Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Jesper
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Gsinut, miks seda rinkat niiväga eeskujuks tuua? On jah kallim, minu selle nädala eelarve on näiteks 6,5k, kõige odavamas klassis, kõige pealt kokku hoides :) Ma ei usu et näiteks Bracketis selliste kuludega teabmis palju võistlejaid oleks. Samas dragis siiski on pealtvaatajad raja ääres põhimõtteliselt olemas ja nende käest otsesel või kaudsel (sponsorid) viisil lisakahekümneviiese välja pigistamine on alale pikas perspektiivis kindlasti kasulikum kui võistlejate rahakoti kallale minek. Kuigi viimane on oluliselt lihtsam, enamik maksab alguses ära, aga pikapeale hakkab sõitjaid järjest ära kukkuma.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 11:37
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Jesper, sellest sinu summast poole moodustab osalustasu. Minul kui bracketi võitjal oli see teine pool summast natuke väiksem, aga ei oluliselt. Rinka... ei ole hammaste vahel, lihtsalt tõin lihtsalt näiteid teisest mootorispordi alast Eestis, et osalustasud on meil ikka väga pisikesed.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 12:01
Olds
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Isiklikult arvan, et vältida igasuguseid hilinemisi PEAVAD olema etapid kahepäevased. See on kasulik nii BHRA-le kui ka võistlejatele, kes saavad esimesel päeval teha rahulikult ära nii testisõidud kui ka ajasõidud, ilma et aeg jalaga taguotsa taoks

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 12:40
Pedaal
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Olds: Isiklikult arvan, et vältida igasuguseid hilinemisi PEAVAD olema etapid kahepäevased. See on kasulik nii BHRA-le kui ka võistlejatele, kes saavad esimesel päeval teha rahulikult ära nii testisõidud kui ka ajasõidud, ilma et aeg jalaga taguotsa taoks


M.O.T.T.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 12:52
Levo.
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
loen ja loen..Kriitiga on hea-ja eks saab ka midagi muudetud tänu kriitikale.Ma ei tea kust kohast peaks hakkama usku pööramine,et rahavast tuleks rohkem võistlejaid sünniks veelgi.
Kohutav on vaadata spordiülekandeid,kes paneb üle katuse kuus tiiru ja see on päeva sündmus.Keegi teeb eesti rekordi siis sellega saame hõisata ainult siis kui see on kinni makstud reklaam.
Pekingisse lähevad vot need ja need ja usute või ei aga erilist suurt tulemit see ei anna.
MA ei tea -kiirendusvõistlus poel vist ikka spordiala ja seega millal me suudame selle massidesse tuua.
Hiljuti kohtusin inimesega-ta ei teadnud mis asi on dragrace ja 1/4 miil.
pekingist ja suusatamisest teadis küll.Isegi soome rallit teadis.
Osalustasu tõstmine on igati kena ettevõtmine ja osalise protsendi eest võiks ju osta telepinda.
Ma olen veendunud et kui me kord saame raja on see ala kordades suurem.Täna on täpselt see et me oleme oma küla poisid koos mõne kodustatud sommiga aga siin muldrajal oleme me kõik kiried kuid ainult enda mõistes.
Me ei pea võitma aga kas saaks teha ka nii et soomest oleks võistlejaid.kas neid klasse ei anna nii teha et oleks ruumi ka neil....
Aga eks ma pühendun nüüd mingisäästu eelarvega uue auto ehitamisele....

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 13:14
VKM
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Nende aastate jooksul, mis olen sõitnud, olen märganud ainult ürituste kommnentaatorite ja nn. aktiivsete rajakohtunike arengut.
Kommentaatorid loevad näiteks foorumeid ja vestlevad võistlejatega, et faktidega mitte puusse panna. Kõik saavad naerda ja ka asjalikku ja vajalikku infot võistluste käigu ja ka autode kohta. Muidugi ärge enam aja ütlemisel eksige, sest mul tahtis Haapsalu terve fännide kari teid ära süüa. Õnneks tulin ma ruttu tagasi.
Pange samas vaimus.

