Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   1 2 3 4 5 6 7 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
hunt
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Ets: Palun saatke Alarile ajavõtulogi. Ta proovib sellest tekitada punktitabeli, millele ta alla kirjutab.

Ets, ma mitte paha pärast !
Teen selle töö ära. Minu allakirjutamisest pole vist abi, aga kui 99, % tööst tehtud, siis äkki üle kontrollimine ei võta kuu jagu aega ...

Üks mõte veel.
Ma usun, et ei publikul, orgunnijatel, kohtunikel, ega kellelgi teisel poleks selle vastu midagi, kui D klassi autod saaks sõita niipalju (teiste klasside vahel) kui tahavad.


____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:52
_siim_
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Herr Hundi mõte pole kusjuures paha,treeningsõitudega läheb nagu läheb,
kuna eestis on ainult 2-D klassi autot(see pole mingi õigustus aga...) ,
siinkohal oleks ka publikul (keda sinna väga oodatakse) millega ennast vahepeal üles kütta,kusjuures ei usu ka et teised pahaks panevad kui 1-2 autot vahepeal KIIRESTI ära sõidavad?


Eile saime ikka päris tükk aega oodata (mitte ainult meie),see muidugi tänu mingistele ratturitele :D



PS:mitte mootorratturid!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 21:06
dellu
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Muusika üle virisejatele üldiselt juba päris hästi öeldud. Täiendaks veel niipalju, et kui mulle näiteks rokk ei meeldi, siis selleüle pole siiani keegi virisenud. Nüüd kus oli teine muusikastiil läks kohe virin lahti. Niimalju kui on maailmas inimesi, on ka erinevaid muusikastiili maitseid. Kui keegi neist ei huvituks, siis neid ei tehtaks. Alkohooli ja ka narko juhtumeid on kindlasti ka teistel üritustel, muusikastiiliga ka kohe seostada ei saa.

Aegadest kinnipidamise osas viriseks ise ka. Lootsin et esimeste võistluste probleem, aga paistab et sama asi ikka etapist etapile. Esimesele etapile Haapsalus saabus näiteks Evelin tublisti üle poole tunni peale regamise lubatud algust. Siis alles hakkati asju üles sättima jne. Mina olin esimene regaja ja sain regatud 45 minitut peale lubatud algust ja siis kohe tehnilisse. Nimelt tulin spetsiaalselt varakult kohale (isegi enne regamise algust), et ilma järjekorrata tehniline ära teha ja siis linna sööma minna. Oli selle tõttu ka teiste inimestega kokku lepitud. Õnneks siiski jõudsin, kuigi napilt. Samuti ajavõtu inimesed jõudsid kohale veel hiljem. Tartus teisel päeval oli sama asi, Raunts oli üks viimaseid kes jõudis. Loomulikult ei alanud ka siis ajasõidud õigel ajal.

