Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 3 4 5 6 7 8 9 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Madman
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
wohh:
quote:
siim_pallav: Mul selline küsimus,nägin kaameraga naisterahvast kohe stardialas filmis terve võistluse,kas võib neid videosi kuskil näha ka?




See olin mina. Peagi on need videod www.motors24.ee -s üleval. Ardo lõigub need kokku ja paneb sinna üles.

OT: Newton võiks mingi tähise kasutajanime taha leiutada et aru saada mis nime taga naised peituvad :p


____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 16:21
ivoalaska
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Just nagu rates on :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 16:23
metslane
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
ivoalaska: Just nagu rates on :D

mhmh, ja siis galeriid kasutjatele, et tunneks ära kes kes on ja hindamise võimalus ka :devil


sry OT... aga ei saanud jätta kommenteerimisest :D

____________________________
700cid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 16:49
topgear
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Gsinut: Nii, tulemused ka siis klasside kaupa, kõigepealt Q ja siis Eliminaatorid:

http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=articleview&article_id=2584


streetman klassi aegu on ?

____________________________
MA70

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 17:37
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
streetman klassi aegu on ?

On küll, unustasin. Homme lisan.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 18:09
diesel
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
kui te siin juba naisterahvastest rääkima hakkasite, siis meie kõrvalboksis viibis sagedasti neiu, kes pruukis platsil ringi liikumiseks rulluiske. peab mainima, et kõnealuse neiu sõiduoskus oli ülimalt muljetavaldav.
:)

ja kui veel samal teemal jätkata, siis kas muldvana opelliga kole kiiresti liikunud neiu ja tema auto kohta kuskil rohkem infi ka on?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 20:01
Peeter82
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
diesel:
ja kui veel samal teemal jätkata, siis kas muldvana opelliga kole kiiresti liikunud neiu ja tema auto kohta kuskil rohkem infi ka on?
jahh, näiteks kuidamoodi ta tehnilisest läbi sai. Näiteks esitulesid polnud ollagi...


____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 20:25
Raceboy
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Autol R6 24v Opeli mootor, kõvasti järeleaidatud ja kasutab megasquirt juhtaju. Maksimi dünos häälestati välja 320 rwhp.

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 21:52
lamass
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Olen ise päris korduvalt vihane olnud bhra ja kohtunike poolse kriitika koha pealt kuid praegune kriitika viljari poolt on 1000% õigustatud ja olen täiesti veendunud et temaga ühineb enemik sõitjaid .Hilineminemine on saanud tüüpiliseks reegliks meie võistlusel ning õigustust enam otsida minu arust ei saa.Meie võistlusi ei saa võrrelda 5 aasta taguse ajaga-võistlejad ,autod,ajavõtt,kohtunikud,publik ja isegi rada on tohutult arenenud kuid hilinemine on ikkagi standard.Me ei saa nii edasi minna sest varsti ei ole meil võistlusel publikut kes on minu arust tugevalt väsinud sellest igakordsest venimisest.

Riivo
Kuues hooaeg kohtunik(ei ole motivatsiooni kriis) ja sellel aastal esamakortselt hea meel et nii paljud sõitjad kohtunikest proffisjonaalusega kõvasti ees.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 22:27
anryo
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Eks hilinemine on muidugi andestamatu, aga:
- rada nihutati ettepoole, mis tähendas, et oli vaja rada uuesti mõõta
- nagu prr mainis, ei olnud korraldajat võimalik kätte saada ja vool tuli ise sebida
- samal põhjusel ei olnud üleval kommentaatorite telk, mille üles panemiseks tuli jällegi ajavõtubussi liigutada (= lahti ühendada kõik)
- mina näiteks ärkasin kodus kell 5 hommikul, selleks et 5:30 startida Haapsalu poole koos ajavõtuga. Äkki oleks pidanud veel varem minema? Või üldse mitte magama?
- no ja lisaks streikis ka arvuti, mis eelmisel võistlusel tänu voolukatkestustele vist viga sai.