quote:
well, mina mistahes võistluse korraldamisest mitte mõmmigi ei tea ja seetõttu ei ole pädev ei kiitma ega laitma. küll aga võin julgeste öelda, et igaühel on vaba voli korraldada just selline võistlus, nagu tema arust õige oleks. ja küllap saate vajadusel ka autospordiliidu heakskiidu üritusele. võtke kätte ja tehke ära, milleks niisama vinguda. ja kui osavad korraldajad olete siis teenite lisaks võistlejate ja publiku rahulolule ka soovitud millid omale puhast. lihtne ju. nii, et hakake pihta ja kasutage virisemisele kuluv energia juba asja ajamiseks.
Pla-pla-pla.
Ei saa ikka igaüks korraldada EM võistlust.

Minuga on nii, et kui ma rohkem pingutan, siis ootan, et teised ka samaga vastaks, sest mina, kui võistleja annan ala arengule kõva panuse. Nüüd käsid veel korraldusega ka tegeleda. Kulla mees, võistlejad kulutavad miljoneid, aga BHRA tõmbab lihtsalt oma suhumisega kogu pingutusele vee peale.



____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 13:16
AndiH
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Näiteks ka ühed laupäeval,olid tulnud vaatama kiirendust. Ja küsisid ,et pikka distantsi nad sõidavad ? 1miil vist? Siis öeldi 1/4miili ja oli vaikus :) Niipalju siis teadjatest.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 13:19
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 13:42 by AndiH
Jesper
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Gsinut, ma ei arvanudki et rinka sul hammaste vahel on, lihtsalt rinka najal on hea näide mis saab kui:
1. vaatemängulised võistlejad (nagu Viljar) ükshaaval loobuvad, misiganes lapsikul või mittelapsikul põhjusel
2. pealtvaatajad ei tule enam vaatama, sest olgem ausad, bracketi võitjat või bemmiklassi seitsmendat (:D) ei tule sinna keegi vaatama
3. osalustasud tõusevad, sest EM etapp nõuab teatud tingimuste täitmist, mis maksavad raha
4. veel rohkem võistlejaid loobub... goto 1

Lisaks veel mingi hetk sõidetakse poliitilise teerulliga üle, Speedesti/Linnaringi keelamine jne.

Muidugi näeb igaüks asja oma mätta otsast ja see on loomulik, aga kui Viljaril siiber saab siis paneb ta autole nõks väiksema turbsi ja kütab linnavahel ringi, kahju on aga biig diil. Kui aga katusorganisatsioonil sõitjaid pole siis... Natuke ebaaus lugu, aga midagi pole teha.

Ehk siis minu konstruktiivne arvamus oleks, et "ärge virisege, rinkal on osalustasud way kõrgemad ja auhindu ikka pole" ei ole väga konstruktiivne, st pole hea näide töötavast asjast.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 13:29
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 13:32 by Jesper
PlyVal64
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Korraldamisest: igaüks võib, saab ja suudab korraldada võistlust. Vaja on vaid tahtmist. Kvaliteet sõltub juba muudest asjadest.

Auhindadest: miskipärast ei kipu meie inimesed oma rahakotti avama. Kuupalgaga 20-30K neto saab endale lubada vägagi väärilise auhinna ostmist ja seda korraldajatele andmast. Ja saab otsustada, kellele ja mis tingimustel see auhind antakse. Õnneks on vanatehnika talvisel üritusel olnud alati inimesi, kes tulevad ise auhindu juurde tooma lisaks nendele, mida ma ise ostan, tellin, lasen teha jne. Mina teen sellest väda ühese järelduse: dragil käivad ja osalevad kadedad inimesed, vanade autodega sõidavad aga lahked inimesed. Simpel?

Seega ärge hädaldage vaid vaadake kõigepealt iseenda hinge.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 13:57
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 14:16 by PlyVal64
anryo
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
rice burner:Kulla mees, võistlejad kulutavad miljoneid, aga BHRA tõmbab lihtsalt oma suhumisega kogu pingutusele vee peale.
Kes on see "legendaarne BHRA" kellest kõik räägivad? KULLA MEES, sa oled ise ka sama ühingu liige ju - järelikult kritiseerid sa iseennast! Aru ma ei saa!
See mida sa siin praegu teed, ongi seesama "suhtumine". Kui oma liikmed ka ei ole ühise asja eest väljas, siis kes veel! Siinkohal tahaks sulle Levo't eeskujuks väga tuua, kes on kümne küünega ühise asja eest väljas.
Rohkem ma ka SELELL teemal enam sõna ei võta.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 14:00
2 edits. Last edited 05.08.2008 at 14:02 by anryo
hunt
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Njah, kurb tõde, aga Dragisport saab vist jah saab varsti Eestis otsa !