Reeglitest kinnipidamine:
* Registreerimine siis internetis ja lõppeb teatud ajal. Peale seda aega prindin tavaliselt nimekirja välja, et siis kohapeal hea vaadata, mis klassis keegi sõidab. Üllatuseks oli aga bracketis vähemalt Tartus üks auto rohkem (täpsemalt siis roheline Ascona turbokas). Seda autot ei olnud kindlasti nimekirjas regamise lõppedes. Vaatasin täna spetsiaalselt selle väljatrüki üle. Eile aga Kenile öeldi, et ei saa. Miks tehakse erandeid ühtedele aga siis teistele ära öeldakse? Korraldamise seisukohalt peaks nagu just ju huvi olema rohkem võistlejaid saada ja seetõttu ka raha. Kui sai Evelinile seda Ascona asja vihjatud, siis nähvati, et miks Tartus pretensiooni ei esitanud. Mina ei taha kellegile "keerata" ja tema võistlust ära rikkuda. Parem ikka "ausalt" võita. Teinekord jääb auto kokkusaamine viimasele sekundile ja milleks niisama end ära regada ja segadust tekitada.
* Samuti ütleb võistlusjuhend, et tasumine käib ülekandega. Ma olen kindel, et vähemalt pooled maksid seekord Haapsalus kohapeal sulas. Vähemalt regades enamus enne mind olijad maksid sulas. Kui ma selle peale oleks pretensiooni esitanud, siis see oleks alles korralik võistluse ärarikkumine olnud. Võistlejaid oleks ikka oluliselt vähem olnud. Minu vaates on see väga ebavõrdne. Mina kannan raha varem ära, pärast jääb võistlus vihma tõttu ära ja olen rahast ilma või siis on oluliselt häiritud. Samas need, kes kohapeal maksavad ei kaota midagi, vaatavad et ilm kehva ja ei tulegi. Selline asi tuleks kindlasti ära lõpetada.
* Reeglist kohapeal auto käitamine ma ei räägigi. Enamustel pole kedagi rooli taga kui auto käib (v.a D klass vast ja Heinonenid). Vähemalt eile jäi neid hulgim silma, nimesid nimetama ei hakka. Tehti seda nii boksis kui ka line-upis. Oli ka väga vanasid tegijaid, ka seadistajana kui autoomanik ise ka samal ajal kapoti all mässas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 21:21
Tank1
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
veedler: Ma ei saa aru, kas on vaja viriseda selle üle, et muusika ei kõlvanud kuulata. Oli jah tümps, aga katsuge sellele ka mõelda, et hea oli, et see võistlus üldse toimus ja kõik sujus. Kui tulevikus korraldatakse EMV mõni etappidest näiteks räppmuusika päevade ajal siis, kuulame räppi terve päev ja kui võistlust teevad polkafestivali korraldajad, siis kuulemegi polkat terve päev. Kes maksab, see tellib muuska. Ja sellel sõnasõnalt see nii oligi. Pealegi kas tullakse EMV etapile muuskat kuulama või võistlema/vaatama/töötama jne? Minumeelest on ikka võistlus esmajärguline ja siis kõik muu. Ma ei ole ka sellise muuska austaja ja see läbu mis ümberringi toimus oli tõesti õudne, aga korraldajate ees siiski müts maha. Võistlus ju sujus ja kõik mis tingimused neile olid ette seatud, olid ka üle ootuste hästi täidetud. [/quote

Päris huvitav seisukoht-P...ui et auto parklas ära lõhuti,p...ui et,tallad/rehvid klaasi/nõelu täis,istuda pole kuhugi.Võistlust ei näe-pole tribüüne.Miks nimetada asjakohast kriitikat virisemiseks?
PALJUD,PALJUD INIMESED TULEVAD KIIRENDUSSPORTI VAATAMA JA ÜMRUSKOND LÄHEB KÕIGILE KORDA.(va pärtel ja veedler)



____________________________
different day,..... shit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 21:29
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Dellu viimase asja kohta niipalju, et sellest tuleks kohtunikele teada anda, kui selline rikkumine toimub. Kui auto käib siis peab keegi roolitaga olema!

Üks asi veel ... täna ajasin auto treilalt maha ja puhastasin rehve klaasikildudest jms. jamast ja avastasin, et raja ettevalmistamine on aidanud niipalju, et minu omad on seekord siledad ehk nagu liimiraja rehvid. Thnx Markelile ja kõigile teistele, kes rada tegid.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 21:36
_siim_
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Rada oli küll hea,autasustamise ajal seisin ühe koha peal natuke rohkem ja jäin kinni :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 22:12
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Gsinut: Dellu viimase asja kohta niipalju, et sellest tuleks kohtunikele teada anda, kui selline rikkumine toimub. Kui auto käib siis peab keegi roolitaga olema!

Ja natuke paha on vaadata, kui tagaots on üles tõstetud, rattad käivad suure hooga, aga auto seisab tungi, mitte pukkide peal.

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 22:21
_siim_
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
kus sa sellist asja nägid?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 22:27
prr
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Võibolla kõik veel ei tea, kuidas see üritus üldse tehtud sai...

Kuna 3. etapi toimumine oli suure küsimärgi all, siis peaaegu et ainuke võimalus seda teha oligi seesama AirportJam'i raames.

VÕISTLUSE läbiviimise korraldas Speedest ja BHRA võttis seal ametlikult aega ja tegi muud vajalikud toimingud. Kõik mis jäi piirdeaiast VÄLJAPOOLE ei olnud meie käsutada. Palju ei puudunud, et oleks ise pidanud väravas passima ööläbi, ea võistlejaid sisse lubada. Enamusel tekkis eelneval õhtul/öösel probleeme võistluspaika saamisega.

Turvameeskonna saime ka päris suure kokku, tegid oma tööd hästi.