Ma ei vabanda - tõesti, hilinemine on lubamatu, kuid proovige mõista ka ajavõtu team'i, kes TÕESTI ALATI tulevad KÕIGE esimesena ja lahkuvad KÕIGE viimasena.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 22:36
M2tu
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
anryo: Eks hilinemine on muidugi andestamatu, aga:
- rada nihutati ettepoole, mis tähendas, et oli vaja rada uuesti mõõta
- nagu prr mainis, ei olnud korraldajat võimalik kätte saada ja vool tuli ise sebida
- samal põhjusel ei olnud üleval kommentaatorite telk, mille üles panemiseks tuli jällegi ajavõtubussi liigutada (= lahti ühendada kõik)
- mina näiteks ärkasin kodus kell 5 hommikul, selleks et 5:30 startida Haapsalu poole koos ajavõtuga. Äkki oleks pidanud veel varem minema? Või üldse mitte magama?
- no ja lisaks streikis ka arvuti, mis eelmisel võistlusel tänu voolukatkestustele vist viga sai.

Ma ei vabanda - tõesti, hilinemine on lubamatu, kuid proovige mõista ka ajavõtu team'i, kes TÕESTI ALATI tulevad KÕIGE esimesena ja lahkuvad KÕIGE viimasena.


Praegu ei olnud minu meelest Viljari põhi probleem mitte ürituse venimine vaid BHRA saamatus punktide kokku lugemises ja info edastamises. BHRA lehel on praegu punktiseis ainult peale 1. Etappi praeguseks hetkeks on möödas aga juba 3. Inimesed tõestasid siin jooksult kuidas saab punktid kokku arvutada ca.10 minutiga. Ja Bhra ei saa kahe kuuga uut punktiseisu üles?? Ilmselt siis on aeg arvelaud vahetada kalkulaatori vastu või mingi inimene välja kelle töö see on.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 22:58
toometõnn
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
TuningHitzRace 2.08.08 Haapsalu

Kogu PlayList http://www.youtube.com/view_play_list?p=69268AB8CE572709

TuningHitzRace08 Markel Voit Treeningsõit


TuningHitzRace08 Markel Voit Ja Jevgeni Bulankin


TuningHitzRace08 Taavo-Erkki Vitsut 8,66 1.Sõit


TuningHitzRace08 Markel Voit 2.Sõit


TuningHitzRace08 Oskari Heinonen 8,9 - Toomas Tammsalu 12,32


TuningHitzRace08 Imre Tiido 11,0


TuningHitzRace08 Taavo-Erkki Vitsut 8,7 - Lauri Kuriks 10,6


TuningHitzRace08 Kaido Krum 9,1 - Henri Puhmas 11,2


TuningHitzRace08 Markel Voit 9,3 - Kulno Kägu


TuningHitzRace08 Jevgeni Bulankin 11,5


TuningHitzRace08 Kaido Krum 8,97 - Markel Voit


TuningHitzRace08 Taavo-Erkki Vitsut 8,53 - Lauri Kuriks


TuningHitzRace08 Markel & Jevgeni 3-4 Koht


TuningHitzRace08 Kaido Krum - Viljar Mäesepp - Finaal


TuningHitzRace08 Autasustamine (Kahjuks kuni B klassini)


Enjoy

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 23:11
korgits
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Ega kellegil ei ole minu kawasaki zx10r viimast sõitu kus tsikkel tegi oma viimase hinge tõmbe ?

Loodan videost kuulda mootori kõlinat mis olevat tulnud sisse ....vähemalt nii väitsid kes kõrval olid.


Eriti hea oleks kui kellegil on zx10r'i 9.1 sõidu video ja r6' 10.0 sõidu oma :)


korke ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 23:51
sistah
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
korgits: Ega kellegil ei ole minu kawasaki zx10r viimast sõitu kus tsikkel tegi oma viimase hinge tõmbe ?

Loodan videost kuulda mootori kõlinat mis olevat tulnud sisse ....vähemalt nii väitsid kes kõrval olid.


Eriti hea oleks kui kellegil on zx10r'i 9.1 sõidu video ja r6' 10.0 sõidu oma :)


korke ;)
Minul on tsikklite finaalid ka peal, pean veel üles panema. Homse päeva jooksul.