1) Nagu ma aru saan - võistluste korraldamine ei tasu ennast majanduslikult ära.

2) Võistlejate huvi kaob ära.

B- klass. 3 tegijat nüpeldavad loodetavasti 2009. a.kaheksat ... mis teistel teha ? Edit: Ints ja Ilmars võitlevad 9,x pärast ka.
Ei vist muud kui nokut näppida ?! Ei paista küll, kuskohast selliste kulutustega hakkamasaajaid juurde lisandumas on ?

C- klass. Ei tea lp. BHRA ise kah vist veel millised reeglid seal on 2009 ja mismoodi neid tõlgendada.
Esmajoones pean silmas kiiruseindeksit, mis iga aasta langeb, nagu dollari kurss. Ei taha olla nende sõbrakeste nahas, kes praegu omale uueks aastaks (võitja)autot ehitavad (a'la Madis). Kui 2009 näit. nihutatakse see kiiruseindeks 10.0 pealt alla ..... siis Palju Õnne .... kogu töö on olnud ''päin persettä'', sest alates 9,99 turvareeglid on ikka mitte teine, vaid kolmas teema ...

D- klass. Seal ja ainult 2 autot ongi. Avo vist midagi juurde ehitamas, aga kas ja millal - ei tea .... Eedu loobunud teatavatel põhjustel.
Naised saunas rääkisid, et poleks vast ime, kui 1 praegustest sõitjatest võistleks 2009 Soome liigas ...

Midagi peaks nagu muutma vist !?


____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 14:06
2 edits. Last edited 05.08.2008 at 16:33 by hunt
prr
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Minuarust võiks selle hädakisa nüüd ära lõpetada.

Teeme hooaja lõpuni ja siis vaatame. Midagi tuleb muuta - mida, see selgub.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 14:14
foke
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Nõustun nendega, kes ala jätkusuutlikkuse aluseks nimetavad profesionaliseerumist.

Alustades seejuures ennekõike katuseorganisatsioonist, ja eelkõige finantsvahendite leidmisest selle organisatsiooni töövõimekuse ja -viljakuse kasvuks. Sealt hakkab kõik peale. Edasi juba loogiliste sammudena korralustaseme tõus, kalade vältimine, konkreetsed back-up kondikavad jne jne, Ülesanded, kohustused, vastutused, õigused. See toob tagasi usalduse, toob tagasi publiku, annab eeldused sponsorvälijunditele. Küll siis areneb ja tahab areneda ka võistlejaskond.

Ja küll tahaks öelda ka siia lõppu sellise maagilise sõna nagu rada. Jah on vajalik, aga mitte primaarne. Pigem usun raja võimalikkusse eelpool loetletud faktorite toimimahakkamisel, kui et vastupidi - ehitame raja ja siis alles läheb kõik käima. Ei usu!

Mu seisukohad on selles osas muutumatud BHRA esimesest asutamiskoosolekust saati Haapsalu Jahtklubi õuel. Olen neid korduvalt ka Andrusega "vaielnud". Seni on tema arvamus peale jäänud.
Ja ega midagi hullu ka katki pole. Tehtud on omajagu, selle eest aitähh! Paremaks on muutunud kõik, isegi palju. Aga tegemata on ka midagi. Kurb, kui sellega ei nõustuta, seda ei tunnistata ja vabandusi otsitakse: a'la tee ise!

