Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kasutaja rrrr kontaktadmed?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kasutaja rrrr kontaktadmed?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
FIV
Kasutaja rrrr kontaktadmed?
Kasutaja rrrr kontaktandmed? Nimi on Rainer seda mäletan...

Kui kellegil on infot, andke teada!

Ettetänades.

EDIT by Newton: otsid kontakte, OK (BTW, tal näiteks profiilis telefongi olemas); aga igasugune emotsionaalne siltide kleepimine ilma konkreetsete faktideta jäta palun ära.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.06.2008 at 21:37
1 edit. Last edited 13.06.2008 at 22:08 by newton (Moderator)
cipo
Kasutaja rrrr kontaktadmed?
Pole veel Raineri käest joppa saanud, elik julgeksin küsida - milles probleem? Äkki oleks mõni pikem põhjendus, et teist PÄTT`iks kutsuda.
Vaadates sinu ülipingutuslikke (ainukesed postid) müügikuulutusi ei tahaks eriti tõsiselt ka sind võtta...........
Muidu on elektroonilises võrgus tema andmed suht levinud, kasuta "search" nuppu sellistel toredatel lehekülgedel nagu tikutaku.ee, väikevann.pri, tänavasõit.org.


____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.06.2008 at 22:02
FIV
Kasutaja rrrr kontaktadmed?
quote:
cipo: Pole veel Raineri käest joppa saanud, elik julgeksin küsida - milles probleem? Äkki oleks mõni pikem põhjendus, et teist PÄTT`iks kutsuda.
Vaadates sinu ülipingutuslikke (ainukesed postid) müügikuulutusi ei tahaks eriti tõsiselt ka sind võtta...........
Muidu on elektroonilises võrgus tema andmed suht levinud, kasuta "search" nuppu sellistel toredatel lehekülgedel nagu tikutaku.ee, väikevann.pri, tänavasõit.org.

Ostis minu käest ühe Pontiac'i, pidi seda "kohe-kohe" oma nimele registreerima, vähemalt jutt oli tal selline, aga juhtus nii et aasta umbes läks mööda, ma juba käisin sõjäväes ära, juba teine aasta, ja tuleb selline huvitav lugu et auto on veel minu nimel. See "pätt" sõna ei sobi sinna tõesti, sinna peab panema midagi muud ***** ...
Muidugi enda viga et sellistega üldse äri tegin kunagi, aga kui enamvähem, isegi rohkem vist kui 2 aastat on möödas ja poiss ei saa ennast kokku ja ARK'i minna siis eitea...
Või on kahju 600 -st kroonist? Ma juba niigi tema eest maksin kindlustuse kinn, umbes ~ 800.-, mul kõik paberid on olemas...

Ei soovita kellegile temaga nö. äri teha, hull ärimees omastarust!!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.06.2008 at 22:14
cipo
Kasutaja rrrr kontaktadmed?
OK! Asi põhjendatud.

Eks ta selle masina omale jupistamiseks võttis ja ümbertegemine "ununes". Miks sa kindlustust maksid? kui ost-müük leping on mingilgi paberil siis võla-õigus seadus kohustab teist poolt asjad korda ajama? Mis pagana kindlustus?
Ma oma heasüdamlikuses usun, et Rainer (kes kindlasti loeb) võtab sinuga ise nädala jooksul ühendust ja te leiate ilusti lahenduse. Sellega võiks case esialgu kinni olla!

Ja ikkagi: kuidagi imev on lugeda mingit järgmist kaebekirja kellegi paha teemal. Tavaliselt on kõikide siin foorumis olevate kaebealuste inimeste kontaktid olemas. Ajage asjad korda ja kui tegemist on mingi kroonilise (:devil ma nimesi ei nimeta) siis suurema asja kokku ajamiseks võiks ka PS´i kasutada.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.06.2008 at 22:45
Maik
  
Kasutaja rrrr kontaktadmed?
mul mingi auto 5 a tagasi müüdud ostu müügi lepinguga ja ikka minu nimel
hui on ükski omanikest huvi tundnud ümber regamise vastu , enda laiskus ka - passi üks pool on enda käes, oleks pidanud maha võtma ammu juba. Auto mitu korda omanikku vahetanund, nüüdseks vanarauaks...peaks vist tagasi tooma :P

kindlustuse maksmine on tõesti idiootne, samas - osad kindlustus seltsid saadavad tõesti arve mida peab maksma,
teised teatavad ette ,et peaks maksma- ja saab ära tühistada...



teemaalgata tundub nats segi siiski olema btw..



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.06.2008 at 23:17
1 edit. Last edited 13.06.2008 at 23:32 by Maik
jimmygmc
Kasutaja rrrr kontaktadmed?
kui ostu-müügi leping olemas,siis ARKis saab ajutiselt arvelt kustutada.http://www.ark.ee/atp/?id=233

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.06.2008 at 01:13
FIV
Kasutaja rrrr kontaktadmed?
Einojah, kui kontakte ei tea siis ei tea, offtopicut ka eiole mõtet teha, kätte ma saan teda nagunii kunagi, meelest see niivõinaa ei lähe, eks paistab mis hakkab saama...
Inferno - bingo! ...saadeti mulle jah kindlustuse arve, kuna see rrrr valetas ju et teeb ühe päevaga jne...
Ja kes siin segi on ei tea tõesti, interneti naljad, mis teha...
Kõike head teile siiski!
Newton pane kinni.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.06.2008 at 01:57
Ago
 
Kasutaja rrrr kontaktadmed?
quote:
FIV: Einojah, kui kontakte ei tea siis ei tea, offtopicut ka eiole mõtet teha...

Juba teises postis soovitati searchi kasutada! Paned "poster name" lahtrisse tegelase nime ja pressid search nuppu. Tulemuseks pikk jada tema postitustest kus klikid tema kasutajanimel ning oh üllatust - avaneb lehekülg kus ka tel. number täiesti olemas.

Loodan, et sai piisavalt puust ja punane.
Keegi foorumiliikmetest ei ole kohustatud sulle seda tel. nr. edastama. Kõik tingimused kontaktide leidmiseks on loodud, ole ainult mees ja kasuta. Või peaksime Sinu eest helistama ka?

____________________________
Pontiac Trans Sport `96

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.06.2008 at 08:35
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kasutaja rrrr kontaktadmed?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.