Siinkohal AirportJam'i peakorraldajate ees võiks täitsa muheda kummarduse teha - ametlikust võistlusest ja selle läbiviimisest ei olnud meestel mitte mõhkugi, kuid kõik mis me Aivoga neile rääkisime, oli neil tehtud. Kui midagi oli puudu või kiiresti vaja teha, see sai tehtud. Tribüünide puudumine jäi siiski puhtalt finantsi taha, kuna siiamaani ju toimunud selle ürituse raames nö streetrace.
Ja ega see EM etapi korraldamine polnud ju ka seal prioriteet nende jaoks...

Kõik see elupõletajate kari, kes seal kaks päeva tiksus, ajas ikka täiega öökima. Kuid see on eraldi teema. Räägime siiski headest ja halbadest asjadest võistluse kontekstis.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 22:37
5 edits. Last edited 03.08.2008 at 00:32 by prr
Xpert
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Mis moodi oli võistlust halb jälgida?

rahvast oli ju vähe. Seal pool kus söögikohta ei olnud, seal küll sellist momenti ei tekikinud, et üksteise taga pidi seisma, et üritust näha. Käisid korra söömas vms ja oma koht oli endiselt vaba.
Õhtul läks seal veelgi hõredamaks aia ääres, laia nii palju kui tahad.

Ise küll tribüünidest otseselt puudust ei tundnud.
vb neil kel lapsed kaasas olid, et neil oli põhjust vinguda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 22:41
Rabbit
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Võistlus ise ok,muidugi kui mitte arvestada neid narko-alko joobes isikuid kes seal ringi möllasid.Finaalis asi läks päris karmiks,mõtlesime et kuidagi joppab aga kastil olid teised arvamused.Kuum ilm ja kiirabi kadumine tegid oma tööd,aga küll me elame selle üle.Õnnitlused võistjatele ja Ardole bracketi esimese koha puhul.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:17
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
AndiH:
Arvan ,et mitte, et enamustel oli fun. Vaid arvan ,et kõigil oli rohkem kui fun :D

Aga tõesti, Jevgeni wheelied :O Esimene oli eriti ulmekas .
Mina spekuleerisin, et 60 ft aeg tuli tagarattast! :) Markeli arvates seetõttu nii kehv oligi :)

Ise nägin viimast auto jõul toimunud starti, vasak esiratas seisis pöörlematult nii mõndagi aega. Sam pakkus, et vb 45/55 kaalujaotus.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:22
BENBEN
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Tänan korraldajaid! Mõistan, et inimvõimetel on piirid ja väga raske on töötada 19h päevas. Aga kui me kõik kes me sellest karusellist osa võtame, ei annaks endast seda panust, siis ei tuleks ju sellist šoud! Aga sellist šoud ei tule ka siis kui me üksteisega ei arvesta. Seega oleks palve edaspidiseks, et kuna tavaliselt käib võistlus kahekaupa, siis oleks hea(aus) anda mõlemale võistlejale samad tingimused. E. kui üks võistleja saab sõiduki mootori jahutamiseks aega ja teine otse eelmiselt sõidult, teadmatuses ootab töötava mootoriga stardikaare all(nägemata ühtki kohtunikku, kellelt infot saada), siis ei ole see aus.
Mootori/kompressori liiga kõrge temp. tõttu ei olnud minu auto võimeline sõitma samat indeksit mida kogu päeva jooksul oli e. siis 12.0. Mõlemad kaotatud sõidud olid ET-ga 12.2+ seega arvan, et minu poodiumikoht läks selle nahka.
Ja kiirabi puudumisel oleks võinud rajale lasta veel "turvalisemad" võistlejad, streetman.

Õnnitlused kõikidele rekordiomanikele, võitjatele!

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:23
Kaido K
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Mina isilklikult jäin üritusega rahule. Sõitudel oli palju ootamatusi, põnevust ja ka närvikõdi.
Tänan kindlasti ka Vitsuti tiimi kes mind palju aidanud ja tore,et Sam pole abist päris ära öelnud kuigi olen nende tiimile peamine konkurent.Eks meie tiim tegi ka võistlusel vea ja saime ka karistada aga luban,et seda enam ei kordu.Eks neid abilisi ja toetajaid on ikka palju rohkem olnud-TÄNUD KÕIGILE!
Kiitus ka korraldajatele,et 3etapp suudeti korraldada ja kindlasti on ka Markel kiidusõnad ära teeninud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:24
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
partel:
quote:
Gsinut: Dellu viimase asja kohta niipalju, et sellest tuleks kohtunikele teada anda, kui selline rikkumine toimub. Kui auto käib siis peab keegi roolitaga olema!

