Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   1 2 3 4 5 6 7 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
ICE
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Mismoodi puntkid antakse kolmanda-neljanda koha jooksu eest eestikate arvestuses? :D Vaevalt, et reeglites mingi lõik selle kohta on? Siukest pulli pole varem vist tehtud? :P

____________________________
Petrolheads.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 13:21
1 edit. Last edited 03.08.2008 at 13:21 by ICE
hunt
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Kes eile Haapsalus isiklikku ei sõitnud - on Lammas !

Ei oska seda liimimise efektiivsust kommenteerida - minu 60 feet oli küll totaalne BS, parimal katsel 1,82 ?!
Samapidi arvas ka BadToy, et neil muidu kümnendik parem olnud.

C klassi rahvast tahaks veelkord õnnitleda elu esimeste 11,x puhul Sulli (Z06) ja Arturit (SL 55 AMG)

Muidu ladus üritus, palju uusi isiklikke rekordeid. Venitamisi minimaalselt. Isiklikult ikkagi seda meelt, et 1 päevane võistluse formaat on siiski meie oludes sobivaim.

Asi areneb !
Selle näiteks kasvõi seegi, et auhinnalistest kohtadest (v.a. bracket) olin mina ainukene, kes võimeline veel ''piima jargi'' omal jõul käima.
Teised siis kõik treileriautod, kellel põmst uulitsa peale asja ei ole.

Loen oma kolmandat kohta suureks õnnestumiseks. On ju konkurentide ebaõnngi omal moel õnn.
Oma sõitudest niipalju, et harjutasin õigel ajal hoo mahavõtmist, et mitte 11,49 lõhki sõita ja disklaffi saada.
Sellest ka lõppkiirused 160 ja 180 vahel. Õnnestusin !

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 13:30
SeppSepp
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Üritusest... rada oli hea ja väga rahul.
aga need kõverad näod njahhhh... esimesed kommivennad kes hakkasid silma ja kes ei saanud halligi aru millestki olid APJ turvad väravas. 4 korda seletasime kuhu ja miks me läheme,mida me teeme seal ja mis on nimed.Need nn põkid olid nii tagurpidi,et vastik vaadata lausa.
Krt ma ei saa aru miks lastakse üldse selliseid pealtvaatajaid sisse kes vaevalt seisavad pysti või tassitakse mingit mälus ahvi kahe sõbra vahel.
Kas ei võiks olla eestis samamoodi nagu oli ntx lätis balti cupil,et boxialale saab ainult mehaaniku käepaelaga ja pealtvaatajatele pole sinna yldse asja??
Ja teine asi mis meeldis lätis oli see,et kui inimene oli silmähtavalt sodi omadega,siis viskasid turvad ta kohe välja.
Ja igasugune klaastaara võiks ka olla keelatud. peale sõitu tagasi boxi sõites oli igakord võimalik leida klaasikilde rehvist.


Tänud korraldajatele ja palju õnne võitjatele!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 13:36
Levo.
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Hunt :)
sina ju sõitsid ka oma elu rekordi seal enne autasustamist-oli see 13,4 või midagi .Soolosõit ja puha:) :)

Ja hut 3-8 kohani on meil tõesti tänavaautod kes oma jala peal kojulähevad..:) ja seda C klassis.
Aga hunt-Seega tuleb ehitada ka tänavaauto teiste mõistes.Ma tegin täna alguse. Panin visiooni paika ja uuel nädalal tellin tagasilla ja PG kasti


____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 13:42
M2tu
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008


Teisest foorumist copy. B klassi 3-4 koha jooks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 13:43
hunt
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Levo.: Hunt :)
sina ju sõitsid ka oma elu rekordi seal enne autasustamist-oli see 13,4 või midagi .Soolosõit ja puha:) :)


