Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - eesti kütused
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : eesti kütused   .. 2 3 4 5 6 7 8  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Astro SS
eesti kütused
Eestis müüdav (ka Leedus,Lätis) kütus (vähemalt diisel) on tõeline törlönt.

Võin kindlaid fakte tuua,kui suur erinevus kulus on siin müüdava ja Euroopas pakutava kütte vahel.

Huvitav on ka see, et isegi Saksa tavalise diisli ja Super diisli (mis maksab natuke rohkem) kulu on erinev ca 0.5 liitrit 100km kohta. Sai sõidetud sama teed suht sama kiirusega , Super kütusega oli ka lõppkkirus ca 5km suurem.


Nii,et tehases valmistatud kütusel ja meie kohalike keemikute poolt toodetud törlont on 2 täiesti erinevat asja.

NB! minu sõnavasas *törlönt* tähendab mingil määral põlevat vedelikku ,mida siinsed bensiinijaamad hellitavalt diiselkütuseks kutsuvad.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2008 at 17:15
Raceboy
 
eesti kütused
Mina räägin katsest ühel ja samal päeval erinevate kütustega, mitte erinevatel päevadel. Mootori muutujuaid saan kontrolli all hoida, sest mina saan detonatsiooniandurid nö ära keelata, mida tavalise ajuga ei saa ja auto sõidab ka sita bensiiniga ilma detoneerimata.

Kui välisõhu ja sisselasketemperatuurid on kraadipealt samad, testsõit toimub identsetes kontollitud tingimustes, siis huvitav küll, millega seletatakse seda, kui ühe kütusega (kõik on nt 98-d) mootor hakkab detoneerima ja teisega mitte. Et see, millega ei detoneeri, ületab miinimumnõudeid? BS.

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.06.2008 at 08:55
johndoe
eesti kütused
juba ainuüksi see mõõteviga (3% oli vist ) on alati kliendi kahjuks ja siis tuleks minu traktori kütusekulu(paak täis odo nulli) vahe juba 7.9/8.2 kui soomes/rootsis/saksas on tarbija kaitse organisatsioon on tõhusam kui meil ja kliendi kahjuks olla ei tohi ja on näitseks 1% üles oopis siis on ka 0.5-1 kulu erinevus täiesti normaalne

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2008 at 20:26
Astro SS
eesti kütused
Väiksed katsed elust enesest.

Kuna minu töö viib mind suht tihti Leetu ,siis avastasin (kõik tankimised Neste tanklates ja korduvalt ):

Eestis tankides on minu liikur küttekulu 10% suurem kui sama tee tagasi Leedu kütusega .

Tagatipuks on Leedus müüdav törlönt umbes 1 krooni võrra odavam :uhoh

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.10.2008 at 20:28
ivoalaska
 
eesti kütused
On kommentaare?? http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=304700

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 11:22
Peeter82
 
eesti kütused
quote:
ivoalaska: On kommentaare?? http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=304700
Eesti teed on ju hulk maad sitemad ja ebatasasemad kui arenenud riikides. See mõjub kindlasti kütusekulule.
Märkasin seda isegi, kui omal ajal Saksast autoga tulin - kütuse hetkekulu näitaja järgi oli vahe 1-2 liitrit (6.5 vs 8)

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 13:55
metslane
 
eesti kütused
niih... auto seisis mingi 2 kuud nign kui mõtlesin veidi tiirutada, mootor töötas kuidagi kehvasti, sai paak tühjaks lasin uut kütet peale ja oli kohe märgata, et mootor hakkas paremini tööle... et mis selle küttega siis võis 2'e kuu jooksul juhtuda?

____________________________
700cid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 13:57
R.Ott
 
eesti kütused
quote:
metslane: niih... auto seisis mingi 2 kuud nign kui mõtlesin veidi tiirutada, mootor töötas kuidagi kehvasti, sai paak tühjaks lasin uut kütet peale ja oli kohe märgata, et mootor hakkas paremini tööle... et mis selle küttega siis võis 2'e kuu jooksul juhtuda?