Mind isiklikult teeb nukraks see, et mina küll ei näe kedagi, kes selle asja enda kanda võtab ja kes laotud vundamendile ka maja peale ehitaks. See hooaeg on näidanud, et vundament hakkab juba vaikselt lagunema. Ausaltöeldes on mul tunne, et meie kiirendusprojekt, mille alusel see vundament on aastatega valmis valatud, on aegunud. Kindlasti ei ole kogu vundament kasutuskõlbmatu, aga ma ka ei välistaks, et paljud (edasise arengu jaoks vajalikud) otsused tuleks langetada mõneti uutel alustel.

Muidu jaksu ja visadust kõigile asjaosalistele!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 14:18
VKM
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Kes on see "legendaarne BHRA" kellest kõik räägivad? KULLA MEES, sa oled ise ka sama ühingu liige ju - järelikult kritiseerid sa iseennast! Aru ma ei saa!

See on hea, et keegi asjaosalistest ka ärkas.
BHRA lihtliikmed ja ürituse korraldajad on erinevad asjad. Mida mina, kui sõitja valesti teen? Jään alati starti hiljaks või teen vähe rehvisuitsu või sõidan liiga aeglaselt ning rahval on igav vaadata? On mu auto romu ja ei sobi teistele näidata?

Paljud BHRA liikmed käisid rada liimimas? Kas BHRA pani raha selle ürituse tarbeks? Kui kriitakat ei oleks, siis ei paraneks midagi ju.
Õige oleks sellest kriitikast midagi õppida ,mitte isiklikuks minna.

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 14:21
carla
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
rice burner: Muidugi ärge enam aja ütlemisel eksige, sest mul tahtis Haapsalu terve fännide kari teid ära süüa.


Selle patu võtan puhtalt enda kanda :) Krt suures ärevuses ronisin ajavõtu bussi ja vaatasin vale rida lihtsalt. Või täpsemalt öeldes komakohad vaatasin valest kohast :)

Aga edaspidi vaatan enne 2 korda kui selline olukord on :)

Edu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 15:33
apuracing
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Tooks siis omalt poolt selle välja, et ei ole raske kaasata ajakirjandust sellesse. Oleks ainult keegi, kes viitsib.

Toome näite. Prr küsis mu käest ennem 1000 EUR sõitu, et kas ta saaks Postimehe autouudistesse oma võistlusest uudise. Väike uurimine ja voila... Sai.. Usun, et ta oli rahul ja ta ei pidanud selle eest midagi maksma..

Olge hea.. Tehke nii.
Leidke mingi inimene, kes kirjutab huvitava jutu valmis võistluse kohta, et mis tulemas jne. Pärnu üritus kujuneb ikka tõsiseks vaatemänguks, kuna Eesti meistritiitlid on ju lahti täiesti enamustes klassides. Pange see jutt huvitavalt kirja ja saatke mulle. Postimees ei ole mitte väikse lugejaskonnaga leht. Ei Online ei paber. Kui paberisse sama uudist tahta siis peab lihtsalt varem saatma, kuna lehetrükiga läheb aega. Online saatke kasvõi neljapäev on reedel hops asi üleval. Ja sama asi ka tulemustega. Keegi pange kribinal krabinal jutt kirja ja mulle teele. Oleks esmaspäeval tulemused ja kõik muu üleval aga ma kahtlen, et seda suudetakse, kui siiani ei ole isegi teise etapi punkte kuskil kirjas. Samuti ei ole meie reegleid inglise keeles kuskil olemaski. Ungarist tahetakse võistlema tulla aga ei teata, kas nende autod kehtivad meie reeglitele või mitte. Ja need ei ole mitte papist poisid kes seal tulemas vaid King of Europe võitja ja tema tuttavad. Õnneks mingi hetk sain Evelini käest EELMISE aasta reeglid vene keeles. Kas sest kasu ei tea.
Rahvusvaheliste võistlejate kohalemeelitamiseks ongi vaja aint veidi rääkida ja reeglid neile normaalses keeles produtseerida. Samamoodi sai Alastaros käies soomlaste bikemehi küsitlemas, et kas nad ei tahaks tulla ja sõita. Näed.. tulidki ja panid suure klassi kinni.

Samuti saab meie lehele panna ülesse parimad momendid mis filmitud jne.. Ühesõnaga on leht ammendamatu ja ka võimalused.