Selle soolosõiduga oli niisike kamm, et stagemisel läks miskit nusserti - kell hakkas ''natuke varem'' käima. 60 feet oli 4 sek.
Lõppkiirus oli 196. Seega julgen väita, et auto on endiselt igapäevase 11,2 konditsioonis.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 13:49
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Einoh see pilt mis hommikul alale sisenedes avanes oli küll väga masendav. Ma vist olen liiga vana or smthng. Dragi alal polnud väga vigagi. Üks intsident oli, kus narkar jooksis ümber meie bussi kiskus küljeukse lahti ja hädaldas, et võtmed on kadunud. Siinkohal SUUUUUR tänu meie naabritele ehk Viljarile ja tema mehannidele, kes mulle seda ütlema tulid. Selgitasin kiirelt suurte pupillidega vennale, et ta peab nüüd kohe koju minema. Korraldaja tõi seepeale ka turvasid oluliselt juurde, üldse kiitus vennale, sest pani kiirelt ürituse kokku ja täitsa hästi tuli välja.

Oma sõidust: Esimene sõit läksin kindlat reaktsiooni tegema, et eliminaatorisse saada. Selle sain kirja, aga aeg oli 1,4 sekki aeglasem, kui muidu. Jõudu lihtsalt polnud. Teine sõit läksin proovima uuesti, et aega paremaks saada ja jälle jõudu polnud. Lootust andis see, et mõlemad ajad olid ühte auku.
Esimesest vastasest sain lihtsalt jagu, sest ta võttis punase ja mina kui kiirem nägin seda ja piinliku reaktsiooniga läksin rajale, kuid õhk oli külmenenud natuke ja auto liikus natuke isegi. Teiseks sõiduks korrigeerisin kohe dial-in-i. Vastane võttis kalendriga mõõdetava reaktsiooni ja sain tast mööda ja hoidsin vahet. Poolfinaal Ahto vastu. Läksin teadmisega, et minu auto ei tööta ja tema on päev läbi samasse aega vajutanud. Peale aeti meid suht kuumadena. Võtsin hea reaktsiooni ja puust möödudes nägin ka Ahto rohelist. Enne olin peegli sättinud teda jälgima ja nägin kuidas ta muudkui tuleb ja tuleb. Finišis sõitis ta must mööda, kuid kummalgi polnud aimu, kes võitis. Tuli välja et mina 0,013 sekiga. Ajad olid seoses liialt lühikese sõitude vahe tõttu mõlemal metsas, mul tsip rohkem kui tal ,kuid minu reaktsioon oli omajagu parem ja sellest ka võit. Finaali vastane polnud lihtsast puust mees, sest tegu oli ju ikkagi hetke punktiliidriga EMV arvestuses. Temaga sõitnud enne kaks korda ja üks võit ja üks kaotus. Esimene kord auto töötas ja teine kord andis saba. Korrigeerisin jälle dial-ini seose eelmise sõidu tulemusega, mis oli päeva kehvim, sest auto ei töödanud. Finaaliks oli õnneks auto normaaltempile langenud. Vastane sai normaalse reaktsiooni ja ise ka punast ei võtnud ja tükk aega enne lõppu oli mees mul käes ja hoidsin end napilt tema ees paremaga mängides. Siit ka sellel hooajal juba teine võit ja jälle EMV tabeli esimene. Esikolmik on küll suht tihe ja kõik selgub ikka viimasel etapil.

Bracket sai siis võidetud kõigi töötava seitsme silindri toel :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 15:07
Ets
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
DC ICE: Mismoodi puntkid antakse kolmanda-neljanda koha jooksu eest eestikate arvestuses? :D Vaevalt, et reeglites mingi lõik selle kohta on? Siukest pulli pole varem vist tehtud? :P
Reeglite järgi kumbki sõiduk ju EI STARTINUD.
Edit1:
Parandan ennast, valesti STARTIMISEST on asi kaugel. Kuskil reeglites oli kirjas, et "sõiduk peab stagema ilma kõrvalise abita" või oli redaktsioonis ka sees "omal jõul". Vahet pole, punktiarvestuse mõistes seda sõitu ei toimunud kummaltki poolt.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 15:29
1 edit. Last edited 03.08.2008 at 19:00 by Ets
Olds
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Rada - 5
Ilm - 5
Võistluspäeval lastav muusika - alla igasugust arvestust
AGA, nagu ka paljudel teistel jääb mul õhku küsimus - Miks peab EMV III etapp olema koos sellise üritusega?? Haiglane...