____________________________
The more you know the faster you go.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2008 at 00:45
Jamez
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Ega keegi minu sellest suitsukattega sõidust mingit pildi või videomaterjali üles ei võtnud? Ilus oleks kohe vaadata endal kuidas raha põleb :P

____________________________
Team Outlaw

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 07:23
1 edit. Last edited 05.08.2008 at 07:24 by Jamez
VKM
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Ma ei vabanda - tõesti, hilinemine on lubamatu, kuid proovige mõista ka ajavõtu team'i, kes TÕESTI ALATI tulevad KÕIGE esimesena ja lahkuvad KÕIGE viimasena.

Meie hakkame asju pakkima juba eelmise päeva lõunast ja lahti pakime oma tehnika järgmisel päeval peale võistlust. Samuti laagri püstitamine võtab omajagu aega, kuid kunagi ei hiline starti.
Aga minu mure oli selles, et milleks on meil vaja korraldajaid, kui võistlus näeb välja nagu Sallu korraldatud streetrace, kus puuduvad auhinnad ja sponsorid ja pealtvaatajad. (Sallu ära võta kriitikana)
Paneks lihtsalt BHRA abiga puu püsti ja siis edastame hiljem tulemused EAL-li, kui aega saame. Otsime ülesse oma tuttavad ajakirjanikud, kes võistlust kajastavad, kui suursündmust ja ongi nagu tasuta üritus. Vähemalt ei toideta muidusööjaid.

Mind huvitab see, kas BHRA liikmed saavad nädalavahetuse eest palka ka, või teevad seda ka oma lõbuks nagu võistlejad???? Meie maksame igaljuhul osalustasu päris korralikult.
Kui võistlejad minu arvamusega kaasa tulevad, siis on ilmselt tulevikus ka lootust, et asjad paranevad.

Viljar

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 09:33
Pedaal
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
anryo:

...

Ma ei vabanda - tõesti, hilinemine on lubamatu, kuid proovige mõista ka ajavõtu team'i, kes TÕESTI ALATI tulevad KÕIGE esimesena ja lahkuvad KÕIGE viimasena.

aga nii peabki olema,
ja kui oleks teisiti oleks s...ti.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 10:19
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
See oli vist esimene kord sel aastal, kus sõidud hilinesid. See polnud ka BHRA süü. Tegelikult on pointless ka korraldajat süüdistada, sest üritus toimus ja praeguses seisus, kus ürituse korraldamine on pea et pealemaksmise teema, oli see ekspromt tehtud asi isegi hea.

Osalustasu korralikult.... mine sõida rinkas mõnd rahvaklassi... tasu on 3K+. Kiirenduses osalustasud on juba aastad samad pisikesed, olenemata sellest, et hinnad on jubedalt rallinud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 10:34
Pedaal
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
anryo: Eks hilinemine on muidugi andestamatu, aga:
- rada nihutati ettepoole, mis tähendas, et oli vaja rada uuesti mõõta
- nagu prr mainis, ei olnud korraldajat võimalik kätte saada ja vool tuli ise sebida
- samal põhjusel ei olnud üleval kommentaatorite telk, mille üles panemiseks tuli jällegi ajavõtubussi liigutada (= lahti ühendada kõik)
- mina näiteks ärkasin kodus kell 5 hommikul, selleks et 5:30 startida Haapsalu poole koos ajavõtuga. Äkki oleks pidanud veel varem minema? Või üldse mitte magama?
- no ja lisaks streikis ka arvuti, mis eelmisel võistlusel tänu voolukatkestustele vist viga sai.

.......


- kas rada mõõtsite terves ulatuses uuesti või ainult alguse ja lõpu ? ehk sealt siis 10 min. aega juurde tuleks ? - kuigi oli see asi enne juba teada ju
- ajavõtusüsteem maksis kui palju ? noh number oli 6 kohaline ja ei alganud vist 1, 2 ega 3ga - generaator 2,5 kw on ~5000.- ja 5 kw ~13 000.- ja oleks iseenesest mõistetav, et on ajavõtusüsteemi juurde kuuluv lahutamatu osa.
- see polnud ju esimene võistlus kohad ja kaugused on ju teada ?
- sama vara ärkavad nii mõnedki kaugema nurga mehed ja stardivad kah, et olla lubatud ajal regamisel ja testimas .... aga ....

ja nagu viljar ütles pakitakse "box" ja auto kaasa juba eelmisel päeval ja lahti alles järgmisel päeval ja treilaga sõitmine on omaette meeldiv tegevus

mina kah alles kell 01.30 kodus - lahkusime rajalt viimaste seas.