Need nn. "kergelt lenduvad ained" millega kütuse oktaanarvu tõstetakse, olid vast lendu läinud...

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 15:32
Madman
 
eesti kütused
Huvitav kuskohast te tangite et igasugu jamasid tuleb? Mina olen sõitnud 10-ne aastaga ca 300 000 km diiselautodega ja ei ole mitte ühtegi probleemi olnud ei pumbaga, ei pihustitega, ei ülevaatusel, ei tee peal. Keskmine kulu 8.5L. Eesti kütuse kehv kvaliteet on vähemalt mulle küll täiesti võõras teema.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 16:06
metslane
 
eesti kütused
quote:
Madman: Huvitav kuskohast te tangite et igasugu jamasid tuleb? Mina olen sõitnud 10-ne aastaga ca 300 000 km diiselautodega ja ei ole mitte ühtegi probleemi olnud ei pumbaga, ei pihustitega, ei ülevaatusel, ei tee peal. Keskmine kulu 8.5L. Eesti kütuse kehv kvaliteet on vähemalt mulle küll täiesti võõras teema.

Mina isiklikult tangin Nestes ja sõidan bensiiniga, traktorit pole veel omale muretsenud ja vist ei muretse ka :evil

____________________________
700cid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 17:49
Koit
  
eesti kütused
Kaks korda olen võtnud Lukoilist 98´t sisse, esimene kord sellepärast et ei teadnud millega tegu ja teine kord olude sunnil...mõlemal korral hakkas maanteel kiirendades kakkuma...kas juhus? Võibolla, aga seda tanklat väldin nüüd igavesti.

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 18:10
Madlobster
eesti kütused
quote:
mies: Kaks korda olen võtnud Lukoilist 98´t sisse, esimene kord sellepärast et ei teadnud millega tegu ja teine kord olude sunnil...mõlemal korral hakkas maanteel kiirendades kakkuma...kas juhus? Võibolla, aga seda tanklat väldin nüüd igavesti.

Ise kasutan "lukuõli" koguaeg ja ainult positiivsed kogemused. Kasutan küll 95te.
Mõnes teises bensukas on olnud sitad kogemused jälle. Tundub et küttekulu on suurem ja paaki mahub ka alati rohkem (olerex saue tankla).
Teine asi on see et tuleb kasutada ikkagi selle oktaanarvuga bena mille jaoks mootor seatud on.
Ameeriklased üldiselt tahavad kõik madalat oktaanarvu. Kui lukuõli veel 91 müüs sõitsin sellega ja oli kõik väga normis. 98 kasutamine juhul kui seda pole ettenähtud on täiesti mõttetu ja pigem kahjulik kui kasulik tegevus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 19:33
Koit
  
eesti kütused
quote:
Madlobster:
quote:
mies: Kaks korda olen võtnud Lukoilist 98´t sisse, esimene kord sellepärast et ei teadnud millega tegu ja teine kord olude sunnil...mõlemal korral hakkas maanteel kiirendades kakkuma...kas juhus? Võibolla, aga seda tanklat väldin nüüd igavesti.

Ise kasutan "lukuõli" koguaeg ja ainult positiivsed kogemused. Kasutan küll 95te.
Mõnes teises bensukas on olnud sitad kogemused jälle. Tundub et küttekulu on suurem ja paaki mahub ka alati rohkem (olerex saue tankla).
Teine asi on see et tuleb kasutada ikkagi selle oktaanarvuga bena mille jaoks mootor seatud on.
Ameeriklased üldiselt tahavad kõik madalat oktaanarvu. Kui lukuõli veel 91 müüs sõitsin sellega ja oli kõik väga normis. 98 kasutamine juhul kui seda pole ettenähtud on täiesti mõttetu ja pigem kahjulik kui kasulik tegevus.