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 18:13
anryo
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
hunt: Isiklikult ikkagi seda meelt, et 1 päevane võistluse formaat on siiski meie oludes sobivaim.

Mõtle ikka ka kohtunikele. Minu (ja veel mõne teise ajavõtutiimi liikme) päev oli kokku 19h pikk ja kogu aega jalul midagi tegemas.
Muidugi, mis teil (tänava)sõitjatel viga - line-up on ilusaid tsiklimeeste tibisid täis, saab autos logeleda või niisama päikest võtta....
:)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 19:16
2 edits. Last edited 03.08.2008 at 19:22 by anryo
Messer
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Urides kohalikku ajakirjandust ja eriti nende spordiosa siis tekkis mul küsimus, kas kiirendus on Eestis spordiala või ei ole seda teps mitte?
Igatahes ei leidnud ma kusagilt ei pilte, ei tulemusi, arvamustest ja kommentaaridest rääkimata. Sport ja meistrivõistlused ainult harrastajate arvates?

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 19:21
newton
 
Moderator
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Minagi käin alles pilte läbi, aga tuli kiusatus see üles panna:

Teamwork:
- Pole viga, edaspidi kuulad sina vasaku kõrvaga ja mina paremaga!
- Ütlesid sa midagi??

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 19:22
KeeKs
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Mõningad videod minupoolt:
http://www.youtube.com/profile_videos?user=KeeKspmg

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 19:34
prr
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Messer:Igatahes ei leidnud ma kusagilt ei pilte, ei tulemusi, arvamustest ja kommentaaridest rääkimata. Sport ja meistrivõistlused ainult harrastajate arvates?
Loodad Sa ühe päevaga leida telesaateid, artikleid, pilte ja tulemusi või ?

Keegi peab need ikka ennem valmis ka tegema. Mina näiteks jõudsin koju pühapäeva öösel kell 2.

Arumaeisaa...




____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 19:47
tnx
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
mõni pilt siis minu poolt ka,tõsiküll rohkem imimesi kui autosi
http://nagi.ee/photos/tnxtnx/sets/114927/
Midagi siin ka
http://www.u-pop.ee/foto/picslist/3109/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:05
2 edits. Last edited 03.08.2008 at 20:19 by tnx
hunt
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
prr:
quote:
Messer:Igatahes ei leidnud ma kusagilt ei pilte, ei tulemusi, arvamustest ja kommentaaridest rääkimata. Sport ja meistrivõistlused ainult harrastajate arvates?
Loodad Sa ühe päevaga leida telesaateid, artikleid, pilte ja tulemusi või ?

Keegi peab need ikka ennem valmis ka tegema. Mina näiteks jõudsin koju pühapäeva öösel kell 2.

Arumaeisaa...



Ka sellest on natuke raske aru saada, et II etapi tulemusi ikka veel pole.
Nagu lasteaias, mitte Eesti Meistrivõistlustel.

Kilkan siin veelkord välja, et kui ma materjalid saaks - võtaks selle punktide kokkulappamise enda peale.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:12
veedler
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Ma ei saa aru, kas on vaja viriseda selle üle, et muusika ei kõlvanud kuulata. Oli jah tümps, aga katsuge sellele ka mõelda, et hea oli, et see võistlus üldse toimus ja kõik sujus. Kui tulevikus korraldatakse EMV mõni etappidest näiteks räppmuusika päevade ajal siis, kuulame räppi terve päev ja kui võistlust teevad polkafestivali korraldajad, siis kuulemegi polkat terve päev. Kes maksab, see tellib muuska. Ja sellel sõnasõnalt see nii oligi. Pealegi kas tullakse EMV etapile muuskat kuulama või võistlema/vaatama/töötama jne? Minumeelest on ikka võistlus esmajärguline ja siis kõik muu. Ma ei ole ka sellise muuska austaja ja see läbu mis ümberringi toimus oli tõesti õudne, aga korraldajate ees siiski müts maha. Võistlus ju sujus ja kõik mis tingimused neile olid ette seatud, olid ka üle ootuste hästi täidetud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:15
_siim_
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Pealegi kas tullakse EMV etapile muuskat kuulama või võistlema/vaatama/töötama jne?

