHRAle esitada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 21:20
anryo
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Tehnilised reeglid saavad peale käesolevat hooaega põhjalikult üle vaadatud, et kõik näpukad ja keelelised ebakorrektsused saaks parandatud.
Kui keegi oleks peale seda need nõus nii vene kui inglise keelde tõlkima oleks sellest VÄGA suur abi.
Tõlkebüroosid kasutade ei ole mõtet. Testitud. Peale seda ei saanud ka meie ise enam nendest tõlgitud reeglitest aru... :)

Edit. Kõik ettepanekud on teretulnud, ning juba saadetud ettepakud võetakse ka kindlasti läbi vaatamisele.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 22:06
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 22:07 by anryo
Madman
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
anryo: Kui keegi oleks peale seda need nõus nii vene kui inglise keelde tõlkima oleks sellest VÄGA suur abi.


Ma pakuks end vabatahtlikult Inglise keelde tõlkijaks, sügisõhtutel nagunii midagi targemat teha pole.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 22:12
anryo
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
No vat virisejad! Võtke eeskuju!
:beer
Võtan sinuga ühendust, kui asjad sealmaal - aga paar kuud ikka läheb veel enne aega.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 22:25
pprz
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Mõned pildid veel jutu vahele. Kahjuks olin kohal vaid 2 tundi ja selle sisse mahtus ka paus, seega erilist vaatamist ei ole.



____________________________
sergeizjuganov.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 23:33
Gsen
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Poetaks ka siinkohal paar sõna ainult pealtvaataja kohapealt. Siin paar lehte tagasi räägiti kõvasti nendest hilinemistest ja seisakutest. Mind isiklikult ei häiri need kuni ~30 min seisakud selle hetkeni kuni nad on põhjendatud seisakud. A`la andurite kontroll, parandamine, raja kuivatamine, hooldus jne jne. Elementaarne et neid tuleb teha ja ei vihasta nende peale. Aga see seisak mis Haapsalus viimati oli, ajas küll karva turri. Kiirabi oli mingit krdi narkarit ära viima viinud.... Minu pärast oleks ta võinud kuskile sinna ära ka surra aga see selleks.
Siis see teema millest Pärtel ja mõned siin rääkisid, et lasta kiireimad e. D klass mõne teise klassi vahepeal kah rajale. Kiiduväärt idee. See üks sõit näit bike`de vahele on ainult tore. Äkki siis ei lähegi bikede ajaks raja äärest minema.
Ja siis veel see vaidlus mis siin käib... Äkki tuleks BHRA tiimi liikmetel ja võistlejatel paar tõsist istungit ja arutust maha pidada, et kuidas ja mida teha. Kuidas rohkem reklaami, reeglid paremaks,rada paremaks jne jne jne.
Ja siis kui see kõlakas ongi tõsi et üks Eesti kiireim kaos järgmiseks aastaks väljamaale tõsisemasse klassi võistlema, mis siis sellest klassist saab. Hakatakse üksi võistlema?


____________________________
Uustulnuk

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 23:41
korgits
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Teate.....käige korra lätis või leedus ära. Pärast seda Te hakkate lausa jumaladama eesti kiirendusvõistlusi ,et kui head ning läbimõeldud ja organiseeritud nad tegelikult on.

Minu poolt täielik respect BHRA inimeste ees ,et nad suudavad nii hästi asja üldsegi ajada. Sellistes tingimustes kus me tegelikult ei peaks üldsegi saama mitte mingit ametliku võistlust või üldsegi midagi paremat kui streetrace harku karjääris.

Te ei kujuta ette kui sitt on tsikli meestel olla selles värdjalikus nahast klouni kostüümis ning küpseda päikse käes kuni selleni ,et lihtsalt hakkab pilt eest ära minema ja kui pärast burnouti lähed starti siis see kuumus mis tuleb mootorist veel lisaks on täielik mõrtsukas igasugusele kainele mõistusele. Me ei kiru nii väga võistluse venimist vaid üle liia kuuma ilma ! Sest me teame ja oleme kindlad ,et tehtakse kõike mis vähegi nende võimetes on ,et võistlus sujuks võimalikult kiiresti ja probleemideta !

Seega....sõitke ja ärge mölisege ja vinguge nii palju !!!



Korke....

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 00:17
Polderon
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Kui dirigent on hea, on kogu orkester hea, aga alati on neid pillimehi, kes on õnnelikud et üldse orkestris kaasa lüüa saavad ja neutraalset arvamust avaldavad.
Korke arvab et kõik on nii nagu peab, enamus kahjuks või õnneks nii ei arva. ja see viibki edasi, muidu ukerdaksite 5 aasta taguses stiilis siiani !
Miks peab üldse endid kehvematega võrdlema ? Las jõuavad meie tasemeni, ehk siis vaatab mis saab ?
Väärikam oleks ikka suurtemate kanda astuda :) Aga vahest on tunne et see on kole aeglane retk lihtsalt ...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 00:30
Gsen
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Korke ära seda minu tsiklimeeste ajaks rajalt ära minemise juttu südamesse võta. Ma ei kahtle sekundikski et teie teete rasket tööd ja olete muidu tublid. Lihtsalt mulle ei paku (veel) bikede kiirendus nii palju huvi.

____________________________
Uustulnuk

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 00:31
VKM
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Seega....sõitke ja ärge mölisege ja vinguge nii palju !!!

Sellist lauset võid sa linnas valgusfoori taga ühele vanataadile öelda.

Meestele, kes pappi sisse toovad, pole ilus nii öelda!


Viljar

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 08:12
Pedaal
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
sam:

.......