Seega kus on entusiastid. Hea meelega kirjutaks ise aga tõesti ei ole aega võistelda, teisi klasse jälgida ja pärast veel kokkuvõtet teha.

Kui on muresid või rõõme või tahate veidi infot millegi kohta siis andke teada
Eikki@Äpuracing Club
eikki@postimees.ee

____________________________
Aitan USA-st asjade tellimisel. Ebay, Paypal-iga maksmine ja kõik muud kohad.
Ise asun USA-s.Firmade nimekiri kelle edasimüüa ma olen:
http://www.estperformancegroup.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 15:36
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 15:40 by apuracing
ICE
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Pärnu üritus kujuneb ikka tõsiseks vaatemänguks, kuna Eesti meistritiitlid on ju lahti täiesti enamustes klassides.

Ja kahjuks on Battery Race´i toimumine suure kahtluse all, vähemasti sellisel kujul nagu inimesed siiani harjunud on. Minuteada ei ole otsust veel, kas üldse toimub :(

____________________________
Petrolheads.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 15:43
prr
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
DC ICE:Ja kahjuks on Battery Race´i toimumine suure kahtluse all, vähemasti sellisel kujul nagu inimesed siiani harjunud on. Minuteada ei ole otsust veel, kas üldse toimub :(
Toimub.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 15:44
diesel
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
rice burner:
Pla-pla-pla.
Ei saa ikka igaüks korraldada EM võistlust.

tule palun maa peale tagasi. saab ikka küll, puhtalt kätte võtmise asi. jah, võib-olla ei anna katuse pakkujad kohe meistrietapi staatust. a tee üks kord niisama oma ideaalidele vastav võistlus ää ja küll järgmiseks korraks ka ametliku tiitli nimele juure saad.
krt ma ei saa ikka vingujatest aru, nigu lasteaed.
ei meeldi kohtunikud, no too oma võistlusele siis kasvõi väljamaalt personal.
ei meeldi auhinnad, sama lugu, pane papp alla ja jaga auhinnaks mida tahad.
ei meeldi publik, no ää siis lase neid lambaid ligi.
ei meeldi rada, tee nii nagu ettevõtlikud inimesed just tegid, või tee suisa veel paremini.

ja kuigi eelpool kirjutatu on vormistatud vastusena sinu fraasile, siis palun seda mitte niiväga isiklikult võtta. pigem on see vastuseks mistahes vinguvale polderoonsusele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 15:46
gets
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Seda ei saa ikka niiviisi võtta, et tee aga parem üritus ja värki. Igaüks las jääb oma liistude juurde. Ei tule ju näiteks Viljar ütlema mõnele korraldajale või kellele iganes, et andke minna ja tehke kiirem auto, kui ei meeldi :). Mastaap ürituse ja auto vahel on küll väga erinev, kuid mõte jääb samaks.

Mulle igatahes viimane üritus väga sobis. Sain lausa viimase koha! Aga paljud meist võistlevadki küüned verel poodiumikoha peale? Ahto ütles kord minu arvates kuldsed sõnad: "Kui asi pole enam Fun, siis ei ole asjal enam mõtet." Vähemalt hobikorras võistlejate kohta peab see lause vägagi paika.

Võibolla on nahk Eesti Dragi jälgides ja osaledes nii kõvaks muutunud, et erinevad pisiasjad üldse ei häiri, või on asi selles, et pole liiga suuri rahasid masinasse matnud vms. Igatahes praeguste võistluste ja tulemuste ja punktide pisikesed (justnimelt) venimised ei jäiri karvavõrdki. Kui oled poodiumikonkurentsis, küll siis lähimate konkurentide punkte ja asju tead. Publikul pole sooja ega külma punktidest või aegadest/tulemustest, mis pärast netti riputatakse, nemad saavad kõlaritest oma osa kätte. Võrreldes paari aasta taguse ajaga on asjad VÄGA palju edasi liikunud. Igas punktis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 16:10
imre39
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
diesel:
quote:
rice burner:
Pla-pla-pla.
Ei saa ikka igaüks korraldada EM võistlust.