Jep, aga N* soovitatakse 98´ga joota ;)

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 19:35
Fog
 
eesti kütused
quote:
Madlobster:...Ise kasutan "lukuõli" koguaeg ja ainult positiivsed kogemused. Kasutan küll 95te...
Sama siin, sommerlingi lukoil on nagu teine kodu juba, peale tööd saab ka lihtsama söögikraami alati sealt võetud, kuna ma lihtsalt jälestan ostukeskusi. Tankinud olen mõne üksiku erandiga juba 2,5 aastat ainult seal ja pole kurta kütte kvaliteedi osas. Fierole ja aiariistadele 98, poekärudele 95 ja törlönti. Ükski pole köhinud/minestanud/kurtnud.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 21:13
Valmet
 
eesti kütused
quote:
Fog:
quote:
Madlobster:...Ise kasutan "lukuõli" koguaeg ja ainult positiivsed kogemused. Kasutan küll 95te...
Sama siin, sommerlingi lukoil on nagu teine kodu juba, peale tööd saab ka lihtsama söögikraami alati sealt võetud, kuna ma lihtsalt jälestan ostukeskusi. Tankinud olen mõne üksiku erandiga juba 2,5 aastat ainult seal ja pole kurta kütte kvaliteedi osas. Fierole ja aiariistadele 98, poekärudele 95 ja törlönti. Ükski pole köhinud/minestanud/kurtnud.

Varsti on venemaa teie kodu, kui te oma raha jätkuvalt venemaale saadate.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 23:58
Madlobster
eesti kütused
quote:
Valmet:
quote:
Fog:
quote:
Madlobster:...Ise kasutan "lukuõli" koguaeg ja ainult positiivsed kogemused. Kasutan küll 95te...
Sama siin, sommerlingi lukoil on nagu teine kodu juba, peale tööd saab ka lihtsama söögikraami alati sealt võetud, kuna ma lihtsalt jälestan ostukeskusi. Tankinud olen mõne üksiku erandiga juba 2,5 aastat ainult seal ja pole kurta kütte kvaliteedi osas. Fierole ja aiariistadele 98, poekärudele 95 ja törlönti. Ükski pole köhinud/minestanud/kurtnud.

Varsti on venemaa teie kodu, kui te oma raha jätkuvalt venemaale saadate.


:)Pooldan vabakaubandust ostan sealt kus tahan ja müün sinna kuhu tahan.:) Ja kui me kodumaa peaks venemaaks muutuma siis kindlasti mitte sellepärast, et me "sibulaõli" tooteid tarbime vaid hoopis teistel põhjustel.
Aga see vast ei kuulu selle teema alla.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2008 at 01:30
DevilDeVille
  
eesti kütused
quote:
Valmet:
quote:
Fog:
quote:
Madlobster:...Ise kasutan "lukuõli" koguaeg ja ainult positiivsed kogemused. Kasutan küll 95te...
Sama siin, sommerlingi lukoil on nagu teine kodu juba, peale tööd saab ka lihtsama söögikraami alati sealt võetud, kuna ma lihtsalt jälestan ostukeskusi. Tankinud olen mõne üksiku erandiga juba 2,5 aastat ainult seal ja pole kurta kütte kvaliteedi osas. Fierole ja aiariistadele 98, poekärudele 95 ja törlönti. Ükski pole köhinud/minestanud/kurtnud.

Varsti on venemaa teie kodu, kui te oma raha jätkuvalt venemaale saadate.


väidan sirgelt, et ostes Statoilist või Nestest, toetad sama moodi vene naftatööstust - töötlemistehas, kust valdav enamus kraami maale tuuakse, saab oma toorme 100% venemaalt. see, kui keegi ei taha vargabandele oma viimaseid veeringuid loovutada, on igati normaalne tegevus. mida ei saa väita valitsustepoolse järjekindla seaduserikkumisega terve seaduse kehtimisaja jooksul (kütuseaktsiisi seadus siis, mida värdjad nüüd muuta üritavad, et virutamine dekriminaliseerida)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.11.2008 at 15:51
1 edit. Last edited 19.11.2008 at 15:52 by DevilDeVille
Fog
 
eesti kütused
quote:
DevilDeVille:... mida ei saa väita valitsustepoolse järjekindla seaduserikkumisega terve seaduse kehtimisaja jooksul (kütuseaktsiisi seadus siis, mida värdjad nüüd muuta üritavad, et virutamine dekriminaliseerida)