Ja natuke paha on vaadata, kui tagaots on üles tõstetud, rattad käivad suure hooga, aga auto seisab tungi, mitte pukkide peal.

quote:
siim_pallav: kus sa sellist asja nägid?
Ühe teise klassi võistleja tiimis, kes käesolevat teemat on lugenud.

Aastate jooksul varemgi nähtud erinevate tiimide poolt, paraku.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:28
AndiH
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Tagasi tulles tribüünide juurde. Siis ärge korraldajate otsa küll vaadage. Ma näiteks sain terve päeva sinna tribüünile kui soovi oli minna. See oli koguaeg põhimõtteliselt tühi. Miks te ei läinud sinna siis kõik kes nüüd järel vinguvad? Seal oli ikka väge vähesed. Ja kusjuures jäi ültse dragi alas silma üllatavalt vähe laaberdajaid. Võrreldes teiste üritustega. Aiatagust ei tasu rääkida mis toimus. Aga sees oli kõik superb. Va tõesti,prügikotte nägin väga väheseid ja need olid ka enamused täis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:32
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
BENBEN:E. kui üks võistleja saab sõiduki mootori jahutamiseks aega ja teine otse eelmiselt sõidult, teadmatuses ootab töötava mootoriga stardikaare all(nägemata ühtki kohtunikku, kellelt infot saada), siis ei ole see aus.
Mootori/kompressori liiga kõrge temp. tõttu ei olnud minu auto võimeline sõitma samat indeksit mida kogu päeva jooksul oli e. siis 12.0. Mõlemad kaotatud sõidud olid ET-ga 12.2+ seega arvan, et minu poodiumikoht läks selle nahka.

Selle nimi on "round robbin", uuri näiteks Super klasside kohta. Silmanurgast tähele pannud, et hüdrauliline rull on idee, kuna klapivahesid ei jõua kontrollida.

Nagu tead, olen kiire bracketi promoja, aga tuleb siiski arvestada oma kohaga. Võib-olla on hea, et ajapuudusel bracketit üldse pikalt ei saadetud...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:36
BENBEN
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Võibolla tõesti. Järgmine aasta pole vist selles mõttetus bracketis mõtet osaledagi enam... ;)

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:51
newton
 
Moderator
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Üritus oli täitsa OK, peale ajakava paikapidamatuse ja suure palavuse pole midagi ette heita - show'd oli kogu raha eest :)

Pilte kah:

(Kliki pilti)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:56
VKM
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Prr:
quote:
Tribüünide puudumine jäi siiski puhtalt finantsi taha, kuna siiamaani ju toimunud selle ürituse raames nö streetrace.

Finantside puudumine on muidugi korraldaja mure. Peale üritust tal neid muresi enam ei ole ju, kuid võistleja peab alati rivis olema , et korraldaja reklaamitud üritus ikka toimuda saaks. Kallid korraldajad mõelge selle peale, et kui juhtub nii, et kõigil võistlejatel ühel ürituse hommikul ei ole enam raha näiteks kütuse jaoks, kellele te oma pileteid siis tulevikus müüte, kui pole kloune, kes oma raha betoonile hõõruvad, et rahval lõbus oleks.

Tundub, et Eestis ei ole korraldajaid, kes võistlejatest ka vähegi lugu peaks, sest kui vaadata pileti hida, millega sõitja tasuta etendus rahvale maha müüakse, siis võiks vähemalt kallima vahuveini ja korralikumad karikad muretseda. Ja ilus oleks, kui esikolmik igas klassis oma päeva jooksvad kuludki tagasi saaks auhinna näol. Teeks vähemalt meeskonnale välja. Ja ärge öelge alati, et hea, et üldse võistlus toimus. Ja see, kas võistlus toimub, või jääb korraldaja puudumise tõttu ära, ei ole võistleja süü, vaid BHRA.

Võistlejad valmistavad omade vahenditega ette raja, ehitavad väga kallid ja kiired autod, kutsuvad oma fännid seda etendust vaatama ja kulutavad ise selle juures hunnikute viisi raha, et olla edukad.