tule palun maa peale tagasi. saab ikka küll, puhtalt kätte võtmise asi. jah, võib-olla ei anna katuse pakkujad kohe meistrietapi staatust. a tee üks kord niisama oma ideaalidele vastav võistlus ää ja küll järgmiseks korraks ka ametliku tiitli nimele juure saad.
krt ma ei saa ikka vingujatest aru, nigu lasteaed.
ei meeldi kohtunikud, no too oma võistlusele siis kasvõi väljamaalt personal.
ei meeldi auhinnad, sama lugu, pane papp alla ja jaga auhinnaks mida tahad.
ei meeldi publik, no ää siis lase neid lambaid ligi.
ei meeldi rada, tee nii nagu ettevõtlikud inimesed just tegid, või tee suisa veel paremini.

ja kuigi eelpool kirjutatu on vormistatud vastusena sinu fraasile, siis palun seda mitte niiväga isiklikult võtta. pigem on see vastuseks mistahes vinguvale polderoonsusele.

EMV ETAPPI EI SAA IGA MEES TEHA!!! Pead olema soositud KELLEIGANES poolt!
Mainiks siin juures, et see kiirelt kokku klopsitud Lennujaamajämmi etapp toimus meie MC39 Nightrace asemel kuna meie tegemisi Tartus, ei soosi alakomitee, kes otsustas, et me pole kvalifitseeritud korraldama seda laadi üritust
Ja ehk oleks ju võinud olla ka 5 EMV etapp...kuid me pole sobilikud antud asja ajama....põhjuseid mitmeid...yx neist kindlasti meie suutmatus kontrollida force majoret (1km õlileket,stardipuu ümber lükanud tuul,1,5h väldanud vihmhoog, üle juhtmete sõitnud auto)?! See selleks :D

Rinkast(moto) rääkides (oman ka kogemust korraldajana) on asjad sellised, et jah, stardi rahad on 1,5kilo ratta kohta, kuna raja omanik küsib iga rajarendi päeva eest hinge hinda ning võistluse formaat on 3-päevane (loe: 3X raha....treening+aeg+võistlus), kuid seda kompenseerib kordades odavam ajavõtmis teenus ning korraldajal jääb raha veel korralike auhindade muretsemiseks.


Aga, kui on huvi siis saab ka õige rada kunagi valmis, just nagu eelpool kirjutatud initsiaatorit on vaja, kes antud asjad käsile võtab....
Me äksis ehitame hetkel euro standartitele vastavat pit-bike ja motokrossi rada ja seda EURO RAHADE EEST.
3 aastat paberimajandus, lobitöö ja 30% omaosalust ning saimegi rahad, et ehitada rajad, kus võib korraldada kas või noorte EM etappi.

Ainult, et kogu tegevus peab olema suunatud ka eelpool mainitud jätkusuutlikuse suunaline ehk NOORTESPORT on püha!!!!!!

Aga võistlus osalejana oli üpris OK!! :D


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 16:35
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 19:03 by imre39
Tank1
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Publikul pole sooja ega külma punktidest või aegadest/tulemustest, mis pärast netti riputatakse, nemad saavad kõlaritest oma osa kätte.

Keda publikust sa esindad?Pole sooja ega külma?Sellised postitused ja po...uistlik suhtumine publikusse ja ala fännidesse(publikusse) ja ümbruskonda viib publiku minema.
Eelmine võistlus(ABCS) oli autode poolest mega.Aga kui seista stardiala juures ja keegi püüab kildude vahele aega öelda ja samal ajal käivitatakse/burnout siis ei kuule mingeid aegasid,ja mine otsi pärast neid netist......

Võistlejate ees,kes ennast jäägitult spordile pühenduvad,müts maha.Aga korraldus.....seepärast enam kohal ei käigi-otsin parem netist tulemusi.

Üks pealtvaataja.

____________________________
different day,..... shit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 16:59
jeff01
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
imre39:
quote:
[Me äksis ehitame hetkel euro standartitele vastavat pit-bike ja motokrossi rada ja seda EURO RAHADE EEST.
3 aastat paberimajandus, lobitöö ja 30% omaosalust ning saimegi rahad, et ehitada rajad, kus võib korraldada kas või noorte EM etappi.