Katsu sa tööd teha vägagi ebasobivates oludes!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:22
Raceboy
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Muusika on teisejärguline nagu veedler juba ütles, aga minu meelest polnud võistluse territooriumil küll suuremat läbu kui tavaliselt, samuti jäid vingeima zombid siiski värava taha. Tavapärasest etapist erines eilne imo vaid muusikavaliku ja rahvavähesuse poolest. Ahjaa, rekorditesaju ja tehnikarikete poolest ka :)

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:26
metslane
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Raceboy: Tavapärasest etapist erines eilne imo vaid muusikavaliku ja rahvavähesuse poolest. Ahjaa, rekorditesaju ja tehnikarikete poolest ka :)

lisaks siia ka tribüünide puudumise poolest... pealtvaatajana on suht ebameeldiv vaadata teisteseljatagant ja kui juhtud olema veel pisemat kasvu...


____________________________
700cid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:29
Ets
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Palun saatke Alarile ajavõtulogi. Ta proovib sellest tekitada punktitabeli, millele ta alla kirjutab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:37
Kentzz
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Natuke pilte ka üldise hala vahele.

http://kennu.click.ee/Airportjam2008

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:39
_siim_
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Kahjuks meie pidime nende nn zombidega kokku puutuma,Indrek sai väga vihaseks nende pihta ja õigustatult,kui sa ikka tuled lõuad ristis ja silmad punnis kuhugi seletama ning omaarust aitama...

Kui on selline hobi siis võiks nad kuskil kaugele metsa hoida!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:41
Ri-Q.
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Messer, kas Sa võtsid ka osa? Kuidas läks?

____________________________
REC
BB

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:42
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
veedler: Ma ei saa aru, kas on vaja viriseda selle üle, et muusika ei kõlvanud kuulata. Oli jah tümps, aga katsuge sellele ka mõelda, et hea oli, et see võistlus üldse toimus ja kõik sujus. Kui tulevikus korraldatakse EMV mõni etappidest näiteks räppmuusika päevade ajal siis, kuulame räppi terve päev ja kui võistlust teevad polkafestivali korraldajad, siis kuulemegi polkat terve päev. Kes maksab, see tellib muuska. Ja sellel sõnasõnalt see nii oligi. Pealegi kas tullakse EMV etapile muuskat kuulama või võistlema/vaatama/töötama jne? Minumeelest on ikka võistlus esmajärguline ja siis kõik muu. Ma ei ole ka sellise muuska austaja ja see läbu mis ümberringi toimus oli tõesti õudne, aga korraldajate ees siiski müts maha. Võistlus ju sujus ja kõik mis tingimused neile olid ette seatud, olid ka üle ootuste hästi täidetud.
Amen!

Vingujatele:

Tundub, et teid aeti relva ähvardusel võistlusele. Kes sundis tulema? Natuke hakkasin mõtlema, et kui kõik vingujad oleksid tulemata jäänud, siis mis oleks Eesti drag racing kaotanud? Vastus: mitte midagi...

Ongi sel ainsalt tribüünil rohkem vabu kohti ja line-up'is vähem punnvõrre, äkki saab Outlaw ühe sõidu rohkem, mis tuunimisel oleks öö ja päev.

Sai külastatud nii mõndagi boksi, nendes tegeleti võitmise/ Eesti rekordi jaoks sobiva setupi installiga. Poolt sõnagi ei vingutud...

Samuti on kiiremad tiimid esimesed tänama korraldajaid, et asi üldse toimus.

Minu muusikamaitse on ikka päris lai, ambientist gabberini, väike tech house ja dnb küll ei häirinud.

Samas hea muusika oleks ju tööd seganud.

Nagu ütlesin, hirmujutud narkaritest ei osutunud tõeks.




____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2008 at 20:42
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.