Vastutasuks sinu pingutusele algab regamine palju hiljem, rada avatakse hiljem ja siis kiirustatakse tagant, et enda sissemagamist tagasi teha, sest ei taha öö peale jääda. Tegemist on ikkagi ju Eesti Meistrivõistlustega, kus võiks võistlejatest veidigi lugu pidada. BHRA arvates oleme meie võistlejad ju iseensest mõistetavalt õigel ajal kohal ja rivis.

Aga positiivne oli see, et Markeli algatatud raja liimimine kandis vilja ja võistlejad said nautida kiiret sõitu ja mõned ka metalli raginaid.Tuli rekordeid ja pisaraid, kuid tundub, et kõik, kes käisid kohal, jäid võistlusega väga rahule.
Ülejäänud hüved, mida nautisime on ja peavadki olema iseenesest mõistetavad, nagu töötav ajasüsteem ja asjalikud kohtunikud ja turvaline ümbrus. Paar jama oli mõne pealtvaatajaga, kuid lõpp hea,kõik hea.

Ise loodan, et 4 etapp toimuks jälle Haapsalus, sest ala arengu mõttes oleks see rada just see õige.

Ärge kõvasti lammutage!

Viljar



____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 23:57
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Nojah, mul olid vist silmaklapid peas, aga publikuga probleeme küll ei märganud, s.t. alla keskmise.

Peale sõitu vaatasin oma asjad üle ja jätsin "poisid" toimetama, oskavad oma asja küll, tegin ühe õlle ja läksin raja äärde teisi klasse vaatama, peaeesmärk muidugi järgmise sõidu taktika üle mõtlemine.

Ainus, mis oli - paaril noormehel oli klaaspudel käes, aga ei pidanud vajalikuks sekkuda. Kui oleks näinud pudeli rajaleviskamise ohtu, siis oleks vast ikka sobivaid meetmeid kasutanud.

Inimesed chillisid, ajasid juttu, rüüpasid jooke, aplodeerisid jne

Milles probleem ???


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 00:01
prr
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
rice burner:Tundub, et Eestis ei ole korraldajaid, kes võistlejatest ka vähegi lugu peaks, sest kui vaadata pileti hida, millega sõitja tasuta etendus rahvale maha müüakse, siis võiks vähemalt kallima vahuveini ja korralikumad karikad muretseda. Ja ilus oleks, kui esikolmik igas klassis oma päeva jooksvad kuludki tagasi saaks auhinna näol. Teeks vähemalt meeskonnale välja.

Meie oleksime olnud valmis kell 10.00 rada avama, kuid mis sa teed, kui kogu festivali kontaktisik võtab toru kell 10.10 :) Tahtsin ainult küsida, et kus meie lubatud vool nüüd küll jääb...

Siia veel lisaks, et võistluse läbiviimine oli meie töö. Mis puutub tribüüni, auhindadesse, vahuveini või piletihinda, siis siinkohal ei olnud meil samuti midagi kaasa rääkida...





____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 00:04
2 edits. Last edited 03.08.2008 at 00:34 by prr
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
rice burner:Ja ilus oleks, kui esikolmik igas klassis oma päeva jooksvad kuludki tagasi saaks auhinna näol.
Nojah, eks igal võistlejal omad jooksvad kulud, mõned võib-olla ei tahagi teada.

IMHO raha ei pea tulema korraldajalt, vaid sponsoritelt.

Korraldaja rida on meediakajastus, eelkõige TV. Selles vallas on arenguruumi, näiteks pooletunnine kokkuvõte enne F1.




____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 00:14
1 edit. Last edited 03.08.2008 at 00:15 by partel
_siim_
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
See eeldab oma korraliku rada ja kaamerasüsteemi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 00:19
VKM
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Partel:
quote:
Milles probleem

Ühel korral päästsime Ardo kaubiku ühe narkari käest, kes ei teadnud, et see võõras on ja sinna sisse ronida ei tohi ja teisel korral sain tänu komentaatoritele oma tuttava seljakoti tagasi, mis varastati meie poksist. Oma tiimi asju valvasime hoolega ja paaril korral palusime mõnel pilves vennal ka viisakalt telgist lahkuda, kuhu polnud kellegil asja.
Tribüünide juures jama ei täheldanud, sest ise sinna ei jõudnudki.

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 00:23
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.