Need ajad on kahjuks maha magatud ja euroliidult oleme saanud kõik mida julgeti küsida (Projekte oleks võinud esitada rohkemgi) Nüüd kui oleme majanduslanguse äärel peame meie hakkama euroliidule rahasid maksma.
Niikaua, kuni üritused toimuvad ei tohi nagu midagi kritiseerida kui ise pole toimumisele kaasa aidanud aga mõned asjad häirivad küll natuke. Kui kolme asjaga tõsisemalt tööd teha saaks virinat kõvasti vähemaks.
Punktide kokkulugemine vähe kiiremaks
Reeglid selgemaks ja üheselt mõistetavaks
Järgmise aasta reeglid tuua avalikkuse ette enne sügist.

Oleks omal mingi kogemus või suured rahalised võimalused aitaks igati aga hetkel ei oska tõesti mingit abi pakkuda.
Minu nägemus asjast on siiski selline, et niikaua, kui meil pole korralikku rada, statsionaalset ajavõttu ja dragi komplkesi peaks asja reklaamima siiski ehk suuremele hulgale kätte saadavamal tasandil nagu seda kunagi vanad klassid olid. On väga tore, et meil on kiireid autosid juba rohkem kui ühe käe sõrmede jagu aga publikut tooks kohale ehk rohkem see kui "oma küla" mees sõidab. Osalejate arvu ei saa muidugi lõhki ajada aga kahepäevane ürituste mudel tuleks kuidagi nii täita et rahval oleks huvitav ja kogu aeg miskit toimuks.

Näiteks midagi sellist: Esimesel päeval on ajasõidud vanade klasside järgi rohkem tänavasõidu autodele (-2;-3;-5; ja 5+L sinna ei kuulu puuridega autod) ja kui suured tiimid on end lahti pakkinud algavad nende testisõidud. Teisel päeval kiiresti tänavaklasside väiksed elliminaatorid ja nende jaoks on päev läbi (Mingit punktiarvestust neile ei toimu) ja algavad dragi sõidud. Oleks vimalik siluda viivitused väikeste klasside arvelt ja dragi ajakava jääks kindlalt paika kuna ajavõtt saab nö testitud jne.
Ajavõtt on ju kohal ja rada pole kogu aeg hõivatud (Küll aga on vaja rahvast kohal hoida) ei oleks ju suur lisakulu EMV võistluse sees pidada maha ühe testisõidu ja kahe ajasõiduga võistlus rahvale keda rohkem on kui dragstere.
Kui läheb liiga keeruliseks siis ehk tänava autod (minu silmis puurita autod) sõidavad kõik oma sõidud esimesel päeval ja testivad sellega seoses ka ajavõtu ära. Peale neid dragi autode testisõidud neile kes on seda soovinud ja esimesel päeval kohale tulnud.

Ok se vaid minu rumal nägemus paarist variandist millel pole pikalt mõeldud aga ehk midagi sarnast aitaks ala populariseerida ja rohkem raha korraldajale tuua?

____________________________
www.facebook.com/whlsup

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 17:41
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 17:49 by jeff01
Olds
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
imre39 - üheks suureks põhjuseks tean mina olevat see- aastast-aastasse ühe sama vea kordamine, et rada ja eriti finishit ei suudetud piisavalt normaalselt ära valgustada

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 17:55
PlyVal64
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Tank1: Aga kui seista stardiala juures ja keegi püüab kildude vahele aega öelda ja samal ajal käivitatakse/burnout siis ei kuule mingeid aegasid,ja mine otsi pärast neid netist......
Jup, mõnikord ei kuule isegi oma häält, kui püüad aegasid öelda :D Tegelikult seda müra me ju naudimegi... aga jälle kord tõstatub tohutu vajadus aegu visualiseeriva ekraani järele! Et oleks kommentaatoritel aega spordivõistlusel keskenduda olulisele. ABCS on show ja seal on kild ja mula vajalikud, aeg on vähemtähtis. EMV etapil on aga aeg see olulism osa. BR puhul RT, ET polegi oluline jne. Äkki tuleva aasta tekib? Ekraan on pealtvaatajale vajalik nagu õhk, vaatamist müra ei sega ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 17:56
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 17:57 by PlyVal64
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.