Aga mis sa halad,
1. Otsi välja eelmisest aastast 2 bensutsekki.
2. uuri välja palju laekus 2007 kütuseaktsiisi.
3. uuri välja, mis summa eest teid ehitati ning palju seal euroraha kasutati.
4. tee 2 arvutust.
5. Esita bensutsekkide koopiad koos avaldusega MKM-i, et soovid, et sulle tagastataks ebaõiglaselt makstud aktsiisi osa.
6. eitava vastuse puhul pöördu kohtusse.
7. aja asi riigikohtuni välja, võida.
8. 99% Eesti elanikest on sulle tänulikud. Transafirmad veavad oma raamatupidamisi MKM-i ja riik muudkui plekib.

Mina seda teha ei viitsi veel. Paar korda on kihvatanud küll, aga pole võtta tuttavat juristi kes viitsiks tegelda.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.11.2008 at 19:25
DevilDeVille
  
eesti kütused
hea mõte. kui mikimaalt tagasi, siis proovib asjaga tegeleda

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2008 at 02:11
Soul
eesti kütused
Kodanik Mies jutule kommentaariks, et kasutan juba ca 2a enamasti Neste 95 Northstaris ja ei kurda küll mitte millegi üle, meie oktaanarvud ja usa omad on tiba teine maailm

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 09:59
Koit
  
eesti kütused
quote:
Soul: Kodanik Mies jutule kommentaariks, et kasutan juba ca 2a enamasti Neste 95 Northstaris ja ei kurda küll mitte millegi üle, meie oktaanarvud ja usa omad on tiba teine maailm

...ja mina ei kurda samuti millegi üle, ei ole see 98 teda veel ära lõhkunud;)

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 10:06
Soul
eesti kütused
Kommenteerisin seda juttu selleks, et huvitas, kes soovitab Nstaril 98 kasutada

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 10:08
1 edit. Last edited 21.11.2008 at 10:08 by Soul
RICAMB
eesti kütused
quote:
mies:
quote:
Soul: Kodanik Mies jutule kommentaariks, et kasutan juba ca 2a enamasti Neste 95 Northstaris ja ei kurda küll mitte millegi üle, meie oktaanarvud ja usa omad on tiba teine maailm

...ja mina ei kurda samuti millegi üle, ei ole see 98 teda veel ära lõhkunud;)

Ei ole ta teine maailm. Lihtsalt tähistus on erinev.
Euroopas kasutatakse tähistamiseks RON (Research Octane Number) ja USAs enamasti AKI (Anti-Knock Index).
AKI on RONi ja MONi (Motor Octane Number) aritmeetiline keskmine.
Euroopa RON 95 on võrdne umbes 90-91 AKI

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 10:43
2 edits. Last edited 21.11.2008 at 10:45 by RICAMB
Indrek_S
 
eesti kütused
Soomes sõidad 80-ga meie 90 asemel (+10 kmh mõlemas kohas)
loogiline, et kulu on 10% väiksem

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 10:56
Vanaisa
  
Moderator
eesti kütused
Soul, N* sööb jah nii 95 kui ka 98 - usas vist öeldakse viimase kohta premium?
Ise liigun 95ga - ei teagi miks, pole lihtsalt mõelnud 98 valamise peale...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2008 at 11:01
1 edit. Last edited 21.11.2008 at 11:02 by Vanaisa (Moderator)
tqhq.ee foorum : Vaba teema : eesti kütused   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.