Nõustun sellega 100%. sajandikud ja kph on dragis kõige tähtsam osa. Lätis näiteks on asi palju hullem, seal kedagi ei huvita mis aeg jne vaid oluline kumb võitis - täiuslik streetrace 1 sõnaga. Viimasel üritusel käisin ise kommentaatoreid juhendamas, a`la et järgmine kord võiks nendel ka oma monitor olla kust tulemusi vaadata ja rahvale teatada, ka rahvusvahelises keeles loomulikult. Igatahes väga tänulikud olid idee eest ja nõustusid sellega täielikult. Leedus on olukord parem kui meil, neil on suured tablood, mis integreeritud ajavõtuga. Väga kenasti nähtavad ja ideaalselt toimivad. Mis on märkimisväärne - kogu nende ajavõtt, tablood kaasaarvatud, on kohalike entusiastide oma kätetöö.
Samas dragi kultuur kui selline, on loomulikult Eestis baltiriikide kõrgeimal tasemel. Siinkohal peab tänama just BHRAd. Suur töö on tehtud, kuid aeg on edasi areneda. Võistlejad on m.a. selle igati ära teeninud ja oma tulemustega oma pühendumist alale väga ilmekalt tõestanud. Ma ei tea täpselt kuidas ja mis, ma ei ole isegi BHRA liige, aga aeg oleks praegust olukorda analüüsida ja tulevikku planeerida. Ise saan aidata näiteks tehniliste reeglite ülevaatamise/koostamise osas. Üritan oma ettepanekud lähimate nädalate jooksul kirja saada ja BHRAle esitada.

kohe ka siis pilt "made in Leedu" tabloo mis koos ajavõtuga väga hästi toimis

ehk on meil kah selliseid kes suudaks selle tabloo valmis teha ja ühendaks olemasoleva süsteemiga ?



Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 08:25
veedler
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Tank1:
Päris huvitav seisukoht-P...ui et auto parklas ära lõhuti,p...ui et,tallad/rehvid klaasi/nõelu täis,istuda pole kuhugi.Võistlust ei näe-pole tribüüne.Miks nimetada asjakohast kriitikat virisemiseks?
PALJUD,PALJUD INIMESED TULEVAD KIIRENDUSSPORTI VAATAMA JA ÜMRUSKOND LÄHEB KÕIGILE KORDA.(va pärtel ja veedler)



Kas võistlusel kõlanud muusika oli selles süüdi, et Su auto ära lõhuti? Ma ei tea, kas ma väljendasin end valesti, või ei saanud Sina lihtsalt mu postituse mõttest aru. Rääkisin ju ainult muuskast, mille vastu siin osad protesteerisid. Ma polegi väitnud, et ümbruskond mulle korda ei lähe. Loe mu post uuesti läbi palun. Peace!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 08:29
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Nojah, mingi aeg võiks natuke rahulikumalt asjade üle mõelda.

Minu jaoks on aastaid konkurentsitult probleemiks nr. 1. puudulik TV kajastus. Sellest algab kõik.

Mõned aastad tagasi läksin ikka päris tusaseks, kui vaatasin põhiuudiste spordiosa. Enne kajastatakse "Kapa-Kohila allveekabet" vms, mida vaatab tervelt 10 inimest, sellest hoolimata on sama päeva õhtuks uudistes lõik koos sportlaste intervjuudega jne.

Ainus spordiala, mida TV's ei kajastata ongi drag racing.

Raha ei pea tulema korraldajatelt, tipptiimide võistluskulud võivad olla võrreldavad ürituse enda eelarvega... Korraldajate rida on tagada TV ja muu meedia. Speedesti näiteks ei olnud isegi Delfis ???

Siis on sponsoritele midagi ette näidata, summad võivad mitmekordistuda. Rääkimata üldrahvalikust streetrace vs dragrace teadlikkuse tõusust/ DR maine parandamisest.




____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 09:28
ICE
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008


Prr mis "tehing" siin käimas on? :D

____________________________
Petrolheads.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 09:40
veedler
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
DC ICE:

Prr mis "tehing" siin käimas on? :D

Pakun välja, et: "Tacco, ole hea too kolm õlut" :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 09:44
jjanno
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Tere
quote:
partel:Ainus spordiala, mida TV's ei kajastata ongi drag racing.
Eks neid spordialasid on veelgi paar.

jJanno

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 09:47
dodge
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Seos autode lõhkumise ja muusika vahel on küllaltki otsene. Sedasorti muusikat kuulavad ainult tagasihoidlikuma arengutasemega isendid.
Pahatihti on nad ka illegaalsete ainete mõju all ning äraarvamatu käitumisega.

Olen sedasorti rahvast korra lähemalt näinud. Poleks iial uskunud neid Eestis nii rohkelt on.

Mõnel rokikontserdil, kus viibib kümneid kordi rohkem rohkem külastajaid, ei ole sedasorti probleeme minu teada.
Või siis laulupeol...

Ossidest on ikkagi mõistlikum eemale hoida. Las torkavad omale süstla silma ja sõidavad bemmiga ümber puu. Striitreiss.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 10:19
Raceboy
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Vastan meediakajastuse osas enda seisukohalt.
Et üritusest oleks korralik eellugu, on vaja korralikku ja aegsasti kättesaadavat eelinfot. Kui on olemas eelinfo, on põhjust kajastada ka reportaaži. Kuna infotulv on suur ja ajakirjandus (nii tele-, raadio- kui kirjutav ajakirjandus) kajastatava materjali hulga vähesuse üle kurta ei saa, peavad korraldajad ise leidma kellegi, kes infot meediale edastaks (moodne amet avalike suhete juht nt). Iseenesest teave kuskilt meediani ei jõua ja ajakirjanikud lähevad alati kergema vastupanu teed (kajastavad neid üritusi, mille kohta on vajalik materjal olemas).


____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 10:23
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.