lihtsalt väga ärritas see, et jäid ära testisõidud - sõitjatele ja mehhaanikutele oli ju tundmatu rada ja samuti oli rada toores ehk vajas just testisõite, et hakata toimima.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 10:39
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Testsõidu ring toimus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 10:41
Pedaal
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Gsinut: Testsõidu ring toimus.

jah üks ring kohe enne ajasõite
aga mis toimus kella 10.00 - 11.00
ja millal oli võistlejate koosolek - millistel tehnilistel põhjustel see edasi lükkus ?


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 10:51
VKM
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Osalustasu korralikult.... mine sõida rinkas mõnd rahvaklassi... tasu on 3K+. Kiirenduses osalustasud on juba aastad samad pisikesed, olenemata sellest, et hinnad on jubedalt rallinud.

Hea võrdlus, kuid mina olen nõus selle summa maksma, kui see auhinnafondi läheks.

Jutt käib sellest, et kui sa seda hingega ei tee, siis ära tee üldse, sest võistlejad teevad seda täie tõsidusega. Vähemalt esiotsa mehed, kes sõidavad maailmaklassi aegu, kuid saavad Eesti streetrace.
Kas Eestis oled sitt korraldaja, kui milli ei teeni ja sitt võistleja, kui milli ei kuluta või.

quote:
See oli vist esimene kord sel aastal, kus sõidud hilinesid

Ja pean ütlema, et Lätis ja Leedus tulid ka BHRA liikmed kõige viimasena, kes olid kogu võistluse võtmeisikud. Ja ma ei räägi kümnest minutist.

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 11:01
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Jälle väike võrdlus rinkaga - Castrolil panid mehed osalustasud lauale ja auhindadeks olid karikad ja thats it... isegi šampat ei pritsitud. Rallis on muidugi vähe teisiti. Siiani pole muidugi autodel müüdud maha EAL-ile broneeritud pindasid, mida võiks iseenesest teha ja siis selle eest midagi teha. Osalustasude eest praegu pigem kaetakse väikseid publikunumbreid. Ja kui tasud suurenevad ja NAD SUURENEVAD järgmiseks aastaks, siis see on ikka kandmaks aina kasvavaid kulusid.

Esimestel võistlustel olid ju auhinnad ok. Praegu mehed ei suutnud midagi sebida, sest üritus pandi ülikiirelt kokku ja isiklikult olen tänulik, et see üldse toimus.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 11:18
diesel
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
well, mina mistahes võistluse korraldamisest mitte mõmmigi ei tea ja seetõttu ei ole pädev ei kiitma ega laitma. küll aga võin julgeste öelda, et igaühel on vaba voli korraldada just selline võistlus, nagu tema arust õige oleks. ja küllap saate vajadusel ka autospordiliidu heakskiidu üritusele. võtke kätte ja tehke ära, milleks niisama vinguda. ja kui osavad korraldajad olete siis teenite lisaks võistlejate ja publiku rahulolule ka soovitud millid omale puhast. lihtne ju. nii, et hakake pihta ja kasutage virisemisele kuluv energia juba asja ajamiseks.
:)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 11:27
Messer
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Meil läks näiteks Olds autoga eelmisel( st. reedel)autoga Tartust Haapsalu poole teele ja oli õhtul kohal. Ise tegin perele laupäeva hommikul kell 5 äratuse, pestud-kammitud -kohvi joodud, kell 6 teele. Enne 9-t olime kohal. Mõte oli,et kohe 9-st saaks regatud ja auto ettevalmistatud, et rada proovida maksimaalselt.
Kui siis kõsisin BHRA vormis inimestelt kõsima, et kus regada saab, kehitati õlgu. Lõpuks leidsin tegelased üles, ilma ühegi märgita autost, mis pealegi rootsi numbritega!? Krt!Nagu salateenistus mingi. Ja loomulikult hilinemistest ja ajakavast ei räägi üldse sõnagi.
Nii, et ei ole vaja rääkida, kuidas keegi tuleb esimesena ja lahkub viimasena.

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2008 at 11:32
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 3 4 5 6 7 8 9 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.